Pasji.Net

ninci · 1410426

EnNa

  • *
    • Prispevkov: 421
    • Točke: 0
Odgovori #3810 : 05 December 2010, 20:23:14
ninci, sem zasledila, da nimate everlasting fun ball več v ponudbi. Ampak verjetno jo boste še dobavljali? Veš predvidoma kdaj dobite novo pošiljko?

Bolj kot spoznavam ljudi, bolj ljubim pse (CHAMFORT)
"Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti...
http://www.youtube.com/user/vabavaimu


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3811 : 05 December 2010, 20:29:53
ninci, sem zasledila, da nimate everlasting fun ball več v ponudbi. Ampak verjetno jo boste še dobavljali? Veš predvidoma kdaj dobite novo pošiljko?

Ja bomo, računamo tudi na manjšo velikost za tvoje zverine :P Bom sporočila kdaj bo, predvidoma kmalu ;)

Najlepša hvala za pomoč :-* :-* Naročili smo plašček in gamaše, tako da bomo zdaj lahko šli tudi na malo daljši sprehod v snegu. ;D ;D
Koliko časa pa traja dostava?

Če je izdelek na zalogi ga pošljemo takoj in je naslednji dan pri tebi. V tvojem primeru če je na zalogi bo šlo jutri naprej v torek bo dostavljeno, Če nimamo te pa obvestimo in se zmenimo kaj z naročilom ;)



EnNa

  • *
    • Prispevkov: 421
    • Točke: 0
Odgovori #3812 : 05 December 2010, 20:40:21
Ja bomo, računamo tudi na manjšo velikost za tvoje zverine :P Bom sporočila kdaj bo, predvidoma kmalu ;)

supeeeer  :-* ;D

Bolj kot spoznavam ljudi, bolj ljubim pse (CHAMFORT)
"Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti...
http://www.youtube.com/user/vabavaimu


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3813 : 05 December 2010, 22:12:25



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #3814 : 06 December 2010, 16:04:53
Živijo!

Bi se dalo uredit, da naročilo št. 5354 prispe do četrtka ta teden? V petek je bilo sprovedeno plačilo.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #3815 : 10 December 2010, 15:24:03
Suhih govejih vampov od Waldija nimate vec?

battito animale


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3816 : 10 December 2010, 15:35:40
Suhih govejih vampov od Waldija nimate vec?

Danes zjutraj smo dobili novo pošiljko. Tako da so bili pravkar aktivirani in so zopet na voljo ;)



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #3817 : 10 December 2010, 15:37:00
O super hvala ;D moramo pocasi obnovit zalogo.

btw ne vem, ce sem to ze omenila - meni so ti vampi super, jima dajam zjutraj, ko grem v sluzbo - sta ze tako navajena, da ko pridemo iz lulanja nazaj domov, letita vsak na svoje lezisce in cakata :D sem jih pa enkrat nesla moji mami in enkrat eni moji prijateljici in obe sta mi vrnili skoraj polno vreco, ker sta rekli da prevec smrdijo, da bi jih imeli v hisi :-[ jaz jih imam v eni tistih skatel, ki se dajo res tesno zapret in nic ne voham - mogoce pa sem ze navajena in jih ne opazim vec :P

battito animale


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #3818 : 10 December 2010, 16:13:34
Kaksni pa so tile vampi? Bolj na nacin kot bikovke, malo mehkejse za zvecit ali bolj trdo kot recimo uhlji in sapniki?  :-[

Ker imamo takega pozeruha in izbircneza, ce ni "mehko" za zvecit potem kar celo pozremo (no, mogoce dvakrat pregriznemo, tok da gre sploh dol)  ::)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #3819 : 10 December 2010, 16:16:15
Ma trdi so, ampak tanki, tako da se zlomijo, ko jih stisne. Kot ene vrste pasji cips, recimo ;)

battito animale


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #3820 : 10 December 2010, 16:25:51
Ahh, to bi pri nas slo v dveh minutah  ::) Skoda..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #3821 : 10 December 2010, 16:29:24
Ja sej pri nas gre tudi... sej zato mi je vsec, da lahk dam vsak dan. Ce bi dajala kake bikovke bi bilo po mojem prevec, ne vem.

battito animale


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #3822 : 10 December 2010, 16:34:37
No, to bi jaz rada.. Da lahko dam vsak dan, ampak da malo dlje traja (ker blazno uziva v zvecenju), pa da kaj ne skodi  :P Ampak verjetno imam prevelike zelje..  :-[

Ja, pomoje bikovke in ostale zvecke ni fajn ravno vsak dan dajat (une bele z vozli dajem recimo 1x na teden)..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #3823 : 10 December 2010, 16:44:14
Ovcka, jaz sem mu nekaj časa nazaj dajala vsak dan en svinjski ušes (od Waldija - sem imela un paket 50 komadov). Ko sva prišla nazaj s sredi dnevnega sprehoda, je kr šibal v pesjak in čakal na da ga dobi  :D Je pa res da traja samo ene 5 minut...

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #3824 : 11 December 2010, 18:00:06
Mogoce bi bili pa uredu goveji poziralniki. So lih nekaj vmes med bikovkami in vampi.

battito animale


MajaO

  • *
    • Prispevkov: 231
    • Točke: 1
Odgovori #3825 : 11 December 2010, 18:31:53
Pri nas se najbolje odnesejo različni vratovi (goveji, puranji, piščančji), to dajem za bolj konkretno žvečenje, bolj za priboljške pa vampe.



Roxy

  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 1
Odgovori #3826 : 11 December 2010, 18:42:04
Jaz dajem žvake skoraj vsak dan. Najboljši so pa sapniki, poleg uhljev in bikovk trajajo najdlje. Požiralniki so čisto mehki in jih en dva tri zmaže.



_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #3827 : 13 December 2010, 17:03:36
ninci, a boste ta teden kaj v Ljubljani?  :-[



pasja.zabava

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
Odgovori #3828 : 13 December 2010, 19:07:27
ninci, a boste ta teden kaj v Ljubljani?  :-[

To tudi nas zanima  :-[



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3829 : 13 December 2010, 20:10:33
En dan najbrž ja, ampak trenutno še ne vem kdaj.



Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #3830 : 14 December 2010, 17:32:14
Ninci a bodo na pasji.net kdaj na voljo tudi Tubi Dog in Tubi Cat priboljški? Avanturist jih uvaža, zato sprašujem, ker imate kar nekaj njihovih proizvodov že v prodaji :)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3831 : 14 December 2010, 17:35:48
Ninci a bodo na pasji.net kdaj na voljo tudi Tubi Dog in Tubi Cat priboljški? Avanturist jih uvaža, zato sprašujem, ker imate kar nekaj njihovih proizvodov že v prodaji :)

A imaš kakšne konkretne izkušnje z njimi? Midva se nekako nisva mogla odločit :-[



Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #3832 : 14 December 2010, 18:03:36
A imaš kakšne konkretne izkušnje z njimi? Midva se nekako nisva mogla odločit :-[
Mojima dvema je ta Tubi Dog zelo všeč, je pa tudi res, da v bistvu še nisem našla stvari, ki je moja dva ne bi z užitkom pojedla tako, da...  ::)  :D  Fajn je, ker dišijo, pa praktični so, ker si ne umažeš rok, kot pri kakšnih hrenovkah ali salamcah, ki se večinoma uporabljajo, kot priboljški za trening  :) Pa še ni ti treba cele torbice priboljškov s sabo nosit samo tole tubico daš v žep in imaš za kar nekaj časa :)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3833 : 15 December 2010, 21:50:35
Od danes dalje velja brezplačna dostava za vsa naročila v vrednosti nad 50€, tako za način dostave s Pošto Slovenije kot tudi dostavno službo GLS. Pri izbiri načina dostave sedaj vpišete v okence ali bi želeli pošiljko prejeti s Pošto, GLS-om ali boste naročeno osebno prevzeli pri nas v skladišču.






ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3834 : 21 December 2010, 09:25:50
Nikoli nam ni dolgčas, tako predstavljamo nekaj novih decemberskih izdelkov.
Porta21 konzervirana hrana za pse - dva okusa - brez stranski produktov mesa, dodanih konzervansov, ojačevalcev okusa in barvil. Konzervice niso paštetkaste ampak je tuna in piščanec v kosih, tako je vsebina lepo vidna - sistem Rio Mare ;)

Povečali smo ponudbo TripleCrown igrač z FirePlugom in Bento Ballom, oboje v dveh različnih velikostih, tako za tiste najmanjše kot tudi velike pse, Everlasting in starmints priboljški, ki zabavo z omenjenimi igračami še popestrijo.

Več novosti tule: http://www.pasji.net/shop/index.php?main_page=products_new&zenid=cutqetfl6i1btgsqrtfn31f5e6



Posebno obvestilo za EnNa :P Na voljo so sedaj tudi male Everlasting Fun žoge ;)



lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #3835 : 21 December 2010, 11:52:44
Ninci...je na strani napaka, ali canidae grainfree 13,6 kg ni na voljo?  :'(


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3836 : 21 December 2010, 11:59:43
Ninci...je na strani napaka, ali canidae grainfree 13,6 kg ni na voljo?  :'(


Ni napaka. Bo pa na voljo od četrtka dalje ;)



lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #3837 : 21 December 2010, 12:19:16
Ni napaka. Bo pa na voljo od četrtka dalje ;)

Super. Sem sicer že naročila naročila kar Orijen, pa bo že nekako. Bom pa še v četrtek oddala naročilo še za en Canidae.
Še eno vprašanje: Pes od strica (odrasel mešanec večje rasti), ki ima malo aktivnosti (vrt+počasni sprehodi) in ima kar nekaj kg preveč (med rebri in kožo je precej maščobe). Zanima me, če je canidae grainfree primeren zanj?


EnNa

  • *
    • Prispevkov: 421
    • Točke: 0
Odgovori #3838 : 21 December 2010, 13:16:17
Posebno obvestilo za EnNa :P Na voljo so sedaj tudi male Everlasting Fun žoge ;)

Super :o :o :D Kakšna je pa razlika med bento ball in fun ball?

Bolj kot spoznavam ljudi, bolj ljubim pse (CHAMFORT)
"Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti...
http://www.youtube.com/user/vabavaimu


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3839 : 21 December 2010, 13:21:29
 
Še eno vprašanje: Pes od strica (odrasel mešanec večje rasti), ki ima malo aktivnosti (vrt+počasni sprehodi) in ima kar nekaj kg preveč (med rebri in kožo je precej maščobe). Zanima me, če je canidae grainfree primeren zanj?

Za pretežke pse od Canidae najbolje Platinum. Grain free je močnejši in je treba pazit doziranje, da se da potem manj hrane. Tako da če je pes "vedno lačen" in ga mala količina hrane ne bo nasitila se je bolje poslužit lažje hrane.

Super :o :o :D Kakšna je pa razlika med bento ball in fun ball?

V Bento Ball lahko daš Everlasting Treat, ki ga v Fun Ball ne moreš dat. Fun ball je okrogel, Bento ball pa ne ;)