Pasji.Net

ninci · 1410031

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3930 : 07 Januar 2011, 14:33:01
Ninci, kdaj lahko pričakujem dostavo naročila 5641?

Danes je bilo poslano tako da v ponedeljek, bi morala imeti tudi na mailu št. paketa, ker smo ravno osvežili statuse naročil  ;)



Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
Odgovori #3931 : 07 Januar 2011, 14:42:16
a rumene polybright-e trakove na ježke boste še dobili?

lp


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3932 : 07 Januar 2011, 14:54:15
a rumene polybright-e trakove na ježke boste še dobili?

lp

Ja, smo ravno dočakali novo pošiljko pri uvozniku. Tako da bodo sedaj spet na voljo rumeni in zeleni S trakovi in rdeči in oranžni L ;)



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #3933 : 07 Januar 2011, 14:58:30
Boste imeli teh svetlečih trakov PolyBrite na razstavi kaj?  :-[

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3934 : 07 Januar 2011, 16:31:00
Boste imeli teh svetlečih trakov PolyBrite na razstavi kaj?  :-[

Za tiste, ki jih bodo naročili ja, drugače ne ;)



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #3935 : 07 Januar 2011, 21:30:05
Aja, škoda. Sem mislila, da bi videla koliko sveti. Glede na to, da preko neta to ni možno. Ima mogoče kdo že to doma in lahko pove. Npr. če daš na psa pa ga spustiš na travnik koliko se to vidi?

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #3936 : 07 Januar 2011, 22:21:25
pri nas se je na borderki in na goldnu fajn obneslo. Ampak če se odločaš za ovratnico pazi, kako veliko vzameš..jaz sem vzela m ki jo moram do konca raztegnit, tako da jo polovica ne sveti in bom morala kombinirat s trakom. sicer pa je fajn močno, se vidi tudi skozi dlako, mi smo zadovoljni ;)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #3937 : 07 Januar 2011, 23:14:34
Aja, škoda. Sem mislila, da bi videla koliko sveti. Glede na to, da preko neta to ni možno. Ima mogoče kdo že to doma in lahko pove. Npr. če daš na psa pa ga spustiš na travnik koliko se to vidi?


Pa zakaj ti najprej kar mene ne vprašaš, no  :P Hec. Mi imamo trakova za pripet na ovratnico, ampak ju še nismo sprobali zunaj, ker nismo šli na nobeno tako nočno letanje, tu okoli doma ju imava pa itak vedno na štriku. Ampak, če boš v nedeljo na razstavi, ti z veseljem prinesem pokazat  ;D   



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #3938 : 07 Januar 2011, 23:25:22
Jst imam ta trak, ga dajem na oprsnico in ovratnico. Sem zelo zadovolna, ponoči se res super vidi. Ker je moja tamala tok temna (in sm ponoč slepa) mi je res v veliko pomoč! Uporabljam skoraj vsak večer.



Roxy

  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 1
Odgovori #3939 : 07 Januar 2011, 23:45:50
Trak se ful vidi, meni je edino malo žal, da sem kupila manjšega, ker se ji ponavadi ovratnica obrne tako, da trak sveti v tla. Manjši je ravo toliko velik, da ji cel pride pod vrat.



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #3940 : 08 Januar 2011, 10:47:38
Teli trakovi so super in res močno svetijo. Hehe, jaz jima pa vedno pod vrat namontiram, da sveti v tla in še njiju osvetljuje :)
Se mi pa zdi, da zna biti utripajoča nastavitev kar zoprna za pasje oči (npr. če je trak na ovratnici), tako da mamo vedno tako, da ne utripa.
Mi je pa najlepše, ko se začneta v temi lovit, ti pa vidiš samo pisane lučke, ki skačejo okrog :)


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #3941 : 08 Januar 2011, 12:28:52
Ninci, hvala za darilo!

PolyBritovi trakovi so pa ful fajn, za na sprehod ga imamo mi na povodcu, pa prosto dirkanje pa na ovratnici in se res super vidijo, tudi čez gosto dlako  ;D

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #3942 : 09 Januar 2011, 13:57:01
Boste meli Bento Ball, Fun Ball in Foam ball v stalni ponudbi? Zdaj mi najbrž ne bo zneslo prit na razstavo ta vikend. Potem je pa šele maja CACIB MB. :-[

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #3943 : 09 Januar 2011, 14:10:11
Čara aprila je še CAC Barje. ;) Pa kakor vem je pasji.net tudi imel svoj štant. :D

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
Odgovori #3944 : 09 Januar 2011, 18:33:32
no še ena izkušnja s polybright trakovi, preizkušeno tudi pri veliki pasji hitroste :P v megli, sem ga čist vidla šibat po travniku, imam pa na oprsnici pritrjeno da se bolje vidi... p.s. pa tudi če imate manjšega psa, se bolj splača velik trak kupit, pri maiu (papillon) gre ravno prav okoli da se super vidi (tudi skozi dolgo dlako).

Mi je pa žal da ni vseh barv pri obeh velikostih in sta bolj vidljivi barvi ravno na manjših... lp


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #3945 : 09 Januar 2011, 20:54:22
Sem čisto pozabila. Hvala vsem za deljene izkušnje glede polybriht trakovi! Sem se že skoraj odločila, samo bom še malo počakala pa premislila. :) Je tako vseeno če jih naročim po pošti.

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3946 : 11 Januar 2011, 12:54:29
V naši ponudbi so sedaj tudi Nootie šamponi - neškodljivi, primerni tudi za občutljive pse ali mačke. Cruelty Free. V enem delu pakiranja je šampon v drugem pa osvežilec, ki ga uporabimo med kopanji za osvežitev vonja. Na voljo 5 različnih vonjev.

Nootie

Poteka tudi Akcija Applaws brketirane hrane za pse -15% na vsa pakiranja, do razpordaje zalog.
http://www.pasji.net/shop/index.php?main_page=index&cPath=3_137



ursa_9

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 0
Odgovori #3947 : 11 Januar 2011, 13:43:47
Tole pa zelo super šampončki delujejo...mogoč pridejo pri nas v upoštev pri naslednjem kopanju  ;D



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #3948 : 13 Januar 2011, 09:34:07
A bi lahko samo eno željo oziroma predlog? Ko klikneš ob izdelku na fotko, da bi videl večji format fotke, ni fotka nič večja, ampak enake velikosti.  ???   Se to dogaja še komu?

Kristinca & Florinca


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3949 : 13 Januar 2011, 09:50:50
A bi lahko samo eno željo oziroma predlog? Ko klikneš ob izdelku na fotko, da bi videl večji format fotke, ni fotka nič večja, ampak enake velikosti.  ???   Se to dogaja še komu?

To je odvisno od izdelka do izdelka. Pri novih izdelkih se osnovno naloži samo mala fotka in če klikneš se pokaže samo mala. Ko pa na server naložimo še tavelike se pa pokaže tudi velika fotka. Pri tistih kjer je velika fotka zadovoljive kvalitete za objavo ;)



DOB

  • *
    • Prispevkov: 376
    • Točke: 0
Odgovori #3950 : 13 Januar 2011, 10:58:28
ninci, jaz pa ne najdem tvojega posta, kjer si napisala kaj vse boste imeli na ogled na CACIBu ta vikend... A lahko še enkrat napišeš :-[?
A cufe bodo?

lp



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3951 : 13 Januar 2011, 11:06:05
ninci, jaz pa ne najdem tvojega posta, kjer si napisala kaj vse boste imeli na ogled na CACIBu ta vikend... A lahko še enkrat napišeš :-[?
A cufe bodo?

lp

Ja bodo ;D

Ruffwear, Hurtta, vse igrače iz naše ponudbe razen gladiator, Racinel, Healthy Paws, Starmark

Mislim, da tukaj nisem napisala tega in si videla na FB :D

Še vedno velja, vsa naročila lahko prevzamete na razstavi, če se le da jih oddajte še danes v opombe le dopišite ali bo prevzem v soboto ali nedeljo.




DOB

  • *
    • Prispevkov: 376
    • Točke: 0
Odgovori #3952 : 13 Januar 2011, 11:08:22
Yesss ;D Hvala!



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #3953 : 15 Januar 2011, 21:44:14
ninci se tukaj se 1x hvala za bozickov paketek!!!!  :o :D Vse bo prav prislo..  ;)

Drugace pa zvau pravi, da je TurnUp zakon! Ko sem mu jo dala jo eno uro ni spustil iz gobca (potem mu jo je bilo treba vzet, ker drugace bi imeli celo noc zurko) :o  :o

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #3954 : 16 Januar 2011, 11:26:52
Je tisti kovinski box v ponudbi morda zložljiv?  :-[

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #3955 : 16 Januar 2011, 13:31:31
Jolly boksi so zložljivi.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #3956 : 16 Januar 2011, 14:08:32
Nisem bila prepričana ker ni posebej zraven pisalo. Hvala!  :)

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #3957 : 17 Januar 2011, 19:27:45
Turnup od Ruffweara je zakon! Sicer sem ga zaenkrat uporabljala samo doma (pozabila vzeti na sprehod :-[ ) tako da žvižganja še nisem slišala ;D, doma ga pa obožuje. Ful je fajn, ker se visoko odbija, hkrati pa je mehek za grist.

Edina slabost je, da bom morala kupiti še enega, ker ji je ta tako všeč, da ga nerada zamenja :D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #3958 : 18 Januar 2011, 11:24:05
ninci se tukaj se 1x hvala za bozickov paketek!!!!  :o :D Vse bo prav prislo..  ;)

Drugace pa zvau pravi, da je TurnUp zakon! Ko sem mu jo dala jo eno uro ni spustil iz gobca (potem mu jo je bilo treba vzet, ker drugace bi imeli celo noc zurko) :o  :o

No, danes sva jo sprobala se zunaj z metalcem..  ;) Zdaj mi je samo zal, da je nisem ze prej nabavila.. Kako dalec leti ! :o :o Ubistvu gre tako dalec, da sem mogla it ene dvakrat sama po njo, ker pes niti ni pricakoval take razdalje, in je ni sel tako dalec iskat (v zrak itak ne gleda ko leti ane  ::)) Odbija se tudi ful noro! Potem ko je koncno zgruntal kok dalec gre, se je zoga se vedno odbijala, ko je pritekel do nje, in ga se malo "driblala"  :D :D

Res, zakon je.. Same pohvale!!  ;D Aja, pa doma je tudi se vedno zanimiva, ko mu jo dam..  8)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #3959 : 18 Januar 2011, 11:58:39
Tudi jaz sem zadovoljna s tem kako se fajn odbija in lepo paše v metalec žogic :)
Oglaša se pa zelo potiho, sem mislila, da bolj naglas žvižga ;D Ali pa je samo moja bolj tihe sorte, hihi.

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"