Pasji.Net

ninci · 1410143

teycha

  • *
    • Prispevkov: 446
    • Točke: 0
  • Dalton
Odgovori #4080 : 14 Marec 2011, 22:27:26
Ravnokar naročila 42cm dežni plašč in upam da nam bo prav, če ne bova pa menjala za 40 zimskega ali pa kakšno igračo/priboljške. Saj lahko ane =)

EDIT: A kostke se vsako leto zbrišejo?? Namreč novembra sem jih pri enem naročilu zbrala 15, zdaj jih pa ni nikjer več  :-\



Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #4081 : 14 Marec 2011, 23:40:48
Jana imaš na mailu ;)

Hvala, zlati ste  :-*

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


DOB

  • *
    • Prispevkov: 376
    • Točke: 0
Odgovori #4082 : 15 Marec 2011, 11:58:57
Citiraj
Ta zelena oprsnica, je bolj siva, če mene vprašaš-podlaga siva, čez pa črni trak v oranžnem potisku-če imaš tak povodec, vsekakor oranžno vzemi, ji bo zelo pasalo. Wink
Kolk ma tvoja obseg prsnega koša, verjetno ji Y 90ka ne bi bla prav?

Ja a ni taka kot povodec? Ker moj je kar zelen! Lep zelen :). Sem gledala tvoj oglas, in če se prav spomnem ma tvoja dost ožji psni koš, moja ma obseg 87cm?

Citiraj
Jaz sem fan zelene - zaradi oranžnega napisa   :P pa na črne pse paše in če imaš tak povodec bi jaz definitivno vzela tako barvo tudi oprsnice :-[

Ja, enako jaz, ta oranžna ful dobro ven seka ;D. Itak se morava prvo nekam odpravit sprobat, pomojem kar v Princa ker majo največ na zalogi (ko se spet malo otopli :-\). Verjetno bodo odsevni jopiči še en čas na zalogi za pomerjanje? Moram počakat rojstni dan da se ne navdušim prehitro ::). Torbice s priboljški so v Princu?

In ja, juhu za Paypal :o!! Zoprno je poštarjem plačevat, pa drobiž iskat, pa nimajo za vrnit itd.



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #4083 : 15 Marec 2011, 13:17:51
To je za mene sivo. Sej mam v oglasu tudi fotke-je realna barva.

Eh, tvoja baba rabi 110 po mojem skromnem mnenju. Jaz od zdaj naprej oprsnice pred nakupom pomerjam.  :)

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #4084 : 15 Marec 2011, 16:10:49
Pri meni moj terier trenutno neutrudno maltertira Jolly Pet Tug N Toss (ni še pogruntal da lahko prime za ročaj, si poskuša raje čeljust izpahnit ::)). Razen parih luknjic na eni strani je čisto kot nova. ;D Tudi Bento Ball je kot nov, Fire Plug pa ima ob robovih že malo znakov poškodb. Pa Monster Mouth je izgubil par zob. ::) Na splošno pa lepo prenašajo enega zagrizenega terierja v času menjave zob. ;)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Bossek

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Odgovori #4085 : 15 Marec 2011, 18:36:05
Evo testiral paypal.....deluje  8)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4086 : 16 Marec 2011, 12:10:55
Ravnokar naročila 42cm dežni plašč in upam da nam bo prav, če ne bova pa menjala za 40 zimskega ali pa kakšno igračo/priboljške. Saj lahko ane =)

EDIT: A kostke se vsako leto zbrišejo?? Namreč novembra sem jih pri enem naročilu zbrala 15, zdaj jih pa ni nikjer več  :-\

Ne se ne brišejo. Tvoje zadnje naročilo je bilo v novembru hrane z 15% popustom, ki ste jo izglasovali na FB. Tam pač ne dobiš kostk, ker dobiš takoj obračunan 15% popust ;) Če bi npr takrat naročila poleg hrane še kaj bi dobila kostke  za ostalo, za hrano pa zaradi že prej omenjenega popusta ne.

Ja a ni taka kot povodec? Ker moj je kar zelen! Lep zelen :). Sem gledala tvoj oglas, in če se prav spomnem ma tvoja dost ožji psni koš, moja ma obseg 87cm?

Ja, enako jaz, ta oranžna ful dobro ven seka ;D. Itak se morava prvo nekam odpravit sprobat, pomojem kar v Princa ker majo največ na zalogi (ko se spet malo otopli :-\). Verjetno bodo odsevni jopiči še en čas na zalogi za pomerjanje? Moram počakat rojstni dan da se ne navdušim prehitro ::). Torbice s priboljški so v Princu?

In ja, juhu za Paypal :o!! Zoprno je poštarjem plačevat, pa drobiž iskat, pa nimajo za vrnit itd.

Ja odsevni jopiči bodo za probo dokler ne bo dovolj toplo, da jih začnemo testirat v akciji :P Potem se jih bo še vedno dalo probat ampak bodo slinasti in blatni  >:D
Za torbice pa ta trenutek ne vem ali jih v Princu ima ali ne.  :-[ Lahko pa vprašam samo povej ali te zanima velika ali mala.

Citiraj
Evo testiral paypal.....deluje  Cool

Hvala za test in naročilo ;D

Lp, nina



DOB

  • *
    • Prispevkov: 376
    • Točke: 0
Odgovori #4087 : 16 Marec 2011, 12:28:41
ninci, taveliko bi rabili, ker imam trenutno nekaj podobnega, v bauhausu kupljeno torbico za orodje, pa dve žogi morata not it.. Nima zadrge, zato rabim nekaj velikega kar se da zapret :).



teycha

  • *
    • Prispevkov: 446
    • Točke: 0
  • Dalton
Odgovori #4088 : 16 Marec 2011, 13:18:52
Ne se ne brišejo. Tvoje zadnje naročilo je bilo v novembru hrane z 15% popustom, ki ste jo izglasovali na FB. Tam pač ne dobiš kostk, ker dobiš takoj obračunan 15% popust ;) Če bi npr takrat naročila poleg hrane še kaj bi dobila kostke  za ostalo, za hrano pa zaradi že prej omenjenega popusta ne.

Vse jasno! Hvala  ;D



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #4089 : 17 Marec 2011, 11:51:01
DOB-dve žogi bosta šli noter-ampak potem je to tudi vse.

Jaz prisegam na en fajni brezrokavnik z ogromno žepi za telefon, robčke priboljške, kliker, pu-pu bag, zadaj na hrbtu pa velik žep za 10M štrik, wubbo in žogo-zapira se ga pa na ježka-ti ga bom poslikala ko pridem domov. Je pa res alfa in omega.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


DOB

  • *
    • Prispevkov: 376
    • Točke: 0
Odgovori #4090 : 17 Marec 2011, 12:04:33
Jaz mam tudi brezrokavnik z veliko žepi, ampak un zadaj mu manjka, pa BEL je ::). Ja pliz poslikaj, hvala!



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4091 : 17 Marec 2011, 12:22:04
Spet imamo kar nekaj novih izdelkov ;D, ki si jih lahko ogledate tule: http://www.pasji.net/shop/index.php?main_page=products_new

Za tiste, ki še niste videli, pa naši Facebook strani poteka nagradna igra z eno super nagrado 8)
http://www.facebook.com/pasji.net

Lp, nina



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #4092 : 17 Marec 2011, 20:26:27
Kakšni luštni obeski :D :D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #4093 : 17 Marec 2011, 22:25:01
Ja, ful so dobri :o

battito animale


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #4094 : 21 Marec 2011, 20:08:30
A je kaka razlika v kvaliteti, absorbciji pri Cortafleks kpsulah, sirupu in prahu?
Kaj je bolj primerno za psico, ki ima mal preveč kg, začeli pa smo z agilityem, rabim za preventivo, podporo sklepom. Sicer tud hujšamo.
Zdej še mamo zalogo Chondro Flexa in te tablete samostojno poje po obroku, zgleda so dobre. A je Cortaflex enak po učinku?

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #4095 : 21 Marec 2011, 20:57:16
Kakšni luštni obeski :D :D

Kako se pa podatke vpiše? Je treba gravirat ali se kaj odpre?  :-[



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4096 : 22 Marec 2011, 10:43:48
A je kaka razlika v kvaliteti, absorbciji pri Cortafleks kpsulah, sirupu in prahu?
Kaj je bolj primerno za psico, ki ima mal preveč kg, začeli pa smo z agilityem, rabim za preventivo, podporo sklepom. Sicer tud hujšamo.
Zdej še mamo zalogo Chondro Flexa in te tablete samostojno poje po obroku, zgleda so dobre. A je Cortaflex enak po učinku?

Med različnimi oblikami ni razlik. Glede na to, da še nima problemov bi ji čisto komot dajala Joint care prašek, ki je kot preventiva. Chondro flex ima mislim da dodan še MSM in vitamin C, Cortaflex pa samo glukozamin in kondroitin, od iste firme je še Cortavet, ki ima dodano še hialuronsko kislino, ampak to je res za tiste pse, ki imajo probleme in se ga daje po posvetu z vet.

Kako se pa podatke vpiše? Je treba gravirat ali se kaj odpre?  :-[

Gravira se ;)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4097 : 22 Marec 2011, 11:45:50
Ker nas v sredo in četrtek ni, bomo sva naročila oddana danes do večera odposlali jutri. Vsa naročila prejeta v sredo in četrtek pa v petek.

Lp, nina



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #4098 : 22 Marec 2011, 11:52:59
Okej. Hvala, da vem za naprej.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Kaili

  • *
    • Prispevkov: 257
    • Točke: 0
Odgovori #4099 : 23 Marec 2011, 10:45:08
A boste mel od Tug-E-Nuff tiste elastične ročaje z gumjastim obročem na koncu?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4100 : 23 Marec 2011, 11:08:57
A boste mel od Tug-E-Nuff tiste elastične ročaje z gumjastim obročem na koncu?

Mogoče. Ampak prej kot v dveh mesecih sigurno ne.




ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4101 : 23 Marec 2011, 11:10:43
Znajdeš se lahko tako, da vzameš ta ročaj . http://www.pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=67_160&products_id=833 in nanj daš katerokoli igračko želiš. Važno je da ima eno luknjo skozi katero lahko ročaj napelješ ;)



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #4102 : 23 Marec 2011, 15:33:59
Jaz imam pa eno prašanje v imenu kolegice. Namreč, a imate kakšno pasjo hrano (brikete), ki bi bili na otip malo "vlažni"? Upam, da razumeš, kaj hočem prašat. Baje da je tale: http://platinum.si/Trgovina/List/0.aspx?SortField=ProductName,UnitCost takšna, da je bolj vlažna in njenemu psu edina odgovarja, ampak je problem, ker je v vseh riž, pa je zgleda da je malo alergičen nanj in bi rada sprobala še kakšno drugo. Običajni briketi, ki so bolj suhi, mu pa nikakor ne odgovarjajo niti jih ne mara.

A vsaj približno razumeš, kaj sem imela v mislih?  :-[



ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #4103 : 24 Marec 2011, 19:55:29
Kaj pa če bi mu jih namočila, pa potem postregla(pač navadne brikete(suhe))?



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #4104 : 24 Marec 2011, 20:46:16
Kolikor vem, ni blo ok.  :)



DOB

  • *
    • Prispevkov: 376
    • Točke: 0
Odgovori #4105 : 25 Marec 2011, 00:14:26
Edine mokre razen platinuma sem jaz pri nas zasledila ZiwiPeak. Zelo dragi, pa dozirajo se v zelo majhnih porcijah. So pa še bolj vlažni od platinuma po opisih sodeč.



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #4106 : 25 Marec 2011, 12:02:49
Hvala, bom posredovala info :)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4107 : 26 Marec 2011, 09:23:41
Poleg že omenjenih vlažnih, jaz ne poznam drugih kvalitetnih, samo še Frolic-e, ki pa niso baš nekaj, za nagrajevanje pa znaju biti uporabni.
Kaj pa če bi probala s kakšno popolno mokro hran? Renske ali Natures menu? A če mu navadno konzervo zmeša med brikete tudi ne je?



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #4108 : 27 Marec 2011, 18:16:29
A bosta kaj po LJ hodila ta teden? Mogoče drugi teden?
Ker sem kliker nekje zgubila  ::)

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #4109 : 27 Marec 2011, 19:30:36
Poleg že omenjenih vlažnih, jaz ne poznam drugih kvalitetnih, samo še Frolic-e, ki pa niso baš nekaj, za nagrajevanje pa znaju biti uporabni.
Kaj pa če bi probala s kakšno popolno mokro hran? Renske ali Natures menu? A če mu navadno konzervo zmeša med brikete tudi ne je?

Se bom pozanimala, sem pozabila, kaj mi je rekla  ::)