Pasji.Net

ninci · 1410253

gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #4410 : 25 Oktober 2011, 00:11:36
Koliko so pa kaj veliki?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4411 : 25 Oktober 2011, 12:11:19
Slikca v prilogi. Večji je z arašidi, manjši so sadni. Se pa oboji lahko lepo razlomijo na polovičke oz. četrtinke.

Lp, nina




san-san

  • *
    • Prispevkov: 353
    • Točke: 0
Odgovori #4412 : 27 Oktober 2011, 14:00:35
Mene samo zanima, če je moje naročilo št. 7276 že poslano  :-[ ?   ( naj bi blo v torek, ampak paketa še ni)


Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #4413 : 05 November 2011, 20:57:06
Oj!

Jaz pa rabim en nasvetek, lepo prosim. Rada bi kupila lososovo olje, ampak se ne morem odločiti, ali naj vzamem lososovo olje Grizzly ali olje polenovke od Dorwest Herbs. To od polenovke mi je sicer bolj praktično, ker je v tabletkah, me pa zanima, če je velika razlika? Rada bi samo olje za splošno zaščito, za dlako za boljše splošno zdravje, za boljšo kožo, pač preventivno. Dobivala je pa že oboje. Kaj mi vi priporočate? Hvala za odgovor!!! :)

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #4414 : 05 November 2011, 21:57:41
Sinica jaz imam za Zaro v obdobju menjave dlake vedno kapsule dveletnega svetlina od Dorwesta - res super proizvod! Zato bi ti jaz za Atheno svetovala to  ;)



Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #4415 : 05 November 2011, 21:59:43
Oj!

Jaz pa rabim en nasvetek, lepo prosim. Rada bi kupila lososovo olje, ampak se ne morem odločiti, ali naj vzamem lososovo olje Grizzly ali olje polenovke od Dorwest Herbs. To od polenovke mi je sicer bolj praktično, ker je v tabletkah, me pa zanima, če je velika razlika? Rada bi samo olje za splošno zaščito, za dlako za boljše splošno zdravje, za boljšo kožo, pač preventivno. Dobivala je pa že oboje. Kaj mi vi priporočate? Hvala za odgovor!!! :)

Mi doma uporabljamo Grizzly lososovo ole in lahk rečem, da je super. Je imela v enem obdobju zelo prhlajasto dlako, pa se je v cca. 1 mesecu vse porihtal, dlaka pa je tako svetleča, da ni za govorit. Tako, da iz naših izkušen svetujem Grizzly lososovo olje (sicer pa olja polenovke ne poznam :-[). :)

Dogs are best friends ever!


Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #4416 : 05 November 2011, 23:10:14
Mhmmm, ne vem, bom še razmislila in počakala še na kakšno mnenje več. Seveda hvala obema! :) Atheni se je dlaka sicer zelo porihtala, že nekaj časa nimava nekih resnih problemov, jaz bi res bolj preventivno uporabljala olje in za splošno dobro počutje, tako da na olje dveletnega svetlina niti nisem pomislila. Kako pa je sicer Zara? A je še tako majhna? Je pridna??? Zdrava??? Moji Atheni ful dogaja, smrkla je dobila ogromno kondicije, tečeva, hodiva v hrib ... ni da ni. ;) Res dogaja! Prejšnji petek je imela peti rojstni dan. Našla pa si je tudi enega labradorskega ljubimca, sta super par skupaj! :D Skupaj se igrata in hodita na sprehod.

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!


Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
Odgovori #4417 : 06 November 2011, 14:44:25
grizzly lososovo olje je tudi pri nas pustil same pozitivne učinke... tay res da ni psička je pa imel res veliko prhljaja sploh ob stresu (vet...) zdaj tudi takrat nima več, dlaka pa svetleča in lepa... pri maiu pa sicer ni bilo problemov z dlako vendar ima še mehkejšo odkar mu doziram olje...


lp


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4418 : 07 November 2011, 10:35:58
Sinica, grizzly je dobra izbira. Mislim, da je to prehransko dopolnilo iz naše ponudbe, za katerega slišimo in prejmemo največ pohval.
Smo pa tudi mi psici po kotitvi dajali dorwest kapsule dvoletnega svetlina in lahko rečem, da je bil tudi po teh učinek dober. Glede na to, da je bila po kotitvi praktično plešasta na večih mestih se ji je dlaka precej hitro obnovila.




Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #4419 : 07 November 2011, 11:11:41
Neon je lani papcal dvoletni svetlin, pa je bila v zelo kratkem času zelo očitna razlika. Same pohvale  :-*

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


MANDY

  • Gost
Odgovori #4420 : 07 November 2011, 12:50:57
grizzly lososovo olje je tudi pri nas pustil same pozitivne učinke... - se opravičujem, če sem nerodna, kje bi lahko naročila to olje??
Naša Bella je po mladičih brez dlake in rabi pomoč.
Hvala



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4421 : 07 November 2011, 13:09:47
grizzly lososovo olje je tudi pri nas pustil same pozitivne učinke... - se opravičujem, če sem nerodna, kje bi lahko naročila to olje??
Naša Bella je po mladičih brez dlake in rabi pomoč.
Hvala

Tule ga najdeš: http://www.pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&products_id=191

Lp, nina



Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #4422 : 08 November 2011, 00:10:14
Grizzly it will be. :)

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #4423 : 08 November 2011, 00:56:33
Ojla. A vetbed-ov pa nimate vec v ponudbi?

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


MANDY

  • Gost
Odgovori #4424 : 08 November 2011, 11:22:24
Hvala, bomo naročili. :)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4425 : 08 November 2011, 11:35:08
Ojla. A vetbed-ov pa nimate vec v ponudbi?

Zmanjkalo jih je. Na voljo naj bi bili spet v začetku prihodnjega tedna.



martina.o

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 3.098
    • Točke: 1
Odgovori #4426 : 08 November 2011, 11:44:25
grizzly lososovo olje je tudi pri nas pustil same pozitivne učinke... - se opravičujem, če sem nerodna, kje bi lahko naročila to olje??
Naša Bella je po mladičih brez dlake in rabi pomoč.
Hvala


Vedno imajo psičke po mladičih manj dlake. Pa še v drugih primerih, ko delujejo hormoni. Smem vprašati, zakaj se ne pusti naravni proces ?

I don't regret my past, I just regret the time I wasted with the wrong people.


MANDY

  • Gost
Odgovori #4427 : 08 November 2011, 13:10:29
Saj ji s tem samo pomagam na naraven način, pa še zelo zelo ima rada lososovo olje. Tudi, ko smo mi v slabši kondiciji vzamemo kakšne vitamine, da se bolje počutimo in ne podležemo čisto vsakem prehladu. Trenutno jih jemlje naša najstnica, ki je kar naprej bolana na priporočila zdravnice.



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #4428 : 08 November 2011, 14:29:34
Sem danes opazila da imate backontrack plašč. :) Smo imeli priliko ga probati, in že dolgo imam namen ga kupiti za Lyro (čakamo na ustrezne finance, ki bodo predvidoma konec tega meseca). Ne vem pa, katere velikosti bo prava zanjo. A boste imeli kako stojnico kje kmalu, da bi probala v živo?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4429 : 08 November 2011, 15:45:03
Sem danes opazila da imate backontrack plašč. :) Smo imeli priliko ga probati, in že dolgo imam namen ga kupiti za Lyro (čakamo na ustrezne finance, ki bodo predvidoma konec tega meseca). Ne vem pa, katere velikosti bo prava zanjo. A boste imeli kako stojnico kje kmalu, da bi probala v živo?

Jean ta vikend imamo stojnico v Vrtojbi. Nimava pa na zalogi vseh velikosti. Mislim pa da bi tako, ki bo ustrezala borderX avstralec mixu imela. Če boš tam sporoči in prineseva probat.

Lp, nina



Andie

  • *
    • Prispevkov: 80
    • Točke: 0
Odgovori #4430 : 08 November 2011, 21:44:35
Ninci, eno vprašanje na katerega si najbrž že stokrat odgovorila  :-[ Ali lahko naročilo prevzamem čez vikend v Vrtojbi? Kaj moram potem kliknit pod 'način dostave', ali ti napišem pod opombe?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4431 : 09 November 2011, 08:28:45
Ninci, eno vprašanje na katerega si najbrž že stokrat odgovorila  :-[ Ali lahko naročilo prevzamem čez vikend v Vrtojbi? Kaj moram potem kliknit pod 'način dostave', ali ti napišem pod opombe?


Lahko prevzameš. Napišeš pa pod opombe, prevzem v vrtojbi in ali bo to v soboto ali v nedeljo. Izberi pa osebni prevzem, da ti pokaže znesek naročila brez obračunane poštnine.  ;)

Lp, nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4432 : 09 November 2011, 19:22:21
Dnevi so vse krajši zato je vidljivost že na popoldanskih sprehodih običajno slaba.
Nove v naši ponudbi so nemške ovratnice DIE LEUCHTEN, ki so vodotesne do globine 35m, vsebujejo 5 Superflux LED diod, vidnih na cca. 500m, ki imajo življenjsko dobo kar 100.000 ur.
Ovratnice je trenutno možno naročiti v prednaročilu, ki jih zbiramo do ponedeljka (14.11.2011). Vsi, ki boste naročili ovratnico v prednaročilu boste prejeli GRATIS baterijsko enoto.

http://www.pasji.net/shop/index.php?main_page=index&manufacturers_id=99



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #4433 : 10 November 2011, 11:35:00
Dnevi so vse krajši zato je vidljivost že na popoldanskih sprehodih običajno slaba.
Nove v naši ponudbi so nemške ovratnice DIE LEUCHTEN, ki so vodotesne do globine 35m, vsebujejo 5 Superflux LED diod, vidnih na cca. 500m, ki imajo življenjsko dobo kar 100.000 ur.
Ovratnice je trenutno možno naročiti v prednaročilu, ki jih zbiramo do ponedeljka (14.11.2011). Vsi, ki boste naročili ovratnico v prednaročilu boste prejeli GRATIS baterijsko enoto.

http://www.pasji.net/shop/index.php?main_page=index&manufacturers_id=99

Kako se obnesejo pa tele ovratnice na dolgodlakih psih? Ima mogoče kdo kakšne izkušnje s kakšno drugo ovratnico, da se vidi v temi kljub dlaki?

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


MANDY

  • Gost
Odgovori #4434 : 10 November 2011, 12:50:15
Za naše kosmatince bi po moje prišel v poštev bolj povodec na podoben način.



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #4435 : 10 November 2011, 17:15:04
rapgirl mi smo jo na treningu sprobali na dolgodlaki mešanki in se je vseeno lepo videla ovratnica ;)

Če boš kaj v Lj ali pa na kašni razstavi ti jo lahko prinesem pokazat in sprobat..



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4436 : 10 November 2011, 17:22:41
Kako se obnesejo pa tele ovratnice na dolgodlakih psih? Ima mogoče kdo kakšne izkušnje s kakšno drugo ovratnico, da se vidi v temi kljub dlaki?

Tule imaš slike:, med njimi je tudi nekaj bradicam podobnega  ;D http://www.die-leuchten.net/shop_content.php/coID/510/product/Kunden-Fotos/XTCsid/c5c0d9fa056523b9121ecc392d0119df

Za naše kosmatince bi po moje prišel v poštev bolj povodec na podoben način.

Ja že, ampak jaz če zvečer pse spustim in je tema jih na travniku popolnoma nič ne vidim. Pojma nimam kje so, sploh pri tačrnih dveh. Tako da je ovratnica v takem primeru boljša rešitev. Povodec pa res poveča varnost ob cesti.




rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #4437 : 11 November 2011, 09:36:35
Za naše kosmatince bi po moje prišel v poštev bolj povodec na podoben način.

Za nas niti ne, ker ga po temi spustim na travnik in ne more ravno povodca za sabo vleči.

Ninci gre se dejansko za to, da ima okoli vrata dolgo in gosto dlako, tako, da dvomim da bi to kaj pomagalo.  :-[

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #4438 : 11 November 2011, 09:41:23
Jaz imam to lucko http://www.cleanrun.com/index.cfm?fuseaction=product.display&Product_ID=2141&ParentCat=147 na navadni ovratnici - sicer se izpod dlake ne vidi, ampak ker se zaradi teze premakne cisto pod vrat, potem v bistvu vidim odsev lucke na tleh ;) ena varianta bi bila pa tudi, da jo pripnes na oprsnico.

Mislim da ima pasji.net eno podobno lucko od Ruffwear...

battito animale


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4439 : 11 November 2011, 11:47:19
Jaz imam to lucko http://www.cleanrun.com/index.cfm?fuseaction=product.display&Product_ID=2141&ParentCat=147 na navadni ovratnici - sicer se izpod dlake ne vidi, ampak ker se zaradi teze premakne cisto pod vrat, potem v bistvu vidim odsev lucke na tleh ;) ena varianta bi bila pa tudi, da jo pripnes na oprsnico.

Mislim da ima pasji.net eno podobno lucko od Ruffwear...


Ja, tole: http://www.pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=6_28&products_id=784