Pasji.Net

ninci · 1410244

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4800 : 07 Julij 2012, 20:45:33
Mi bi tudi bili zelo veseli (naročilo 8872), če bi račje fileje lahko papali že jutri  :P

Tole ni šlo žal. Bo šlo v ponedeljek.

Mene pa zanima v katerih barvah se imate Hurttine PRO ovratnice?
 pa glede hladilnih ovratnic: ko merim obseg, moram potem pogledati mere pri aktivirani ali ne?

Odvisno v kateri velikosti? . Mere gledaš aktiviranih ovratnic ja. Če pes zelo slabo prenaša vročino predlagam plašček, ker se je izkazalo da je učinek precej boljši.

Lp, nina



lara

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0
Odgovori #4801 : 08 Julij 2012, 19:10:39
Obseg ima nekje 48, kaj je potem bolje vzeti, 45-50cm verjetno ne? Bolje kot 40-50 ne?
Taksnih problemov z vrocino se nima, le zaradi treningov bi imele, se pa pozna ucinek hladilnih drugace?

"Naj drugi mislijo, da ste nepomembni - za vašega psa ste središče vesolja." - Pam Brown


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4802 : 09 Julij 2012, 09:15:04
Obseg ima nekje 48, kaj je potem bolje vzeti, 45-50cm verjetno ne? Bolje kot 40-50 ne?
Taksnih problemov z vrocino se nima, le zaradi treningov bi imele, se pa pozna ucinek hladilnih drugace?

Če ima obseg 48 potem je najboljše 45-55 ja. To je še v modri barvi PRO, ali lifeguard roza.


Ovratnica hladi, a se je izkazalo pri tistih, ki imajo oboje, da je hladilni učinek plaščka veliko boljši, kar je najbrž tudi logično ker hladi celotno telo, ovratnica pa le vrat, telo je pa še vedno pregreto.

Lp, nina



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #4803 : 09 Julij 2012, 09:41:10
ninci, saj everlasting priboljške se lahko "uporablja" tudi brez žogice, ne?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4804 : 09 Julij 2012, 09:46:42
ninci, saj everlasting priboljške se lahko "uporablja" tudi brez žogice, ne?

Ja seveda komot :)



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #4805 : 09 Julij 2012, 11:35:39
Teli everlasting priboljški so bili pri nas en cel dan ??? Dobesedno everlasting so samo, če jih ne daš ven iz embalaže  :D :D Naša tamala nima kaj dosti živcev za take zadeve, tu sta si pa oba vsako prosto minuto, ki sta jo imela vzela za lizanje tega priboljška, in kot sem rekla, je šel v enem dnevu...Ne vem, bi ga mogla umikat po 5 min ali kaj? Sem pa vzela L, onadva sta pa stara 4 mesece..

Once you go boxer, you never go back :)


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #4806 : 09 Julij 2012, 12:04:02
Everlasting je čača-no, pa tudi to je moja uničila (to pa je to, ko je NOVO, MEHKO) in so doma presrečni, da imajo cel večer mir pred njo in je šlo k vragu...Bini je to strašno sproščujoče da čveka igrače-kot jaz antistresno žogico v roki med določenimi predavanji. Bo čara morala novo kupiti, ker je žoga res fantastična, fajn leti, se odbija, za normalno rabo je tudi dejansko EVERLASTING, vsi ostali psi so jo imeli radi.


Bo še kdaj na voljo Perrito račji čips in mono pakiranja
                               Arden Grange Light keksi
                               Racinel  mini kosti drobovina, palčka govedine, ribe
                               Star mark Star mints

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #4807 : 09 Julij 2012, 12:31:00
No,mi nismo imeli žogice,smo imeli samo priboljšek..takrat še nisem vedela,da se lahko tudi žogica kupi...

Once you go boxer, you never go back :)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4808 : 09 Julij 2012, 13:42:43
Everlasting je čača-no, pa tudi to je moja uničila (to pa je to, ko je NOVO, MEHKO) in so doma presrečni, da imajo cel večer mir pred njo in je šlo k vragu...Bini je to strašno sproščujoče da čveka igrače-kot jaz antistresno žogico v roki med določenimi predavanji. Bo čara morala novo kupiti, ker je žoga res fantastična, fajn leti, se odbija, za normalno rabo je tudi dejansko EVERLASTING, vsi ostali psi so jo imeli radi.


Bo še kdaj na voljo Perrito račji čips in mono pakiranja
                               Arden Grange Light keksi
                               Racinel  mini kosti drobovina, palčka govedine, ribe
                               Star mark Star mints

AG Crunchy light so, očitno sva jih pozabila vklopit.
Kar se tiče Peritto - lahko samo zate naročiva samo moraš povedat koliko kom. katega, vseh okusov pa pomoje ne bomo imeli več.  ;)
Racinel ukinjamo. Palčke govedina so še ampak ne v mono pakiranju, če pride v poštev: http://www.pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=58_75&products_id=509
Za starmints - trenuto jih ni. Kdaj bodo spet na voljo pa ša ne vem.

Za vse, ki čakate TUG E NUFF!!! Igrače bi morale biti še v tem tednu ali v začetku drugega tedna v slo.

No,mi nismo imeli žogice,smo imeli samo priboljšek..takrat še nisem vedela,da se lahko tudi žogica kupi...

Ria ja - priboljšek paše v Fire Plug ali Bento ball od Starmarka.Če so v igrači trajajo dlje, ker jih pes lahko samo drsa ven z zobmi in liže. Ampak seveda nič ni večno ;) in bi res bilo samo če postaviš v embalaži v omaro.





gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #4809 : 09 Julij 2012, 23:41:23
Racinel ukinjamo.

Čaki čaki, a potem nič več ježkov?  :( Pa krokodilov?  :'( Kako ne bo več krokodilov?  ???  :o



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4810 : 10 Julij 2012, 08:33:57
Čaki čaki, a potem nič več ježkov?  :( Pa krokodilov?  :'( Kako ne bo več krokodilov?  ???  :o

Krokodili so zaenkrat še, ježev je pa že zmanjkalo. Pa saj mogoče bodo samo od kakšnega drugega proizvajalca  ;)



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #4811 : 10 Julij 2012, 12:45:05
Ninci Bina pravi, da so priboljški (krokodili, ščetke, zvezdice, ježki...) Od Flamingona zelo dobri!  :P

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #4812 : 10 Julij 2012, 14:05:35
Ninci Bina pravi, da so priboljški (krokodili, ščetke, zvezdice, ježki...) Od Flamingona zelo dobri!  :P
    ;D :o  :D  :)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4813 : 10 Julij 2012, 20:38:14



Yushy

  • *
    • Prispevkov: 107
    • Točke: 0
Odgovori #4814 : 12 Julij 2012, 10:10:09
Mi bi pa nujno potrebovali tole oprsnico http://www.pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=6_20&products_id=118 za prenos po nekaj stopnicah, saj naš pes tega več ne zmore sam. Sedaj me pa zanima ali je kakšna možnost osebne dostave v Ljubljano(če imate slučajno kakšno pot sem), da bi lahko naš pes tole pomeril in da bi videli, če mu sploh ustreza, ker je takšne malo posebne konstitucije.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4815 : 12 Julij 2012, 17:32:05
Mi bi pa nujno potrebovali tole oprsnico http://www.pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=6_20&products_id=118 za prenos po nekaj stopnicah, saj naš pes tega več ne zmore sam. Sedaj me pa zanima ali je kakšna možnost osebne dostave v Ljubljano(če imate slučajno kakšno pot sem), da bi lahko naš pes tole pomeril in da bi videli, če mu sploh ustreza, ker je takšne malo posebne konstitucije.

V Lj. smo ponavadi 1x na teden dop. s tem da težko v naprej povem kdaj in kateri dan bo to.  Tako da če se da tako zmenit, da se slišimo pol ure prej, se da zmenit. ;) Lahko se pa oglasiš pri nas - lahko tudi v večernih ali pop. urah, ali med vikendom če se prej zmenimo, brez problema. Mislim, da so vse oprsnice na zalogi, smo pa v Preddvoru 10min. iz Kranja oz. pol urce iz Lj.




ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4816 : 12 Julij 2012, 21:49:19
Pod novo blagovno znamko Puppylot predstavljamo igrače za živali, ki jih izdelujejo uporabniki programa socialne vključenosti, torej osebe s statusom nezaposljivosti, na Zavodu Papilot, Ljubljana.
Prednost naših izdelkov je, da so varni, iz trpežnih materialov, cenovno ugodni in unikatni. S ponovno uporabo materialov (reciklaža oblek, kartona, vrečk itd.), ki bi jih sicer zavrgli, pa prispevamo tudi k razbremenitvi okolja.
Z nakupom naših izdelkov boste razveselili tako vaše ljubljenčke, kot tudi prispevali k vzpodbudi uporabnikov socialne vključenosti.

http://www.pasji.net/shop/index.php?main_page=index&cPath=188



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #4817 : 12 Julij 2012, 21:52:59
Super :o :o

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Yushy

  • *
    • Prispevkov: 107
    • Točke: 0
Odgovori #4818 : 13 Julij 2012, 01:43:25
V Lj. smo ponavadi 1x na teden dop. s tem da težko v naprej povem kdaj in kateri dan bo to.  Tako da če se da tako zmenit, da se slišimo pol ure prej, se da zmenit. ;) Lahko se pa oglasiš pri nas - lahko tudi v večernih ali pop. urah, ali med vikendom če se prej zmenimo, brez problema. Mislim, da so vse oprsnice na zalogi, smo pa v Preddvoru 10min. iz Kranja oz. pol urce iz Lj.
Dopoldan lahko samo med vikendom.



lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #4819 : 16 Julij 2012, 11:06:12
Živio!

Želela bi naročiti 2 ovratnici: http://www.pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=6_17&products_id=1123

Ampak zdaj ne vem točno katero velikost naj naročim, saj je različna dolžina pri aktivirani in neaktivirani. Psički imata okoli vratu cca 45 cm.
Katero velikost naj torej vzamem?


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #4820 : 16 Julij 2012, 11:10:42
E to ti pa lahko jaz povem, ker jo imam doma. Glej mere za aktivirano ovratnico, da bo tista prav. Ovratnica se v vodi namreč napije oz. se napijejo kristali in napihne (potem jo jaz popivnam s krpo, da ne kaplja in moči psa) in takšna ima hladilni učinek in tako tudi daš na psa. Neaktivirna-sploščena ti pa ne koristi kaj.

Se pravi vzameš L.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #4821 : 16 Julij 2012, 11:13:51
Hvala!  :)

In kako se kaj obnese? Je res tako "fajn"? Ker tole bi bilo za na sprehode super, če se obnese, plaščkov ne bi bili najboj veseli, Diva sploh ne, Norma bi ga pa tako skušala pojest. :P


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #4822 : 16 Julij 2012, 11:22:47
Moja je bolj kosmata od tvojih (avatar)...in vročine ne prenaša najbolje. Tako da z naše strani bi plašč bil veliko bolje in ga bom tudi kupila naslednjo sezono.

Tale ovratnica pa takole-pod ovratnico je čez nekaj časa hladna koža-ampak zdaj, da bi to bil wauuu efekt, pa seveda ni, ker je preostali del telesa topel-vroč. Za na sam sprehod se meni ne zdi praktična-ker moje pseto daje šnofljo na tla in potem ta ovratnica binglja-klinc pa hlajenje.

In pri kaki med pasji igri obvezno snemat dol-sicer se kar hitro preluknja ob ostrih zobeh in krempljih.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #4823 : 16 Julij 2012, 11:26:17
Hvala za mnenje. Sem že naročila, upam da se bo pri nas obneslo. Saj ne pričakujem, da ju bo v vročini "zeblo" ampak, da vsaj malo lažje prenašata vse kup. Bomo videli...


Chien

  • *
    • Prispevkov: 22
    • Točke: 0
Odgovori #4824 : 18 Julij 2012, 09:48:20
http://www.pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=6_31&products_id=379

Evo pisem sem... sem direkt ninci poslala,pa vidim da je tole tema za vprasanja s strani pasji.net:

Potrebovala bi pomoč za nakup tega plaščka, izmerila sem ji vse dele ki so napisani(narisani) na linku zgoraj, vendar se odločam med st.221 in 252.
Najširši sprednji del prsnega koša ima 46cm, zadaj potem pa obseg pasu pa 45 cm. Zdaj ce pristejem se vsaj 5 cm kot je napisano v navodilih bi bil okej 221.
Obseg vratu(najsirsi del): 36cm
Mi lahko prosim svetujete iz izkusenj?
HVALA :)

I rather die than stay away from my big love- dogs !


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #4825 : 19 Julij 2012, 14:01:43
V glavnem, če ima kdo bokserja in ima namen kupiti ovratnico, mu priporočam, da kupi št. M. Sama zase lahko rečem, da sem denar stran vrgla, ker kljub temu, da ko se ovratnica aktivira, imata psici še vsaj 7 cm "lufta" in jima dobesedno bingljata okoli vratu, ko hodita.  :( Normo full moti in si jo hoče kar čez glavo snet in če nisem poleg nje ji to uspe, Divi pa tudi ne ostane dolgo gor, saj ko se začne valjati po tleh, se ji prav tako izmuzne čez glavo. Škoda...  :-\


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #4826 : 19 Julij 2012, 15:11:49
Moja ima vrat 46cm, pa imama L ovratnico in je glih prav. Si sigurno prav izmerila vrat?

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #4827 : 19 Julij 2012, 17:07:20
Ja sem.  Že tako vem, da imata tolk, ko kupujem ovratnice pa ju nimam zraven, zmerim prej.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4828 : 20 Julij 2012, 09:12:12
Lorry - žal mi je, da jima ovratnice ne ustrezajo. Mi se zanašamo na mere, ki jih poda proizvajalec in uvoznik in take tudi zabeležimo v opis ???
Morda se lahko znajdeš tako da nalepiš na ovratnico dodatno "ježek" in ovratnice potem lahko zmanjšaš? Sicer bi lahko našila tudi gumb ali pritiskač samo tukaj moraš malo pazit, da ne preluknjaš notranje vrečke s kristali. Upam da bo v pomoč.

Če pa še nisi aktivirala obeh, pa eno lahko še vedno vrneš in jo zamenjamo.

Lp, nina



lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #4829 : 20 Julij 2012, 11:01:50
Žal sem obe že aktivirala, sem hotla, da obe punci dobita "takoj!" ovratnici gor. Bomo ježka dodal pa bo, sem se že babi zmenla, da zašije, jaz sem bolj leva za te stvari.  ::)