Benetton

Panda · 2653

Panda

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
: 06 Marec 2007, 22:10:28
Pozdravljeni, enostavno moram povedat njegovo zgodbo, ker je vse skupaj že smešno.

Verjamem, da je marsikateri od naših ljubljencev neizmerno razvajen in prav je tako ampak tole pa presega vse meje.

Naš Benetton je posvojeni zavetiščnik iz Gmajnic. Od tam je k nam prišel star šele cca tri mesece, tako upam, da v svojem kratkem obdobju trpljenja ni doživel preveč hudega. Nekaj sigurno je, ker je precej prestrašen in ni preveč zaupljiv do neznancev. Lahko pa bi rekla, da se mu je že v dobrem letu življenja z nami povrnilo z dobrim vse, kar je doživel slabega. Jaz se vidim, kot malo bolj trdosrčno, ker mu le vsaketoliko časa kaj omejim, ampak moj fant... Benetton ima seveda prednost pred vsemi in vsem. Kaj me je zdaj sodbudilo k temu pisanju? Ravno dogodek, ki se je rvnokar zgodil. Fantič počiva z glavo naslonjeno na nogi mojega fanta, na postelji seveda, jaz se učim v kuhinji. In, da nebi slučajno kdo premaknil njegove utrujene glavice, s tem, da bi vstal, moram jaz prit iz drugega prostora, da prinesem, nekaj kar je v spalnici, samo, da nebi kdo premaknil malega kralja. :)) Pasje življenje ja. To še ni vse, kaj je razvajenost, če je mladenič utrujen in se mu ne da več hodit, ga kdo dvigne in malo nese, da si odpočije, npr. na poti iz šmarne gore. Pa ni majhen psiček, celih 15 kil ima. Med kosilom sedi z nami za mizo in čaka na svoj zasluženi grižljaj, ki si ga seveda zasluži s teško nalogo, lepim pogledom. Na sprehodu vohlja dokler njemu paše(še posebej ko ga ima pod nadzorom fant. Tukaj nastopi moja malce večja odločnost, ker jaz vsaj včasih prekinem vohlanje ko se meni zdi). V glavnem, fantu se v življenju godi. Aja, pa da ne pozabim, spi seveda med nama s fantom v postelji. Iz grdega, zanemarjenega sestradanega ščeneta, se je spremenil iz malega princa. Pasje življennje v njegovem slovarju sigurno pomeni le najbolše.

Torej, kam je odšlo pasje trpljenje? V njegovem primeru daleč, daleč stran. Sicer pa je naš Benetton kar priden kuža, najlepših učk, noska in brkov na svetu. Trenira Agility, zna nešteto trikcev, morda greva spomladi celo v osnovno šolo in potem po b-bh. Ima kar nekaj pasjih prijateljic, prijateljev pa žal bol malo, ker se z njimi v večini primerov ne razume najbolje.

Da se vidi, kako naš kuža res trpi
http://ben-stumf-etton.moj-album.com/

 


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1 : 07 Marec 2007, 06:18:10
 :D :D :D Da se ne boš enkrat znašla v dnevni sobi, ker bo Silvo pogruntal, da ima mali princ premalo prostora na postelji.  :P :D :D :D

Enga  človeškega lupčka za Benčija od mene  :-* pa enega pasjega od Veni  :P.


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #2 : 07 Marec 2007, 08:40:12
Joj joj joj. Ne vem ali bi sploh kaj komentirala.... Samo tole: z lepim se hvališ.

Kristinca & Florinca


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #3 : 07 Marec 2007, 09:38:41
Benetton pa zares uživa. Pravi pasji razvajenec. Se pa že po slikah vidi, da ga imate vsi zelo radi.  :)

Veliko pasjih užitkov.  8)

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #4 : 07 Marec 2007, 16:38:07
Joj joj joj. Ne vem ali bi sploh kaj komentirala.... Samo tole: z lepim se hvališ.

 ??? ??? ???


Panda

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 08 Marec 2007, 13:56:22
Joj joj joj. Ne vem ali bi sploh kaj komentirala.... Samo tole: z lepim se hvališ.

Ja seveda se z lepim hvalim, s čim pa naj se hvalim, po mojem mnenju je pes za to, da v življenju uživa, se ga nasploh razvaja, on pa mi to vrača z mokrimi poljubčki, ljubečimi pogledi, burnimi pozdravi, vsakič ko se vrnem domov in še z marsičem. Nikoli več v življenju ne bom brez pasjega spremljevalca in čisto vsakega bom razvadila na enak način. To, da stvar presega vse meje, je bila pa seveda šala.

Petrca, da nauš misnla, da me ni enkrat že skor na Benovo blazino vrgel  ;D .

Veni tud pošiljava lupčka.


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #6 : 08 Marec 2007, 14:23:01
Prima! Ampak, ko bo začel renčat, grizit in bo totalno neubogljiv pa prosim ne piši, joj, pomagajte, kaj naj naredim.

Psu pa vse čestitke! Zelo dobro vas je zdresiral.

Kristinca & Florinca


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #7 : 08 Marec 2007, 15:04:40
Šele sedaj sem opazila, da je tudi "Benko" dobil svojo predstavitev  :o.
Razvajen je pa skoraj tako, kot Buffy  ;D.

Še enga velikega  :-* od Buffke.


Panda

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 08 Marec 2007, 15:17:15
Prima! Ampak, ko bo začel renčat, grizit in bo totalno neubogljiv pa prosim ne piši, joj, pomagajte, kaj naj naredim.

Psu pa vse čestitke! Zelo dobro vas je zdresiral.

Ne, ne narobe si razumela, Ben je razvajenko in v tekstiu sem hotla povdarit njegovo razvajenost, ampak sicer je lepo vzgojen in mu je jasno kje je njegovo mesto in kdaj je razvajanja dovolj. (če že moram pojasnjevat)

Sicer pa, če bo postal nemogoč se bom za pomoč obrnila na svojo imštruktorico, ne na vas, tako, da se ni za bat.


Panda

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 08 Marec 2007, 15:19:50
Šele sedaj sem opazila, da je tudi "Benko" dobil svojo predstavitev  :o.
Razvajen je pa skoraj tako, kot Buffy  ;D.

Še enga velikega  :-* od Buffke.

Bi rekla, da je razvajen tako kot Buffy, pa kot Veni , da ne govorim o Xsari, pa najbrž tud tako kot slavna La in še mnogo drugih.


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #10 : 08 Marec 2007, 15:36:27
Prima! Ampak, ko bo začel renčat, grizit in bo totalno neubogljiv pa prosim ne piši, joj, pomagajte, kaj naj naredim.

Psu pa vse čestitke! Zelo dobro vas je zdresiral.

Joj, Florinca, kako pretiravaš.  ::) ::) ::)  Tisto si verjetno preskočila, ko je Panda napisala, da je šla s psom v malo šolo pa da zna miljon trikov pa da delata agility in da gresta na BBH (da ne govorim o tem, kakšne težave je Ben imel z nezaupanjem do tujcev)?  ::) ::) Panda, res si neodgovoren lastnik. Res grozno, da spi na posteljah in da se mu kdaj kakšen priboljšek od kosila da. Potem sem jaz tudi čisto neprimerna lastnica, ker mojo tako razvajam. Čakamo, da bo začela kazati agresijo.  ::) ::) ::) Najbolje, da jo pripnem na verigo pa ji vržem vsake toliko kakšno kost.  >:( >:(

Panda, kdaj začneta agilitirat? Zadnjič, ko sem vaju gledala, vama je šlo fuuuuuuuuuuul dobro.  :o

Pa še nekaj fotk od Bena: http://5rca.moj-album.com/album/4339106/


Panda

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 08 Marec 2007, 16:15:02
Jaz ciljam nekje na Ajdovščino, bomo vidli kaj bo rekla teta Polonca. Veš kaj se nama niti tok ne mudi, sicer pa ja, Benu gre dobro, jaz sem pa še vedno tak štor ???. Ampak sej bo.  ;)  a si vidla kako lepo poleg dela aaa?  Ej k maš ti vedno bolše pribolške k jaz, sem jaz razmišljala, kaj če bi ga kar ti na b-bh peljala. :)


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #12 : 08 Marec 2007, 18:37:14
Ej k maš ti vedno bolše pribolške k jaz, sem jaz razmišljala, kaj če bi ga kar ti na b-bh peljala. :)

 :D :D :D


baron

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
  • Baron.Nekaj najlepšega kar se ti lahko zgodi.
Odgovori #13 : 08 April 2009, 12:02:09
oooooooooooo

kok lep kuza
jst bi ga kr za svojga uzeu. :P

svaka čast sestrca kr tko naprej ;)