Yorkshirski terier [yorkshire terrier]

Alya · 1713987

Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #90 : 27 Oktober 2007, 18:29:59
Hehe.... ma ti kar naberi pomoje boš brez problema vse prodala kar boš pripeljala  :D


Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #91 : 27 Oktober 2007, 18:41:30
Tiste hiške so samo na spletu še jih nisem nikoli vidla u nobene trgovini. Ali ker so enkratne pa ti priporočam da počakač do božiča in jih potem pripeljem sigurno !!!! Če se ti mudi ti vzamem tisto rdečo ali tisto mekkano kot za Honki. Mislim da so boljše ker so tople in tudi če jih daš u pralni stroj jim nebo nič - sem probala.
Mail sem dobila in malo prej odgovorila....si dobila odgovor s oblekicami?!


Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #92 : 27 Oktober 2007, 18:46:28
Mašnice sem dobila lepe ko san !!! Ali ni emela gotove vse kakšne sem naročila pa mam samo nekaj malega. Gospa jih dela sama po naročilu. Ima na spletu dosti uzorka pa u Ankaranu bomo to natančneje pogledamo vsi skupaj in ..... drugič ostalo!


Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #93 : 27 Oktober 2007, 19:05:33
Tinkapletinka nisem dobila tvojega maila  ??? Pa tud ne vem katero je Honki naročila ker še sama ne ve  :D



Sašenka

  • *
    • Prispevkov: 252
    • Točke: 1
Odgovori #95 : 27 Oktober 2007, 21:16:05
Tinka, meni tudi ene gumice prosim.

Pa tole trenirko, velikost 27 cm:
http://www.email.si/apps/mail/window.php?mailbox=INBOX&part=4&muid=249



honki

  • *
    • Prispevkov: 279
    • Točke: 0
  • [url=http://www.glitterfy.com/][img]http://img19.g
Odgovori #96 : 27 Oktober 2007, 21:56:20
ja tinka, torej zame tisto kosmato postlico hisko - pac v bez ali rjavi barvi, sej ves, pac eno od teh k sem dala linke...., uno oblekico in gumice, 3 pakete....to je zame!
ostalo pa se zmenimo v ankaranu

Lp Anja, Elly in Zoom


olika

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
Odgovori #97 : 28 Oktober 2007, 13:31:24
hy sem nova tukaj in bi si zelela nekaj informacij kja lahko kupim mini yorkija,bom zelo vesela vsake informacije,hvala



Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #98 : 28 Oktober 2007, 13:56:55
Punce tiste posteljice niso nikjer !!! Prošla sem več trgovin. Edino tista crvena za Gigosy bi lahko bla!
To pomeni da morate počakat za božič,upam da se vam nemudi.Drugo bom šla kupiti danes!
Sašenka tisti link za oblekico se mi neodpre.Nekaj bom kupla in boste vidli.Samo povej če je sa nogavičkami ali brez in kakšen material. Dolžino pa ti vzamem 30cm ker 27cm ni. Edino je pa potem 25cm. Vsekako tiste veličine so samo tako vse moraš probat direktno na kužku.


Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #99 : 28 Oktober 2007, 13:59:32
Sašenka tudi tista podložka ni iz tistega mekoga materiala edino drug material ali moraš počakat. Pa mi hitro odgovori! Bom šla oko 18:30 u trgovino.


Sašenka

  • *
    • Prispevkov: 252
    • Točke: 1
Odgovori #100 : 28 Oktober 2007, 14:03:57
Mini yorki ne obstaja. Obstaja yorkshire terier, koliko bo velik je odvisno pa od velikosti staršev in prednikov staršev. Standard pasme je od 2 kg do 3,6 kg. Če kupuješ nerodovniškega imajo pa lahko tudi 5kg ali več.



Sašenka

  • *
    • Prispevkov: 252
    • Točke: 1
Odgovori #101 : 28 Oktober 2007, 14:06:13
Tinka..potem pa ne podložke.

Na liku je tista sivo - bela oblekica s kapuco, ki si mi jo poslala. Izgleda kot trenirka z rokavčki.




honki

  • *
    • Prispevkov: 279
    • Točke: 0
  • [url=http://www.glitterfy.com/][img]http://img19.g
Odgovori #102 : 28 Oktober 2007, 14:33:18
Tinka bom pocakala do bozica...sej sem vedela da imam izbran okus 8)....bom ji tacas kupila eno drugo k jo mam nagledano

Olika
kot je ze Sašenka že povedala mini yorkiji ne obstajajo, so samo yorkiji. ker pa se v kaksnem leglu skoti tudi 5 mladicev so potem ponavadi vsi bolj drobckeni in manjsi..seveda je pa tukaj dosti odvisno od prednikov...zdej je pa samo od tebe odviso ali bi rada kupila rodovniskega ali nerodovniskega. pri nerodovniskem nikoli ne ves kaj dobis, saj ni nikjer zapisov o njegovih prednikih in nimajo starsi opravljen vzrejni pregled kar bi potrjevalo njihovo kvaliteto in s tem potem tudi kvaliteto mladickov....glede na to da isces verjetno nekaj majhnega kar ne zraste v 5 kg yorkija z povesenimi usesmi in skodrano dlako, :o potem ti svetujem nakup rodovniskega...

ce zelis vedeti karkoli se lahko vedno obrnes na nas...ti bomo z veseljem svetovale...in mislim da govorim v imenu vseh :)

Lp Anja, Elly in Zoom


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #103 : 28 Oktober 2007, 15:30:30
Ojla babike!

V soboto mene ne bo, saj nimam zamenjave v službi. Lepo se naklepetajte, glejte, da ne bo potem cel teden deževalo, ko bo toliko bab na kupu (dvonožnih in štirinožnih  :D ) in naj ena v mojem imenu prečoha vse male bubike, ki bodo na srečanju in še posebej tista dva fanta, ki bosta blažena med ženami.  ;D

Imate pa res shoping manijo za te male bube...spominjate me na....MENE!  :o :o

A še imate link od teh mašnic, ker ga nikjer ne najdem!

Lp



lonyka

  • *
    • Prispevkov: 143
    • Točke: 0
Odgovori #104 : 28 Oktober 2007, 16:42:16
Heeeeej a sem smo se preselili ;)...tjasav kako to'?? :( Jaz sem tud vidla take lepe mašnice na eni od straneh TinkePletinke da joooj, z swarovski kristalčki ...joj zakaj nimamo takih lepih stvari pri nas? :D



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #105 : 28 Oktober 2007, 16:57:11
Glede prhljaja...čisto možno da je od suhega zraka (sezona kurjave), če se je gonila, potem je to tudi eden od možnih dejavnikov.
Drugače pa tudi sama si povedala da si zamenjala šampon...in potem vse skupaj lahko vpliva na to. Samo ne se sekirati, ker ziher ni nič hujšega.
Mogoče bi bilo fajn dodati kakšen dodatek za kožo, jaz trenutno testiram Missing Ling vege varianto na mojih dveh, baje da je zadeva fenomenalna.
Saj veš, ne preveč kopati, čim manj sušit z fenom in čim manj preparatov na dlako dajat ;)
Drugače pa po mojem je verjetno največji krivec suhi zrak v stanovanju, s Taro je isto pozimi.


Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #106 : 28 Oktober 2007, 17:13:52
Ma jst mam tisto olje OMEGA-3,6 - GRIZZLY naj bi blo tud super za kožo in dlako, bom pa verjetno nabavila sedaj še MISSING LINK. Pa nazaj bom šla na šampon ki sem ga uporabljala prej pa bomo videli. Gigo ni imel nikoli suhe kože oz. se luščil, tudi pozimi ne, jaz to prvič vidim  ???


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #107 : 28 Oktober 2007, 17:23:33
Ja serbus Lonyka!!!  :D :D

Lonyka!

Kako to, da nisi prišla na srečanje psov na Glavni trg v Mb, ki ga je organiziral Mr. Pet? Sem iskala, če bo kakšna yorkifanica tam.  :D Mi 3je smo bili, pa nas je nazeblo do kosti.  ::)



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #108 : 28 Oktober 2007, 17:27:52
Kaj da ni bla, ona je bla manekenka  :D


lonyka

  • *
    • Prispevkov: 143
    • Točke: 0
Odgovori #109 : 28 Oktober 2007, 17:29:28
Heeeej tjasav ja mi2 z Lily sva bili manekenki!! :D a naju nisi vidla? okrog 12 je bila m. revija za kužke..tud mene je zazeblo oz. naju je Lily se je tresla kot šiba na vodi..sva ble tam že od 9 :/..sem pa vidla še 2 yorkija poleg moje tamale :D...kje si se pa ti skrivala???



tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #110 : 28 Oktober 2007, 17:56:24
Nena me hecaj!?!  :o Modno revijo sem od daleč gledala, ker če bi šla bližje, bi sunila tiste plaščke in bi moji dve bubi oblekla, pa še sebi bi kaj gor potegnila, taaak me je zeblo.
Res pa je, da sem videla eno zeeeeelo lepo lepo yorkico na odru....a tvoja je že tako velika punca!?! Pa nisi ti z njo marširala gor, a ne? Sploh nisem pomislila, da bi tam lahko bila, jaz sem bolj iskala med publiko koga poznanega...med VIP-ovce pa nismo upali iti...he he 8)

Lp



tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #111 : 28 Oktober 2007, 17:58:12
Tinkapletinka!

Grozno lepa mi je tvoja potovalna hišica, ki jo imaš v svojem albumu. Kje si pa to kupila?



Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #112 : 28 Oktober 2007, 18:06:06
Dobro punce,grem u shoping! Nekaj bom že uzela. Hišice bodo počakale in podložka tudi.Drugo se natančno zmenimo u Ankaranu.
Olika podpuno se strinjam s puncami,če želiš pa lahko prideš tudi pogledat na sastanek u Ankaran in potem se mogoče bolše odločiš !!! Drugače dam drug tjeden tle oglas za 9 mladičkov sa slikicama pa lahko pogledaš.
Tjasav za te še enkrat link za mašnice
http://www.bruukmasle.unas.cz/
in hiško sam naročila tudi preko spleta in je enkratna ...... tudi jo lahko zavežeš u auto kot je napisano u zakonu zaradi kazne. SUPER in samo 30eu.


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #113 : 28 Oktober 2007, 18:13:39
Hvala z link!

A mi daš še link od te spletne strani, kjer si naročila potovalno hišico, ker je res fantastična!



Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #114 : 28 Oktober 2007, 18:15:26
Lahko drug tjeden ker že grem puncam po stvari !!! OK LP


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #115 : 28 Oktober 2007, 18:19:45
Seveda!  ;D



honki

  • *
    • Prispevkov: 279
    • Točke: 0
  • [url=http://www.glitterfy.com/][img]http://img19.g
Odgovori #116 : 28 Oktober 2007, 18:58:41
pa daaaaaj, js pa ne vem za kaj se gre...kaksna modna revija? joj js bi tudi gledala kuzmane in cotice za njih!!!!!! ;D

Lp Anja, Elly in Zoom


olika

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
Odgovori #117 : 28 Oktober 2007, 19:09:10
hy,jaz sem imela mini yorkija ampak so zelo redki.tehtal je 1,25 kg in je bil za skoraj bajsi ;).izgubila sem ga junija letos in z njim tudi muco cez par dni ki sta skupaj odrascala(verjetno je odisla od zalosti).zdaj pa iscem vsaj podobnega in sicer da bi bil cim manjsi sicer mi ni bitno ce ima rodovnik ampak bi bil zazeljen,ker kolko sem gledala po netu jih je zelo tezto najt te malicke razvajencke vecinoma so vsi malo vecji.nasla sem samo eno leglo v berlinu ki bo decembra za oddajo.hvalezna bi vam bla ce mogoce katera od vas ve za koga v sloveniji in da ni to matosa iz celja ker za njega nocem niti slisat.prosim javite se mi.
lp



tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #118 : 28 Oktober 2007, 19:10:25
Mr. Pet v Mb je organiziral pasje srečanje v centru mesta. V okviru tega so manekenski kužmani hodili po odru in predstavljali novo kolekcijo oblačil za kužke od Mr. Peta.



lonyka

  • *
    • Prispevkov: 143
    • Točke: 0
Odgovori #119 : 28 Oktober 2007, 19:24:34
ja tjasav jaz sem setala malo princesko :D in še prelepega šicujčka in kodra :D...je pa bila še ena yorkica, ki je bila kr krepko večja od Lily in veliko svetlejša in s spuščenimi ušeski;)..tiste pa nisem vodila jaz ;)...no pri drugem izhodu sem pa malo morala nest, ker je nisem uspela oblečt hehe mogla sem nekaj iskat..tako da...je to bilo prav zanimivo :D. Najboljši je bil shi-tzu, ki se je na poti nazaj ustavil in stresal z glavo kot osliček :D hihi...Jooj tjasav kako sva se lahko zgrešili?? tud jaz sem non-stop iskala yorkije med publiko :D pa mi je uspelo najti le 2 :D.Bilo pa je nenormalno mrzlo..jaz sem komaj čakala da lahko grema domov na toplo :(..čeprav upam da bodo taka srečanja še večkrat :D in ob lepšem vremenu seveda heh
Pozdravljena olika moja Lily je res mini yorki saj ima pri enem letu le 1,35kg...je pa tako da je njen bratec bi za glavo večji :D starša pa po standardu ( samička 2, 5 kg samček pa mičkeno več)..tako da...je očitno mala od "poštara" hehe