Yorkshirski terier [yorkshire terrier]

Alya · 1728266

tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #420 : 15 November 2007, 23:49:23
Ja saj vem....mene bi doma :P ::) , če bi v kratkem pripeljala še kakšnega. Je pa lepo misliti na to, kako se nas bi vseh osem cartalo na postelji.  ;D

Lepo spite!



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #421 : 16 November 2007, 09:22:17
Saj ni treba hitet Tjaša, vsako leto enega ;)

Sicer pri nas je tako, da Lin itak spi na postelji, ker pač sama skoči gor, Tara pa občasno, ker večinoma kar zaspi v košari in nasploh ma rajši mir :) Včasih pa hoče gor, potem jo pa dam gor :) In če sta obe gori, potem je tudi zakonska postelja premala, ker se prašičke tako razkomotita, da ni več mesta za mene:)

Zoya hvala za ponudbo. Bom še malo počakala, ker sem čisto na tesnem z financami. Pa še on glavnik od Masona mi je ful v oči padel, tako da ima zdaj prednost :) Kam pa ti to hodiš nabavljati?


arieta

  • *
    • Prispevkov: 138
    • Točke: 0
Odgovori #422 : 16 November 2007, 09:53:38
Saj ni treba hitet Tjaša, vsako leto enega ;)

Sicer pri nas je tako, da Lin itak spi na postelji, ker pač sama skoči gor, Tara pa občasno, ker večinoma kar zaspi v košari in nasploh ma rajši mir :) Včasih pa hoče gor, potem jo pa dam gor :) In če sta obe gori, potem je tudi zakonska postelja premala, ker se prašičke tako razkomotita, da ni več mesta za mene:)

Zoya hvala za ponudbo. Bom še malo počakala, ker sem čisto na tesnem z financami. Pa še on glavnik od Masona mi je ful v oči padel, tako da ima zdaj prednost :) Kam pa ti to hodiš nabavljati?


ha,haaaaa,ha ,,.....smijem se vec pola sata .....jer kao da sebe vidim ...i ja sam dobila yorkie ludilo pa sam svake godine u prosjeku nabavila ili zadrzala 1 yorkica  :-*..i sada imam pravu bandu doma ....ima se tu posla ...ali nije mi zao jer su dragi ...a u autu ima mjesta makar je velikkkkkkkk samo za pse -...ha,ha....cak smo i sva sjedala osim vozacevog i suvozacevog izvadili da psi imaju veci konfor ;)
uvijek svi idu sa nama ..pa smo atrakcija svuda ....kao putujuci cirkus ...ha,ha.... :P.....mozete samo zamisliti koliko mi imamo krevetica u Zagrebu ,u Munchenu ..u autu ...u vikendici ...svudaaaaaaaa ;)
I nikad dosta!!!!
Ne moram vam ni reci da nas je familija  proglasila nenormalnima ali sta je to vazno.....
Uskoro ce Nova godina i vrijeme za jos jednog psa .... :D ;D :o



zoya

  • *
    • Prispevkov: 222
    • Točke: 0
  • Oliver
Odgovori #423 : 16 November 2007, 10:59:23
tudi naša posteljica sameva, smo jo imeli najprej v dnevni pol v kuhinji, pa v spalnici, zdaj je pa na hodniku in je le redko obiskana  :(
Anda spi čez dan na kavču ali fotelju, zvečer gre pa za mano v posteljo in spi na moji blazini, čisto pri glavi ali pa zleze pod kovter in se stiska ::) ::)

Botticelli, mi gremo večkrat v Villach ker nam je bližje kot LJ; v mestu hodimo v eno privat trgovinico ali pa v Fressnapf (tam sem videla to posteljico), ki je na koncu mesta v nakupovalni coni...

A se vaši Yorkiji tudi s TV kregajo ??? naša punca večkrat obnemi in gleda v TV, včasih pa renči zraven in skače pred zaslonom (imamo pa res velikega za njeno velikost)


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #424 : 16 November 2007, 11:02:05
Saj ni treba hitet Tjaša, vsako leto enega ;)
Uuuu to bi bilo fajn!  ;D

Uskoro ce Nova godina i vrijeme za jos jednog psa .... :D ;D :o
Pa res... :o. Moram Božičku pisati pol, ali kaj?  :D :D
Itak smo že vsi pasji doma pri nas, glih toliko da še ne hodimo po vseh štirih in lajamo na poštarja!  :P



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #425 : 16 November 2007, 11:05:20
Pri nas Tara ignorira tv, ker itak ve da je samo varka  :P in ni nobenega živega psa not :) Lin pa tako ko sliši kakšen zanimi zvok iz tv se kar postavi in gleda, pa še malo zalaja zraven :) Tako da je prav hecna.

Jaz bom tudi Božičku napisala, da če ne to leto, pa za naslednji božič sigurno naj prinese kakšno golo rito z čupo na glavi :)


arieta

  • *
    • Prispevkov: 138
    • Točke: 0
Odgovori #426 : 16 November 2007, 12:00:17
Evo kako moji psi tesko zive ...ha,ha....svako malo nov krevet ....ali oni jos uvijek najvise spavaju na nasem krevetu :(
kao da im njihovi nisu dobri  ???



a vi prosudite sami ...ima li jos mjesta za mene na krevetu??? ha,ha


vauuuuuu kako je mek ovaj jastuk ....ne silazim vise ...nema sanse! :P



ja sam jedina pristojna cura i spavam u svom kreveticu ...bar ponekad ;)


ovo je novo cudo od satora i tu sam samo da ga testiram....ja inace ne silazim s kreveta  ::)



zoya

  • *
    • Prispevkov: 222
    • Točke: 0
  • Oliver
Odgovori #427 : 16 November 2007, 13:57:12
ooooo Arieta  :o, kok maš ti luštn, jaz bi tud tok yorkijev mela...
ampak imamo že tri pse in moj pravi da zej je pa res dost (sej bo popustil čez čas, še zmeri je  >:D >:D)

kaj pa če res tud jaz Božičku pišem, sej mu že dolg nisem  :-\ za eno tako mejhno kepco, k je Andi že mal zrasla  ::)


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #428 : 16 November 2007, 14:10:18
Kja pa sta ostala 2 psa?

Slikice so pa res fenomenalne :) Si pa predstavljam kako zgleda ko so igrače po celem stanovanju :) Vsepovsod sami pliškoti :) Meni je zadnjič Lin z malo nižje police pobrala približno 5-6 plišastih igrač in sedaj so valda njene :) In ležijo po celem stanovanju. Potem pa Taro izziva s tem in ji pred nosom skače z igračkami. Čeprav Tara ima rada samo piskajoče žogice, na to je nora. In takrat ko se začenja goniti, pa obvezno mora imeti plišastega delfina ali psa, ki je malo večji od nje. Ne bom opisovala kaj dela z njimi  :-[ ::)


zoya

  • *
    • Prispevkov: 222
    • Točke: 0
  • Oliver
Odgovori #429 : 16 November 2007, 14:46:53
Imamo 8,5 letno rotiko (Zoya) in 15,5 letnega mešančka s španjelom (Oliver), ki pa nista z nami v stanovanju (živimo v hiši) ampak imata v pritličju poleg garaže svojo sobo; na žalost ne moreta več hoditi po stopnicah  :( :(
rotika ima kalcinacijo na hrbtenici in skoraj ne čuti zadnjih nog, za operacijo pa so nam rekli ne bi bilo koristi, smo jo pa vozili na akupunkturo, pa ni bilo odziva;  :-\ dajemo ji Neurobion forte (3tbl na dan)  :-\
Oliver pa ima povečano srce in ga vsak napor "ubije" in potem kašlja kot pri norcih, je na terapiji z Lasixom že več kot dve leti  :(

tudi Anda je nora na pliškote, ima enga svojga kužka, drugače pa ko le more iz hčerine sobe ukrade še kakšnega - seveda večjega od sebe  >:D >:D



honki

  • *
    • Prispevkov: 279
    • Točke: 0
  • [url=http://www.glitterfy.com/][img]http://img19.g
Odgovori #431 : 16 November 2007, 22:43:33
zoya...vi mate pa vse velikost psov...od največjega dp najmanjšega

arieta...kje so pa pomeranci...se vedno navdušena nad to pasmo.....

tinkapletinka....bom se enkrat pokazala....

gigosy...jaz se vsej imam s cim za hvalit, ti sam tuje pse gor lepis :P... ne ne , to sem se sam z postelco hvalila...

tjasav...postelca je zakon, bolj velja za skrivalisce kosti in vsega....

botticelli. .. ti delas v butiku al salonu za pse, ce sem prav razumela...

Lp Anja, Elly in Zoom


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #432 : 16 November 2007, 23:15:53
zdaj sem se spomnila zoya da sem že slikice gledala, mam malo slabši spomin  :-\

Jaz sem delala v Mr.Pet skoraj 2 leti, potem sem prešaltala na striženje psov. Ker pa sem se končno spravila diplomo delati imam trenutno malo časa za striženje.


arieta

  • *
    • Prispevkov: 138
    • Točke: 0
Odgovori #433 : 17 November 2007, 09:20:05

arieta...kje so pa pomeranci...se vedno navdušena nad to pasmo.....



Honky ....pomeranci ne vole spavati na krevetu ,...oni dodu k nama pomaze se i odu jer im je prevruce na krevetu ...



Mel

  • *
    • Prispevkov: 312
    • Točke: 2
  • ...moj sonček...
Odgovori #434 : 19 November 2007, 14:17:05
Jaz imam pa eno zdravstveno vprašanje. Moj Gal je danes, ne vem kako naj rečem, hrkal. Tako kot da ne bi mogel dihati in je zrak noter vlekel izdihnit ga pa ni mogel do konca. Ne vem kako naj drugače opišem. Trajalo je dve minuti potem pa spet vse normalno.
V enem letu, odkar ga imam se je to zgodilo tretjič. Na vsake par mesecev enkrat. Kaj bi to bilo.

Sašenka, o tem smo že pisali tule   ;) http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=3282.0

P.S. Poglej ZS ;)

Srce ima razum, ki ga razum ne pozna...
http://orix.moj-album.com/


lonyka

  • *
    • Prispevkov: 143
    • Točke: 0
Odgovori #435 : 21 November 2007, 21:30:29
Hejla sem vas prišla malo pozdravit na brzino ;). Kako ste kaj ? :D kako so kaj kosmatinčki?  Naša je nenormalna :D zadnje čase... nonstop laja s primesjo renčanja, nič ji ne paše, joka...tako da je prav grozno že ...je možno da je taka ker se bliža gonitev? al čemu je vzrok, ker če bi bla mala rotweiler bi se je še sama balaa hehe :D..ne sej ni tako hudo samo je že res preveč tega spuščanja zvokov :D



Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #436 : 21 November 2007, 23:54:14
Jaj pa kje ste vsi ?  :(     
Nič se tle nedogaja ! Mene zdaj malo zaposlila Gigosy  ;D pa nimam niti časa za nič.

Lonyka moja tud nekaj nostop plače ali nima še pred gonitvijo pa je mogoče nekaj na Luni  :D

A greste nekdo u Zagreb ?
LP vsima


zoya

  • *
    • Prispevkov: 222
    • Točke: 0
  • Oliver
Odgovori #437 : 22 November 2007, 09:18:02
očitno je res nekaj v zraku  ???
Anda se "krega" in nič ne sliši  >:( pravi mali terier

zadnjič si je pa želela loviti se s sosedovo biglco, pa je vanjo lajala in za njo tekla, ko pa se je biglca obrnila in zalajala pa hitro v moje naročje in konec igranja  :D

lonyka, naša rotika tud približno ni v vseh letih tolikokrat zalajala kot Anda v zadnjem mesecu  >:(

v Zagreb ne gremo, jaz delam  :(

pozdravček vsem


Sašenka

  • *
    • Prispevkov: 252
    • Točke: 1
Odgovori #438 : 22 November 2007, 11:45:55
Tudi mi smo še živi in zdravi samo imamo zaenkrat čisto premalo časa in potem samo na hitro preletim kaj se dogaja tukaj.

Tinka... nisem pozabila na slike ampak mi res še ni uspelo zrihtat. Obljubim, da bom takoj ko bom imela malo več časa.

Gigosy, a si že kaj naročala?



zoya

  • *
    • Prispevkov: 222
    • Točke: 0
  • Oliver
Odgovori #439 : 22 November 2007, 12:02:24
Sašenka, se je Gal kaj pomiril? je sprejel novega člana?

kaj pa fotke novega člana????

lp, Tjaša


lonyka

  • *
    • Prispevkov: 143
    • Točke: 0
Odgovori #440 : 22 November 2007, 13:50:13
Sasenkaaaa novi član??? kateri novi član?( al je mišlena kužika od fanta? :D )

Ja samo to jokanje je uuuf :D..poleg tega pa še joka ponoči in se zbuja že ob 5 pa joka ko nora pol se zbudi ob 6 pa joka pa je neka čudna sila ..joooj..včasih ko je bla mladiček je zdržala do kakih 9 pa tudi že do pol 11 da je nisem dol peljala zjutraj..zai pa taka panika že par dni, nevem kaj je to



Sašenka

  • *
    • Prispevkov: 252
    • Točke: 1
Odgovori #441 : 22 November 2007, 14:03:47
Kakšna panika?! ;D Ne ne, nimam jaz nobenega novega člana. Mami ga ima. :P Gal ga ni sprejel in zdaj imata prepoved druženja. Včasih ima Gal kakšen prijaznostni napad, ki traja 3 minute ampak mu ne zaupam. Sta ločena kadar sva z Galom doma. Ko bom pa jaz imela kakšenga novega člana boste pa prve izvedele. ;)

Bodo slikice bodo ampak zdaj res ne morem. V službi imam full dela pa preselila se še nisem čist pa kup stvari je še treba v stanovanju zrihtat. V glavnem od jutri do ponedeljka me ni, mogoče bodo slikice v torek ::)



lonyka

  • *
    • Prispevkov: 143
    • Točke: 0
Odgovori #442 : 22 November 2007, 17:29:56
Waaaaaaaaaaaaaaaaa že mate belo kepicooo :D kak lepooooooooo :D kak ji/mu je ime?



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #443 : 23 November 2007, 05:51:56
No ta pasma bi bila skoraj moja prva. Pes je bil sicer rodovvniški, a ker je bil prešvercan iz Češke, sta se moja starša takrat ko še otrok sem bila premislila in sta mi potem rajši sr. črnega pudlja kupila. So pa tile terierčki prav luštkani :)

lp


medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #444 : 23 November 2007, 16:05:08
Hej Gigosy,kje se skrivaš?Maš toliko dela z novim članom,da si pozabila na nas :-[ ??? :-\?Pa Lp

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #445 : 23 November 2007, 16:08:58
Ne ne nič se ne skrivam, samo malo sem šokirana zaradi zadnjega dogodka s Shilo. Več bo povedala Tinkapletinka ko bo (če bo) pripravljena.

Kar se tiče naročila iz tujine. Poštnina je dokaj visoka, ker je pač na težo, tako da bi prišlo na osebo okrog 8€. Prosim vsi tisti, ki ste oddali naročilo mi sporočite (na ZS ali kar tukaj) ali ste kljub temu za naročilo ali ne!

lp


Sašenka

  • *
    • Prispevkov: 252
    • Točke: 1
Odgovori #446 : 23 November 2007, 19:13:53
Ojoj, kaj se je zgodilo s Sheilo?

Gigosy, kakšen novi član? Pa jaz čist nič več ne vem no.

Glede naročanja sem jaz kljub poštnini za. Res bi imela tisto košaro za avto ::)



zoya

  • *
    • Prispevkov: 222
    • Točke: 0
  • Oliver
Odgovori #447 : 23 November 2007, 21:41:20
Za naročilo sem za, ne glede na stroške  8) sej je za psa, ker zase bi se premislila  :D

Kaj je bilo s Sheilo? zdaj me pa skrbi  :-\

Gigosy, nov član??? slikce!!!!


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Odgovori #448 : 23 November 2007, 21:47:18
Tinkapletinka; kaj je s sheilo ??? Upam, da ni kaj hujšega :(

Gigosy;   :-* za novega člana......slikce!!

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #449 : 23 November 2007, 22:26:00
Ma ni novega člana, ona je mislila dolgodlakega nemškega ovčarja, ampak on ni nov, je že kar nekaj časa naš ;)