Yorkshirski terier [yorkshire terrier]

Alya · 1717373

Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #1080 : 04 Februar 2008, 21:10:38
Tinka...kako to da si se zdaj odločila da bi črno imela?
Za to ker sem si kaj zmeraj željela al mi se ni dalo čakat,pa zdaj če že čakaj mojega da popusti pa ga lahko iščem  ;D

Tjasav hvala, upam da mi uspe čim prej ker je zdaj zame vsak dan ko brez života !!!


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #1081 : 04 Februar 2008, 23:50:45
Jeiii...super!!!


Tiste,ki ne boste šle z Petval v konvoju,grete na izvoz Slivnica,nato pri šestih semaforjih levo(vmes se peljete mimo Hoferja,OMW črpalke,BAUHAUSA,RUTARJA,OBIJA in pri semaforjih za Obijom zavijete levo),nato se peljete po tej Papežki cesti do križišča kjer zavijete desno,nato po prednostni levo in samo ravno mimo TUŠA do semaforjev.Pri semaforjih zavijete levo in tam je velika tabla z napisom ZOO REX in KD TABOR.Če pa kateri kaj ne bo jasno vam bo na razpolago moj GSM,če katera želi št.naj mi javi,pa ji jo bom posredovala na ZS. ;)
Mislim, da je Suzana mislila napisati pri šestem semaforju zavijete levo. Drugače super in razločno napisano. :)
In v redu si ti to zrihtala! 8)
Suzana, kako pa je s plačilom? Plačamo tam ali prej?



medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #1082 : 05 Februar 2008, 08:49:38
Pri šestih sem napisala,zato ker jih je več,ker se začnejo prvi semaforji že v Slivnici in je množina!Ampak OK pustimo to,glavno je da vse najdejo do tja!!!

Za najem je tako kot mi je takrat rekla 60€,plačamo pa tam,saj nam bo prišla odklenit prostor!Jaz jo moram samo en teden prej še poklicat,če je vse OK al ne!!!


Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #1083 : 05 Februar 2008, 08:52:26

opa :-[



medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #1084 : 05 Februar 2008, 08:56:04
 :D :D :D :D :D >:D!!!!!!!

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #1085 : 05 Februar 2008, 12:02:52
Evo meeeeeeene ja pa tukaj fuuuuul dogaja  :o :o :o če bi to vedla bi že prej pršla kej pogledat  :P
Računalnik zdej dela ko urca, je pa res mal dolg trajal da sem jst to usposobla. Ko sem formatirala disk sem potem nekaj časa imela na zaslonu samo "koš"  :D :D :D
No zdej mi je uspelo vse naložit spet tko da je ko nov.

Honki ti pa ne bod važna če maš nov računalnik  :P ker je tud moj tak kot bi bil nov zdej k sem ga tko fino uštimala.

Zoya nisem vedla da si tud ti gorenjka  ;D potem bi se lahko dobile kdaj na kavici  ;)

Kar se tiče srečanja sem jst ZA. Sicer pa itak ni več važno a sem al ne ker ste se že vse zmenile. V glavnem pridem če ne bo kaj nepričakovanega prišlo vmes.

Sasenka lepo da si se tud ti spet mal zbudila, tvoj Gal je pa pravi šarmer, ne vem kaj je mislila Oddy ko ga je podila stran takrat na srečanju  ;D pa tak lepotec, mogoče slabo vidi pa rabi očala  :D :D :D

No v glavnem se vidimo konec marca, medo mene kar štej zraven ;)


zoya

  • *
    • Prispevkov: 222
    • Točke: 0
  • Oliver
Odgovori #1086 : 05 Februar 2008, 12:33:12
Seveda sem gorenjka in to čist s hribov (Kr. Gora), tko da kofe lohk pade, kr povej kdaj  :P

Tinka, upam, da hitro najdeš malo črno kepo in se nam vsekakor moraš pridružiti marca na Yorkijadi št. 2!!!



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #1087 : 06 Februar 2008, 11:53:40
No fajn se bova zmenile  ;D

A bi kdo kupu tale glavnik. Jst bi ga imela ker so baje ENKRATNI, samo 5 jih je treba naročit da se splača ker sicer poštnine pride preveč  :(


http://greyhoundcomb.com/cart/index.php?main_page=index&cPath=20



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #1088 : 06 Februar 2008, 14:36:00
Uuuu ful fajni glavniki, katerega si gledala? Ker podobni se najdejo tudi od Osterja in mislim da tudi cenejši in so tudi ful dobri. Jaz sem tudi že en čas razmišljala da moram kaj takega nabaviti, ti poceni glavniki so kar nekaj in Ful naelektrijo dlako...


Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #1089 : 06 Februar 2008, 15:42:41
Ja za te barvne sem slišala da so enkratni, še precej boljši od Chris C.  ::) Tko da če nas bo 5 kandidatov sem jst takoj za naročilo  :o Pa 100 % antistatic so   :-9


honki

  • *
    • Prispevkov: 279
    • Točke: 0
  • [url=http://www.glitterfy.com/][img]http://img19.g
Odgovori #1090 : 06 Februar 2008, 15:53:15
bi imela ampak 30 eur mi je malo dosti za glavnik....ce sem prav cene vidla....midve glavnik uporabljava sam za gobceka ostalo urediva s krtacko in pol kako malenkost se razceseva z glanikom, tako da je malo dosti za naju....

Lp Anja, Elly in Zoom


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #1091 : 06 Februar 2008, 17:56:39
Malo iz teme...

Petval....v katerem hotelu sta lani bila na Krku? :)



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #1092 : 06 Februar 2008, 18:32:19
bi imela ampak 30 eur mi je malo dosti za glavnik....ce sem prav cene vidla....midve glavnik uporabljava sam za gobceka ostalo urediva s krtacko in pol kako malenkost se razceseva z glanikom, tako da je malo dosti za naju....

Kje si pa ti eure vidla  :D


Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #1093 : 06 Februar 2008, 19:32:34
30$ = 20 EUR


petval

  • *
    • Prispevkov: 447
    • Točke: 0
  • LOU-LOU
Odgovori #1094 : 06 Februar 2008, 20:17:25
Tjašav mi smo bili lani v hotelu Beli Kamik na Krku-Njivice. Evo slikice:








tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #1095 : 06 Februar 2008, 20:21:33
Hvala! Se mi je zdelo! ;D

To je Beli Kamik II,  a ne?



petval

  • *
    • Prispevkov: 447
    • Točke: 0
  • LOU-LOU
Odgovori #1096 : 06 Februar 2008, 20:23:23
Mislim da ja, bili smo v tem, ki je na sliki v obliki črke T.



tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #1097 : 06 Februar 2008, 20:41:46
Hvala Petra! ;D

A mi lahko še kdo pove kaj še je prednost tega glavnika? Zobki se najbrž ne vrtijo, a ne? Ker sem namreč odvisna od tega glavnika...  ;)



honki

  • *
    • Prispevkov: 279
    • Točke: 0
  • [url=http://www.glitterfy.com/][img]http://img19.g
Odgovori #1098 : 06 Februar 2008, 21:44:52
Kje si pa ti eure vidla  :D
:'(
za tiste barvne cena ni 30$ ampak 38$ in to ni 20 eur. ::)...tudi ce je cena 20 je prevec zame...plus postnina..

Lp Anja, Elly in Zoom


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #1099 : 06 Februar 2008, 22:42:19
Po mojem bi glavnik moral zdržati kakšnih 50 let :) Poleg tega navadni glavniki dlako naelektrijo in je potem vsa leteča. Ta naj bi bila antistatična. Poleg tega je razlika med navadnim in vrhunskim glavnikom tudi v tem, kako so zobci brušeni, vliti, narejeni... in ko češeš z enim običnim glavnikom ali pa takim, potem vidiš razliko ;) Sprobano in videno, tako da od takrat mi nikoli nebo žal dati toliko za glavnik, ker vem da ga bom kupila enkrat in imela celo življenje.

Sicer pa če bo katera kupovala kakršeni koli glavnik, raje kupite takega kot je na teh slikah, se pravi takega ki nima ročaja. Ker ima večjo površino za česati, se psa hitreje in lažje prečeše, lažje je držati glavnik v roki...pa še bi lahko naštevala, iz lastnih izkušenj. Tako da po MP krtači, ki jo nebi zamenjala za nič na svetu, takoj ko bom imela denar in priložnost, si privoščim še enega takega :)
No glede MP krtače, zdaj recimo Taro samo primem, parkrat potegnem z krtačo in smo že fertig, ker vse vozelčke lepo razčeše v sekundi. če pa jo par dni ne češem potem samo pramen po pramen prečešem in gre ful hitro. Se pa kar pozna da se tudi ne vozla dlaka če vsak dan parkrat potegnem z krtačo, ker pobere ven ves prah ki ga čez dan nabere po tleh Tara (zdaj ma že spet dlako čisto do tal, tako da jo uporabljam namesto metle :):)) In tudi bistveno manj dlak počešem ven iz nje :) Ma res mi ni jasno kako smo preživele brez krtače 4 leta :) Pa da ne omenjam da je to edina krtača, ki lahko razčeše rep od Lin, z katerim tudi pridno pometa ali po tleh ali zunaj :) Mogoče se malo ponavljam, samo sem res navdušena še vedno :)

Aja še to. Sem Taro skopala par dni nazaj z človeškim šamponom od Logone (med in pivo različica, za vsakdanjo uporabo) in jo na koncu polila z mešanico domačega jabolčnega kisa in vode. Najprej se mi je zdelo, da bo mogoče ratla dlaka preveč suha, ko sem jo fenala sem imela ta občutek. Ampak ko sem jo posušila in počesala, je bila dlaka ful lepa svetleča, in od takrat se tudi ful lepo razčeše, brez težav. No za Lin sem naredila isto varianto kopanja, in pri njej pride lesk še bolj do izraza, ker ima debelejšo črno dlako, skratka fuuul smo za enkrat navdušeni :)
Naslednjič bom pa dodala kisu še kapljico lanenega olja, samo ga ne sme biti preveč, ker potem je dlaka premastna.


Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #1100 : 06 Februar 2008, 22:54:25
 He he jaz sicer kužka še zmeraj nimam al že tud razmišljam nad tistim vzglavnikom !!!  :D  Ti povem verjetno drug tjedan al če bi ti mankalo samo eno naročilo pa mi lahko naročiš.  Al potem mi hitro še naroči tud samičkoooooooooo !!! In mi pripremi eno sobo za spat ko me moj vrže van z hiše  :o


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #1101 : 06 Februar 2008, 23:57:17
uh...Botticelli, hvala! :o

Katerega pa mi bolj svetuješ za nakup kot prvega? Onega, ki si ti nazadnje kupila ali tega? (seveda ne še ta mesec...hehe... :-[)


Tinka!

Ne verjamem, da te bo kdo metal iz hiše, ti samo računaj na ''čudežne'' očke malih yorkijev, ki omrežijo vsakega!  8)

A imaš kakšno sliko približno takšnega yorkija, ki ga kupuješ?



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #1102 : 07 Februar 2008, 12:45:44
Botticelli dobr da mam tebe da vse lepo razložiš  ;D
TjašaV jst sem dala link od glavnikov, kar pa ima Botticelli pa je krtača  :) Torej 2 različni zadevi ;)

Botticelli glede na to da si tok navdušena nad to krtačo sem se odločila da jo bom jst tud vzela :)))) Mi jo prosim kar naroči za Celje :)


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #1103 : 07 Februar 2008, 16:07:33
TjašaV jst sem dala link od glavnikov, kar pa ima Botticelli pa je krtača  :) Torej 2 različni zadevi ;)
Vem, vem... :P, samo se bolj nerazločno izražam.

Gigosy...ti boš sedaj naročila krtačo od Mason Pearson?

Botticelli!
Kako pa veš, katera krtača je dobra za dlako tvojega psa? Ker si nazaj napisala, da še je bilo v ceni zajeto neko svetovanje...



lonyka

  • *
    • Prispevkov: 143
    • Točke: 0
Odgovori #1104 : 07 Februar 2008, 17:20:19
Heeeej na naso srecanje pride tudi Eva s svojo Megy :)...mogoce jo katera ze pozna...sem pa poslala sms tud Tanji ki ima 2 yorkija Morrisa in Carry, ki ju je vzela od Luce...cakam na odgovor...torej zaenkrat +2 osebi :)



medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #1105 : 07 Februar 2008, 17:28:46
Se paravi zdaj smo na seznamu:jaz,tjašav,honki,botticelli,petval,lonyka +2osebi,gigisy,zoya in Tinka(če bo v slo)!!!
Kje pa se skriva sašenka??? ???
Toraj nas je 10+Tinka? ;)
Še gdo?Več ko nas bo lepše bo! ;)
Hitro se javite,da jaz ne bom pol premalo spekla peciva hehe!!! :P :D

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #1106 : 07 Februar 2008, 18:01:53
Osebno svetovanje je bilo mišljeno tako, da sem ga naročila pri enem izmed madžarskih uvoznikov, ki tudi razstavljajo svoje bearded coolije, in so rekli da lahko prinesejo samo pokazati krtače in se pol odločim. Pa mi je že po mailu napisala kaj svetuje za yorkija in kaj je bolje, ker imajo tudi take kombinirane z naravnimi +umetnimi ščetinami, samo so tisti za bolj gosto in debelejšo dlako. Pa razložila mi je glede velikosti, pa povedala da ima že 12 let isto krtačo za svoje pse, in edino kar se je videlo na njej je blo to, da je bil ročaj malo zgrizen ko so ga psi v gobec dobili :)
No zato mi je blo fajn, da sem vidla in probala preden sem kupila, ker sem bla tudi jaz malo skeptična na začetku...ampak zadeva deluje :) In sigurno bom kupila tudi eno veliko človeško krtačo za sebe, samo jaz pridem takrat na vrsto, ko bodo psi imeli vse :)



tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #1107 : 07 Februar 2008, 18:27:17
Hvala za razlago... :)

Ja, tudi jaz sem ponavadi med zadnjimi na vrsti...poznano... :-\ ;)



tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #1108 : 07 Februar 2008, 18:29:18
Ja...jaz poznam Tanjo in Evo iz sosednjega foruma...v bistvu iz istega kot ti...Kako sta Morris in Carry?
Reči ji, naj jih malo pokaže! ;D



Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #1109 : 07 Februar 2008, 22:45:06
Tjasav, samo jaz sem tako brez vprašat pripeljala dva psa in zdaj sem obljubila da to NEponovim. Ker moj je full imel rada Sheillo in se že boji in noče več psa izgubit ker ve da je res težko ga nadzorovati. Ma sama nevem. Res nisem še slišela za nobenga ki u enom letu izgubil kar dva psa !!! Samo jaz .

In takšnega bi imela
http://ww.danubesheritage.wbs.cz/psymales.html