Yorkshirski terier [yorkshire terrier]

Alya · 1716339

tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #1950 : 20 Marec 2008, 21:26:42
Potem pa kr daleč za naprej snemajo...

Zoya!
Kaj se boste pofotkali kaj, da vas vidimo v novem plaščku? ;D




Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #1951 : 20 Marec 2008, 21:41:47
He he jaz ziher nemorem na nobeden kviz z mojop slovenštino  :D  :D  :D


petval

  • *
    • Prispevkov: 447
    • Točke: 0
  • LOU-LOU
Odgovori #1952 : 21 Marec 2008, 00:43:18
Tinkapletinka:
Pa to je mogoče še ena pika za nas ,da bi hitro prišli na vrsto ! :o

Dajmo punce malo korajže,no...

1.denar 2.nagrade 3.zastonj rastava naših malih yorijev 4.druženje 5.zabava 6.nekaj novega,...

Torej ?



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #1953 : 21 Marec 2008, 12:52:34
Mi sploh ne lovimo tega kanala, tako da nimam pojma kaj to sploh je :) Pa mislim da tudi nismo glih za :) Čeprav nimam nobenih zadržkov pred nastopanjem...

Res vidim da bomo morali naslednjič yorkijado organizirati tako, da se zmenimo in naredimo v roku 1-2 tednov, ker za dalj časa je ful težko planirati, nikoli ne veš kaj pride vmes, vsaj pri nas je tako. No upajmo da bomo naslednjo lahko organizirali v Ljubljani :)

tinka...jaz mislim da ni razlike med vrečkami za pse ali mačke, samo mačje so običajno manjše in pridejo dražje če preračunaš na količino. Jaz sem prej hranila tako, da sta dobile 1-2x na teden, konzervo, ne večkrat. ostalo so bili večinoma briketi pa občasno kaj skuhano.


medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #1954 : 21 Marec 2008, 16:02:13
Pošiljam vam zajčka, ki rad barva jajčka, 
eno pišče, ki hren išče 
in kuharico lisico, da vam speče orehovo potico. 


Ker imate zdaj pomoč,
v miru in harmoniji uživajte Veliko noč!   

 

VESELE PRAZNIKE






Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


zoya

  • *
    • Prispevkov: 222
    • Točke: 0
  • Oliver
Odgovori #1955 : 21 Marec 2008, 21:00:34
Vesele praznike Vam in vašim kosmatincem - pa velik pirhov  ;)

danes mi je uspelo tik pred pričetkom pasje šole naredit eno fotko, ni najboljša se pa vidi nov kombinezonček  :P


na hlačnicah ima spodvihan patent, da bolj drži; sicer ji pa ni všeč, ko mora hodit po bletnem in mokrem terenu  ::)


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #1956 : 21 Marec 2008, 21:08:33
Kako je luškana! Pri kombinezonu pa mi je še posebej všeč, da se zapira od zgoraj. Všeč mi je! :)



vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1957 : 22 Marec 2008, 10:31:42
Vesele praznike vsem ;D pa velikooo pirhov :P






Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #1958 : 22 Marec 2008, 12:10:07
Vanja kolk je sladak mali !!!  ;D   In full lepe slikice,kot profesional slikaš ne kot jaz  ;)

Botticeli potem sem te narobe razumela ! Sem mislila da daješ vsak dan kuhano hrano !!!  Jaz tud dajem 2-3 konzervo al vrečke in drugo samo brikete. Edino vsak dan te nagrade s biotinom in parkrat še te tabletke s oljem za dlako.

Vsem lepe praznike !!!


vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1959 : 22 Marec 2008, 12:21:55
hvala Tinka ;D ma nisem jaz neki profesionalec včasih se mi posreči kako lepo sliko naret :-[ ;D



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #1960 : 22 Marec 2008, 12:25:09
tinka...prej smo bili mi isto, večinoma briketi, občasno konzerve in kaj kuhanega, pa seveda zelenjava in sadje po želji.
Sedaj smo pa na surovi prehrani (surove kosti in meso, ne kuhano) in seveda briketi občasno za zraven, pa ribje konzerve (to smo že prej dajali, Tara je itak nora na ribe, Lin pa tudi). Pa še vedno dobita občasno kuhano - kakšno kašo, pa seveda zelejavo in sadje, oreščke, olje dajem v hrano, pa dajem še Missing link vege (kot dodatek hrani).


petval

  • *
    • Prispevkov: 447
    • Točke: 0
  • LOU-LOU
Odgovori #1961 : 22 Marec 2008, 21:39:16
Evo moja črnuhica z novo majčko :-[ Smo našli zobek na tleh in je miška darilce prinesla :-[.




Vanja zelo lepa slikica.  ;D



vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1962 : 23 Marec 2008, 11:06:21
vav kak lepa jeee ;D ful lepa slika :) kje si kupila majčko?



tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #1963 : 23 Marec 2008, 11:46:15
Kakšna lepa majčka!!! 8)



petval

  • *
    • Prispevkov: 447
    • Točke: 0
  • LOU-LOU
Odgovori #1964 : 23 Marec 2008, 12:06:00
Na ebayu evo link
http://search.ebay.com/_W0QQsassZmaggies_closet_4

Ta ima zelo male majčke, tako da misli da bi se dalo dobiti za Lina kaj. Recimo za Lou sem vzela M, pa je zelo majhna.



Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #1965 : 23 Marec 2008, 13:36:11
Uau  fuuuuuuuuuuuuuuuuuull lepa je ! Komaj čakam da vas vidim !!!


malamya

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #1966 : 23 Marec 2008, 21:59:42
to je pa najin novi clan:)









petval

  • *
    • Prispevkov: 447
    • Točke: 0
  • LOU-LOU
Odgovori #1967 : 23 Marec 2008, 22:02:23
I luškan, povej kaj več o njem. A je fantek? Ime?,..... ;D ;D



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #1968 : 23 Marec 2008, 22:42:49
Ooooooooooooooooooooooooooooo oooooo kakšen lepotec  :o

Več o njem!!!!!!!!!!!!

LEPE PRAZNIKE PUNCE ;)


malamya

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #1969 : 24 Marec 2008, 09:24:10
hehe...no to je pa 8 tednov star samcek ki ze slisi na ime DJ in je najboljsi pes na svetu:) (za naju)  me pa zanima ce mate kaksen nasvet s cim naj ga hranima? za enkrat ga hranima z royal canin in pedigree s tem nameravama odnehati s pedigree/jem ker sem na vec forumih prebrala kako ga kritizirajo...  a imate mogoce se kaksen recept kaj vi doma pripravljate svojim ljubljenkom?





medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #1970 : 24 Marec 2008, 09:30:58
Malo preberi poste nazaj,je o tem že veliko napisala naša botticelli,ki je pravi strokovnjak za prehrano in skrb naših malih kepic!!!

Drugač pa mislim,da se večina strinja,da so briketi Natures variety med taboljšimi!!!

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1971 : 24 Marec 2008, 09:50:59
O zoya kako je luštkana s plaščkom :D

petval tudi tvoja :)

Iiii kaka luštna mala kepica :o malamya čudovit je :D Glede hrane je pa res velio bilo že tudi v tej temi napisanega ;) Kot je že medo napisala je Natures variety ena izmed boljših. Od hrane pedigreja pa čimprej stran.

lp



medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #1972 : 24 Marec 2008, 10:14:16
Ooooo Aska,zdaj sem te pa opazla,če te že zadnjič nisem :D :D :D :D

Punce kaj pravite za yorkijado,se dobimo????
Pravijo,da bo v petek in soboto 15 stopinj in da bo kr fajn toplo!!!!!

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1973 : 24 Marec 2008, 11:45:45
Ooooo Aska,zdaj sem te pa opazla,če te že zadnjič nisem :D :D :D :DPunce kaj pravite za yorkijado,se dobimo????
Pravijo,da bo v petek in soboto 15 stopinj in da bo kr fajn toplo!!!!!
No pa si me le opazila :D :D

Ko se dobite, nikar ne šparajte s fotkanjem :o

lp


medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #1974 : 24 Marec 2008, 13:35:04
Hehe Maja si radovedna??? :P :P
Saj lahko ti tud prideš bo še bolj zanimivo!!!!

Najprej moram jaz jutri poklicat,tja na društvo,pol pa vam javim,kaj sem se dogovorila z rezervacijo in če bo res lepo bi bilo škoda,da se ne dobimo!!!!! ;) 8)

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1975 : 24 Marec 2008, 13:40:15
Hehe Maja si radovedna??? :P :P
Saj lahko ti tud prideš bo še bolj zanimivo!!!!
Ja seveda :o :P :P


malamya

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #1976 : 24 Marec 2008, 17:38:05
takoj ju3 skocim po novo hrano se se odlocam med pronature pa natures variety.. sva mu pa danes skuhala kosilo (poprazeno mleto meso, bucke, paradiznik, papriko in malo cvetace ter kuhan riz) in je biv tako navdusen da je kr stojo naredo med tem ko je jedo.. drgac mam pa se royal canin brikete sam se je zgleda navelco da poje sam par briket pol pa bezi stran..ju3 greva pa na razglistenje v 29. pa na drugo cepljenje..a  vredu prenasajo psi cepljenj? al so pol cev dan taki bogi?



malamya

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #1977 : 24 Marec 2008, 17:44:05
aja pa se to a mogoce katera ve kje bi lahko dobila kake vzorcke razne hrane da vidim katera najini strucki najbolj ustreza



petval

  • *
    • Prispevkov: 447
    • Točke: 0
  • LOU-LOU
Odgovori #1978 : 24 Marec 2008, 18:07:30
Glede vzorčkov hrane je bolj slabo ;), ali jih nimajo ali jih pa ne dajo. Jaz sem dobila samo od royal canine, drugače pa tako kot večina predvidevam, smo tudi kakšen paket kupili in potem dali naprej, ker ni ustrezala hrana. Drugače pa je po moje to res, kar so že pisali tukaj na forumu, da je potrebno vztrajat z briketi, ker bo vsak pes raje pojedel kuhano, čeprav je za njega bolje da je brikete. Moja mala je kot sesalec, poje vse kar pade iz mize, ko pa mora brikete jest, pa se malo zmrduje. Poje pa vse brikete, ko ji kaj zraven zmešam.

Cepljenje pa je moja v redu prenesla. Malo je zajokala, če si jo prijel tam, ko je bila cepljena(kar je normalno, jaz bi tudi :)), drugače pa ni bilo nič takega. Pri cepljenju za steklino in čipiranju, pa je bila še manj občutljiva, kot da sploh ni bila cepljena, vse super.

A prideš tudi ti na jorkijado malamya?



medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #1979 : 24 Marec 2008, 18:10:24
Vzorčkov hrane Natures variety ni!Dobiš jo pa samo na pasjem netu,če klikneš odzgoraj na desni strani spletno trgovino,ali pa neposredno pri uvoznici v Mariboru,v ostalih trgovinah je ni!!!Sicer jo po mojih izkušnjah psi zelo radi jejo,za Pronature hrano pa ne vem,ker je ne uporabljam!!!Drugače pa so Natures variety briketki zelo majhni in primerni za vsa starostna obdobja!!! ;)

Za cepljenje pa je odvisno od vsakega kužka kako ga prenaša,v glavnem mu ne smeš pokazati,da je tebe tudi strah kako bo on to prenesel,ker psi to čutijo in se potem tudi sami bojijo!!!
Naš ni bil nič bogi,tako kot nama je rekel vet,je bil čist enako živahen(mogoče dve uri po cepljenju je bil še malo len,pol pa nič več) :P :P :P

Hej nič nam še nisi napisala od kod ste!!! ::)

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/