Yorkshirski terier [yorkshire terrier]

Alya · 1716361

Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #2340 : 13 April 2008, 21:21:06
Jaz sem včeraj in dans pustila na rastavi celo bogatsvto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :o

Botticeli sem tud kupla kartačo od Peryho in ti povem da so mi kaj rekli da ni primerna za jorke. He he al meni je všeč.

Honki neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeee striži malo  NIKOLI. Kolk ma lepo dlako!!!


honki

  • *
    • Prispevkov: 279
    • Točke: 0
  • [url=http://www.glitterfy.com/][img]http://img19.g
Odgovori #2341 : 13 April 2008, 22:06:46
Jaz sem včeraj in dans pustila na rastavi celo bogatsvto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :o


nehaj ti po razstavah hodit in zapravljat denar in pridi domov!!!!!!!

Lp Anja, Elly in Zoom


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #2342 : 13 April 2008, 22:26:34
Kaj si lepega kupila? :-|~



Honey

  • Gost
Odgovori #2343 : 14 April 2008, 07:51:26





 ::) Hehehehe, tudi mene zanima kaj si kupila, pa čeprav se ne poznavi :P ::)

Petra, Hani sem kupila oni "grooming spray"...tudi pina colada in res je super...super lepo diši in tudi česanje in razvozlavanje je bistveno lažje :P

Praviš, da si zelo zadovoljna z ono krtčako...sem malo prečekirala ta link in kaj je ta krtačka tudi 50 % iz plastike,  50 % pa iz dlake divjega prašiča????  ??? ----takšna je npr. tale:

(http://www.prettypets.at/shop/shop/product_info.php?cPath=2_10&products_id=152&osCsid=bb5974626201ee26b3e79cedd898a19b)

....tuhtam, ali bi vzela takšno krtačko kot jo imaš ti (Hana ima kot veš namreč zelo gosto dlako) ali tole kot sem prilepila link..... ??? ??? ???

A ima kdo takšno doma,....se priporočam za NASVET...hvala









tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #2344 : 14 April 2008, 09:04:52
Jaz se tud pridružim skupnemu nakupu s kakšno krtačo, ko se boste odločile... :)



Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #2345 : 14 April 2008, 09:10:45
Punce vse vam poslikam kaj sem kupla in prilepim ampak ko bom imela mal več časa ker zdaj se trudim končati vse oboveze tle da pridem res čim prej dol.
Edino zdaj sigurno vem da ne bom nič več kupovala u trgovinah al na netu rajš vsakrat počakam do rastave in tam je najvetša izbira , tud vse lahk vidiš in izprobaš in stvari ki imajo sploh niso na spletu in GLAVNO vse je full cenejše kot na netu !!! Majo popuste za rastavo.

Honey tista kartača ki si dala link je bla tud tam.Al ona je "skoraj" ista kot taj Pery !!! Samo men so rekli da je OGROMNA razlika u kvaliteti in se tud pozna na dlaki in pri uporabi. In to sem tud že prej slišela od punc na češkem in par mescov nazaj jo kupla Bottidceli in je tud zadovoljna. Pa za cjeno 50 ker sem uzela preko veze je mislim kartača za cjeli život in češljanje psa ti postane užitak ko orgasmus  :o


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #2346 : 14 April 2008, 09:13:21
Tinka...ko pa človek tebe bere...pa se res na glas smeji za računalnikom... :o  :D



petval

  • *
    • Prispevkov: 447
    • Točke: 0
  • LOU-LOU
Odgovori #2347 : 14 April 2008, 09:42:41
Ja Tjaša jaz sem se tudi nasmejala. Ko orgasmus ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ej Honey jaz prinesem krtačo zraven v petek, tako da boste vse lahko preizkusile in se odločile. Jaz se ne spoznam na te krtače kakšne morajo biti in katere so Pery,pa kake ščetine imajo.....itd, vem samo da mi je ta super in da je OGROMNA razlika od prej, ko sva se mučili z tistim glavnikom in sedaj. Mogoče kdaj naletim na še boljšo. Je pa sigurna ena stvar,to je moje mnenje, da nobena krtača ali glavnik, naj bo ne vem katera znamka ali kako drag ali dober,... ne razčese vozla brez malo muke in truda in če imaš še kak dober spray, pa toliko bolje, ampak vseeno je treba česat, dokler se ne razčesa. :)




Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #2348 : 14 April 2008, 09:51:53
He he na srečo jaz vem kaj sem napisala in kako sem to tud mislila. Če bi bla slovenka in bi brala tisto prej napisano ne bi vedla kaj hoče ta čehinja smotana sploh povedat na nekaj sasvim mešanim jeziku.  :o  :P


Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #2349 : 14 April 2008, 09:55:00
UPS  kakšen petek ? Jaz nič ne vem za petek ? Kaj se dogaja ?

Iz kje si Honey ? Vse moram znati ! Želim biti popolnoma informiran in to takoj   :D


medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #2350 : 14 April 2008, 10:00:10
Tina v petek gremo na snemanje,se nam boš pridružla? ;) ;)

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


petval

  • *
    • Prispevkov: 447
    • Točke: 0
  • LOU-LOU
Odgovori #2351 : 14 April 2008, 10:09:53
Hmm Medoooo mi neka ptičica prišepetava, da prideš tudi ti???? Imam prav??? ;D ;D ;D ;D ;D




medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #2352 : 14 April 2008, 10:22:11

Če bo vse posreči ja!!!
Madona so te ptičke hitro priletele iz štajerske na primorsko!!! :D :D :D
Ja,če pa baje nujno potrebujete varuško!!!!?? :P :P

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


petval

  • *
    • Prispevkov: 447
    • Točke: 0
  • LOU-LOU
Odgovori #2353 : 14 April 2008, 10:55:35
Ja veš to so eni posebno hitri ptički :P :P :P ;D!
Ja varuška je pa obvezna. ;D



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #2354 : 14 April 2008, 15:28:20
No glede krtač, res je ogromna razlika v tem, kako dolgo bo kakšna krtača zdržala. Čim bolj kvalitetna je, tem daljšo življenjsko dobo naj bi imela in seveda ne sme uničevati dlake.
Mislim da pri teh z naravnimi ščetinami je res pomembno da je kvalitetna. Moja nima nobenih plastičnih ščetin not, je Pure bristle pocket size od Mason Pearson.

In ob prvi priliki bom nabavila še pin brush od Chris Christensen, kot ga ima Gigosy. Tam so te kovinske ščetine vsajene v zelo mehko in prožno podlago, ter same te kovinske ščetine so tako izdelane, da je njihova površina (mikroskopsko gledano) čisto gladka in zato ne poškoduje in ne trga dlake. Če z tako krtačo potegneš po svoji koži, recimo na roki, te nebo čisto nič opraskala, ščetine se lepo upognejo. Taka mora biti krtača.

Jaz bi to ta drugo priporočala za zelo gosto in nežno dlako.


Tinka jaz tudi že komaj čakam da končno prideš :) Ti bo uspelo priti v Celje na razstavo?


Honey

  • Gost
Odgovori #2355 : 14 April 2008, 15:38:47
Hojla,

hvala vsem na nasvetih okrog krtačke....ne vem Botticcelli, kje si kupla ti tole tvojo krtačko, ki jo imaš zdaj? A preko neta?? Prosim za link...ker pridem v nedeljo na razstavo, bi bila nadvse vesela, če bi jo ti imela zraven....kaj sprašujem, najbrž jo itak imaš vedno s sabo, neeee? ::) ::)

Ono 50 % plastike, 50 % dlake divjega prašiča, pa ne vem kak toččno je to razporjeno v teh krtačkinih zobkih...morda pa je 50 % plastike mišljeno "ohišje" :o te krtačke ??? ???.....ščetine pa so pol najbrž naslednjih 50 %???? Ne vem....

Ker ima moja Hana res gosto dlako in se ji rada vozlja, res razmišljam o zelo kvalitetni in obstojni, predvsem pa taki krtački, ki ji slučajno, še ne bi kje na koncu bolj škodila kot koristila. Raje plačam več v začetku in imam  pol "mir" in se ne trošim preveč po nepotrebnem, čeprav zanjo mi seveda ni škoda potrošiti niti 100 EUR hkrati...ojoj, ja ja, velik zapravjivec sem ja :P :P :-[)...če pa je moja lubika :P :P :P

Tinka iz MB sem....ti pa iz Češke oz.????? Kje živiš, da ne bom še enkrat prebirala celega foruma :-[

In Suza-držim pesti, da ti uspe in da se v petek peljemo skupaj gor....

papa




botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #2356 : 14 April 2008, 16:02:35
No jaz sem skoraj ziher, da bodo imeli v Celju tudi krtače na prodaj, vsaj zadnjič so imeli te Chris Cristensen (CC), cena je pa teh nekje 40 €, če se ne motim.
Jaz sem mojo kupila preko ene mađarske trgovine, sicer pa se ih tudi da dobiti občasno na kakšni razstavi. Ampak če ima tako gosto dlako, bi jaz raje kupila to CC krtačo. Ker te z naravnimi ščetinami so super, odlično se razčeše, ampak verjetno boš hitreje razčesala zelo gosto dlako z CC krtačo. Sicer pa jo bom vzela z sabo v Celje, Gigosy ima pa CC krtačo, tako da lahko obe vidiš.

Kombinirane krtače z naravnimi in umetnimi ščetinami imajo oboje vrst ščetin. Samo so te plastnične kar trde in bi jih jaz uporabljala za bolj debelo dlako, ne svilnato kot jo imajo yorkiji, pa seveda za gosto dlako. Ampak tako je da moraš sprobati. In pri glavniku se res ne splača šparati, sem ugotovila  :) Raje daš več in imaš mir.


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #2357 : 14 April 2008, 16:04:04
http://www.masonpearson.com/    linki do uradne strani od MP krtač



medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #2358 : 14 April 2008, 16:08:04
Kaj samo v petek :-[ :-[ :-[ :(
Kaj pa v nedeljo :P :P :P :P :P

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #2359 : 14 April 2008, 18:39:48
babike kje je snemanje odaje? :-* a lahko katero za rokav pocukam na razstavi v soboto ;D da vas malo spoznam ker ste mi res fuuuulllll fajne pa fajn se je pogovarjat z vami :-[ ;)



medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #2360 : 14 April 2008, 19:52:26
Mene v soboto ne moreš,ker bom tam v nedeljo!!!!! ;) :P

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #2361 : 14 April 2008, 20:04:18
škoda Suzana :'(



petval

  • *
    • Prispevkov: 447
    • Točke: 0
  • LOU-LOU
Odgovori #2362 : 14 April 2008, 20:07:12
Oddaja je ta petek ob 9.00 v prostorih Tv3-stavba zraven Pop Tv, tako da VABLJENI VSI navijači dobre voljei!!!



Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #2363 : 15 April 2008, 00:44:20
Aha snemanje sem kar pozabla ker se trenutno pri meni full dogaja pa nemam vse u glavi  :D

 Botticeli bom najsretnija če mi res uspe priti v Celje ker sem že zmenjena tud s mojo kolegico ki bo rastavljala tam iz Češke !
Veste kakšna mogoče za kakšno spavanje po ceni za njo in pse??? Nekje u Celju al u blizini ??????

Pri nas so ble vse kartače na rastavi : All systems, KW , Mason.., CC , tako da mam še eno od KW ki je slična ko ma Gigosy od CC al je bla poceni za 16 EU. Če je kdo rabi lahk prodam , ker sem drug dan kupla taj Mason...  ;D  Sem rekla da sem nora!  ;)

Honey sem češka al nekaj časa že živim na Primorskem in mogoče za zmeraj ... vsaj upam ...   ::)


Honey

  • Gost
Odgovori #2364 : 15 April 2008, 07:28:23
Hojla vsem :P

Evo tudi midvi počasi pripravljavi to stran s slikicami ;D

http://hanika.moj-album.com/

oz.

http://hanika.moj-album.com/album/10332227/

Zaenkrat le 16 slikic :o....nadaljevanje sledi ;) :P ;) :P

papa




medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #2365 : 15 April 2008, 07:37:58
Vaaaaa kak je sladka,ko ma zmeraj tega jezička zunaj!!!!!!

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


Honey

  • Gost
Odgovori #2366 : 15 April 2008, 07:56:22
 :P :P :P hvala Suzana..hja radi yorkiji tega jezička ven "tiščijo"....hehehhe in veš tjaša, ko Hana zeha tudi vpogne jezička tak kot tvoj Rut ::)

....no, zdaj je slikic že 20 ;D....in še več jih bo v kratkem :P

In Suzana a zdaj že kaj več veš okrog LJ v petek?

Sem shranila tvoj GSM....smo na vezi, papa  ;)



tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #2367 : 15 April 2008, 17:30:33
Kako je Hana lepa...še posebej med tistimi rožicami! :-*



Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #2368 : 16 April 2008, 21:42:41
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

imam nekaj za vas ! Prijatlica ma na netu za prodajo tiste povodce u kompletu z ovratnicami !!! So malo dražje mogoče al so iz prave usne. Ta dva najcenejša pa so iz nylona. Zdaj ma vse po komadu al naroči vsake dva mesca.

http://www.tinkapletinka.estranky.cz/fotoalbum/nezarazene/za-prodajo

He he jaz že mam za malo ! Meni so enkratni  :o

In tud sem dala gor tisto kartačo od KW če nekdo želi.


Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #2369 : 16 April 2008, 21:44:12
Honey mala ma fuuuuuuuuuuuuuuuuull lepo barvo. Takšna je meni največ všeč in takšno samičko sem jaz iskala. Zdaj bom vidla če mi taka pride al ne  :)