Nemška doga [Deutsche Dogge, Great Dane]

veranderlijk · 2663596

MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #390 : 29 Januar 2006, 20:09:14
Čestitke, s.a.r. za novo pridobitev. Že od majhnega je bila Darma moja favoritkinja in ljubica. Ko sem jo prvič držala v rokah je bila najbolj prisrčna od vseh v leglu. Imela je tako srčkan pogled. Vem, da sem ti obljubila slikce, ampak ne najdem tistega CD. Se bom morala malo bolj potruditi ob iskanju...

Vidim po slikci, da uživate. Lepo, sedaj veš kako je, če imaš v hiši štiri pse... :P

Miša

p.s. hvala za vaše odgovore


Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #391 : 29 Januar 2006, 21:35:15
miša  za fotke ni panike, ker smo itak v kontaktu. Važno da obstajajo. Darma je res en biserček. pozabila si še na Klifa, ki ga ni na fotki, ker je pri svoji babici in uživa sto na uro ob razvajanju, tako da jih je 5.
Vsem želimo lahko nočko!



S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #392 : 29 Januar 2006, 22:31:58
matr maš psov search&rescue  :o, morš met energije k dreka da skrbiš za njih  :) :) svaka ti čast  :)

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #393 : 30 Januar 2006, 12:24:06
matr maš psov search&rescue  :o, morš met energije k dreka da skrbiš za njih  :) :) svaka ti čast  :)
saj včasih je res težko, še posebno sedaj ko je zunaj mraz in so pužike ves čas v stanovanju.  Pa vse to čiščenje vsakodnevno. Vendar sva se z Dejanom nekako kar navadila, poti nazaj tako ni. Je pa luštno, ko vidiš tiste njihove hvaležne okice. To ti daje novo energijo.



S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #394 : 30 Januar 2006, 12:28:40
saj včasih je res težko, še posebno sedaj ko je zunaj mraz in so pužike ves čas v stanovanju.  Pa vse to čiščenje vsakodnevno. Vendar sva se z Dejanom nekako kar navadila, poti nazaj tako ni. Je pa luštno, ko vidiš tiste njihove hvaležne okice. To ti daje novo energijo.

ja ja pridni ste  :D, glede hvaležnih oči me pa zanima kako jih pripravite da vas pogleda lol... sib nikoli ni pri miru tako da ga sploh ne moreš pogledati v faco... enkrat ga je mami čohala pa ga je pogledala direkt v oči pa je pol zarenču nanjo LOL... haha prou ji je  ;D

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


herra

  • *
    • Prispevkov: 141
    • Točke: 0
  • Great Danes rule
Odgovori #395 : 30 Januar 2006, 18:36:35
Pozdravljeni,

ker nekaterim nikoli ni ovolj slikc, tukaj je ena. Ta dama bo 1.februarja dopolnila 3 leta. Pa se mi zdi, kot da smo jo včeraj prinesli domov. Čas res noro hiti. >:(

LP Karin


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #396 : 30 Januar 2006, 18:37:55
herra čudovito dogico mažš  ;D, všeč mi je razporeditev barv  :)

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


erika

  • *
    • Prispevkov: 448
    • Točke: 5
Odgovori #397 : 30 Januar 2006, 18:50:17

Herra, kako si lepa :-*

Karin,tudi meni se zdi, da smo našo Candy, komaj včeraj prinesli domov, letos junija bo pa stara 5 let

lp erika


erika

  • *
    • Prispevkov: 448
    • Točke: 5
Odgovori #398 : 30 Januar 2006, 18:53:41

Tole je pa že njena hči-stara 20 mesecev-ja čas resnično beži

lp erika


herra

  • *
    • Prispevkov: 141
    • Točke: 0
  • Great Danes rule
Odgovori #399 : 30 Januar 2006, 19:08:38
Erika, vaše so pa sploh ena lepša od druge :D. Se mi zdi, da je Candy zelo postala podobna Lizi, ali ne? Tudi Liby je že cela baba :P

LP
Karin


baloo

  • *
    • Prispevkov: 154
    • Točke: 0
  • Lepotička:)
Odgovori #400 : 30 Januar 2006, 19:45:03
Joj Karin, vaša Hera je pa res prava lepotička  :-* Se pa tudi jaz strinjam, da je Candy res podobna Lizi - predvsem se mi zdi, da imata precej podoben pogled  :)

LP!



search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #401 : 30 Januar 2006, 19:49:05
ja ja pridni ste  :D, glede hvaležnih oči me pa zanima kako jih pripravite da vas pogleda lol... sib nikoli ni pri miru tako da ga sploh ne moreš pogledati v faco... enkrat ga je mami čohala pa ga je pogledala direkt v oči pa je pol zarenču nanjo LOL... haha prou ji je  ;D
Delamo predvsem na pozornosti. S priboljški jim vednio pritegnemo pozornost na naš pogled. zelo praktična pozornost. Vedno ko se pred prehodom za pešce ustavimo te pogledajo gor in se usedejo. po mojem so psi dosti bolj podvrženi rangiranju, kot samičke in je mogoče to vzrok renčanja.
Ne bom pozabila, ko je Dejan Miloševega Eremita fln pogledal v oči in je zarenčal.  ;D ;D ;D Pa še nisva ga dobro poznala. Te kar strese, ko en tak orjak zarjuje vate. Dejan se res ne boji psov, ampak takrat je pa kar na hitro pogledal stranl.  :D :D :D
lp, Ines & Dejan!
priložena je eremitova fotkica, če ga slučajno še nisi videl.



S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #402 : 30 Januar 2006, 21:22:09
hehe sej jest tut delam na pozornosti in opažam da me iz dneva v dan bolj porajta  :D, glede Eremita pa  :o res je veliiiiiik  :D in si prou predstavljam kako bi zgledalo če bi zarenčal vame hehe  ;)



lp

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #403 : 30 Januar 2006, 22:08:43
S1b,
 Er je čisto prijazen kuža samo ne mara osebkov z moškimi pritiklinami... ;D Baje pa se je zadnje čase spremenil tudi v tem pogledu.  ;)

s.a.r., ( samo zate )

sem potrebivala kar precej časa, da sem se spomnila kje so tiste moje slikce priljubljene Darme.
Evo jih:











Dovolj imaš za danes.  :P  Ne smem preveč, da nam ne ukinejo limanja slikc.

Tvoj drugi del želje, pa bom izpolnila kdaj drugič  ;)

Miša




Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #404 : 31 Januar 2006, 07:49:32
Er je čisto prijazen kuža samo ne mara osebkov z moškimi pritiklinami... ;D Baje pa se je zadnje čase spremenil tudi v tem pogledu.  ;)



search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #405 : 31 Januar 2006, 07:55:37
Verjamem, da se je er spremenil, pa saj nikoli ni bil agresiven, samo dejan se še kar izogiba spogledovanju. Takrat sva bila pač čisto nova pri hiši sedaj se pa poznamo.
Miša ful hvala za slikice, je bila pa res zakladek. Je tako mila, da kar iz slikic šviga njena ljubkost.  :o :)
S1b če opažaš, da te porajta, potem že dobro delata.  Super! V delo vklopi še mami, da ne bo več hud nanjo! ;)
lp, Ines & Dejan!



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #406 : 31 Januar 2006, 20:06:24
Oj!
Danes zvečer sem se spomnila, ko mi je mami povedala, da je bila na sprehodu in da je videla ogrromnoooooo mrcinooo.....pa še povedala mi je, da se je tok ustrašla....potem sem se ji pa smejat začela pa ji povedala, da so to pravi cortki in da je to Aron (ga mogoče kdo pozna ???) je doma blizu našega kraja in velikokrat pridejo mimo nas na sprehod....potem sem pa mami začela govorit, da bom enkrat domov pripeljala takega cortka....pa jo je skoraj razneslo od jeze  ;D  jaz pa v smeh  ;D HA HA HA HA  ;D .......  ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #407 : 31 Januar 2006, 20:49:55
hojla dogasi! :)

S&R ... super je ˝mala˝. :-*luškana zelo
herra...tvoja je pa res lepotica.....si je pridobila 2 mesto mad najlepšimi harleinčki...najprej je Goga ::) :) potem pa tvoja herra :)..res je lepotica, prekrasna :-* :-*...všeč mi je ker je nekaj posebnega..z črno nogico.... :-* :-*
erika candy je tudi lepotica....joj vse te dogice....kdo je pa tale hčerkica? ful mi je všeč....

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #408 : 31 Januar 2006, 20:54:52
hojla dogasi! :)

S&R ... super je ˝mala˝. :-*luškana zelo

škoda, da ni več tako mičkena. Ampak je še vedno prisrčna tako da nismo na preveliki izgubi.  ;D ;D ;D
lp, Ines & Dejan!



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #409 : 31 Januar 2006, 21:01:33
škoda, da ni več tako mičkena. Ampak je še vedno prisrčna tako da nismo na preveliki izgubi. ;D ;D ;D
jo vsaj lahko že vse povsod vlečete sabo :) :).
daj slikaj vse mrcine skupaj! Kje pa spijo ponoči?

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #410 : 31 Januar 2006, 21:07:06
jo vsaj lahko že vse povsod vlečete sabo :) :).
daj slikaj vse mrcine skupaj! Kje pa spijo ponoči?

lp
Saj je slika že prilimana na prejšnji strani pod " Ines in naši psi"
Ne smem pretiravati s fotkami, da ne bomo ta glavni jezni. ::)
Naši psi vedno in povsod ponoči spijo doma v svoji sobici. Najbolj hecna je Claudija, ki gre vedno ponoči mucka Jakata iskat, da spi z njo.  :D



valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #411 : 31 Januar 2006, 23:39:11
                  Ojla!

    Evo tudi mene. Vam pokazem, kako zgleda pocitek po norenju po dnevni sobi in pa , kako so nasi malcki ze zrasli.

   Cao-Slavi



valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #412 : 31 Januar 2006, 23:40:42
   Pa se nas zasluzen pocitek:))

   Cao-Slavi



GOSCH

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 3
Odgovori #413 : 31 Januar 2006, 23:55:21
   Pa se nas zasluzen pocitek:))

Hojla Slavi!

Hehe, nice... 8) Kdo je bil na tej sliki bolj utrujen - knedlčki :-* od norenja ali ti od lovljenja?

Lp,
B.



tristan

  • *
    • Prispevkov: 182
    • Točke: 1
  • *Tristan+Izolda*
Odgovori #414 : 01 Februar 2006, 14:39:07
Jooooooooj kako je Tristan lep... Pravi cukrček... Komaj čakam da ga dobimo... :o :o :o

Pozdravček iz morja!


baloo

  • *
    • Prispevkov: 154
    • Točke: 0
  • Lepotička:)
Odgovori #415 : 01 Februar 2006, 16:09:35
Uf Slavi, kašni lepotci so tile malčki. Lahko naju zdejle en dan pričakuješ na obisk, če imaš prostor ali ne  ;)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #416 : 01 Februar 2006, 17:10:27
Ej men je pa tale na sliki uh-1 takoooo dober :o :o :o Noro je pobarvan  :-* :-*

Lp nina



herra

  • *
    • Prispevkov: 141
    • Točke: 0
  • Great Danes rule
Odgovori #417 : 01 Februar 2006, 17:35:29
Ja, Slavi, tud mi pridemo, ampak brez Here, da vam ne bomo fantov strapali. A ti je kaj znan tale datum: 01.02.03?
Aha, danes praznujemo :P

Harlekinčki od Janis so pa zakon, kot vidim :o :o :o

Irenchy, hvala za kompliment. Goga je bla tud moja favoritka. :-*

LP
Karin


valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #418 : 01 Februar 2006, 19:09:38
                    Ojla1

   Ja, Karin vem- danes H leglo praznuje tretji rojstni dan. Cestitke!!

   Tale Uh1 je zakon- tako je pobarvan, kot njegov oce Samael- samo da ima se eno nogo mal crno. Je pa ljubljencek moje boljse polovice pa se marsikoga drugega ;) ;)

   Cao-Slavi



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #419 : 01 Februar 2006, 19:16:28
ooo kakšne super slike :) :). uh-1 je prečudovit res, pa ta tretji na prvi slikci..harlein...ma vse so taki knedlčki! :-*

zadnjič sem gledala stran...a zdej v februarju pričakujete še en naraščaj?

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras