Nemška doga [Deutsche Dogge, Great Dane]

veranderlijk · 2677007

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2220 : 14 Avgust 2006, 21:22:47
Ooo kaka lušna "kepa" :-* Zdaj je pa pri vas že kar pestro.

Lp nina



search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #2221 : 14 Avgust 2006, 21:25:47
Midve s Kali sva današnje poslednje sončne žarke preživele na poligonu, tako da sem RadaMadavo ujela še zadnji hip. Slika je bolj takotako, vendar sem se res potrudila, kot sem obljubila. Vidijo se pa njena lepa uha. Naš trenutni cilj.

http://www.moj-album.com/slike/1206913/_SECcKxMw_RTnLNI.v.jpg

Čajanka mislim, da bi se vidva z Dejanom imela o čem pogovarjati. Ime je zelo lepo razloženo in sem res ponosna, da nosi naša krasotica tako močno ime.

Siempre Amigo slike Nikite so naravnost čudovite.






Siempre Amigo

  • *
    • Prispevkov: 124
    • Točke: 0
Odgovori #2222 : 14 Avgust 2006, 21:43:40
Ninci....pestro je samo z malimi....ta veliki so na easy, flavio tudi, nikita je Daretova ljubica in imam z njo res malo dela....ampak malčki pa zahtevajo veliko mene.

Mi ni vsaj dolgčas, čeprav komja čakam september....SLUŽBA!!!!

Radi pa uhe stojijo ko šus. Bravo!

I wonder if danes think poodles are members of a weird religious cult.


Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #2223 : 15 Avgust 2006, 00:14:44
Glede na to, da je je polnoč mimo... Mi smo pa eno leto stari  :). Rojstnodnevna slikica sledi, ker gospodična spi kot top  ;).
lp
T.

8)


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #2224 : 15 Avgust 2006, 00:27:46
Vse naj naj Thebi!!  :-* Njej želim lepo pasje življenje s čim več ušpičenimi traparijami! :-* Še veliko nagajivih in odštekanih doga let z njo pa želim tebi! :-*

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #2225 : 15 Avgust 2006, 00:36:42
LaGhia - fletna bejba. Sploh prva iz druge serije fotk je ful posrecena.

SAR - kako pa to, da ste rezali uhe?

Theba - vse najboljse! Ne vem zakaj se mi je dozdevalo, da je Theba vseeno malo starejsa (2-3 leta) ...
m.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #2226 : 15 Avgust 2006, 07:32:21
LaGhia - fletna bejba. Sploh prva iz druge serije fotk je ful posrecena.

SAR - kako pa to, da ste rezali uhe?



Tako sva se odločila in nama ni nič žal. A tebi so bolj všeč floopy ušesa?



search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #2227 : 15 Avgust 2006, 07:33:33
Theba vse najboljše!



erika

  • *
    • Prispevkov: 448
    • Točke: 5
Odgovori #2228 : 15 Avgust 2006, 11:02:58


uuuuuuu kolk slikc, pa novih dogic tudi ;) ;D

Sar,ja tudi mene zanima,  kako to, da si se odločila, da mali kupirate uhlje?


Anja, tvoja pasja družinica se je pa namnožila ;), kaj pa pravi Felix na male nadobudneže in novo frajlo?
 

Theba, vse najboljše :) ;D za prvo svečko. A bo pasja torta padla, Tecka?


Ja sem skoraj pozabila, Hailey dobrodošla na forumu


 

lp erika


Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #2229 : 15 Avgust 2006, 11:15:48
S pasjo torto se matram že celo dopoldne, pa je nastal bolj pasji kupček...  :D. Antitalent sem  :-[. Theba je dobila eno ultra kost iz kože in pasjo čokolado. Jutri pa še višek... gre prvič na morje  ;).
lp
T.

8)


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #2230 : 15 Avgust 2006, 11:24:22

Sar,ja tudi mene zanima,  kako to, da si se odločila, da mali kupirate uhlje?
 

Kaj nisi videla odgovora  :'( :P

Tecka saj se ni treba toliko truditi, ker bo takoj zmazala - v želodcu pa veš kaj nastane  ;D :D
Upam, da boš vzela s seboj na morje fotoaparat.

Pa še čisto sveže slike od moje ljubice Claudije:


















erika

  • *
    • Prispevkov: 448
    • Točke: 5
Odgovori #2231 : 15 Avgust 2006, 11:34:50

Videla, videla ......ampak glede na to, da imajo ostale dol uhlje, zato sem vprašala.

lp erika


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #2232 : 15 Avgust 2006, 11:53:41
Videla, videla ......ampak glede na to, da imajo ostale dol uhlje, zato sem vprašala.

Aja. No, kot verjetno vidiš na slikah bi morala tudi Claudija imeti uhe gor. Pa jih nima, kljub temu, da ima kupirane. Za Darmo in Toro so se odločali drugi in prav je, da so jima pustili, ker so z ušeski krasne. Za Rado pa lahko rečem le, da sva se prav odločila. Težko je bilo prepričati le Dejana.



troy

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 0
  • TROY from Valvasors land
Odgovori #2233 : 15 Avgust 2006, 12:04:55
Hoj!Lepo lepo same lepotice in lepotci 8).
Anja kako da si(sta) se odločila za Nikito in omenjeno psarno :-\.
Kakšni posebni razlogi ????
SaR ti bi mogoče vedela: ali niso "domači(leglo od koder je tudi tvoja)" rumenčki še na voljo? ??? :'(

pa še nekaj slikic

takole se crkljamo


same babe(špeline)


sami deci


pa še naša "zverina"  :D ;)

lp



maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #2234 : 15 Avgust 2006, 12:15:19
Tako sva se odločila in nama ni nič žal. A tebi so bolj všeč floopy ušesa?

Definitivno. Sicer nekaterim psom kupirani uhlji res pasejo (meni meni je vsecnih res le par), ampak jaz se s posegom itak ne strinjam...

Tecka - tist torte  so res bolj za cloveske opazovalce. Pesjani nimajo cisto nobenega spostovanja za nase "rocno delo". Prav nemarno jih pozrejo - tako kot vse ostalo.  ;D ;D ;D

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


špela

  • *
    • Prispevkov: 225
    • Točke: 5
  • Nagoya
Odgovori #2235 : 15 Avgust 2006, 12:22:03
Ojla!

Theba vse najboljše!!! :-* :-*

Siempre Amigo, čestitke za novo članico, zdaj je pa res pestro doma pri vas ;D

Sar dobre fotke, sedaj pa še ostale tvoje kužone poslikaj v takih pozah, sploh tamalo

Mi smo se na sprehodih kar malo namnožili ;D ;D ;D :P :P







Troy, super slikce ::) ::) ;D ;D

Lp

Sreča je na svetu zato, da jo delimo z drugimi!!


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #2236 : 15 Avgust 2006, 12:28:50

SaR ti bi mogoče vedela: ali niso "domači(leglo od koder je tudi tvoja)" rumenčki še na voljo? ??? :'(


To se boš moral pa na Miloša obrniti. Ko smo skupaj ne govorimo o poslu, ampak o marsičem drugem.  ;)

Maja si ista kot Dejan kar se tiče kupiranja.  ::) Vendar se tebe težje pregovori.  :D :D

Troy najlepše so mi same babe
       najboljši sami dedci
       in najprisrčnejši je Troy, ko spi
Torej, vsi so znmagovalci !!!

Me pa čudi, zakaj sprašujete Anjo, zakaj ta psarna... Ona je dala denar zanjo, ona jo je šla iskati, ona jo šola in se z njo ukvarja (oziroma njen dragi). Če se je za to odločila se pač je. Važno, da je mrcinca zdrava in bombastična za pogledat  :)



Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #2237 : 15 Avgust 2006, 12:30:00
Tecka - tist torte  so res bolj za cloveske opazovalce. Pesjani nimajo cisto nobenega spostovanja za nase "rocno delo". Prav nemarno jih pozrejo - tako kot vse ostalo.  ;D ;D ;D
Ja sem ugotovila, ko jo je požrla še preden sem uspela vklopit fotoaparat  :o  :o  :o Samo obrnila sem se, ga vzela in torte že ni bilo več (res pa je tudi, da ni bila pretirano velika).
No ja bomo pa kakšne slike na sprehodu naredili  ;).
Sončen dan še naprej!
lp
T.

8)


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #2238 : 15 Avgust 2006, 12:31:31

Sar dobre fotke, sedaj pa še ostale tvoje kužone poslikaj v takih pozah, sploh tamalo

Hvala! Slik bo še na pretek. Za tamalo bo pa mal težko dolgo na miru ostati, ker je preživahna. Ko jo slikam je na 98% vseh slik samo ena rumeno-črna lisa  :)



scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #2239 : 15 Avgust 2006, 12:34:39
Špela: iz kje pa ste, če smem pofirbcati? Ker tista pokrajina, ki je na zadnjih vaših slikah iz sprehoda, mi je sumljivo znana.   :)


špela

  • *
    • Prispevkov: 225
    • Točke: 5
  • Nagoya
Odgovori #2240 : 15 Avgust 2006, 12:42:49
Ojla!

Scythe: Jaz sem drugače iz Škofje Loke oz. malo naprej proti Tvčarjevemu dvorcu.

Na sprehodu smo bili pa na Igu

Sar saj tudi pri nas je isto, pa malo improviziramo. Saj ti bo uspelo ;), samo vztrajati je treba ;)

Lp

Sreča je na svetu zato, da jo delimo z drugimi!!


troy

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 0
  • TROY from Valvasors land
Odgovori #2241 : 15 Avgust 2006, 12:43:56
Naj te ne čudi če me pač samo nedolžno zanima.Saj sem vprašal samo če sta se odločila zaradi česa posebnega in nimam kakšnih zlo namenov če nekateri tako razumejo.Če je tako umikam vprašanje.
Važno, da je mrcinca zdrava in bombastična za pogledat  :)
Se strinjam. ;)

Ko se mi pogovarjamo o kepicah nimamo v mislih posla. ???
Drugače so pa tvoje tazadnje slikice bomba, le še noge jim probaj ne odrezat ;).
lp



search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #2242 : 15 Avgust 2006, 12:52:06
Naj te ne čudi če me pač samo nedolžno zanima.Saj sem vprašal samo če sta se odločila zaradi česa posebnega in nimam kakšnih zlo namenov če nekateri tako razumejo.Če je tako umikam vprašanje.Se strinjam. ;)

Ko se mi pogovarjamo o kepicah nimamo v mislih posla. ???
Drugače so pa tvoje tazadnje slikice bomba, le še noge jim probaj ne odrezat ;).
lp


Posel je zame čisto ena nedolžna zadevica. Joup, kepice so kepice - posel je posel. Narobe napisala - narobe si razumel. Logično.

Ni treba umikati vprašanja. Zakaj že? Mene takšne stvari ne zanimajo in me čudi zakaj zanima druge. Sem pa prepričana, da ti bo Anja odgovorila.

Kar se pa slik tiče je pa to tako težko obljubiti, ker so mi mrcince že pred časom zgrizle displej in takorekoč slikam na slepo :D. Je veliko slik takšnjih kjer so same šapice ali pa samo narava  :-[ :'( ::). Servis je pa takooo daleč in se mi zdi, da bom prej kupila novega.



troy

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 0
  • TROY from Valvasors land
Odgovori #2243 : 15 Avgust 2006, 12:58:12
Kar se pa slik tiče je pa to tako težko obljubiti, ker so mi mrcince že pred časom zgrizle displej in takorekoč slikam na slepo :D.

Če pa je zadeva taka pol pa si pa že pravi mali profi :D ;).
Zamenjaj aparat pa boš veliki profi :D ;).
lp



scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #2244 : 15 Avgust 2006, 13:00:49
Scythe: Jaz sem drugače iz Škofje Loke oz. malo naprej proti Tvčarjevemu dvorcu.

Na sprehodu smo bili pa na Igu
Aaa... Sem vedla, da mi je znana pokrajina iz vaših fotk! Samo sem mislila, da ste tudi vi iz tega konca.  :-[ Ker pogosto srečujem dogice na sprehodih (jaz sem v avtu, one na sprehodu) na barju in potem stokam in vriskam in nimam pojma čigave so.  ::)


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #2245 : 15 Avgust 2006, 15:47:31
Vsem pohvale za lepe fotke!

Špela, bo Trisha sedaj ostala pri tebi za stalno? Pa a je tista zdej že velka siva zvrina na tvojih slikah Whitney?? Izgleda namreč prekrasno  :-* :-*

Drugače pa a nista Zim in Nacho iz Iga oz. bližine? :-[  ??? ???

Sar tudi pri digitalcih obstaja "okenček" skozi katerega lahko gledaš in vidiš kaj bo na sliki. KOt pri navadnih. In lahko za prvo silo slikaš tako...niso fotke nič slabše. Jaz ta način uporabljam kadar imam bolj prazno baterijo (ki jo itak največ pokuri display).

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #2246 : 15 Avgust 2006, 16:12:55


Sar tudi pri digitalcih obstaja "okenček" skozi katerega lahko gledaš in vidiš kaj bo na sliki. KOt pri navadnih. In lahko za prvo silo slikaš tako...niso fotke nič slabše. Jaz ta način uporabljam kadar imam bolj prazno baterijo (ki jo itak največ pokuri display).

Neyka saj tako slepa pa spet nisem, da tega okenčka ne bi opazila.  ???
Hvala za pohvale za lepe fotke  8)



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #2247 : 15 Avgust 2006, 16:16:43
Sori nisem te hotla žalit če si tako razumela samo ko si rekla da slikaš na slepo pa sem povedla za okenček  ;) Vsekakor se priporočam za več fotk tvoje pasje bande  :)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Siempre Amigo

  • *
    • Prispevkov: 124
    • Točke: 0
Odgovori #2248 : 15 Avgust 2006, 17:46:02
troy evo odgovor;

Moj Dare je želel rumeno punco.
Želeli smo jo iz Italije, ker imajo tam krasne primerke dog.
In to čim bolj južno iz Italije.
Psarna Cento Scudi pa: ker je mama bomba, ata pa tudi. In rodovnik tudi. In to smo iskali.
Pri treh mesecih smo jo vzeli, ker smo želeli videti kako izgleda. Kot mladički so vedno vsi cukri n kremšnitke.
Več kot 2000 km daleč pa se nama ni dalo vozit.  ;)

Erika: Feliks uživa. Same babe. V glavnem pa ga nič kaj dosti ne gane.
Najbolj uživajo ko vseh 16 zaspi na kupu. Ampak tudi tega veselja bo zelo kmalu konec....bliža se teden odhajanja.  :-\

Tako, da pestro je bolj z mladiči kot odraslimi člani.

SAR: mislim, da ni nihče napadal, če pa je pa škoda njegovega časa. Tako, da nič bat, se znam postaviti zase.  ;)

odgovr je bolj pozen.....Kajti.....SMO NA SONCUUUUU!!!

lp, anja

I wonder if danes think poodles are members of a weird religious cult.


Siempre Amigo

  • *
    • Prispevkov: 124
    • Točke: 0
Odgovori #2249 : 15 Avgust 2006, 17:48:18
Aja...šepla, erika, ...hvala za čestitke za nikito.

Se vam vsem zahvaljuje:  :)

Lp, Anja

I wonder if danes think poodles are members of a weird religious cult.