Nemška doga [Deutsche Dogge, Great Dane]

veranderlijk · 2657475

Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #2490 : 12 September 2006, 19:25:21
Alanos dobrodošel.
Anja, kakšno svežo sliko punčk bi "nafehtala", dokler še lahko  :(
lp
T.

8)


erika

  • *
    • Prispevkov: 448
    • Točke: 5
Odgovori #2491 : 12 September 2006, 19:30:35

Anja,

 potlej se pa kar pozna, da je bolj prazno a ne? ;)


Ja, sivčki so nekaj posebnega.

Evo ene sivčice Lucille fVl



lp erika


Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #2492 : 12 September 2006, 19:32:27
Ja pa pri Slavi bodo kmalu spet "zibali". Si upam napisat, ker je na njeni strani objavljeno. Upam, da ni narobe. Prav študiram, če bi se kar v vrsto postavila  ;D
lp
T.

8)


Siempre Amigo

  • *
    • Prispevkov: 124
    • Točke: 0
Odgovori #2493 : 12 September 2006, 19:34:24
Bodo bodo, vendar so doma ostali sami divjaki. In jih težje ujamem. Ampak bodo. Danes so bili na vrsti veliki jutri pa bodo mali.

Alanos...prava lepotca si ustvaril.  ::)


Erika....ne znam povedat kako zelo se pozna.
Od sivih sem se zaljubila v Glorio....svetlejšo sivo punco, malce bajsasta, največja in najbolj Tank varianta. Ko pride ona vse ruši.

Jep, pozna se da jih 8 manjka.   ::)

I wonder if danes think poodles are members of a weird religious cult.


valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #2494 : 12 September 2006, 20:19:52

   Tecka- nic ni narobe, ce si napisala. Zakaj pa? Zdaj je ze uradno, ker je bila Hailey na ultrazvoku in je bilo videt kar nekaj pikic:))

   Cao-Slavi



valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #2495 : 12 September 2006, 20:24:45

   Zdaj sele vidm, da je tudi pri Fani napisano ime psarne- from Karantanija. Moram reci, da sta mi obe imeni- od Dg in Fane zelo vsec.

   DG- me pa samo nekaj zanima- a je prevod kosmati velikan?

  Cao-Slavi



valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #2496 : 12 September 2006, 20:58:45

   Ojla!

   O joj, vidim, da sem se spet zmotila pri imenu :-[ :-[ :-[  Pravilno bo -from carantania. Se opravicujem !!
  Natasa- A potem vi tudi zacenjate z vzrejo?

   Cao-Slavi



Fana

  • *
    • Prispevkov: 121
    • Točke: 1
Odgovori #2497 : 12 September 2006, 21:36:47
Slavi, ni panike, saj si ga samo prevedla.  ;D

Cilj je bil in je še vzreja, vendar so se nam za nekaj časa načrti spremenili in začenjamo spet znova. Počasi in z pametjo.
Kakšni dve leti ne bomo še nobeni psarni konkurenca. Ker pa že imamo psarno jo pa uporabljamo, vsaj v podpisu.  :P

Lp,
Nataša

From Carantania


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #2498 : 12 September 2006, 21:38:48
Anja, mala je totalna faca s temi uhlji...  ;D

Alanos, dobrodosel.

Slavi - od kdaj je pa Hailey vasa? :o

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #2499 : 12 September 2006, 21:49:57

   Maja01- ne se dolgo ;) ;)

   Natasa- pohvalno, ce je vzrok za zamik vzreje to, kar mislil da je.

  Cao-Slavi

 



Fana

  • *
    • Prispevkov: 121
    • Točke: 1
Odgovori #2500 : 12 September 2006, 22:02:32
Slavi,
Ja, mislim, da veš kaj je razlog saj sem tudi tu gor napisala, par strani nazaj.
Je bil šok prevelik, da bi še komu to privoščila.  :(

Lp

From Carantania


valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #2501 : 12 September 2006, 22:38:58

  Sok je vedno zelo hud, ko nekaj ne pricakujes.  Sploh pa ce zves na tak nacin, kot ti.  Saj bos imela pa z malckom vec srece in bo on nastopal na razstavah za oba ( zase in Fano)
   
  Je pa tudi res, da pri takih stvar nimas izbire.

  Cao-Slavi

 



Fana

  • *
    • Prispevkov: 121
    • Točke: 1
Odgovori #2502 : 12 September 2006, 22:47:00
Res je, nimaš izbire. Pa saj če vprašaš Fano ji je čist cool biti kavč bejba, razstav sploh ne bo pogrešala  :P
Apache pa postaja pravi nastopač, mislim, da bo res kar za oba nastopal v ringu... Sam malo trme mu moram iz riti izbiti pa bo  >:D

Lp

From Carantania


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #2503 : 12 September 2006, 22:54:33
Čau Nataša in Slavi!

Bolj kot berem manj mi je jasno ....



alanos

  • *
    • Prispevkov: 127
    • Točke: 0
Odgovori #2504 : 12 September 2006, 22:57:13
Hvala svima na dobrodoslici!!!

Natasa,nije to tako strasno,samo je strasan nacin na koji si saznala,ali to ne znaci da ce te Fana kroz zivot manje veseliti, zato sto nece biti sampion...Psi vole isto,bez obzira na titule,ali je zalosno sto ljudi cijene i vole svoje pse prema titulama  :(...cast iznimkama!!!

Veselim se sto cemo se vidjeti u Zagrebu na specijalki,sutra je zadnji dan za prijave,bas,zadnji,pa ako jos netko razmislja da bi volio doci u Zagreb,sutra mu je zadnja šansa.Naravno,za prijavu.Svi ostali su dobrodosli kao posjetitelji, navijaci, gosti, gledaoci....

Pozdrav svima!!! ;D

Doge....moj stil zivota.....


Fana

  • *
    • Prispevkov: 121
    • Točke: 1
Odgovori #2505 : 12 September 2006, 23:03:35
Čau Nataša in Slavi!

Bolj kot berem manj mi je jasno ....

SAR, brez zamere ampak obe, ti in jaz veva zakaj gre! Če se prav spomnim sva imeli debate o tem po telefonu in v živo. Debate o tem zakaj ne vzrejati Fane. In prav dobro se spomnim tvojih odgovorov.
Lp


From Carantania


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #2506 : 12 September 2006, 23:06:16


Kakšni dve leti ne bomo še nobeni psarni konkurenca.



Žalostno je resnično to, da je pri nas v dogaški sceni vse nagnjeno proti konkurenci.

To me žalosti.

Hvala bogu pa vse pelje le do takšne mere, da si lahko še vedno pogledamo v oči, ko se srečamo.  ;D ;D ;D




search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #2507 : 12 September 2006, 23:07:12
SAR, brez zamere ampak obe, ti in jaz veva zakaj gre! Če se prav spomnim sva imeli debate o tem po telefonu in v živo. Debate o tem zakaj ne vzrejati Fane. In prav dobro se spomnim tvojih odgovorov.
Lp



Ki so bili ....
Prosim napiši v javnosti  ;)



alanos

  • *
    • Prispevkov: 127
    • Točke: 0
Odgovori #2508 : 12 September 2006, 23:12:12
Konkurencija je dobra i mora je biti...zdrava konkurencija dovodi do postizanja rezultata,jer ako nema konkurencije nema ni motiva.
Ali konkurencija ne znaci podvale,prevare,podmetanja...konkurencija znaci nadmetanje u postizanju ciljeva,ali bitan je fair play.

Doge....moj stil zivota.....


Fana

  • *
    • Prispevkov: 121
    • Točke: 1
Odgovori #2509 : 12 September 2006, 23:19:55
SAR, kar nekaj let sem delala v marketingu in oglaševalski agenciji. In iz te poklicne "deformacije" jemljem konkurenco kot zdravo in nekaj kar mora biti, kar vzpodbuja k napredku. Saj zaradi tega, še najbolj pa v dobrobit naših psov se tudi vzreditelji trudijo delati dobro pasmi in ne samo štepati mladičev.
O tem, kaj je kdo govoril pa ne mislim pisati na forumu, ker se mi zdi brezpredmetno in neumno. Najbolj zanimivo pa je to, da se nekdo, ki ve za tvoj problem dela v javnosti, kakor da nič ne ve in prvič sliši.

Alanos, prav imaš. Naša Fana ostaja naša ljubica, je še vedno moja manekenka  ;D V Zagreb pa pridemo kot navijači.

LP

From Carantania


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #2510 : 12 September 2006, 23:25:18
Jaz ne vem o problemih drugih več kot to, da so problemi.

Problemi, ki se tičejo mene pa so problemi, ki jim namenjam čas in poiščem rešitev.

Kaj Slavi prej ni vedela o tvojih problemih? Pa sta vseeno pisali kot da slišita prvič  :P

Sicer je pa bolje, da si piševa na ZS, če ti bo še vedno zanimivo.

No pa lahko noč!

Jutri bo pa novi dan in nove slike naših psičk  :-*



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #2511 : 12 September 2006, 23:38:47
Debato res raje preusmerite na zs  ;)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Fana

  • *
    • Prispevkov: 121
    • Točke: 1
Odgovori #2512 : 12 September 2006, 23:39:29
Seveda je Slavi vedela za problem, saj sva že na razstavi v Trbovljah govorili o tem. Tudi ni skrivnost, da sem jo prosila za mnenje.
O moji odločitvi ste pa vsi danes prebrali tu gor.

Lp

From Carantania


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #2513 : 13 September 2006, 09:59:51
Seveda je Slavi vedela za problem, saj sva že na razstavi v Trbovljah govorili o tem. Tudi ni skrivnost, da sem jo prosila za mnenje.
O moji odločitvi ste pa vsi danes prebrali tu gor.

Lp

No vidiš, krasno da sodelujemo med seboj   ;D
To mi je zelo všeč.
Tudi jaz sem Slavi izredno hvaležna za pomoč v ringu in tako je tudi prav  ;)

Sicer se pa vse skupaj vidimo v Mariboru pa gremo lahko na eno pjačko, al pa dve, tri ...



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #2514 : 13 September 2006, 10:24:49
Če koga zanima specialka za nemške doge, ki se bo odvijala v sklopu CACa v Senti:

http://www.moj-album.com/uredi/betka/4911900/?os=4911904

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


erika

  • *
    • Prispevkov: 448
    • Točke: 5
Odgovori #2515 : 13 September 2006, 11:26:41

Nataša,

čestitke tudi tebi za novo osnovano psarno, še bolj pa čestitam ;D za odločitev, da boš z vzrejo nadaljevala čez nekaj let.

lp erika


quantum

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
Odgovori #2516 : 13 September 2006, 11:51:00
Citiraj
Pri tebi quantum imam pa občutek,(pa verjetno nisem edina na tem forumu) da že za dobro jutro, preden dobro vstaneš, razmišljaš o valvasorjevi strani
Erika vem, da imate ženske boljše občutke ampak tokrat vas vaš občutek vara :D
Sem pač človek ki direktno vpraša po stavri, ki ga zanima ;) Pa mislim da so vsa vprašanja primerna in na mestu.

Tudi tokrat me zanima o psički Hailey, kako to da je sedaj psička Valvasorjeva ??? Res čudno. Ker vem, da jo je imel nek mlad par. No in ker me to zanima pač vprašam.  :)

Samo sedaj že vem, da bo odgovor zaradi osebnih zadev oz. problemv ;D



erika

  • *
    • Prispevkov: 448
    • Točke: 5
Odgovori #2517 : 13 September 2006, 12:30:05


Tudi tokrat me zanima o psički Hailey, kako to da je sedaj psička Valvasorjeva ??? Res čudno. Ker vem, da jo je imel nek mlad par. No in ker me to zanima pač vprašam.  :)


Quantum,

če bi čas, ki ga porabiš za valvasorjevo stran, uporabil malo drugače in pokukal v pravilnik o vzreji, bi ti to 17.člen sam povedal :P


lp erika


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #2518 : 13 September 2006, 12:39:12

Quantum,

če bi čas, ki ga porabiš za valvasorjevo stran, uporabil malo drugače in pokukal v pravilnik o vzreji, bi ti to 17.člen sam povedal :P



Naj malo pomagam  ;)

Vzreditelj je oseba, ki je lastnik psice v času kotitve.
V primeru, ko lastnik odstopi psico drugi osebi v namen vzreje, je treba skupaj s prijavo paritve oziroma legla dostaviti tudi dogovor o prenosu pravice do vzreje.


vir: http://www.skvpm-klub.si/pravilnik.html



quantum

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
Odgovori #2519 : 13 September 2006, 13:14:57
Ja ta je pa dobra. Sedaj ste to tako zapisali Erika, da se sliši, kot da sem veliki fen Valvasorjev, ki je obseden z njihovo stranjo.
Pa daleč od tega  :P Pogledam pa jo takrat ko o nečem pišete, da sem malo na tekočem.

Glede vzreje pa nimam čisto nič izkušenj tako da tu sem mrzel in res ne vem da je možno tako bekslanje psov sem ter tja. ::)