Nemška doga [Deutsche Dogge, Great Dane]

veranderlijk · 2664907

search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #3450 : 06 November 2006, 21:49:32
Pa še Imperial From long neck:



Lep večer!



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #3451 : 06 November 2006, 22:57:00
Evo moje današnje ustvarjanje  ;D

Kdo ugane po katerem psu je narejena doga  ;) :)



Na žalost mi je pisavo in robove senc uničil photobucket s svojim (zamislite si eno kletvico) pomanjševanjem  >:(

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


špela

  • *
    • Prispevkov: 225
    • Točke: 5
  • Nagoya
Odgovori #3452 : 06 November 2006, 23:06:35
Ojla!

Miša, hvala....sem se prav trudila, da jih ujamem ;D ;D. Sta pa Goya in Whitney "tanartabolš frendici" ;)

Whitney...ni za kaj...pa lahko privoščiš pozdravčke tudi tistim, ki te ne poznajo ;) ::) :P :P :P :P


Lp

Sreča je na svetu zato, da jo delimo z drugimi!!


BenSon

  • *
    • Prispevkov: 263
    • Točke: 1
Odgovori #3453 : 06 November 2006, 23:51:51
Mi smo pa danes stari točno 1 mesec!

Še ni dolgo ko smo bili takšni.




L.p.Benjamin!



valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #3454 : 07 November 2006, 00:14:49

   Ojla!

  Neyka jaz ne bom ugibala  ;) ;) ;)

  Benson- moram reci, da mi je crnuh vsec. A bo kaksen doma?

  Cao-Slavi



BenSon

  • *
    • Prispevkov: 263
    • Točke: 1
Odgovori #3455 : 07 November 2006, 00:34:14
   Ojla!


  Benson- moram reci, da mi je crnuh vsec. A bo kaksen doma?

  Cao-Slavi

Ta črna je psička.Ne vem ,verjetno bo ostal kateri doma, samo se še zmeraj ne moremo odločit kateri.

L.p.Benjamin



valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #3456 : 07 November 2006, 00:34:47
  Ojla!

  Gospodicna bo v cetrtek stara 9 mesecev.



  Cao-Slavi



valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #3457 : 07 November 2006, 00:35:37

  Ce je pa psicka, mi je pa sploh vsec  ;D ;D ;D

  Cao-Slavi



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #3458 : 07 November 2006, 07:15:07
Erika,

 vem, vem, kako je velik ta tovornjak.   :o Škoda, da nebo asfalta. Mogoče vam pa bodo sedaj kaj poravnali tiste kucle , nad katerimi se pritožuješ  ;D

Neyka,

lep avatarček !

Špela, lahko bi se večkrat potrudila  ;) Ti delaš zelo lepe slike. Pa tako malokrat jih vidimo  :(

Benson,

nič ti ne pomaga  :) Ni važno kako malega rumenčka postaviš, vedno se vidi tista njegova sexy belina  ;D Pazi nanj. Se zna zgodit, da boste imeli nepovabljeno obiskovalko  :o

A gre še kdo od dogašev v Poznan razen valvazorjev ? BenSon ? DG ?

Miša


Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


BenSon

  • *
    • Prispevkov: 263
    • Točke: 1
Odgovori #3459 : 07 November 2006, 10:13:12
MIša jaz ne grem v Poznan.Kar se pa tiče nepovabljenih obiskov (predvsem takšnih obiskovalcev ki imajo pse)pa so ternutno pri nas dobrodošli samo do dvoriščnih vrat.Kjer se pozdravimo in tudi poslovimo.Takšna dobrodošlica bo trajala vsaj še en mesec.Res da me imajo nekateri ob takšni dobrodošlici za neprijaznega čudaka, ampak žal me trenutno bolj skrbi za zdravje psov kot pa za vse ostalo.Trenutno še imamo vse pse zdrave in upam da bo tako še naprej.Kako pa kaj pri ostalih,se je kužni kašelj pri psih že umiril?


Lep pozdrav Benjamin



DG

  • *
    • Prispevkov: 102
    • Točke: 0
  • PULSATILLA GRANDIS
Odgovori #3460 : 07 November 2006, 10:27:22
LP!

Miša mi gremo v Poznan, pa ti?

Damijan


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #3461 : 07 November 2006, 10:40:09
BenSon,

zopet si me napačno razume  :P V mislih sem imela kakšno nepovabljeno nočno obiskovalko v smislu, da bi ti lahko ukradla korenjaka z sexy belino na prsih  :o Pa nič se bat  ;D Tudi če bi še tako neznansko želela kakšnega psa, si ga ne morem več privoščiti  :-\ Naša pasja trdnjava poka po šivih.

Za obiske pa se bova midva bolj težko zmenila  8)

DG,

superca, potem se vidimo, če vas bom našla. Jaz tudi grem ampak peljem našo madam Pompadaur - Zoyo. Nahajali se bomo v paviljončku 16, ring 65 pod kataloško številko 5431 . V množici me boš prepoznal tako, da bom imela majčko umirjeno rumene barve  ;D z zemljevidom Slovenije na prsih  :D.

A imaš kje v Poznanu rezervirano prenočišče ali kje zunaj ? Kdaj pa greš gor ? Če greš v četrtek popoldan, se lahko dogovorimo za skupinsko lutanje. Izgubiti se itaq ne moremo, ker imam s seboj GPS, osebno navigatorco, ki ima izprintano karto iz michelina pa še suflerko, ki bo gledala po  oplovemu avto atlasu  ;D

Mislim, da bo tale razstavni vikend skoraj tako dober, kot je bil tisti naš v Makedoniji. Ne v smislu osvojenih nagrad ampak po druženju in zabavi. Toliko poznanih bo gor, da nikomur ne bo dolg čas.

DG, veliko sreče in uspeha ti želim. Ravno tako kompletni valvazorjevi ekipi in s tem ne mislim samo tistih, ki gredo z dogicami, ampak tudi vsem ostalim.

Kje pa so dogice, v katerem paviljonu in ringu? Ste že pogledali ?

Joj, Erika, jaz sem pozabila nate, oprosti  :-[. Naša Okica je že kar dolgo članica naše pasje trdnjave. Je pa pasme mops in je črne barve. Je krasna družba naši drugi mopsi Šaški, ki je pravi hiperaktivec in je nihče ne more ustaviti. Je hitrejša celo od našega Zokija.

Missa


Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #3462 : 07 November 2006, 10:43:24
ND so v pailjonu 6, Ringi 41, 42 - rumene, tigraste, 43, 44 - čne in harlekin, 45 - modre  :)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


herra

  • *
    • Prispevkov: 141
    • Točke: 0
  • Great Danes rule
Odgovori #3463 : 07 November 2006, 10:52:35
Živjo,

vsem forumašem, ki greste v Poznan, želim srečno pot in veliiiiiiko pokalov.  ;D ;D ;D

Lp
Karin


valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #3464 : 07 November 2006, 10:55:24

   Ojla!

   Missa- sigurno nam ne bo dolgcas. Mene bolj skrbi, da ne bom imela nic casa za gledat, ker imamo prijavljenih veliko psov, pa premalo hendlerjev ;D ;D Zdaj so dali pa baje se skupaj v ring crne in harlekin in bomo imeli mi popolno zmedo.

   Cao-Slavi



Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #3465 : 07 November 2006, 11:09:37
Če bi znala hendlati in bi imela svojo punco in otroke kam dat, bi se zdajle javila za pomoč... Tako sem pa pojma nimam  :-[... Pa še tale Poznan je malenkost daleč. Če pa bi kdorkoli rabil pomoč in me je pripravljen učiti kdaj v prihodnosti, se pa javljam za kakšno "malce" bližjo razstavo ;). Lahko pa špilam varuško, če jo kdo rabi.
Komaj čakam slikice :)
lp
T.

8)


valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #3466 : 07 November 2006, 11:12:53

   Ojla!

   Tecka, ni problem, tudi varuske vedno rabimo.  Samo se moras malo zredit prej, ker imamo zdej eno, ki sta po kilazi precej enake, pa jo Leo in Bani odpeljeta za sabo, ko se odlocita, da gresta k "mami" v ring, kadar hendla drugega psa  :D :D :D :D

 Cao-Slavi



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #3467 : 07 November 2006, 11:15:32
Valvazorka,

jaz imam s seboj eno dogašico, brez dugiča. Bom vprašala, če bo hotela kaj pomagat. ZIHEEEEER bo kuj zato !!!  :o  Ziher bo več pri vašem ringu stala kot pa pri našem z mastini ali bordojci. Pa razstvljalka je tudi, tako, da jo boste lahko ponucali, če boste vsi za.

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #3468 : 07 November 2006, 11:27:44
Joj Slavi, jaz se pa trudim shujšat  :o :D. Sem pa že počasi "nabildala" roke. Ko Theba zagleda Belo ali Nolija (najboljša prijatelja) moram biti skoraj Popaj, da jo zadržim  :D. Ko pa jo drži kdo drug pa se odloči da gre k meni, pa mislim, da je tudi kakšen "Švarceneger" nebi zadržal  :D. Sklepam, da imata Leo in Bani enake občutke, ko zagledata tebe ;).
lp
T.

8)


BenSon

  • *
    • Prispevkov: 263
    • Točke: 1
Odgovori #3469 : 07 November 2006, 14:58:41
BenSon,

zopet si me napačno razume  :P V mislih sem imela kakšno nepovabljeno nočno obiskovalko v smislu, da bi ti lahko ukradla korenjaka z sexy belino na prsih  :o Pa nič se bat  ;D Tudi če bi še tako neznansko želela kakšnega psa, si ga ne morem več privoščiti  :-\ Naša pasja trdnjava poka po šivih.

Za obiske pa se bova midva bolj težko zmenila  8) ZAKAJ ???



Miša res sem te napačno razumel ,vendar z tem mojim pisanjem nisem imel v mislih nič slabega.Hotel sem pač povedat, da trenutno nisem vesel obiskov ljudi, kateri imajo pse,saj se zelo bojim da bi fasali ta virus kužnega kašlja ,sploh pa sedaj ko imamo mladiče.Mislim da je boljša preventiva kot pa kurativa.Drugače pa je pri meni dobrodošel vsak,kateri pride na obisk z dobrim namenom.

L.p.Benjamin



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #3470 : 07 November 2006, 18:43:39
Joj Slavi, jaz se pa trudim shujšat  :o :D. Sem pa že počasi "nabildala" roke. Ko Theba zagleda Belo ali Nolija (najboljša prijatelja) moram biti skoraj Popaj, da jo zadržim  :D. Ko pa jo drži kdo drug pa se odloči da gre k meni, pa mislim, da je tudi kakšen "Švarceneger" nebi zadržal  :D. Sklepam, da imata Leo in Bani enake občutke, ko zagledata tebe ;).
lp
T.

 ;D Leon je prov zanimiv ko se odloči da bo preskočil tisti štrikec ki je okrog kroga zato ker se mu toži po SLavi  ;D Sem ga v zagrebu dobesedno po luftu lovila  ::) Bani pa še nisem držala ampak vedno se režim njenemu zvijanju žnabljev in tuljenju  ;D Odvisniki pač - meni je tak karakter kratko povedano SUPER :-* :-*

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #3471 : 07 November 2006, 19:25:17
ZAKAJ ???

Sicer bo tole malo off topic, vendar bom vseeno odgovorila na tvoje vprašanje.

Na mojo veliko žalost sem v zelo, zelo kratkem času doživela kar nekaj ( zame, veliko, veliko preveč ) smrtnih primerov na kupu. Iz tega sledi, da nimam do nadaljnega nobene volje več hoditi na tvoje konce, saj mi je še vedno težko gledati dva prazna domova ( v Avstriji in Mariboru ). Zato se tvojih koncev, do nadaljnega, izogibam.   :'(
 Torej, Benjamin - nič osebnega z moje strani.

Pa pazi na sexy rumenčka  ;)
 
Missa


Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #3472 : 07 November 2006, 19:35:45
Feltna tale je pa zate:   :P :P :P :P

Il Rosso From long neck



Lp, ines!



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3473 : 07 November 2006, 20:47:20
Kakšen dober flek ima na facki 8). Škoda, ker je slik malo pretemna, da bi se bolje videl  ;)

Lp nina



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #3474 : 07 November 2006, 21:06:47
Waaa ta mi je pa svetovn!!!!Kok je sexy :-*.Pa še fejst ime ima (zakaj ni nobeden Il Divo? :-[...)...lepo od tebe SAR,da si nas malce bolj začela zalagati s slikcami ;).

BenSon tvoji tamaučki so mi pa itak svetovni :-*.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #3475 : 07 November 2006, 21:16:13
Hvala Ninči in T.M.T.

Bolje, da sem začela pozno - kot pa nikoli  ;D ;D ;D ;D ;)

Il Divo pa res ni švoh. U bistvu je svetoven  :o

Je pa bil Rosso moj sošolec (tako se piše), ki je sedaj prav fejst dec  ;) 8)



GOSCH

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 3
Odgovori #3476 : 07 November 2006, 22:59:18
   Ojla!

   Tecka, ni problem, tudi varuske vedno rabimo.  Samo se moras malo zredit prej, ker imamo zdej eno, ki sta po kilazi precej enake, pa jo Leo in Bani odpeljeta za sabo, ko se odlocita, da gresta k "mami" v ring, kadar hendla drugega psa  :D :D :D :D

 Cao-Slavi

 :P :P :P

Čak, čak, do Poznana in nazaj je dolga pot... Bom že še prišla na svoj račun... ;D ;) :P



špela

  • *
    • Prispevkov: 225
    • Točke: 5
  • Nagoya
Odgovori #3477 : 07 November 2006, 23:15:41
ojla!

Evo, Miša samo zate slikica naše "starke" ;) ;D ;D



Lp

Sreča je na svetu zato, da jo delimo z drugimi!!


feltna

  • *
    • Prispevkov: 156
    • Točke: 0
  • my friend
Odgovori #3478 : 08 November 2006, 06:29:56
Feltna tale je pa zate:   :P :P :P :P

Il Rosso From long neck



 :o :o :o Kok je mali lep!!TNX SAR!! Tačke so mi ful simpatične, ker so "prstki" beli! Lepe nogavičke bo mel!! :D  Pravi mačo bo Il Rosso!! Komi čakam, da zraste!! ::) In komi čakam, da bom mela čas za čohanje!! :P

Resnični prijatelj je nekdo, ki ve, da si dobro jajce, četudi si malce počen!


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #3479 : 08 November 2006, 08:27:38
Špela,  ;D

prav dražiš me. Pa ne samo ti, tudi Erika in ostali. Psi na vaših slikah stojijo kot profi pozerji:



Nimam pojma, kako vam to uspeva. Meni Zoki pod razno nebo nikoli na ukaz takole stal. Edino na dvorišču, kadar je v pozoru, se samostojno postavi v razstvno pozo...Takrat pa ni aparata pri roki  >:(

Katera bo tista, ki se me bo usmilila in mi zaupala, kje je tajna vašega uspeha ?

Pri odraslih psih sem ta del vzgoje že zamudila. Pri mastinčicah pa imam še upanje  ;)

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.