Furminator

mero · 168008

jmarkoos

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #390 : 20 Januar 2010, 18:10:53
Res dobra zadevca tale furminator- cena pa sploh :P. Pa še original je  ;D tudi njihovo prevleko za avto smo preizkusili in se super obnese - predvsem sedaj v tem zimskem mokrem času.
Anyway - res hvala za tole obvestilce na forumu :)

http://kupto.si od 40 do 90 % ceneje


pufko

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
Odgovori #391 : 19 Februar 2010, 17:54:15
Tudi mi smo to narocili in je res super zadeva  :D


Lumpika

  • *
    • Prispevkov: 43
    • Točke: 0
Odgovori #392 : 19 Februar 2010, 20:31:23
Lahko vprašam, če je mogoče kdo že spobal furminator na višavcu, in kako se mu je obnesel?



3Dive

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #393 : 02 Marec 2010, 21:36:22
Za višavca bi ti priporočila CoatKing.



Beka

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
  • Herkules Slnko Zemplina
Odgovori #394 : 02 Marec 2010, 22:37:58
Za razstavljalce: kako se obnese na kratkodplakih pasmah - recimo rottweiler, doge in podobno?

Brala sem, da je nekaterim porezalo dlako in celo poškodovalo kožo?! Kakšne so izkušnje? Ne bi rada psa spravila ob vso dlako, le ob tisto, ki se itak ne drži več. Kakšne poškodbe kože in rezanje dlake pa sploh ne pride v poštev!!



Lumpika

  • *
    • Prispevkov: 43
    • Točke: 0
Odgovori #395 : 05 Marec 2010, 19:50:26
Za višavca bi ti priporočila CoatKing.

Aha, hvala. :)
Ali imaš morda kakšno slikco kako to izgleda oz., če mi ga lahko vsaj opišeš.



lun

  • *
    • Prispevkov: 123
    • Točke: 0
  • my hart!!
Odgovori #396 : 07 Marec 2010, 16:12:08
Jaz bi samo oznanila da je naš Lun končno dobil furminator,ki še predobro deluje.
p.s. v stanovanju imamo veliko manj dlak zato pa toliko več v košu :)

l.p.                Barbara&Lun


3Dive

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #397 : 08 Marec 2010, 16:48:44
Aha, hvala. :)
Ali imaš morda kakšno slikco kako to izgleda oz., če mi ga lahko vsaj opišeš.
Tule ga najdeš: http://www.kanina.si/default.asp?pid=modul_it&mid=sl&wID=&detailID=MCK20



North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #398 : 08 Marec 2010, 19:20:36
Meni je sošolka ( ABBY LABRADOR ) posodila furminator. Na našem haskiču se res odlično obnese, smo spravili toliko dlake ven v eni uri, kot je ne z njegovim navadnim glavnikom v petih urah. Tako da res, jaz sem navdušena  ;D



Bernski Planšar Bart

  • *
    • Prispevkov: 254
    • Točke: 0
Odgovori #399 : 30 Marec 2010, 17:28:22
No končno je tudi Bart dočakal svoj furminator ;D ;D ;D Sem ga že preizkusila in sem bila res presenečena  :o koliko dlake je šlo z njega. Res je več kot odličen  :) :D :D :) Niti malo mi ni škoda tistih 19€  :)



North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #400 : 30 Marec 2010, 17:29:23
No končno je tudi Bart dočakal svoj furminator ;D ;D ;D Sem ga že preizkusila in sem bila res presenečena  :o koliko dlake je šlo z njega. Res je več kot odličen  :) :D :D :) Niti malo mi ni škoda tistih 19€  :)
Boljše 19€ kot 70€ ;



Alma

  • *
    • Prispevkov: 1.487
    • Točke: 0
Odgovori #401 : 31 Marec 2010, 12:30:07
 :o kje pa se ga da dobit za tako ceno?



pufko

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
Odgovori #402 : 31 Marec 2010, 12:57:00


Bernski Planšar Bart,a te lahko prašam od kod si?



 Alma mi smo ha tuki naočili    http://staramama.com/search.php?query=furminator

lp


pufko

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
Odgovori #403 : 31 Marec 2010, 13:09:28

Bernski Planšar Bart,a te lahko prašam od kod si?



 Alma mi smo ha tuki naočili    http://staramama.com/search.php?query=furminator

lp
ups,se opravičujem sm zdej opazla da mi črke zmankujejo  :-[


Ron**Kala

  • *
    • Prispevkov: 738
    • Točke: 0
Odgovori #404 : 31 Marec 2010, 15:02:27
O lepo da je Bartek dobil Furminator ;D

A best friend is the one, who can look at you, with the biggest smile on your face and still know something is wrong!


Bernski Planšar Bart

  • *
    • Prispevkov: 254
    • Točke: 0
Odgovori #405 : 31 Marec 2010, 16:22:53

Bernski Planšar Bart,a te lahko prašam od kod si?


Sem iz Primorske, Goriška Brda  :)



pufko

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
Odgovori #406 : 01 April 2010, 00:17:01
Sem iz Primorske, Goriška Brda  :)

sprasujem te zato,ker jaz sem iz nove gorice in pogrešam enga barta, oz. tako ti bom povedala nisem ga vidla ze celllooo večnost in ko sem vidla da tvoj je prau tako bart sem se na unga spomnla in sem si rekla da te vprašam od kod si   ::)


xMatox

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #407 : 20 April 2010, 20:40:34
Pozdravljeni!

Mi pa imamo bernskega planšarja in me zanima kako bi furminator deloval na njem. Pa ali je bolje M ali L?

Lep pozdrav!
Matej



Jamsi

  • *
    • Prispevkov: 497
    • Točke: 0
Odgovori #408 : 14 Junij 2010, 18:14:26
Zanima me, kako deluje furmaster ali furminator na kratkodlakega psa brez poddlake? Ima kdo kakšne izkušnje? Se opravičujem, če je odgovor slučajno že napisan.



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #409 : 14 Junij 2010, 18:38:13
Preberi si še enkrat temo, cela poanta furminatorja je v izčesavanju podlanke. po mojih izkušnjah ko pes ne menja dlake uporaba furminatorja sploh ni tako vredu, saj ti ob mali nepazljivosti poškoduje krovno dlako, jo tudi pretirano pobere ven oz skrajša...



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #410 : 15 Junij 2010, 13:48:31
Jaz imam NO mix. Im zdaj odmetava zimski plašč, sicer pa skoz odmetava dlake, ampak zdaj je res izdatno. Dve krtači se fajn obneseta-kong zoom groom in furminator. Ampak nočem pretiravat s krtačenjem-kolikokrat tedensko je OK, da se ji dlaka ne bi spet zmastila? Večkrat ji samo cufam ven odvečen puh.

Moja je itak cel občutjivc...in ji koža hitro reagira ::)

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #411 : 15 Junij 2010, 13:57:30
Zanima me, kako deluje furmaster ali furminator na kratkodlakega psa brez poddlake? Ima kdo kakšne izkušnje?
Na mojih dveh bullčkih ne deluje sploh, niti malo.



mtisow

  • *
    • Prispevkov: 75
    • Točke: 0
Odgovori #412 : 02 Julij 2010, 18:16:57
Jaz imam Furmaster in moram povedati da je zadeva precej nerodna....Imam NO, srednjedolga dlaka, in furmaster na njej se ne obnese najbolje.

Problem je da Furmaster pobere samo del poddlake in moraš zelo paziti da češeš v smeri dlake. Pa tut morš bit zelo previden da ne pritiskaš preveč krtače ker pol ji lahk dlako režeš, kar je glavni problem pri meni.

Skratka sem nezadovoljen z Furmasterjem in mi je žal nakupa.

To je moje mnenje o Furmasterju






Ron**Kala

  • *
    • Prispevkov: 738
    • Točke: 0
Odgovori #413 : 02 Julij 2010, 21:09:35
Jaz imam Furmaster in moram povedati da je zadeva precej nerodna....Imam NO, srednjedolga dlaka, in furmaster na njej se ne obnese najbolje.

Problem je da Furmaster pobere samo del poddlake in moraš zelo paziti da češeš v smeri dlake. Pa tut morš bit zelo previden da ne pritiskaš preveč krtače ker pol ji lahk dlako režeš, kar je glavni problem pri meni.

Skratka sem nezadovoljen z Furmasterjem in mi je žal nakupa.

To je moje mnenje o Furmasterju





Samo eno vprašanje  :-[. A furmaster je Furminator ?
To na spodnji slikci pa ni Forminator  ;)

A best friend is the one, who can look at you, with the biggest smile on your face and still know something is wrong!


mtisow

  • *
    • Prispevkov: 75
    • Točke: 0
Odgovori #414 : 02 Julij 2010, 21:29:39
Sem napisal da je furmaster ne furminator...  :)  8)


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #415 : 02 Julij 2010, 22:41:15
Zanima me, kako deluje furmaster ali furminator na kratkodlakega psa brez poddlake? Ima kdo kakšne izkušnje? Se opravičujem, če je odgovor slučajno že napisan.

Torej, mi smo nabavili Furminator in je prav fajn! :o ;D Ampak...imam bokserko, torej kratkodlaka, brez podlanke in zanjo je to čisto brezveze. Itak nima sploh kaj zagrabit, mogoče malo na vratu, kjer ima bolj gosto dlako, drugje pa ni haska prav nobenega, z gumijasto krtačo lepše dol pobereš, s Furminatorjem pa itak sploh ne moreš grobo vlečt, ker lahko poškoduješ. Torej čisto brezveze.
Z borderke pa načešem še pa još, ne moreš verjeti! Prav fajn je, ta spodnjo, gosto, lepo ven sčešeš in pol je mir. Se kar vidi, ker potem nekaj časa ne gre več dlaka ven in je mir. Jaz sem tudi po vrhu malo sčesala pa ni nič kaj potrgalo dlake oz. zaenkrat ni neke razlike.
Je pa najbolj fenomenalen za mačke, sploh kratkodlake! Tam je šlo ven toliko dlake kot da mačka še nikoli ne bi počesali! :o
Po 'tretmaju' pa so vsi imeli tako lep kožušček, pravo krzno, prav čutila se je razlika in dlaka se ful sveti. Je pa treba pazit na nogah in tam, kjer ni toliko dlake, ker mimogrede potegneš z robom. Jaz jim tako s kratkimi potegi ven vlečem in so navdušeni, vsi prilaufajo in pol so cel dan čisto veseli. Najbrž jim je tudi vroče manj. ;D



boxer

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #416 : 30 Julij 2010, 15:40:36
Pozdravljeni,
jaz imam boxerja in ne morem se rešit dlake, pa sem slišal za tale furminator in me zanima če ima kdo izkušnje s tem na boxerjih iz na kratkodlakih psih. v eni trgovini mi je trgovec svetoval eno drugo krtačo, spet v drugi trgovini pa da je za vse dolžine dlake. rad bi vaše mnenje preden se odločim za nakup. hvala.


p.s.
se opravičujem, preveč površno prebral post pred mojim ...ups :)
@sibila:
torej za boxerja je brezučinka?



irzi

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 2
Odgovori #417 : 30 Julij 2010, 15:46:54
Poskusi Zoom groom krtačo od Konga :)

"I did then what I knew then, when I knew better, I did better."
Maya Angelou


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #418 : 30 Julij 2010, 16:15:28
Ampak dlak se ne boš znebil nikoli, tak je to, če nimaš terierje ali golega psa :) Dlaka vedno odpada.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


bol.ha

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 0
Odgovori #419 : 14 Avgust 2010, 10:45:49
Kako se furminator obnese na dolgodlaki čivavi? Sploh kaj dol pobere?