sodelovanje

zoro · 2218

zoro

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
: 19 Marec 2007, 13:13:27
Lep pozdrav forumcem in forumkam!

Smo turistična kemtija v bližini Novega mesta, točneje pri Šmarjeških Toplicah, ki v svojem programu nudimo tudi ježo konj. Vendar nam časovno enostavno ne znese, da bi ta program znova razvili do te mere, kot smo ga imeli nekoč. Zategadelj si želimo, da bi s sodelovanjem z osebo, ki ima rada konje, jih pogosto jaha in ima po možnosti opravljen vsaj izpit "Jahač 2" program znova zaživeli in mogoče celo nadgradili s šolo jahanja,... V tem trenutku imamo 2 ujahana konja in še dve mladi kobili.
V kolikor se oseba izkaže kot odgovorna, ambiciozna in tehnično dovolj podkovana, so z nami možne vse oblike sodelovanja. Pri nas je možna tudi nasatnitev, v kolikor je to potrebno.
 
Zagotovo imate v svojih vrstah marsikoga, ki drugače nima take možnosti dela s konji in bi želel izkoristiti priložnost, zato vas prosim, da naš "razpis" posredujete tistim, ki za katere menite, da bi jih sodelovanje zanimalo.
 
Želim van čimveč lepih sončnih jahalnih dni!
 
 
Domen Zorko
gsm: 041 890 901, email: [email protected]



*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #1 : 19 Marec 2007, 16:16:06
Hej!
Jaz sicer nimam nobenega izpita, bi pa lahko med počitnicami prišla kdaj pomagat.
Tako, da:meni bi bilo to všeč! :-*

Lp, Ana & Bono  :-* :-*

p.s.:Pa še iz NM sem! :)

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #2 : 19 Marec 2007, 16:42:01
Zanimivo...Ana maš kar lepo šanso...jaz imam oba izpita ampak sme od predaleč pa še doma dve taki žverci,ki potrebujeta nego vsak dan ;).

Upam,da najdete koga,ki vam bo priskočil na pomoč.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


sailila

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 25 Marec 2007, 15:58:22
ja,tudi jaz bi bila takoj za tole akcijo vendar sem iz celja :( drugace pa zoro ce ne bos tukaj nasel nobenega jahaca ti svetujem da se obrnes na KZS http://www.konj-zveza.si/  in poglej kateri strokovni kadri z licenco KZS(instruktorji,ucitelji,trenerji)zivijo v vasi blizini in stopis v kontakt z njimi(imas tudi naslove in stevilke).se mi zdi bolje,da ce zelite tudi jahalno solo imeti,da poiscete res strokovni kader in ne samo nekoga ki je opravil tecaj jahac2.in zelim vam da vasa turisticna kmetija zazivi v res kvalitetno in stokovno jahalno sola,saj v sloveniji le tega primankuje ;)



*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #4 : 31 Julij 2007, 11:23:51
Hoj!
Vem, kje ste.

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^