bradati škotski ovčar [Bearded Collie]

kathy · 512655

sana

  • *
    • Prispevkov: 514
    • Točke: 1
  • Living with aussie is a challenge!
Odgovori #900 : 10 Marec 2011, 08:58:29
Lepe slikce, res so vsi luštni :)

Mene pa tudi zanima glede srečanja, sestra je načrtovala da bi prišli, zdaj pa ne vem a sploh kdo bo :) Za nedeljo že po dolgoročnih napovedih kaže na dež in mislim, da bo kar držalo. Po moje se za nedeljo ne splača dogovarjat ali kako? Edino če se prestavi na soboto ali kakšen drug termin... Za vsakdanje sprehode vreme ne igra vloge, za tako srečanje je pa fino, če je vreme lepo.

Lp

dogs are my way of life
http://sana.moj-album.com


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #901 : 10 Marec 2011, 09:21:55
Jaz sem razmišljala, če bi prestavili za 14 dni. Kaj mislite drugi?

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #902 : 10 Marec 2011, 09:26:34
Jaz sem takoj za, pa še volim za soboto, ne nedeljo, ker ob sobotah imam tečaje  :-[

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


sana

  • *
    • Prispevkov: 514
    • Točke: 1
  • Living with aussie is a challenge!
Odgovori #903 : 10 Marec 2011, 10:24:24
Ja za soboto, tudi za nas boljša varianta :)

dogs are my way of life
http://sana.moj-album.com


Roxy

  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 1
Odgovori #904 : 10 Marec 2011, 16:07:53
Zaenkrat bi tudi meni ustrezalo čez 14 dni, tudi raje na soboto.

Jaz sem takoj za, pa še volim za soboto, ne nedeljo, ker ob sobotah imam tečaje  :-[

Ob nedeljah?



Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #905 : 10 Marec 2011, 17:21:42

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #906 : 12 Marec 2011, 21:39:34
Za vse, ki na fb niste dobili povabila, srečanje jutri bo. ;)

Za tiste, ki žal ne moremo priti pa bomo aprila ali maja ponovili. :)

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #907 : 13 Marec 2011, 06:54:50
Za vse, ki na fb niste dobili povabila, srečanje jutri bo. ;)

Za tiste, ki žal ne moremo priti pa bomo aprila ali maja ponovili. :)

Srečanja ni, so potem se odločili menda da jih je premalo.  :-[

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


nana93

  • *
    • Prispevkov: 99
    • Točke: 0
Odgovori #908 : 13 Marec 2011, 19:46:37
Danes je na Cruftsu na agility tekmovanju zmagal mešanec med bradico in borderjem ( It's Easy With a Beezy)  ;D
http://www.youtube.com/watch?v=B-JJohjW2vg (posnet ni zmagovalni tek)
o takih conah lahko le sanjam  ::) :-[
ima še enega mešanca med bradico in borderjem, s katerim se je uvrstila na Crufts
http://www.youtube.com/watch?v=rLNcp3iwzBY&feature=related



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #909 : 13 Marec 2011, 20:51:39
Sem gledala, super so tekli. :D Tekoče cone se bom jaz spravla s tamalim delat. Upam, da mi uspe.  ::)

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #910 : 13 Marec 2011, 21:18:48
Krasno je šel pes.  :o  Mi pa je zanimivo, da lahko na CRUFTSu tečejo tudi mešanci, to si ne bi mislila. Pa zakaj ima takšno fensi ime? Kaj to načrtno mešajo in vodijo linijo ali kako? Zakaj ene takšne definirajo kot working beardije, druge kot mešance...meni ni več nič jasno, to je kr nekaj  :o

Jah, midva z Ai-jem delava na tekočih že pol leta, na palisadi je šel dvokorak en dva tri, most pa me zeza, zakomplicira se že, ko je lata na ciglu  >:(. Enostavno nimam časa, ker resnično moreš delat vsak dan, na dvorišču pa nimam te možnosti, na klub pa se mi ne ljubi it dnevno, niti nimam tega časa, pa še takrat ko sem tam, je toliko drugih stvari za naredit, da mi ne znese še to  :-[


Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


nana93

  • *
    • Prispevkov: 99
    • Točke: 0
Odgovori #911 : 13 Marec 2011, 21:53:32
Citiraj
Pa zakaj ima takšno fensi ime? Kaj to načrtno mešajo in vodijo linijo ali kako? Zakaj ene takšne definirajo kot working beardije, druge kot mešance...meni ni več nič jasno, to je kr nekaj 
Na začetku sem mislila, da je rodovniška bradica ravno zaradi imena.
Sem našla njeno spletno stran http://www.dawnweaveragility.com/cms/



Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #912 : 13 Marec 2011, 22:01:09
Poznam to stran ja, ampak mi ni jasno, v čem ji je fora, da meša na veliko.  Tudi sedaj toy pudl in papilon  ???  nisem se še poglobila, če kje piše kaj o teh njenih načrtih, videnjih, če jih ima, ker sedaj ima tudi toy pudla x papilon? V čem je smisel? Narediti ultimativnega agility psa ali kaj?

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


alenkab

  • *
    • Prispevkov: 885
    • Točke: 0
  • Gingerbell Zio Frank - Deep
Odgovori #913 : 14 Marec 2011, 09:30:41
Ta tamali pes pa je bil po mojem drugi v small. Meni je sicer deloval kot metuljcek, je pa res, da sem sedela precej dalec :D



Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #914 : 16 Marec 2011, 14:31:26

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #915 : 22 Marec 2011, 23:49:15
Pa, da se še mi malo oglasimo (sedaj imam čas, ko tamal spi  :P)

Takole gremo mi na sprehod  8)


In pridno dirkamo za frisbeeji in jih nosimo nazaj


lp
maja

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #916 : 23 Marec 2011, 11:27:00
hahaha rapgirl, Pan izgleda naravnost zaprepadeno  :o drugače je pa tamali naravnost za pojest luškan!

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #917 : 28 Marec 2011, 13:49:29
V Preddvoru smo srečali eno malo bradico :o  Črno bela (sivo bela ???), stara mora biti pa nekaj takega kot od rapgirl - bratec ali sestrica mogoče? Na sprehod jo je peljal mlajši fante tam cca. 12 let. Cukerček pa tak  :-*



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #918 : 28 Marec 2011, 14:57:01
V Preddvoru smo srečali eno malo bradico :o  Črno bela (sivo bela ???), stara mora biti pa nekaj takega kot od rapgirl - bratec ali sestrica mogoče? Na sprehod jo je peljal mlajši fante tam cca. 12 let. Cukerček pa tak  :-*

Modro-bela, vrjetno je bil bratec. Ima na desnem ušesu nekaj belih dlak.  :D

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


*star*

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 0
  • Joy of my life ;*
Odgovori #919 : 04 April 2011, 18:12:09
Felina, to bi bilo zanimivo videt v živo (: Res fajn zgleda. Me prav zanima, če bi Flo laufala takole v krogu za "plenom" ;D

Flo spet v svojem elementu ;P


Gremo po nov frizbi ;P






... Malo več slikic. ;$

lp (:



Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #920 : 04 April 2011, 19:10:12
Joj Flo :* Kaj ona sploh zmore imet vse 4 tace na tleh? Kdaj se kaj vidimo na kakšni tekmi? Gornja Radgona? Ptuj? Jaz bi Flo gledala :D

Ai bi, če je kaj podobno mački, ker njih resnično ne mara, ampak se mi zdi da ne ve, da obstajajo še kje drugje kot okoli naše bajte, ker kak smo iz tega teritorija, jih sploh ne vidi....čudn pes :D

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


*star*

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 0
  • Joy of my life ;*
Odgovori #921 : 05 April 2011, 21:22:24
Hehe, nekak ji ne uspeva imeti vse 4 noge trdno na tleh ;P Na Ptuj po vsej verjetnosti, da prideva. (:

Uuuf, pri nas tudi ne maramo mačkov. Dokler so pri miru je vse super in fajn, ko pa začnejo laufat je pa cela žurka ;D Aiju se očitno ne zdi smiselno, se kje drugje ukvarjat še z mački, ko pa je "zunaj" veliko bolj zanimivega  :P
Bi pa tole res rada poskusila s flo ;P



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #922 : 05 April 2011, 21:41:00
*star* super sta. Mi tudi pridemo na Ptuj, tako, da se vidimo.  :o

Še nekaj malega slikic od naju (Felina jaz sem vstrajna in vajine še vedno čakam  :P )

Frizbimanija je več kot očitno tudi pri nas


Dva bratca


Malo vadimo za razstave (ds bomo vsaj koker tok pridni)


Še ena za na konec

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #923 : 05 April 2011, 22:17:20
rapgirl, kaj to jaz vidim špango sredi gobčka  :D.... :-*  Pa ta rjavi nos!!!!!  :-* joooj, tote fotke, bo treba neki foto sešn nardit :)

Jaz bi tudi z Aijem tisto laufanje probala, ampak mi je malo daleč samo zato, da bi vidla kak gre :P Tisto na posnetku, ko laufa, je Aijeva teta :D Jah, pri nas pa tudi mirujoče mačke na tistem prostoru so blazno zanimive, ker jih je fajn spodit, ampak ne dajo se vse in mislim, da si je že naštudiral katere se splača strašit in katere ne :D Mi pa je blazno všeč, čeprav vem, da je to slaba navada, ampak ko začne strašit, na polno miga s sprednjimi tačkami in mi je to noro kjut :)

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #924 : 10 April 2011, 08:02:02
rapgirl....samo zate slikice pred in po Ai-jevi preobrazbi  ;)















Tako, sedaj sem to naredila in da vidim, če bo kaj pomagalo. Včeraj smo bili na pikniku in je v nedogled delal kroge, kar ni značilno, saj ponavadi, ko je vroče, spi v enem kotu v senci. Tudi na sprehodu je dirkal in se ni vlegal po ponorelem divjanju, kar je počel prej.

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #925 : 10 April 2011, 19:51:24
Končno dočakala slikice! wiiiii  :o

Vidim pa, da si bradico v šnavcerja spremenila.  :D

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #926 : 17 April 2011, 08:56:50
Včerja smo tekmovali in sem zelo, zelo zadovoljna z njegovimi teki (na koncu 4. mesto). Žal so drugi tek v celoti pozabili posnet  :'( je pa to bilo na prvi tekmi, da je tekel tako kot na treningu, samo v prvem teku more spoznat novi slalom, v drugem pa že gre   >:(

http://www.youtube.com/watch?v=R1jtcloe1_o

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #927 : 17 April 2011, 09:39:40
Nagec :D
samo v prvem teku more spoznat novi slalom, v drugem pa že gre   >:(

Se dobro da je prvi tek jumping :P mata pogoj?

battito animale


Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #928 : 17 April 2011, 13:57:37
Nagec :D
Se dobro da je prvi tek jumping :P mata pogoj?
Ja, meni to tudi ustreza. Žal ni pogoja....na palisadi ga je preveč preko vrglo in ni naredil cone. Pa ne vem ali zaradi njega ali je bilo nekaj s palisado, ker je bilo kar nekaj psov, sploh tistih, ki imajo tekočo cono, da jih je preko metalo :) Škoda, da so me pozabili snemat in ni tistega dela, da bi lahko videla kaj točno se je dogajalo tam. Sem pa bila na splošno ponosna nanj, ker je končno izgubil zadržek na drugih parkurjih.

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #929 : 17 April 2011, 14:24:45
Čestitke za lepe teke še tukaj. :D

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."