Šokirana nad umorom psičkov

Bela stella · 7898

Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
: 13 April 2007, 15:03:49
To povezavo sem našla na enem izmed slo forumov in nad postom Psički sem popolnoma zgrožena! Ne morem verjeti, da je človek sposoben takega dejanja. Resnično ne vem kje imajo taki ljudje srce, kaj je za njih sočutje in ljubezen, enostavno mislim, da so taki ljudje hudobni in ne razumem zakaj imajo sploh živali.
Kaj o tem mislite vi in kaj bi naredili?



Lelika

  • *
    • Prispevkov: 158
    • Točke: 1
Odgovori #1 : 13 April 2007, 15:18:55
Saj ne morem verjet.  :'( :'( :'(

Kakšen bolan folk je na svetu  >:( >:( >:( >:(


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #2 : 13 April 2007, 15:19:38
Kaj o tem mislite
Šit, ej...ne morem verjet, da taka svojat zagamana sploh lahko živi na tem svetu...in da gre pol to pisat še na blog... Ne moreš verjet... >:( Pa folk je bolan...svojat nagnusna...

kaj bi naredili?
Kaj pa naj? Če rečem, da bi ga ubila, se bom spustila na njegovo raven... Tako da ne bom nič rekla, si bom pa mislila vse najslabše...ker samo to si taka in podobna svojat zasluži...

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #3 : 13 April 2007, 15:29:04
Tole je pomojem samo provokacija...

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #4 : 13 April 2007, 15:29:50
In on se s tem še postavlja, bog daj da se mu vse 10x povrne ko se palca nanj obrne >:( >:( >:(  kak psihotik, za sterlizacijo ni gnarja, za pijančevat ga je pa vedno zadosti....


majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #5 : 13 April 2007, 15:31:44
o moj bog kako je lahko človek tako krut?!! :'( :'(

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #6 : 13 April 2007, 15:35:53
Zoe upam da je samo pravokacija, samo kaj ko se še vedno najdejo taki ki so to zmožni narediti in to tudi naredijo in tak bolan blog je za njih hvalospev in samopotrditev da so "veliki junaki"... >:(
Me prav zanima kako lahko ponoči spijo ??? :-X


Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #7 : 13 April 2007, 15:37:29
Ce je to res ..takemu bi sama spakirala kamen za vrat in ga tunkala pod vodo, pa naj cvili kakor ga je volja  >:( >:(

Sem pa nahitro preletela tudi ostale objave na blogu in je nekaj podobnega tudi glede golobov (nisem brala vsega) in tudi ostale objave so napisane na nek ogaben in provokativen nacin tako, da obstaja moznost, da je tole  provokacija in nekaksen cuden smisel za humor. ::)


brina05

  • *
    • Prispevkov: 20
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 13 April 2007, 15:49:47
Škoda besed.
Takih stvari ne bi naredil niti mentalno prizadet človek.
Mislim pa, da človek želi le pozornost nase povleči (upam).
Če je pa res to storil...pa vse najslabše temu človeku.



Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #9 : 13 April 2007, 15:50:51
Tudi jaz sem pomislila, da gre za provokacijo. Samo po drugi strani je pa dejstvo, da obstajajo takšni ljudje, ki so sposobni takih dejanj,  se s tem nato še pohvalijo, zato ni rečeno da to sploh ni res. Me pa razkuri to, pa naj bo res al ne.



brina05

  • *
    • Prispevkov: 20
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 13 April 2007, 15:53:00
Tudi sama upam da je samo provokacija.
Itak so pa taki bolani primerki na svetu.  >:(



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #11 : 13 April 2007, 15:59:41
Oj!
Jaz sem oddala komentar pod oboževalka psov, ampak kako lahko človek to dela? No čeprav ni čudno če je bila že njegova mama taka!!  >:( :'(  Upam, da se imajo psički sedaj tam gori lepo  :-* :'( :'(  O takih ljudeh pa raje ne izgubljam besed  :-X >:(

Lp,Tjaša

P.S. Če greste še malo naprej njegove bloge gledat, vidite da je tako ali tako prizadet >:(



majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #12 : 13 April 2007, 18:25:14
aja jaz pišem pod ljubiteljica psov...
vem da se grdo izražam za svoja leta :-[
samo kajčem ko je pa psiho.

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #13 : 13 April 2007, 18:32:10
Oj!
No Majcek zame ni to grdo izražanje ampak le iskanje primernih besed za tega (nemorem mu drugače reči >:D ) PSIHOTA!



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #14 : 13 April 2007, 19:06:22
Da obstajajo taki gnoji,ki to delajo vem,da pa obstajajo še večji,ki se stem hvalijo...sux!

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #15 : 13 April 2007, 19:25:10
Grrrrrrrrrrrrrrrrr!!!! >:( :-X :-X
Pa s tem se še "hvali" oz. to napiše, da to lahko vsak vidi >:( >:( >:( >:(
Jaz bi take ljudi kar... :-X
Ne morem verjet da je ta človek (če to lahko sploh rečem) lahko tako krut! :-X :-X
 >:( >:( >:( >:( >:( >:(

lp

:)


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #16 : 13 April 2007, 19:39:20
To je skoraj zagotova provokacija, neki nerazumljiv bolan črn humor. Pri postu z naslovom 'Golob' opisuje kako so se otroci igrali z golobom z zlomljenim krilom in mu še komaj pri življenju v telo potisnili žico (v poskusu izvleči mu čreva). On mu je stopil na glavo, nekaj je hrsknilo in konec.

Navkljub temu, da vse zgodbe verjetno niso resnične je že to, da je ta oseba uporabila svojo pisateljsko žilico za take bedarije in ogabne storije dovolj dobro dejstvo, da je z njim nekaj narobe - bolje rečeno ima kameno srce ali pa srca sploh nima.

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #17 : 13 April 2007, 19:58:28
Poskuša posnemati Cankarjevo delo Tuje življenje?

Tudi on je pisal u uboju sov,psičkov itd.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Taroman

  • *
    • Prispevkov: 298
    • Točke: 0
Odgovori #18 : 13 April 2007, 20:08:41
Pa ta človek je res brez srca pa tudi če samo išče pozornost :-\ :-\ >:( >:( >:(. Potem pa to še piše kot spis za v šolo :-\ >:(. Sem brez besed... :-X



Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #19 : 13 April 2007, 20:24:33
Psiho  :-X >:(
lp
T.

8)


*LuNa*

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 10
Odgovori #20 : 13 April 2007, 21:09:24
Hm a je pisanje takih bedarij že dovolj za prijavo? Če drugega ne, bi mu vsaj morali prepovedati, da tako nasilje objavlja po netu.

Psarna Lunca's - vzreja labradorcev
http://luncas.vovk.si


kathy

  • *
    • Prispevkov: 801
    • Točke: 1
Odgovori #21 : 13 April 2007, 21:12:20
Obupno  >:( >:( kar nemorem vrjeti, da lahko to kdo sploh naredi :-X :-X
Res je pravi psiho  :-X

L.p


Kurja vas

  • *
    • Prispevkov: 92
    • Točke: 1
Odgovori #22 : 13 April 2007, 21:57:08
Tip se gre ene vrste "umetnost", po moje - neke vreste provokacija, čeprav mi ni čisto jasno, koga hoče sprovocirat... Je pa žalostno to, da se take stvari v življenju res dogajajo  :( :'(



popo

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 13
Odgovori #23 : 14 April 2007, 00:46:26
Sem prebral in sem zgrozen.
Vendar mislim, da gre zgolj za provokacijo, ki je skrajno ugabna.
Clovek zgleda podozivlja svoje travme iz otrostva, ko ga je ljuba mamica odganala z zizike in mu ponudla skisano mleko, da sesa skozi zokn. Niti podrazno ni normalen in nevaren za druzbo.

Kar se pa tice prijave pa mislim, da se lahko brez problema sprozi. Ce sem prav videl je blog preko siola. Tako da se do osebnih podatkov komot pride. Prijavi se policiji, pove o cem je stvar, itd. Vecjega problema mislim da ni. Edino ka je pametno je, da se naredi screen shot strani za dokazno gradivo. Ker internet omogoca, da je vsebino enkrat tu....naslednji pa ne.

Kako je fajn, ko ti en bedak pokvari vecer in krati spanec...



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #24 : 14 April 2007, 00:55:19
Siol bi pa tudi lahko malo pazil, kaj se objavlja preko njihovih blogov...  ::) ::) Si bo kakšen mulc mislil, da je kul to, kar naj bi ta delal...


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #25 : 14 April 2007, 08:48:02
Psiho  :-X >:(
lp
T.
Siol bi pa tudi lahko malo pazil, kaj se objavlja preko njihovih blogov...  ::) ::) Si bo kakšen mulc mislil, da je kul to, kar naj bi ta delal...
Res ta je psiho in vsepovsod bi morali bolj paziti kaj objavljajo. Sigurno je to ena grda provokacija >:(.


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #26 : 14 April 2007, 09:46:52
Na blogu imaš zgoraj ikono za prijavo neprimerne vsebine...


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #27 : 14 April 2007, 16:12:20
groza X_x nimam komentarja sploh...  >:( :-X :-X :-X

p.s-preberite še ostale njegove prispevke  >:( >:( :-X :-X pa kaj temu človeku ni jasno????


Maltežanček

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
  • Moj nagajivček Kimi
Odgovori #28 : 29 April 2007, 22:14:39
Mislim za umret od sramote, kaj premore ta naš svet... saj pravijo vse se vrne

Kdor nima rad živali, tudi ljudi nima!


*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #29 : 30 April 2007, 12:05:43
To je skoraj zagotova provokacija, neki nerazumljiv bolan črn humor. Pri postu z naslovom 'Golob' opisuje kako so se otroci igrali z golobom z zlomljenim krilom in mu še komaj pri življenju v telo potisnili žico (v poskusu izvleči mu čreva). On mu je stopil na glavo, nekaj je hrsknilo in konec.

Navkljub temu, da vse zgodbe verjetno niso resnične je že to, da je ta oseba uporabila svojo pisateljsko žilico za take bedarije in ogabne storije dovolj dobro dejstvo, da je z njim nekaj narobe - bolje rečeno ima kameno srce ali pa srca sploh nima.
Hej!
Seveda ima srce,  saj se mu je stožilo ker so slabo skakali... :'(
ampak je res psiho.. no comment

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^