Manchester terier

Eki · 711005

čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #3060 : 23 Oktober 2008, 18:13:23
OO jaz sem mislila, da je TO soboto 25. srečanje-se pravi je prihodnjo soboto? hmm ta bo pa z moje strani težka, razen če gre kdo iz koroške smeri dol. :-[ :-\

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


bev

  • *
    • Prispevkov: 262
    • Točke: 0
Odgovori #3061 : 23 Oktober 2008, 21:10:20
Čara, saj je to soboto.

Jaz bom po vsej verjetnosti sama, pa te lahko kje poberem.

Jutri bom vedela več  ;)



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3062 : 24 Oktober 2008, 08:04:20
Srečanje je jutri, vreme bo lepo  ;D Upam, da se nas zbere čim več in da se kužki končno RES nadirkajo. Še dobro, da Casperja sem pa tja zdivjata galgica Didi in italijančica Frida  ;)

Se vidimo jutri ob dveh na Brezovici. Bom rabila tovornjak za koledarje  :)

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #3063 : 24 Oktober 2008, 09:45:37
Okej, stvar razčiščena, pridm tudi jaz. Peljala me bo Teycha :) Se vidimo.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #3064 : 24 Oktober 2008, 13:09:55
Vreme jutri bo baje res lepo, zato uživajte. Naju z Asko žal ne bo, ker imava od prej druge plane že ;) :P

lp


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #3065 : 27 Oktober 2008, 12:16:53
Par fotk iz srečanja (več jih še pride do večera)





in ena "kupirna" psička (Bony ali Loty)



KLIKNI NEŽNO za več fotk.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3066 : 27 Oktober 2008, 13:51:16
Čara, kolk je dobra tale Bony z ušeski. Super. Pa hvala za obisk. Lepo te je bilo videt v živo.

V soboto smo torej imeli srečanje. Bilo je kar lepo število mančestrov; Bindi in Bony, pa Loti iz legla A, Panaja iz legla B, Naj in Casper iz C ter trije mali nadebudneži iz legla D - Dalton, Živa in Deli. No, teli mali so sedaj postali že zeloooo veliki  ;D Na obisku smo imeli tudi jazbečarko, ki pa je bila ravno v vročih dneh in naši trije fantje so ji sledili kot senca  :P  :-[ Zelo prijetno je bilo videti toliko sproščeno razigranih kužkov na kupu in čeprav so se samčki na začetku skušali malce rangirati, ni bilo sledi o kakršnemkoli kreganju. Casper je doma spal kot ubit še pol nedelje. Prebudila ga je šele italijančica Frida, ki mu vedno da vedeti, da je ne more ujeti. Fante potem togotno in vztrajno šiba za njo, vmes pa spušča krike obupa.  :D

Dule, bi se dalo videt kakšno tvojo slikco?

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #3067 : 27 Oktober 2008, 13:57:33
čara, krasne slikce :o

Verjamem, da je bilo luštno na tem srečanju. Na naslednjem se mogoče spet z Asko prikaževa (ali pa brez nje).

Kdaj se pa naslednjič spet kaj dobite?

lp


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3068 : 27 Oktober 2008, 13:58:34
Revež, moj Casper je na sliki kot bi ga davila  :-[  :-[  :'( Ali pa se morda samo steguje za kakšno hudo bejbo?  :P

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3069 : 27 Oktober 2008, 14:02:07
Aska, baje se bodo deca dobivala vsakih 14 dni za šolo. V tako velikem številu pa se najdemo verjetno šele spomladi. Ko se nam obetata dve legli mančesterčkov, jupiiiiii  :o   :o  :o

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #3070 : 27 Oktober 2008, 14:13:45
Aska, baje se bodo deca dobivala vsakih 14 dni za šolo. V tako velikem številu pa se najdemo verjetno šele spomladi. Ko se nam obetata dve legli mančesterčkov, jupiiiiii   :o   :o  :o
Opa, kar dve legli :o  No fino, potem na kakšno naslednje srečanje pridem.

lp


dule

  • *
    • Prispevkov: 249
    • Točke: 0
Odgovori #3071 : 27 Oktober 2008, 15:46:09
Ja slike.

Ker forum zadnje čase malo nagaja sem kar izgubil veselje.  :'(
Poskusimo.
Na srečanju smo se malo gledali


Pa malo kregali


Predvsem pa - MT jev je bilo ogromno. Poskusite jih prešteti na tej sliki


Ali pa na tejle  :P



dule

  • *
    • Prispevkov: 249
    • Točke: 0
Odgovori #3072 : 27 Oktober 2008, 15:52:10
Slike so sicer tako tako. Preveč sem zaupal avtomatiki, oblačno in turobno nebo pa je bilo očitno prehud zalogaj zanjo. Ostale slikca pa so tu
 KLIK



dule

  • *
    • Prispevkov: 249
    • Točke: 0
Odgovori #3073 : 27 Oktober 2008, 15:59:57
No vidiš. Slike so ravnokar bile, na predogledu sem preveril, pa odprl še eno okno kjer se nisem prijavil, zdaj pa...........

No vsaj link dela  ;D

Dokler bo na vrhu tale oznaka
Citiraj
Danes in mogoče še jutri bo občasno moteno delovanje foruma zaradi selitve na nov strežnik.

se ne bom več trudil.



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #3074 : 27 Oktober 2008, 16:09:29
Vsaj link dela. Verjetno bo bolje, da lepimo linke-že zaradi selitve strežnika in preobremenjenosti.

Na tisti fotki se je Casper želel zrangirat z Daltonom in je blo treba nazaj cuknit, ker je "lepo" renčal.  No, mene so tele zverinice navdušila s svojo živahnostjo, igrivostjo in da brez problema skočijo v naročje. Pa "prenosno" velikostjo.

Prav fajn mi je blo malo popazit Daltona, Casperja in Panajo, sem se ogrela ko sem malo tekala z njimi ;D Tak zdaj grem pa preostanek fotk pomanjšat, in spravit v album. Je pa tudi pri meni dosti fotk neuspelih-ravno zaradi slabe svetlobe in bolj švoh objektiva. Kaj češ, bo treba novčiče za kak boljši objektiv prihranit.

Sem pa na srečanju pozabla vprašat(razen Teje)-katere krtače uporabljate?

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3075 : 28 Oktober 2008, 08:06:03
Krtače? A to isliš za dlako? Jaz nobenih  :-[  ;) Samo zbrišem ga z brisačo in se sveti.

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


italijancek

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
Odgovori #3076 : 28 Oktober 2008, 14:47:41
kako lepo je videti toliko kužkov iste pasme na kupu! krasni so!  :-*
super fotke!



Bettina

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
  • Beti na Pohorju
Odgovori #3077 : 28 Oktober 2008, 18:12:09
Uuu, super slikice! zgleda, da ste se res imeli super! Žal mi je, da nisem mogla priti, a se bom potrudila, do naslednjič.  ;)



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #3078 : 28 Oktober 2008, 20:06:38
Niti med misenjem ne krtačite? Ni potrebe?

Ekola, vse fotke so gor Klikni tukaj

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


bev

  • *
    • Prispevkov: 262
    • Točke: 0
Odgovori #3079 : 28 Oktober 2008, 21:43:53
Jaz imam Kong-ovo krtačo Zoom Groom in mi je super, Panaja ima pa še malo masaže  ;)

čara - super slikce  8)

lp



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #3080 : 31 Oktober 2008, 20:02:45
Ma sem vedela, da brez krtače ne morejo-ali vsaj kake irhovinaste krpe.

Teycha kaj pa taka oprsnicahttp://www.canis.si/index.php?main_page=product_info&products_id=169 Tu se verjetno ne bi mogel izmuznit.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


teycha

  • *
    • Prispevkov: 446
    • Točke: 0
  • Dalton
Odgovori #3081 : 31 Oktober 2008, 20:37:24
Probali še nismo. Bomo šli probat enkrat pa bomo videli. Itak ima večinoma kar ovratnico ker na normalnih sprehodih običajno ne vleče kot bik ampak lepo hodi. Plus oprsnica mu da dodatni zagon in lahko vleče s celim telesom. Kar je pa zame še slabše kot ovratnica.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3082 : 01 November 2008, 09:29:36
A nobene?
Zdaj ko so težave na strežniku je vse možno  >:(. Zgleda da bom še kak dan jaz edini ki jih vidi  :P. Mogoče link? Če bo delal. Stran pa je samo začasna.

Ker vidim, da imate v tej temi grozne probleme z prikazovanjem slik, to ni nič povezano ne z selitvijo na nov strežnik ali z našo stranjo ampak z stranjo, kjer vi slike nalagate ;) Vse strani za objavljanje slik pač ne omogočajo linkanja slik na druge strani, in jih lahko recimo vidiš samo ti, ker si prijavljen na njihovo stran vsi ostali pa ne. Torej izberite drugega ponudnika ;) pa bodo tudi slikce delale.... npr. www.flicker.com ali www.moj-album.com ...



Lp, nina




Bettina

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
  • Beti na Pohorju
Odgovori #3083 : 02 November 2008, 16:16:24
No, pa če bo kaj pomagalo: jaz dam slikico pod dodatne možnosti - pripni. Samo je problem, ker je treba slikice manjšat, če so kvalitetne.



dule

  • *
    • Prispevkov: 249
    • Točke: 0
Odgovori #3084 : 02 November 2008, 17:18:27
Nekaj postov sem imel ko tudi to ni delovalo  ???
Pa smo se znašli z linki  :P. Tudi tako gre.



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #3085 : 02 November 2008, 17:46:51
dule, slike še vedno ni možno videti :-\ Če si slike naložil na mojalbum, se moraš prvo od tam izpisati in šele nato lahko daš slike sem. Če ti kaj dela še probleme me pa na ZS kontaktiraj.

lp


dule

  • *
    • Prispevkov: 249
    • Točke: 0
Odgovori #3086 : 02 November 2008, 19:26:44
Hja
Slikce vedno prilepim na isti način. In tudi z iste strani, pa je do dva tedna nazaj vse lepo delalo. Saj sem se že nehal sekirati, sem se vsaj lotil prvih osnutkov za stran z Deli :). Če bo preko zime kaj več časa, bo še kaj ratalo.
Varianta z leplenjem preko "dodatne možnosti" pa dejansko zahteva kar nekaj prostora na strežniku, pa še umakniti ne moreš če kaj ni OK.



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3087 : 03 November 2008, 12:52:26
Casper je imel ta vikend počitnice. Midva sva si prvič sama privoščila kratek oddih na Rogli, mulca pa sva pustila pri Manteri. Na all inclusive  ;D

Včeraj naju je bil seveda zelo vesel, a naju je najprej fejst nalajal, potem pa polupčkal do ušes. Lep nedeljski dan smo izkoristili še za skupinski sprehod, kjer smo srečali dobermana in tukaj so slikce. Ja, priznam, zamenjava je res mogoča  :o čisto enaki so  :P

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3088 : 03 November 2008, 13:00:51
še malo jesenskih utrinkov

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3089 : 03 November 2008, 13:01:36
Le kdo taca po luži?  ;)  :P  8)

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943