Manchester terier

Eki · 710697

casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3420 : 05 Marec 2009, 09:18:13
Odlično! Imata srečo, da sta tako blizu :) Lepo trenirajta!  8)

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


dule

  • *
    • Prispevkov: 249
    • Točke: 0
Odgovori #3421 : 08 Marec 2009, 18:19:56
Vse kaže da se na temle kotičku foruma bolj malo dogaja. Bom moral malo podražiti. Morda pa bo kaj bolj zaživelo.  ;D
Ko smo se ta vikend sprehajali sem opazil, da se Deli zelo rada postavi v nekakšno "važno" pozo. Sprednje tačke postavi na kakršenkoli podstavek in potem zviška opazuje okolico.


Pa ni nujno da je podstavek zelo nizek. Po potrebi se kar močno potrudi.


No, pa še meni najljubša poza.  :P Z vso hitrostjo k meni. ;D



dule

  • *
    • Prispevkov: 249
    • Točke: 0
Odgovori #3422 : 08 Marec 2009, 18:27:32
Pokazala pa je še nekaj. Očitno ji najbolj ustreza okolje kakršno je v nekakšnem polmočvirnatem gozdu. V takemle okolju je kar podivjala. Tako razigrane je še nisem videl. :o
Pokazala pa mi je tudi, da se morava resno začeti ukvarjati s kakšno zanimivo dejavnostjo. Ker je stara šele eno leti jo nisem želel strašiti z višino. Pa čeprav me je Mantera večkrat opozorila da bo prej predrzna, kot preplašena kar se višine tiče. Ko je našla nekaj podobnega višinski oviri, si jo je najprej ogledala...


Potem pa...hop.


In je kar šla. Spodaj je bila voda in sem jo pustil. Saj, če bi padla, se ne bi udarila. Kvečjemu zmočila.



dule

  • *
    • Prispevkov: 249
    • Točke: 0
Odgovori #3423 : 08 Marec 2009, 18:33:00
Ko se je deblo zožalo se ni ustavila. Kje pa. ??? Kar naprej gremo. Bomo videli do kam bo šlo.  ???
[/URL]

Jaz grem še malo naprej. Kaj potem če me kdo čaka.


Potem pa se je odločila vrniti. Za obračanje je bilo premalo prostora, malo je še drselo....naenkrat se je odrinila in skočila v vodo. No, skoka nisem ravno ujel, trenutek po pristanku pa.



dule

  • *
    • Prispevkov: 249
    • Točke: 0
Odgovori #3424 : 08 Marec 2009, 18:40:31
In babnica je kar čofotala po vodi.


Nato pa pregled poti in razmislek o nadaljnih aktivnostih.  :-[  :P :P


In nazaj k divjanju. Tokrat po bolj trdnem terenu. ;D



dule

  • *
    • Prispevkov: 249
    • Točke: 0
Odgovori #3425 : 08 Marec 2009, 18:43:07
Za konec še en plezalski pozdrav.


Če bo tudi leglo E takole neugnano, bo še zelo pestro - za nekatere.  ;D



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3426 : 09 Marec 2009, 08:13:25
Evo - punca te hoče prepričat, da je prava za agility  ;D

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3427 : 09 Marec 2009, 09:33:18
Včeraj smo Alja, Jože in jaz obiskali mladičke. Sedaj imajo tri tedne. Skušajo sedet in se guncajo kot pijančki. Znajo že cvilit, če jim kaj ni prav, znajo pa tudi uživat, če jih položiš na roko in božaš po trebuščku. Mali kjutki.  :-*

 

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3428 : 09 Marec 2009, 09:35:07
Takole zgleda, ko mulčki zaspijo na kupu. Naši mali dobermančki  ;)

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3429 : 09 Marec 2009, 09:36:20
S sprehoda vas pozdravljata Casper...

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3430 : 09 Marec 2009, 09:36:43
... in Boni.

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #3431 : 11 Marec 2009, 17:53:05
Prva samostojna papica...



italijancek

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
Odgovori #3432 : 11 Marec 2009, 19:05:43
so pa že pravi korenjaki!  8)



Bettina

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
  • Beti na Pohorju
Odgovori #3433 : 12 Marec 2009, 19:26:01
OOO...  :o      so že veliiikiiii!!



dule

  • *
    • Prispevkov: 249
    • Točke: 0
Odgovori #3434 : 14 Marec 2009, 19:28:09
Takole. Mi smo se spet potepali. Smo šli na ......... morje?


No ja, Deli je bila v to prepričana, čeprav smo bili na bregu Save.  :P :P
Seveda je začela loviti ribe.


Vse bolj globoko. Voda pa ima 4°. Mogoče  :'(


Da boste verjeli, da nismo bili tako daleč. En lep gorenjski prizor.
Jaz sem mala roža



dule

  • *
    • Prispevkov: 249
    • Točke: 0
Odgovori #3435 : 14 Marec 2009, 19:38:41
Doma pa presenečenje. Dobili smo obisk. Kosmatinca, tibetanca.
Najprej sta malo podivjala in norela.


Potem pa sta s skupnimi močmi spremljala norčije sosedovih mačkonov.



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #3436 : 16 Marec 2009, 17:43:51
Na barju, po naravnem coursingu za srnami..



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #3437 : 16 Marec 2009, 17:44:51
Slišim miško v vodi...



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #3438 : 16 Marec 2009, 18:01:56
Spet na sončku, tokrat že skoraj celo uro...



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #3439 : 16 Marec 2009, 18:03:09
Vse je frčalo naokoli, pismu vsako leto so bolj živahni...



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #3440 : 16 Marec 2009, 18:04:26
Za kakšne skupinske igre še niso... Če odštejem papanje mamice...



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #3441 : 16 Marec 2009, 18:06:52
Opazila sem, da vedno, ko pijejo mlekec mižijo, pojma nimam zakaj...
Loti jim je že pokazala, kaj bodo imeli v ustih, ko bodo veliki...



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3442 : 17 Marec 2009, 13:49:59
Mižijo od užitka in naslade!  ;D Življenje je čudovito!  :)

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3443 : 23 Marec 2009, 12:02:15
Mi smo pretekli podaljšani vikend s kužkoma uživali v termah Olimje. Casper je bil danes zjutraj prav srečen, ko sva odhajala - končno spet en dan miru, ki se ne začne z boksanjem mlajšega bratca  :-[  :P sta se pa zelo dobro združila v boju proti sovražnikom, ki so zunaj zmrzovali v snežnih metežih >:(

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3444 : 23 Marec 2009, 12:12:51
...in še srnice z Jelenovega grebena. Tukaj nismo tvegali s tem, da bi lajovčka spustili  ;D

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


bev

  • *
    • Prispevkov: 262
    • Točke: 0
Odgovori #3445 : 23 Marec 2009, 17:57:21
 :o uživači, vsi po vrsti  :)

lepo, lepo; samo sovražnik malo bogi izgleda   ???



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3446 : 24 Marec 2009, 08:18:49
Ja, tale mucka je bila prav uboga; si je našla zavetišče pred vetrom v škatli, ampak ko se je našima čuvajema zmešalo ob pogledu nanjo, jo je odkurila ven...  :'(

Včeraj smo imeli prvo uro v osnovni šoli. Na sosednjem poligonu je bila Delia, ki na začudenje Dušana in mene ni pozabila na starejšega bratca in sta se takoj ob stiku začela ovohavat in igrat. Moj pes je bil edini cucek od prb. 15ih prisotnih, ki se mu je celih 60 minut uspelo dret na ves glas.  :-[  >:( Ko je bilo treba pokazat znanje, sem ga sicer s kuhanim piščancem čisto malo premamila, da sva uspela narest nekaj sedijev in prostorov, potem pa dalje. Do tistega trenutke recimo tudi nisem vedela, da znajo mančestri lajati v luno...?  ??? Inštruktor je samo vprašal, če je vedno tako naspidiran in sem povedala, da v mali šoli se je lepše obnašal. Ker je imel v bližini svoje vrvice mali grmiček, se je nadebudni učenec v eni uri uspešno navil okrog vsaj petkrat. A bevskati ni nehal.  :'(

No ja. So mi pojasnili, da je upanje za vsakega  ;D  :P tako da greva naprej v nove zmage. Razen enega biglčka v skupini 6ih ni čutiti kakšnih pretiranih razlik, inštruktor sicer zgleda strog, a je verjetno kar prav tako, sicer bi zabušavali.  ;)

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


dule

  • *
    • Prispevkov: 249
    • Točke: 0
Odgovori #3447 : 24 Marec 2009, 09:26:24
Hi hi
Deli me je pošteno presenetila. Čisto malo je manjkalo, da ni zlezla v avto po Casperja (verjetno bi, pa sem jo imel na vrvici). Saj drugače je malo bolj zadržana, včeraj pa....
Pa se moram malo pohvaliti. Ko smo še govorili, je lepo sedla in od daleč gledala kaj dela veliki brat. In ko sva delala je postala neverjetno neučakana. Sedla je krasno, ni pa mogla zdržati nekaj sekund pri miru. In doma - divjanje, divjanje, divjanje in še malo norenja. Sem pregledal koledar, pa ni bilo lune...



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3448 : 24 Marec 2009, 09:34:38
 :D :DA casper je bil tisti, ki je neumorno lajal. Sem mislila, ker sem videla samo Delio, da je ona tista, ki okoli betonskega bloka nabira kroge, se podi gor in dol in neumorno laja :D No zdaj pa imamo krivca 8)

Če bosta pridna in bosta delala potem bo sigurno šlo ;)

Lp, nina



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3449 : 24 Marec 2009, 12:32:10
Dule: no, pri nas je bilo ravno obratno. Nabiranje krogov in tuljenje v šoli, doma je pa v trenutku zaspal kot ubit  >:D Upam, da se Deli ni kaj nalezla od njega  :-[

Nina: ojej, a tudi ti si bila tam. kakšna blamaža  :-[  ::) sem videla le Črta z Brihto.

Ampak res, tudi sama nisem mogla verjet, da je sposoben eno uro brez prestanka lajat.  ;D Mogoče je pa bila luna?

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943