Manchester terier

Eki · 706375

mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #210 : 02 Avgust 2007, 12:47:30
No, jaz sem bila spet pridna in uredila svoj album slik vseh mojih dosedanjih mladičkov. No, izbrala sem najlepše slike, kar nekaj mi jih še manjka... Kot vidiš Bev, sem našla tudi nekaj dobrih slik od Panaje...

TOrej najnovejša ureditev slik je na http://mantera.moj-album.com/



mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #211 : 02 Avgust 2007, 13:09:26
Casper res ima kar nekaj srčkanih fotk :o Mi je pa najbolj zanimiva Panaja s tortico ... upihne prvo svečko, he he :D

lp



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #212 : 02 Avgust 2007, 13:14:39
Jupi, en problem je že rešen. Lastnica moje agilitašice dela ravno tisk in vezenje na majice. Kdor torej želi fotko svoje kuže na majici, naj mi pove in se zmenimo... Jaz že pripravljam svoje...



mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #213 : 02 Avgust 2007, 13:23:24
Super, ko bo narejena bi lahko pofotkala in gor dala, da vidimo! Pa prosim povej kaj več o tem kakšne so zahteve za fotke, da bi bil dober tisk, a so tudi kakšni pogoji v zvezi z majami (material...), kakšna je cena, koliko časa traja, da ti majo naredijo ...  ;)



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #214 : 02 Avgust 2007, 13:47:46
Ja, Mttara, te informacije tudi jaz sedaj čakam, ti sporočim takoj, ko jih izvem, prav? Čez en teden grem na primorsko, tako, da bom lastoročno tja nesla fotke in vse, kar mi boste pripravili, nazaj pa se vrnem z majicami... Se že veselim.



mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #215 : 02 Avgust 2007, 14:34:00
http://www.anan-promotion.si/  promocijski tekstil za tisk 8)



mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #216 : 02 Avgust 2007, 15:38:49
mantera, a misliš, da bi se dalo zorganizirati, da bi šlo naročilo majčk Studia Anan prek tvoje psarne ???



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #217 : 02 Avgust 2007, 15:51:28
Mttara, psarna je fizična oseba toliko kot ti, tako, da ne vidim v tem da bi šlo preko moje psarne. Sama sem se seveda odločila, da naročim nekaj majic in česa podobnega od tele moje kolegice, ker ji zaupam, da bo naredila dobro in kvalitetno. Za vse podrobnosti pa še čakam odgovor z njene strani, se pravi kakšne slike, kako mora biti stva oblikovana, če hočem kaj izvezti itd.



mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #218 : 02 Avgust 2007, 15:59:12
ahaaaaaaa, psarna tudi fizična :-[
Torej ima ta gospa tudi majice?! Lepo! Sem mislila, da le tiska!



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #219 : 02 Avgust 2007, 17:21:48
mantera kdaj in kje bodo pa vidne slike, ki sem jih poslikala s tvojim fotoaparatom na tvoji predstavitvi MT-jev pred Mr. Petom? Res me firbec daje, kako so uspele :D

lp


mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #220 : 02 Avgust 2007, 19:22:42
Sorry, Aska, ni mi uspelo urediti še vseh slik, sploh pa ne teh tazadnjih z mojega aparata, ki ga že dva tedna usposabljam... No, samo baterije moram dati notri... Ja, veliko dela, a ne? V resnici sedaj nisem nič slikala, nameravam pa spet začeti, sedaj ko imam tegale manekena Naja tukaj.

Mimogrede, vse pohvale Aska, čudovito delata RO. Sem danes prvič videla v živo in sem že bolj navdušena, ker so razdalje majhne in vse izgleda zelo dinamično... Petra je bila pa tudi čisto navdušena nad Asko, ki je že malo bolj konkretna za prijeti kot moji psi...

Ja, dekle ima majice in vse na kar se lahko tiska ali veze. Premišljevala sem o rutkah na ovratnicah (samo potem bi morali imeti platnene ovratnice...) z nečim izvezenim na temo MTjev, nekaj podobnega npr. kot imam sama v glavi mojih dokumentov. Še ena mi je dala idejo, da zberimo nekaj sloganov, ki pašejo k slikam. Tu pa sama priznam, da nimam največ domišljije...

No, kako bomo naredili koledar, a glasujemo za 12 slik, ali pa jih damo po več na eno stran in vmes še kakšen tekst ali kaj za okras... Malo idej prosim? Se bom pozanimala še pri enem moževem kolegu, ki se ukvarja s takimi stvarmi, koliko bi to stalo, da vemo, pri čem smo. Še kdo pozna kakšno varianto?



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #221 : 02 Avgust 2007, 20:15:07
Evo Mttara, imam nekaj informacij več. Vsi možni izdelki so na strani http://www.habeco.si/
Slike in besedilo morajo biti urejeni v Corell Drawu - ha, kdo ga obvlada? Jaz ne, se bom pa potrudila, če ne gre drugače. Če gremo v tisk npr. 50 istih majic, je sploh ugodno, sicer pa tudi ne bomo bankrotirali. Malo si oglejte kaj vas zanima, zberite slikice, predlagajte zanimive misli ali slogane in potem stvar izvedemo. KAr se tiskanja, slik ter cen ob različnih variantah tiče, pa sporočim, ko dobim podatke.




mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #222 : 02 Avgust 2007, 20:32:32
Hm, jaz Corell Drawa sploh nimam :(



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #223 : 02 Avgust 2007, 20:39:49
mantera hvala za pohvale :). Res je delala kar vredu. Napake sem delala jaz :-[ Si pa se prepričala lahko, kako mi tudi pri uhajanjih do drugih psov pihajala na odpoklice vedno nazaj :o Velik napredek :o. Sej počasi pa bo ;)


mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #224 : 02 Avgust 2007, 21:12:33
Ja, sama si bom do konca tedna poskusila kje dobiti Corel Draw in se ga naučiti toliko, da bom znala pripraviti slike in besedilo... Sem se pa že odločila za kape s šildom in izvezenim logotipom... Gotovo bom še kaj uporabnega naredila za lastnike svojih mladičkov... Pa kot vidiš imajo tudi koledarje in to precej poceni...

Aska, bistveno je, da ima kuža tako pozornost in da dela z veseljem. Napake se že počasi odpravijo. Sem te pa opazovala - ko boš postala še bolj temperamentna, bo šlo še lažje...  Ko bo Aska videla, da se drugi z njo pri pobegih ne bodo igrali, ne bo več imela takega veselja dirkati k njim. Moja Loti bi tudi rabila malo take šole. Je napaka, ker vedno delamo same. Moram začeti vaditi tako, da na drugem koncu vadbišča še kdo kaj dela, še hujša skušnjava bo obratno - da nekdo dela agiliti, Loti pa poslušnost...

Odkrito rečeno, si nisem predstavljala tako majčken parkur za RO. A je tudi na tekmah take velikosti ali je večji... In naenkrat imam kar dosti vprašanj, a o teh po malu, prav?

Zanima me, če ima še kdo kakšne izkušnje z dogbagi, ker grem v soboto v nakup enega iz MrPeta in me zanimajo vaše izkušnje... Ja, to bi morala verjetno postaviit na forumu agilitašev ali vsaj borderjev...



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #225 : 02 Avgust 2007, 22:20:48
Odkrito rečeno, si nisem predstavljala tako majčken parkur za RO. A je tudi na tekmah take velikosti ali je večji... In naenkrat imam kar dosti vprašanj, a o teh po malu, prav?
Tudi na tekmah je tako :P Če te kaj več o tem zanima pa v temi RO ali na ZS ali pa preko maila ;)

lp


mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #226 : 02 Avgust 2007, 22:28:57
Če te kaj več o tem zanima pa v temi RO ali na ZS ali pa preko maila ;)

Tole z majčkami pa koledarji ipd. bi pa tudi lahko v drugo temo prestavili, da ne smetimo tukaj. Aska je že opozarjala, a nismo upoštevali.  :-[ Če bo nova tema, je tudi večja verjetnost, da se še kdo oglasi in da kakšen koristen nasvet ...  ;)



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #227 : 03 Avgust 2007, 17:07:11
Kdor želi in še nima, sem že dobila Corell Draw 11 in se ga začenjam učiti. Lahko vam ga dam, če mi date kakšen medij (najbolj USB). Napredujemo...

Naja je pa včeraj osa pičila v gobček. Je kar junaško prenašal, sem izpulila želo, mu pol ure gor držala led in je bilo. Pa potem smo malo bolj spali. Pa njegovega gorenjskega bratca je včeraj čebela pičila. Pa kaj so se sedaj te žuželke spravile na MTje, ko niti za njimi ne šavsajo...



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #228 : 03 Avgust 2007, 19:49:31
Tudi Ajk je norel za čebelami, dokler ni ugotovil, da so naše mopse bolj nežna družba zanj:





Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #229 : 03 Avgust 2007, 20:02:59
Ooooooooo Ajk lepotec ;D
MIŠA, lepo da si se oglasila! :o Upam, da tam dol uživate tudi za naju s Taro!
Lubčka vsem!



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #230 : 03 Avgust 2007, 20:21:01
mttara,

hvala za lubčke, jih vračamo  :-* :-* :-*. Res je, naši štirinožci uživajo in jih je prav luštno za videti v njihovem lenarjenju. Sicer pa sta s Taro obljubili, da se nam kakšen vikend pridružita  ;)

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #231 : 03 Avgust 2007, 20:30:08
Ja, obljubili, priznam. :P In obljuba dela dolg ... res bova morali najdet majčkan časa za tako lepo družbo! ;D



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #232 : 03 Avgust 2007, 22:39:47
No vidiš Missa, da so se te žuželke spavile na to pasmo, le zakaj? Veš, Naj ni čisto nič izzival ose, bila sem zraven, ravno spat se je spravljal in se mu je usedla na smrček in ga pičila. Ena sama hudobija.... A Naj je junak, kot vedno... Danes sem umirala od smeha, ko sem videla, kako ga je Petra naučila se usesti in potem je dobil sirček. Za slikati, posneti, ko vidiš, kako te še ne triletno dete kopira...

Saj res, sedaj je Ajk pri tebi, ko njegova gazda uživa v deželi faraonov... O, sem prepričana, da uživa... Jaz ravno sedaj pišem jedilnike za kuže - mi boš še ti kakšnega zaupala ali moram tvoje velikane vprašati?

Mi smo se pa ravno danes nadivjali s petimi dogami. Joj, kako krasni psi so to, meni so tako zelo všeč. Naj je rabil kar nekaj časa, preden je verjel, da je to tudi njegova vrsta, čeprav nekajkrat višja od njega... Sta se pa moji dve kuži tako nadirkali z dvema dogama, da so ju morali potem priti iskati, ker sta bili tako utrujeni... Loti je spet slovela v svojem pasjem športu - preskakovanju stoječih psov, s čemer marsikaterega pošteno razjezi..



mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #233 : 05 Avgust 2007, 21:19:59
Nekaj utrinkov z današnjega potepanja po Bledu z Asko :)
Kakšne boljše fotkice bo pa upam aska prispevala ;D

lp



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #234 : 05 Avgust 2007, 21:27:22
Res lušten je bil današnji potep po Bledu in okolici :D Moje slikce sledijo naknadno ;).Trenutno so v fazi manjšanja ;) :P ;D

lp

p.s.: mttara super slikce :o


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #235 : 07 Avgust 2007, 18:20:20
Prvo smo jo mahnili na en enourni krogec po poljih, kjer je Tara neizmerno uživala in raziskovala novi teren  :D Vse ji je bilo strašansko zanimivo ;D. Nekaj utrinkov tukajle:
dirkajoča Tara kopanje ji je bil v velik užitek ;) in vohlanje in skupinsko vohlanje vmes malo pozirala in še skupinska


Ker nam to še ni bilo dovolj ;). Smo jo s pasjima mrcinicama mahnili še okoli Blejskega jezera, ki je trajal kar krepko čez 3 ure ;D. Kaj, ko pa je bilo toliko zanimivega in ustavljanja in vsega skupaj :P:
Tara se odloči, da bo šla ribice v jezero lovit in je bilo kar na enkrat pljusk ;)

pa še malo plavalne šole :P čez radovednost je ni ;) ter pozerka za konec pa še ena skupinska


lp


Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #236 : 08 Avgust 2007, 09:55:20
waw čudovite slikce!


počasi pride še ena moja ampak tista pa ni s fotoaparatom  :D



lp, Jana

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #237 : 08 Avgust 2007, 10:15:03
počasi pride še ena moja ampak tista pa ni s fotoaparatom  :D

To pa komaj čakamo! ;) ;D

lp



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #238 : 08 Avgust 2007, 16:35:31
Hvala Jana* :)

Pa še par ;)


lp


mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #239 : 08 Avgust 2007, 16:39:57
O aska svaka čast, da tako lepo ujameš tole mojo puščico! :o Meni gre bolj slabo. :-[