Manchester terier

Eki · 706273

agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1410 : 24 Februar 2008, 16:51:56
aska: Lubnik pa ja poznam, ko sem pa čisto blizu doma..
mttara: naslednjič še mene sproti poberte (ko se boste ponovno odločili iti na Lubnik)  ;) ::)   hechec ali pa ne :)


mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #1411 : 24 Februar 2008, 16:57:28
Če bo vreme, že to soboto gremo spet in pomoje nas bo itak cela čreda tako, da ... eden več ali manj :P (posebej, če poznaš še kakšno resnejšo pot, kot je ta iz vasi Gabrovo) ;D



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1412 : 24 Februar 2008, 16:58:14
aska: Lubnik pa ja poznam, ko sem pa čisto blizu doma..
mttara: naslednjič še mene sproti poberte (ko se boste ponovno odločili iti na Lubnik)  ;) ::)   hechec ali pa ne :)
Vem :P :P Drugič vam bo še ena večja mrcina delala gužvo ;) :P :o


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1413 : 24 Februar 2008, 17:01:23
mttara lahko gremo potem še do jam..Poznam dobro pot, samo upam, da ni še bolj zaraščeno kot takrat, ko sem bila zadnjič tam.


mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #1414 : 24 Februar 2008, 18:53:24
Drugič vam bo še ena večja mrcina delala gužvo ;) :P :o
A spet?!   Hec!!!
Torej dva gor dol. :D The more the merrier!



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1415 : 24 Februar 2008, 19:04:10
hehe kako bodo drugi gledal, ko bo tolko psov  8)
se mormo še mal bl zment pa na kkšen drug način (npr po ZSjih) da ne bomo smetili teme..


mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #1416 : 24 Februar 2008, 19:10:08
Velja! ;)



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1417 : 24 Februar 2008, 19:32:04
A spet?!   Hec!!!
Torej dva gor dol. :D The more the merrier!
Ja spet ja :P :P

Super :o Potem velja za soboto :o Več pa preko ZS :)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1418 : 25 Februar 2008, 05:25:59
Še par slikc z včerajšnega krajšega potepepa po lj. gradu (bilo je že bolj temačno in slikce temu primerno slabše so :-[ :-\):
vohjamo


poziramo (vsaka na svoj način ;) :P)


vsaka v svojo smer




Tarica pa zna nov trikec :o


za konec pa še tale ;)


lp




mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #1419 : 25 Februar 2008, 07:57:39
Filmčka sta že v videoteki agi portala :o :o :o če si kdo želi dva štora (od tega enega velikega :-[) pogledati :D

petrca naju je tokrat snemala oba teka in je tudi super hitro vse objavila, kapo dol !!!



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #1420 : 25 Februar 2008, 08:03:49
Daj no, Mttara, saj ne rabiš biti tako skromni. Ko bi kdo nas snemal v naših začetki, bi si bili gotovo zelo podobni. Ampak iz tega se kaj naučimo, drži?



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #1421 : 25 Februar 2008, 08:48:02
Včeraj sem prvič videla Lotijine škratke. Hvala punca, najprej za to, da si sploh poskrbela, da so prišli na svet in da si tako dobra mamica, potem pa, ker si naju tako lepo sprejela. Casper je seveda iz varnostnih razlogov počakal v avtu.

Loti nama je z velikim veseljem pokazala mladičke. Z Boni sta bili navdušeni nad obiskom, najprej smo se malo pocrkljali in polupčkali, potem pa smo pogledali mladičke. Don je po minuti zaspal na Jožetovih rokah, Kali pa se je malo upirala. Zelo hitro smo jih zložili nazaj k mamici in se nagledali papcanja mleka. Sledil je sprehod, čeprav Loti ni dolgo vztrajala, jo je s travnika odkurila nazaj. Boni pa je šla z nami en barjanski krog in morala ob tem prenašati Casperja, ki je bil nekako neumoren v svojem osvajanju.

Sem pa prvič videla Loti kazat zobe in celo mi jo je uspelo slikat. Tole bo kakor en pasji strip  :o

Skratka, hvala Andreja za lepo doživetje in psičkama za topel sprejem. Najprej pa kot rečeno - pasji strip  8)

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #1422 : 25 Februar 2008, 08:50:06
S pasjo mamico ni pametno češenj zobat

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #1423 : 25 Februar 2008, 08:51:47
kam pa kam punca

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #1424 : 25 Februar 2008, 08:52:18
pa ne da že greš?

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #1425 : 25 Februar 2008, 08:52:52
Sedaj pa mladički.

Donček se stiska

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #1426 : 25 Februar 2008, 08:54:00
mladički papajo

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #1427 : 25 Februar 2008, 08:54:44
pasja družinica

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #1428 : 25 Februar 2008, 08:56:47
stisnil se bom va varno zavetje prijazne in tople človeške dlani

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #1429 : 25 Februar 2008, 08:57:29
Andreja, še vedno te imam rad. Tvoj Casper

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #1430 : 25 Februar 2008, 09:00:53
Vidim, da ste bili na sprehodu na Barju (vsaj hiška v ozadju je enaka), tja tudi mi hodimo   :)

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #1431 : 25 Februar 2008, 09:01:33
Boni in naše umivanje po sprehodu - Casper je namreč šel plavat  :-[

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #1432 : 25 Februar 2008, 09:03:04
Ja Rožica, sprehod je bil na Barju.

Pa še zadnja slikica, moja mami in Casper. A bo Dončku kej hudega?  ;) 

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1433 : 25 Februar 2008, 12:06:20
Tarica pa zna nov trikec :o


woow vidve se pa hitro učita  :o hehe zdaj pa komaj verjamem, da ga v soboto še nista znali, ko sva ga vama z iris demonstrirali :D ..ali pa je bila to samo krinka, da bi nas pretentali, kako hitro se učita in sta ga znali že od prej :P :P


mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #1434 : 25 Februar 2008, 12:24:54
hihi ti lumpa alg :P

Saj ga res nisva znali v soboto, a takoj potem vadili doma in hitro demonstrirali aski na gradu včeraj, ona pa itak dokumentirala. :D
Hvala tebi za inspiracijo in aski, da naju takole promovira :D :P.

Ni še najboljše, ampak gre počasi ;) sem kar zadovoljna! ;D



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #1435 : 25 Februar 2008, 13:06:36
Kaj Mttara, a ti je zmanjkalo idej za trikce? Ti takoj pošljem nekaj linkov z idejami...

No, Casper hvala za fotodokumentacijo. Najbolj všeč slika mi je seveda tista, ko Loti tako lepo kaže svoje prelepe bele zobke nad Casperjem. Jej, jej, ta si res ne da dopovedati, da pri puncah ni vedno zaželjen... Se bojim, da bo enkrat fasal...

Tako lepo smo se imeli v nedeljo. Takoj, ko je mali Don odper učke, sem to sopročila Casperju in dve uri kasneje sta bila že na obisku.... Potem pa vse vidite. Malo smo previdno pobožali male pesjankote, predvsem pa smo se sprehodili. Loti sicer ni zaupala, da ni v avtu še koga, ki ji bo vzel kakšnega mladička, če se nam pridruži na sprehodu, tako, da je oddirkala domov - Casper pa za njo. Ma, ljubezen je v zraku in očitno jo Casper res ves čas čuti... Kako bo šele, ko bo postal očka...



mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #1436 : 25 Februar 2008, 13:24:43
He he bolj mi zmanjkuje časa in pogosto, žal, tudi volje! :-\
Ampak, ko sem videla, da tisti, ki zmagujejo v agilityju tole hojo trenirajo ... jah, ni greh poskusiti. :P :P :P

Ej, zdaj zares, če imaš kaj dobrega, daj lepo prosim kar tle v temo nam pripopaj. Po moje bodo tudi ostali veseli!!! :)



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #1437 : 25 Februar 2008, 13:41:05
Ha, pa si se izdala, torej le ciljata na stopničke... Jupi, čakaj malo, ko dobiš še kakšno mančestrsko konkurenco. Se že pripravlja v Kopru...

Za začetek si preglej vse trikce na pesjanarju, ti jih gotovo ne bo zmanjkalo, ko pa ti jih bo, ti jih pošljem še kolikor želiš. Ali pa bodita malo inovativni in se sami kaj spomnita....



mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #1438 : 25 Februar 2008, 13:46:30
Itak, da ciljava!!! :D :P Enkrat ...  :o

Si pa dobra - jah, za trikce na pesjanarju že vemo, sem mislila, da imaš kaj novega. ::)



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #1439 : 25 Februar 2008, 13:51:49
Mttara, ko bosta vse tiste obvladale, dobita naslednji komplet, imam nekaj ameriških strani z njimi, tako, da kar nadaljujta, če vama bo preveč dolgčas, se pa oglasi in jih dobiš. Itak imam toliko enih linkov teh pasjih, da jih bom začela semle gor dajati, da se boste še ve lahko zabavale...

Ej, ne morem se nagledati tiste slike moje pasje mamice, kjer pred Casperjem dela reklamo za zobno pasto - kaže svoje lepe zobke. Tako fantastična fotka. Ravno za na koledar, da lahko drugega prepričam, da so skrajno prijazni psi, ki se nikooooooli ne stepejo...