Manchester terier

Eki · 711031

aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #2760 : 28 Junij 2008, 20:41:51
bev čestitam :o Katerega sodnika pa ste imeli?


bev

  • *
    • Prispevkov: 262
    • Točke: 0
Odgovori #2761 : 28 Junij 2008, 20:44:14
aska, hvala, hvala

sem danes kar zrasla za par cm  :P  :-[



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #2762 : 28 Junij 2008, 20:51:19
He he sej si lahko. Katerega sodnika ste imeli?

Drugače je bil najin prvi današnji agi tek prav dober, če izpustimo tunelčke, kamor je spet šla, ko ni bilo treba :P :o

Očitno je za obema kar uspešen dan  (no zate bolj) :o :D :o

lp


bev

  • *
    • Prispevkov: 262
    • Točke: 0
Odgovori #2763 : 28 Junij 2008, 21:27:39
Sodnik je prišel iz Maribora. Mislim, da je Boris Šef, nisem pa sigurna, bo pa verjetno v delovni knjižici pisalo, ti povem, ko jo dobimo.



bev

  • *
    • Prispevkov: 262
    • Točke: 0
Odgovori #2764 : 28 Junij 2008, 21:29:06
čestitke tudi tebi aska, za uspeh na agiju;
kakšen je bil pa končni rezultat?



mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #2765 : 28 Junij 2008, 21:52:23
Čestitke Panajček!!!



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #2766 : 28 Junij 2008, 21:56:29
bev hvala, sva bile sicer diskani, a glede na to, da razen, ko mi je ušla v tunelčke in enega popravlanja pri slalomu, je bilo ostalo dobro. Glede na to, da zaradi roke spet manjkam na treningih, sem čisto zadovoljna s današnjim tekom :D


Bettina

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
  • Beti na Pohorju
Odgovori #2767 : 29 Junij 2008, 11:22:58
Hojla!!!

Vidim, da je zdaj, ko je poletje pravi naval slikic!!!  Bom tudi jaz poskusila kaj lepega fotografirati, pa vam pošljem slikice.


Lp

P.S.: Kako vam uspe spraviti vse vaše kužije v vodo   ???    Beti je enkrav po nesreči stopila v potok globina 3,5 cm... Bila je čisto iz sebe. Ona ne prenese vode. Pa tudi račke je ne pritegnejo... Zato pa nam je pred kratkim razkopala vrt in našla leglo malih voluharjev...  ;)



mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #2768 : 29 Junij 2008, 15:50:09
Moja tudi ne mara vode kaj preveč. Se ne obremenjujem. Ji vsaj frontline dlje drži. :D ::)

Eeeeej, sem pozabila povedati, da sem videla Panajo delati agility v petek in sem bila navdušena. Punca rocks, resno! :o



dule

  • *
    • Prispevkov: 249
    • Točke: 0
Odgovori #2769 : 29 Junij 2008, 18:32:36
Mi pa imamo običajno problem prepričati Delijo da naj ne gre v vodo  :o.
Kot mladi labradorec se obnaša. Plavati še ni poskusila, razen ko je slabo ocenila globino in ... :P :P.



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #2770 : 29 Junij 2008, 19:18:50
Eeeeej, sem pozabila povedati, da sem videla Panajo delati agility v petek in sem bila navdušena. Punca rocks, resno! :o
Kje pa?


bev

  • *
    • Prispevkov: 262
    • Točke: 0
Odgovori #2771 : 30 Junij 2008, 08:09:49
včeraj smo postavili parkur in je celega pretekla, brez da bi pobegnila v gozd  :o  :o

sicer sva pa midve KD Kamnik  ;)



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #2772 : 30 Junij 2008, 08:13:27
Aha v KD Kamniku je Panaja pretekla parkur ;D Sandra pa vaju je šla pogledat ;) :)


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2773 : 30 Junij 2008, 08:44:32
Bev: čestitke!!!!

Dule: hvala za slikice. Pa za ohranjanje spodobnosti  :-[  :o

Kar se vode tiče, sta naša dva mulca čisto nora nanjo. V soboto smo bili glavna atrakcija, ko sta norela po predvorškem jezeru in ošpricala vse, kar se je takrat prikazalo mimo  8)

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2774 : 30 Junij 2008, 09:43:47
Casper se je zatreskal v jorkširko  :P

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #2775 : 30 Junij 2008, 10:55:21
Kar se vode tiče, sta naša dva mulca čisto nora nanjo. V soboto smo bili glavna atrakcija, ko sta norela po predvorškem jezeru in ošpricala vse, kar se je takrat prikazalo mimo  8)
S tem se pa ravno ni treba hvalit ;) :P


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2776 : 30 Junij 2008, 11:04:20
Oh, sej se ne hvalim, samo povem. Moraš pa tudi malo heca razumet, dva mala mančestra prav veliko kapljic med dirkanjem po vodi ne sproducirata, naše jezerce pa tudi ni tako obljudeno, da bi bila lahko moteča...

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


dule

  • *
    • Prispevkov: 249
    • Točke: 0
Odgovori #2777 : 30 Junij 2008, 11:08:36
Hi hi.
Najboljše pa je, ko se tile mančestri otresejo. Najprej skočiš kar se da daleč, potem pa ugotoviš, da je njihova kratka dlaka pravzaprav brez kapljic. Saj mokri so, ampak poškropijo pa te skoraj nič. ;D



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2778 : 30 Junij 2008, 12:48:01
Meni je to pri naših kužkih super. Samo obrišeš po kopanju in že lahko leta po stanovanju. Ko se pa ob vodi ali na vrtu otrese, pa te le malo orosi po gležnjih  :P

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #2779 : 01 Julij 2008, 09:00:46
O, krasne novice: Panaja spoznava agilitaško sceno. Čestitam, kar pridno trenirajte, nas bo drugo leto kar nekaj v M.

Bettina, kar se vode tiče, je veliko odvisno od samega psa. Tudi moja Boni, ki je iz iste psarne kot tvoja Beti je sovražila vodo, groza jo je bilo, ko sem jo stuširala. A je odraščala ob Rexu, ki je bil norec na vodo. In tako je pri njenih 7. mesecih v galopu skočil iz pomola na Ljubljanici in pikiral ravno med vrtince, Boni, ki mu je 100% zaupala, pa za njim. Takrat je doživela tak hud šok, da je rabila spet nekaj časa, da je prišla k sebi. Sem jo komaj z vejo izvlekla na suho, ker je tam Ljubljanica zelo visoka, vrtinci bi bili pa za Boni gotovo usodni. Še Rexa so odnesli ene 100m nižje... Nikoil je v vodo nisem silila, razen, ko smo se tuširali. In poleti, ko je vroče, se tuširamo vsak dan, ker tele dve trapi ležita na najbolj razgretem soncu ko je največja vročina... Slikca v dokaz.



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #2780 : 01 Julij 2008, 09:04:48
Potem pa sem ji čim večkrat omogočila, da je bila v stiku s potočki, da smo mi hodili po potkah, kjer smo morali prečkati kakšen potoček, ki ga ni mogla ravno preskočiti. In tako se je vode sčasoma navadila. In prišli smo do tega, da če je zunaj v Petrinem peskovniku slučajno voda, se obe zakadita notri, se valjata kot majhna otroka, skačeta, se škrofita, na koncu se pa v vodo uležeta in uživata - to moram še slikati...

In sedaj kamorkoli gremo, ponavadi najprej najdete vodo in si vsaj tačke namočita, ponavadi se začneta tudi poditi po vodi, da je kaj. No, ta vikend pa smo šli na piknik na neobljudeno, ker se moja lepotička goni in je nisem želela prikrajšati za svobodo. In sta takole uživali v vodki...



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #2781 : 01 Julij 2008, 09:08:07
V nedeljo zjutraj nas je obiskal Chapi. Tako čudovit lepotec je postal, sicer prevelik, a zelo skladen, s krasnimi majhnimi ušeski, fantastično lepo glavico in lepimi odtenki tan barve. Seveda sem se takoj spravila ga slikati,  a ni bil čisto nič navdušen, tako, da pošiljam samo slikce, ki so med boljšimi. Potem mi je pokazal, da za piškotke, ki mu jih kupujem zna vse narediti, vsa povelja in to za odlično oceno...



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #2782 : 01 Julij 2008, 09:25:22
Šele sedaj sem prebrala dosedanja sporočila

BEV, ČESTITKE OB OPRAVLJENEM IZPITU!!!  Katera si sedaj zasluži tortico?

Dule: oprosti, ampak res mi ni jasno, kako lepo se je Delia navadila malih glodalcev. Sama sem se odločila, da zaenkrat še ne upam tvegati, ker sta moji dve, predvsem Loti preveč...

In še zadnja slikica moje Boni, ki si je izborila svojo novo posteljico. Ne vem, od kje je dobila to idejo, po mojem od svoje hčerke Carisme, ki ima tudi nekaj podobnega. In pravi, da je pravi užitek gor spati. Toliko v premislek, če boste kupovali nove posteljice kužkom, da tudi ta varianta je v igri...



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2783 : 02 Julij 2008, 09:31:02
Pa saj ste vedeli, da ne bom zdržala  :-[  ;)  :P

Včeraj smo šli pogledat vipete psarne As you like it. Predlagam, da besedo like zamenjajo z LOVE  8), ker se v te kužke enostvno moraš zatreskat. Res res malo je manjkalo, da nismo šli z obiska štirje domov  :-[  ::) Casper je bil za spremembo malo manj navdušen kot midva, očitno je bila številčna premoč na drugi strani. Tako je srečanje na veliko izkoristil za markiranje po vrtu in psici sta ga bili potem gotovo zelo veseli  ;)   

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2784 : 02 Julij 2008, 09:32:19
A bo prišel nazaj, če mu vsi damo lupčka???

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2785 : 02 Julij 2008, 09:33:23
Zakaj si nam pobegnil, ti prijazno zmedeni veliki kuža?

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


italijancek

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
Odgovori #2786 : 02 Julij 2008, 12:00:10
o, krasno casper, da ste si ogledali male hrtke :)
a sta bili mamici zraven, ko je bil vaš casper na vrtu? si ne predstavljam najbolj, da bi ga mirno gledali ob mladičkih  ::)



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #2787 : 02 Julij 2008, 12:39:07
Italjanček, če mene vprašaš, če bi bili mamici mladičkov zraven, gotovo Casper ne bi toliko zabaval mladičke, ampak njiju dve. Glede na njegov šarm, pa se ve, da mu vsaka podleže, četudi je mamica. Mi se tudi odpravljamo na obisk k njim... Na srečo je moj adut že oddan, da nimam kakšnih skušnjav...



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2788 : 02 Julij 2008, 12:54:15
Mantera: skušnjava bo, verjemi  ;)

Italijanček: psičk ni bilo zraven, smo sklepali, da ne bi bili ravno navdušeni nad samcem, ki voha njune mladiče

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #2789 : 02 Julij 2008, 13:19:47
Ha, sedaj še Bev hecam, da gre z mano, da bo skušnjava manjša...

Še ena prigoda od včeraj popoldne, ko me ni bilo doma. Mi je mož povedal, da se igrajo vsi skupaj v dnevni, Boni je pa nagajal en pajek, ki se je očitno odločil splesti mrežo v kotu ob Bonini posteljici. In se mu je nekaj časa umikala, ga s taco skušala prestrašiti. Potem, ko ji je začel že presedati, ker ji je dobesedno hodil po glavi, se je pa usedla in ga začela hipnotizirati, ko pa je spet prišel bližje, ga je kratko malo.... požrla. Nimam komantarja, ker ne mrama pajkov, ampak očitno je bil dober, ker si danes dopoldne ogleduje enega, ki je tik nad mojim računalnikom...