Manchester terier

Eki · 706282

bev

  • *
    • Prispevkov: 262
    • Točke: 0
Odgovori #3450 : 24 Marec 2009, 21:41:32

Ampak res, tudi sama nisem mogla verjet, da je sposoben eno uro brez prestanka lajat.  ;D Mogoče je pa bila luna?

kar verjemi - Panaja jih zmore 8  :-[ (ur namreč)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3451 : 25 Marec 2009, 08:12:39
Nina: ojej, a tudi ti si bila tam. kakšna blamaža  :-[  ::) sem videla le Črta z Brihto.

Ampak res, tudi sama nisem mogla verjet, da je sposoben eno uro brez prestanka lajat.  ;D Mogoče je pa bila luna?

Ja ja smo bili v kompletu ;) Prišli smo pa ravno zaradi motenj, tako da je Casper, kar se nas tiče naredil dobro delo ;)




casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3452 : 25 Marec 2009, 08:16:35
8 ur? kakšna pa zgleda potem? zelo izmučena ali še vedno naspidirana?

Casper je dobra motnja, ja  :-[  :P

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #3453 : 25 Marec 2009, 08:34:17
kar verjemi - Panaja jih zmore 8  :-[ (ur namreč)

 :o, joj, kaj res? Sploh ne morem verjeti, da so mancestri sposobni taksnega lajeza. Kadar je Ajki pri nas na obisku ga moramo vcasih prav hecat, da spusti kaksen glas od sebe. Pa tudi v hotelski sobi sem ga ze samega pustila in ni nikoli niti pisnil. Kaj pa kaj sosedje porecejo na vase pevske vaje? ;D

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3454 : 25 Marec 2009, 09:27:18
ko pride Bev domov, verjetno tudi oni tulijo  ;D  :o  ::)

sori, ni smešno...  :P

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #3455 : 25 Marec 2009, 12:00:46
Če je Groma(HO) uspelo utišat se bo pa tudi Casperja-samo, da ugotovi da ga bevskanje nikamor ne pripelje. Kaj pa če se ga prej malo zlavfa? Tudi ne zaleže?

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


dule

  • *
    • Prispevkov: 249
    • Točke: 0
Odgovori #3456 : 25 Marec 2009, 12:34:05
Bi rekel da je bil problem drugje. Casper je lepo pisala, da so bili čez vikend na dopustu. In je imel Casper nekaj dni 24 ur na dan polno pozornost zase. In v ponedeljek.........zjutraj sam (služba), popoldne - v šoli - pa je lahko svoje ljudi gledal samo od daleč. Ga je treba razumeti. Saj drugi teden bo ugotovil, da ga nisi zapustila in se mu ni treba dreti.
Načeloma  :P



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3457 : 25 Marec 2009, 13:42:20
Bi rekel da je bil problem drugje. Casper je lepo pisala, da so bili čez vikend na dopustu. In je imel Casper nekaj dni 24 ur na dan polno pozornost zase. In v ponedeljek.........zjutraj sam (služba), popoldne - v šoli - pa je lahko svoje ljudi gledal samo od daleč. Ga je treba razumeti. Saj drugi teden bo ugotovil, da ga nisi zapustila in se mu ni treba dreti.
Načeloma  :P

Dule, mislim, da imaš čisto prav. Preveč pozornosti za vikend in prijetno spanje v ponedeljek dopoldan + nabiranje novih moči. Laufanje bi verjetno pomagalo, a to mi logistično v ponedeljkih ne znese. Iz službe grem skoraj direkt na poligon  >:D Sicer pa mislim, da še nisva mejni primer.  :-[ V mali šoli ni nikoli tulil, upam, da je šlo tokrat res le za kakšno luno.  :P Čara, poročam naslednji teden.

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


bev

  • *
    • Prispevkov: 262
    • Točke: 0
Odgovori #3458 : 25 Marec 2009, 21:27:31
  Kaj pa kaj sosedje porecejo na vase pevske vaje? ;D


 :-[ hja, nisem priljubljena - logično  :-[

 :-\ včasih tudi kakšno grozilno pismo od upravnika dobim v nabiralnik  :-\

v glavnem: mučim psa in se kesam  :'(



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3459 : 27 Marec 2009, 11:48:07
Casper je na petem mestu med razstavnimi terierji za leto 2008 v Sloveniji. Jupi! :)  :-*  ;D  8)

Podatki so iz SKT za Top Terier 2008:

1.   Peabar Blackberry, Škotski terier, lastnika Maša Feguš Široka & Matej Feguš, 143 točk
2.   Vanilla Sky the Best Colour, Irski mehkodlaki pšenični terier, lastnica Kuhar Alenka, 138 točk
3.   Leonhard's Jack Brigoree, Zahodnovišavski beli terier, lastnici Sterguljc Krušič Tina in Kremser, 94 točk
4.   Peabar Cranberry, Škotski terier, lastnica Natalija Kolenc, 92 točk
5.   Mantera Casper, Manchester terier, lastnica Falle Rebeka, 77 točk
6.   Diablo of spo-dee-o-dee, Yorkshire terier, lastnici Škopelja Klara in Otoffi Melinda, 72 točk
7.   Body Guard Black Severn, Staffordshire bull terier, lastnik Longhill Kennel, 57 točk
8.   Ischyla Sptujska, Zahodnovišavski beli terier, Kremser B & E, 46 točk
9.   Free Elmer Novo Mesto, Irski mehkodlaki pšenični terier, Sanja Šavrič, 45 točk
10. W.d. o'la la no tolerance, Zahodnovišavski beli terier, Kremser & Jagar, 23 točk

Podelitev priznanj bo v nedeljo, 5.4.2009, po vzrejnem pregledu v Domžalah.

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


dule

  • *
    • Prispevkov: 249
    • Točke: 0
Odgovori #3460 : 27 Marec 2009, 12:09:07
Čestitke

Krasen uspeh. Sploh če upoštevamo, da kakšnih posebnih priprav kot je česanje, pudranje in podobno ne uporabljata. Mogoče rajši kakšno divjanje med odmori (ne morem pozabiti lanske Hrušice, ko smo gledali slike čofotanja po Zelencih med odmorom)



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #3461 : 27 Marec 2009, 21:49:14
:-[ hja, nisem priljubljena - logično  :-[

Zakaj pa ti nisi priljubljena ? A se ti tudi deres, ko prides domov  ;D

 Ze kar na samem zacetku razstavne kariere pa tak rezultat! Casper, cestitke za lep uspeh! Tako dvo kot stirinoznik si zaskuzita pohvale. 

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #3462 : 28 Marec 2009, 23:23:18
Hitro vsi kupit aprilsko izdajo revije Moj pes in poslat nagradno vprašanje o pasmi meseca, na strani o pridno šolajočih se kužkih pa vas pozdravlja moja pasja mamica...



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3463 : 30 Marec 2009, 08:42:32
Missa in Dule: hvala. Sem res vesela, ker je to moj prvi razstavni kužek in nisem nikoli mislila, da nama bo šlo tako dobro.

Na Hrušici pa upam, da se vidimo. Meni je to tako luštkana zelena razstava. Čeprav se bom v tistem času že kotalila naokrog  :-[  ;), pridemo. Kužki za nagrado dobijo dirke in plavanje po Zelencih.

Mantera: kupljeno, pregledano in poslano danes  8)

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3464 : 02 April 2009, 14:42:53
Včeraj sem šla pogledat mladičke. Joj, kolk so luštkani. Za pojest. In kakšne lupčke zna mularija dajat...  :-*  :-*  :-*

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3465 : 02 April 2009, 14:43:44
Laaaačni  ;D

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


teycha

  • *
    • Prispevkov: 446
    • Točke: 0
  • Dalton
Odgovori #3466 : 02 April 2009, 15:27:10
Čeprav se bom v tistem času že kotalila naokrog  :-[  ;),
Kaj pa naj bi to pomenilo???

Hehe - tamali so pa že prave bajsike ratali. Še malo pa bojo že potovali na različne konce Slovenije.



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #3467 : 02 April 2009, 22:13:12
 :o, Casper, cestitke iz nase pasje trdnjave! To verjetno pomeni, da boste imeli "domace leglo", kaj  :D
Zdaj mi je tudi razumljiv tisti ponco iz razstave  ;)

Mantera, tamalcki pa so res tapravi bajseki! So bolj okrogli kot dolgi. meni se to zdi prav fino. ne vem, ampak jaz si vse dojencke pa naj bodo pasji ali cloveski vedno predstavljam okrogle kot hlebcke  ;)

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


teycha

  • *
    • Prispevkov: 446
    • Točke: 0
  • Dalton
Odgovori #3468 : 03 April 2009, 07:23:54
:o, Casper, cestitke iz nase pasje trdnjave! To verjetno pomeni, da boste imeli "domace leglo", kaj  :D
Zdaj mi je tudi razumljiv tisti ponco iz razstave  ;)
No če je to res...pa tudi od mene iskrene čestitke  ;D



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3469 : 03 April 2009, 08:24:28
Hvala punci. Človeškemu krdelu se novi član  :-* pridruži avgusta. Casperček zelo rad počiva na mojem trebuščku in posluša. On že ve  ;)

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3470 : 06 April 2009, 14:00:32
Preživeli top terier in dobili priznanje. Najlepši del podelitve je bila dirka s Panajo  ;D

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3471 : 06 April 2009, 14:02:55
Panaja je sicer dokaj nedružabno bitje. Pet minut dirkanja ji je čisto dovolj, potem se raje posveti kopanju.  ???

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3472 : 06 April 2009, 14:06:34
Popoldan se je oglasil na obisk še Doni. Mulc mali nam je najprej ušel na travniku, potem tvegal s sosedovim mačkom in jo skoraj fasal po nosu (ter jo odkuril stran z glasnim ivivivviviviiiiiiiiiiiiiiiiiv), nakar še dokazal, da je največja muka zdržat 2 sekundi v poziciji "sedi". Ajoj.....  ::)  :-[

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3473 : 06 April 2009, 14:09:06
Za konec pa še utrujeni Casper. Kot se vedno hecam - naš pes je po aktivnih vikendih res srečen, da pride ponedeljek in ima dopoldan mir  ;)  ;D

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


bev

  • *
    • Prispevkov: 262
    • Točke: 0
Odgovori #3474 : 06 April 2009, 15:57:06
Panaja je sicer dokaj nedružabno bitje. Pet minut dirkanja ji je čisto dovolj, potem se raje posveti kopanju.  ???

 :-[ sem brez besed...

sicer pa, casperju hvala za družbo in čestitke za priznanje  :)

 :-\ pa še tole - Panaja ni bila utrujena..., sva bili popoldan še na agilityju, pa tudi po njem še vedno ni bila utrujena  ???  ???  ???



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3475 : 14 April 2009, 12:55:11
Mantera, kako je z mladički? So vsi srečno v novih domovih? Se nam bo kak lastnik javil na pesjanarja?

Do takrat pa dajem na ogled našega čuvaja prirhov in užitkarja na ležalki. že od malega je čisto nor nanjo...

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3476 : 14 April 2009, 12:56:24
Ko je bilo pasje detece še majhno, je bilo pa takole...  :P

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3477 : 14 April 2009, 12:59:52
iiiiii  :)

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


dule

  • *
    • Prispevkov: 249
    • Točke: 0
Odgovori #3478 : 14 April 2009, 13:55:46
Zanimive so tele ležalke. To je tako kot kakšen magnet. Takšnole ležalko v sivi barvi si je naša gospodična tudi kar prisvojila. Ne vem no Mantera, a je to vzgoja od najmlajših tačk dalje, ali pa je stvar genetike.  ;D



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #3479 : 14 April 2009, 14:28:37
Tudi Don je skoz na ležalki. Če sta skupaj, se prav grebeta, kdo bo gor. A ponavadi starejši brat zmaga.  8)

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943