Dolgodlaki škotski ovčar [Collie]

rina · 2325727

Maja3000

  • *
    • Prispevkov: 643
    • Točke: 0
Odgovori #7620 : 22 April 2011, 14:21:33



Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #7621 : 23 April 2011, 22:13:26
Jay je bil danes spet priden in je zmagal na Ptuju v dvojki in naredil zadnji pogoj za trojko :) Sedaj pa dilema ali iti dalje ali ostati :) Fotka pa je identična prejšnji, če se ne motim, smo spet iste tri stale na stopničkah :)

http://www.youtube.com/watch?v=YsEitR2mONk

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


Maja3000

  • *
    • Prispevkov: 643
    • Točke: 0
Odgovori #7622 : 23 April 2011, 23:02:51
Bravo, čestitke! :)



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #7623 : 24 April 2011, 07:49:25
 8) Čestitke Jayu in tebi seveda  :-* :-*


lejdy

  • *
    • Prispevkov: 274
    • Točke: 0
Odgovori #7624 : 24 April 2011, 10:28:34
Čestitke tudi z naše strani. Glede nadalnjega tekmovanja pa je najbolje, da se odločita sama. Če sta uspešna in kuža pri tem uživa zakaj pa ne. Mi smo v redu, pridni in zadovoljni. Danes bomo verjetno malo na Vremščico šli pogledat, jutri pa če bo lepo vreme gremo k Mojci in Sky. Upam, da se bo pesjanar lepo obnašal v tako izbrani družbi  :P. Med tednom pa se dobimo s še eno prijateljico in njeno kužiko pri morju. Pa Vesni, Črtu in psički Boni sem obljubila sprehod. Zdaj pa je predvsem od moje sestre odvisno kdaj ga bomo ispeljali. Fotke in poročila seveda sledijo



andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #7625 : 24 April 2011, 11:54:03
Zakon! Razturata!  :o :D

Sicer pa itak vemo, da boš šla naprej, ker ti bo prej ali slej ratalo dolgčas hi hi   >:D

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


lejdy

  • *
    • Prispevkov: 274
    • Točke: 0
Odgovori #7626 : 24 April 2011, 17:22:02

Tako lepo smo se imeli na Vremščici. Na prvi fotki doslej manjkajoči član naše družine  :o, na drugi pa Maki v vsej svoji lepoti zazart nekam v daljavo  :P. Pesjanar je spet pokazal svojo nežno dušo in se veselo crklal pri vseh ki so si to želeli.



Kirsikka

  • *
    • Prispevkov: 130
    • Točke: 0
  • Viivi & Roni
Odgovori #7627 : 25 April 2011, 14:38:00
Waaaa, Felina :o čestitke ;D

Moraš it naprej ;) vaju je tako lepo gledat :)



Blue Pearl

  • *
    • Prispevkov: 1.076
    • Točke: 0
  • The Pearl of my heart!
Odgovori #7628 : 25 April 2011, 17:45:17
Felina, zakoooon sta!! Bravo bravo! Kar v trojko rešit čast škotom, ki naj ne bi bili za agility po mnenju nekaterih;)

Pri nas pa je bil danes res Maki...Kuža je pravi macho man in se je na vse možne načine trudil osvojit Sky...ona pa ledena kraljica, kot ponavadi :P

Maki je zrasel v pravega pasjega gospodiča:




Tako pa se je trudil osvajat Sky




lejdy

  • *
    • Prispevkov: 274
    • Točke: 0
Odgovori #7629 : 25 April 2011, 18:10:20
Mojca na predzadnji sliki si ga ujela ravno ko se oblizuje  :o. Na žalost nas je malo prekmalu ujela nevihta, je gospodič ravno dojel, da s Sky ni dobro češenj zobat in da so njegovi poskusi zamanj. No upam, da bo na naslednjem srečanju lepše vreme in se bosta oba pesjanarja bolje spoznala. Mogoče se bo tvoja ledena kraljica malo opogumila in bosta skupaj kako vragolijo ušpičila. Je pa res, da je Maki še svež v srečevanju z damami in pokaže ves svoj mačo stajling  :P.



Maja3000

  • *
    • Prispevkov: 643
    • Točke: 0
Odgovori #7630 : 25 April 2011, 18:11:25
Ajej, neuslišana ljubezen... ::) :D Krasna sta oba, komaj čakam, da pride dan, ko se bomo spoznali. ;)



lejdy

  • *
    • Prispevkov: 274
    • Točke: 0
Odgovori #7631 : 25 April 2011, 19:51:13
Maja dejmo se zmenit in se dobimo. Me prav zanima, kaj bi pesjanar naredil, če bi imel na voljo dve dami  ;) za osvajanje. Mi zdaj obvladamo vožnjo v avtu  :o, tako da predlagaj kdaj in kje bi se lahko dobili.



Maja3000

  • *
    • Prispevkov: 643
    • Točke: 0
Odgovori #7632 : 25 April 2011, 20:51:09
Revež, dve dami bi ga čisto iz tira vrgli. ;D Trenutno se karkoli težko menim vnaprej, ker se mi plani sproti spreminjajo. Vikendi so v naslednjem mesecu praktično že zapolnjeni z raznimi obveznostmi/aktivnostmi, med tednom je pa itak vedno pestro... Ampak enkrat letos se mi bo pa menda že še uspelo z mojo afno na Primorskem prikazati. :)



ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #7633 : 25 April 2011, 21:24:19
Ena fotka z Barjanske razstave:



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #7634 : 26 April 2011, 09:06:25
Ampak enkrat letos se mi bo pa menda že še uspelo z mojo afno na Primorskem prikazati. :)

Maja saj mi tudi spadamo pod Primorsko, tako, da še 11 dni  :o 8)



lejdy

  • *
    • Prispevkov: 274
    • Točke: 0
Odgovori #7635 : 26 April 2011, 10:16:39
Maja, če prideš k Ani, se lahko zmenimo in se s tabo nekje na goriškem spoznamo  ::).



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #7636 : 26 April 2011, 10:46:16
Maja, če prideš k Ani, se lahko zmenimo in se s tabo nekje na goriškem spoznamo  ::).

Lidija, mi Maje in Neli tist vikend ne damo  :P :P


katie

  • *
    • Prispevkov: 974
    • Točke: 0
  • eternal flame
Odgovori #7637 : 26 April 2011, 11:08:05
Ena fotka z Barjanske razstave:


Noemika  :-* :-*

Upam, da se vam še mi pridružimo, ko se boste dobili  ;)

Aydeen Collies
... don't stop believin', hold on to that feelin'


lejdy

  • *
    • Prispevkov: 274
    • Točke: 0
Odgovori #7638 : 26 April 2011, 11:42:54
 Ana, saj vam Maje nočem ukrasti, če pa bi si želela, se lahko srečamo nekje na Goriškem  :P. Ti vse užitke samo Maršiju privoščiš  :D, vsi ostali pa naj le od daleč cedimo sline.



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #7639 : 26 April 2011, 12:22:55
Ana, saj vam Maje nočem ukrasti, če pa bi si želela, se lahko srečamo nekje na Goriškem  :P. Ti vse užitke samo Maršiju privoščiš  :D, vsi ostali pa naj le od daleč cedimo sline.

Lidija itak, mi bomo Majo in Neli čist preveč zmatrali za vikend, da bo potem, cel teden spala :-P :D ... drugače pa itak nimamo nič proti, če se srečate, če bo Maja v svojem natrpanemu urniku dobila čas, mal heca mora bit  ;)


lejdy

  • *
    • Prispevkov: 274
    • Točke: 0
Odgovori #7640 : 26 April 2011, 15:19:51
Ana saj vem da se malo hecamo. Saj zaradi heca niso še nobenega zaprli. Če pa hočeš Majo res zmatrat pol pa najbolje, da se ti še jaz in Maki pridruživa. Pol boš pa še ti rabila en tenen spanja  :P. Samo, da mene ne smeš v kakšne hribe pošiljat, ker veš da sem bolj za ravne terene   :o.



Maja3000

  • *
    • Prispevkov: 643
    • Točke: 0
Odgovori #7641 : 26 April 2011, 15:51:12
... če bo Maja v svojem natrpanemu urniku dobila čas, mal heca mora bit  ;)
Saj v tem je štos - vem, da bo minilo še preden bom dojela, da sem tam. :P

Če pa hočeš Majo res zmatrat pol pa najbolje, da se ti še jaz in Maki pridruživa. Pol boš pa še ti rabila en tenen spanja  :P. Samo, da mene ne smeš v kakšne hribe pošiljat, ker veš da sem bolj za ravne terene   :o.
E vidiš, kaj pa če bi tudi vidva Ano in klapo obiskala? Midve z Neli vsekakor ne bi imeli nič proti. Huh, to bi bili trije škoti, pa še ostali del klape... Ana, a te kaj mika fotkanje toliko mrcin? >:D :D Sicer se bom pa jaz tudi bolj ravninskih delov držala (tokrat - z razlogom) oz. se ne bom kam preveč v višino podajala. :P



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #7642 : 26 April 2011, 16:13:08
Maja fotkanje nikoli ni bil problem, pa še v takem času boste pri nas, ko si bom lahko vzela čas, za par fotk  ;D ... Tako, da Lidija, komot se lahko en dan, ko bo Maja pri nas še vi oglasite  ;)


lejdy

  • *
    • Prispevkov: 274
    • Točke: 0
Odgovori #7643 : 26 April 2011, 18:30:47
Punci bom videla kako bom s časom in še čem. Čeprav se bojim, da bomo Ano in klapo čisto s tira spravili in bo revca res rabila dopust. Ker naš pesjanar je itak nabildan z energijo in ravno danes sem mu rekla da ima Maja canecrossing midva pa canehitrohojo (ker uporabljam pas za canecrossing)  :P. Vsekakor se vama oglasim.



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #7644 : 26 April 2011, 18:40:07
Lidija nič bat, smo navajeni pasjega živžava, en več ali manj, nam ne predstavlja problemov. Jutri se nam močoče pridružijo 3 pasje bejbe in bo žurka na kubik. Tako, da zaradi tega, da bom jaz boga zaradi enega psa več, se nič bat in se sploh ne ozirat na to  :)


Maja3000

  • *
    • Prispevkov: 643
    • Točke: 0
Odgovori #7645 : 26 April 2011, 20:12:37
Ekola takole je vse dokler se ne štarta :D:



Mislim da si jo je marsikdo zapomnil, spregledati jo je bilo pač težko (zaradi vriskanja od razburjenja pred akcijo seveda). Očitno se je marsikomu zdela hecna s svojim početjem, poglejte obraze v ozadju. :D



lejdy

  • *
    • Prispevkov: 274
    • Točke: 0
Odgovori #7646 : 27 April 2011, 10:58:52
Maja ti se sploh ne sekiraj zaradi obrazov v ozadju, v glavnem da vidve uživata v tem kar počneta. Jaz sem se naučila, da take in drugačne pripombe gladko preslišim. Neli pa verjetno izvaja nek ritual pred tekmo, kot to počnejo največji šampijoni  :o.



Maja3000

  • *
    • Prispevkov: 643
    • Točke: 0
Odgovori #7647 : 28 April 2011, 16:33:33
Ah ne, saj se ne sekiram. Neli taka pač je (saj v drugih situacijah jo skušam utišat, pred štartom se pa sploh več ne trudim, ker nič ne zaleže, je preveč v pričakovanju). Po izrazih na obrazih ljudi v ozadju bi pa itak prej rekla, da jih je njeno početje prej zabavalo kot pa morilo. :)



sana

  • *
    • Prispevkov: 514
    • Točke: 1
  • Living with aussie is a challenge!
Odgovori #7648 : 30 April 2011, 11:08:35
Maja, Nelly je pa taka kot Mike, on res veliko laja pa se ''prepira'' in namesto da bi vso energijo dal v delo jo troši za lajanje :) ampak mu jo še vedno precej ostane, kot očitno tudi Nelly po vajinih rezultatih sodeč-dobri sta! po mojih izkušnjah tega ne boš mogla v celoti odpravit, bolje res če jo sprejmeš tako kot je... Pri Mikeu se ne trudim več, da bi ga utišala, nima smisla :D čeprav brez razloga nikdar ne laja, ampak ko opazi, da se bo nekaj počelo, je pa kot bi prižgal radio. Pa tudi Foxy ni prav tiha, ona ima pa tak značilen ''škotski'' lajež :), se v bistvu bolj pogovarja kot kakšna klepetava ženska, Amba pa ostaja modro tiho in si misli svoje ;)

Lp

dogs are my way of life
http://sana.moj-album.com


Maja3000

  • *
    • Prispevkov: 643
    • Točke: 0
Odgovori #7649 : 30 April 2011, 11:50:10
Ja Neli je že nasploh ena taka čveka. Se veliko pogovarja (pa tu ne mislim na lajanje, ampak na nekakšno brundanje, javkanje, mrmranje,...), me kar pogosto nasmeje na ta račun. Sem se ravnokar spomnila na prvo uro male šole - ajme meni, celo uro se je drla, je ni bilo za utišat, praktično ničasar nisva mogli delat. Zdaj pa je tiho (vsaj ko se dela). Ah ja, gobčna 'škotinja' pač. :)

(p.s.: Neli je enostavno Neli, recimo nekako po principu piši kao što govoriš in obratno ;))