Zlatka Riva

*sara* · 87117

Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #540 : 03 September 2008, 20:24:18
Ah, pa res nimate srece no.. Hot spot na vratu zaradi ovratnika, predvidevam? (pri nama je bilo tako)  :-\

No, ampak glavno da gre na bolje.. Itak se pa splaca malo potrpet in jo drzat nazaj, samo da bo Riva spet zdrava!  :-* :-*

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


mika-nelly

  • Gost
Odgovori #541 : 03 September 2008, 22:14:30
*sara*- nelly vama pošilja pozdravčke,riva je tako lepa, na ta zadnji je res fajn pozirala, važička  :P vesele smo za vaju, da gre mali na boljše in držimo pesti, da bo v čim krajšem času tvoja srčica popolnoma OK pošiljava veliko  :-* za malo važičko :P



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #542 : 04 September 2008, 07:17:00
Ovčka zaradi  ovratnika gotovo ne, ker ga ni imela. Tudi veterinarju ni blo prav jasno zakaj. V kolkem času pa se je to pri vaju porihtalo?

Mika-nelly hvala  :-*. Vračava pa upam da tudi vaju kdaj kje spoznamo ;)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #543 : 04 September 2008, 10:36:04
Ovčka zaradi  ovratnika gotovo ne, ker ga ni imela. Tudi veterinarju ni blo prav jasno zakaj. V kolkem času pa se je to pri vaju porihtalo?

V enem tednu oz. se manj.. Umivala sem mu pa z jodovim samponom.. Samo dlaka se je obarvala malo na rdece, pa ne zaradi sampona ampak zaradi vnetja..

Drugace pride do tega od vlage oz. mokre dlake, recimo Cosmo ga je lani na morju pod vratom dobil in pa okoli jajck, letos pa zaradi ovratnika, ki ga je imel zaradi poskodovanega kremplja..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


mika-nelly

  • Gost
Odgovori #544 : 04 September 2008, 11:00:49
jaz tudi upam da se spoznamo...bilo bi nas lepo videt vse skupaj na kupu  ::)
kako je z rivo, je že vse ok, si ji probala mazat s čim, probaj z geramicinom ali pa z bivacinom



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #545 : 22 September 2008, 15:13:18
No bom končno lahko naznanila da je nqaše stanje super, use možne rane zaceljene in spet lahko norimo in izkoriščamo čas kot postarem ;)
Učeraj smo že šle na dan odprtih vrat na škd, nadaljevale bomo z bbh tečajem (kdaj pa obmo šle na izpit pa se mi še ne sanja...bomo najprej do konca v 0 utrdile in potem izpit šle delat), še naprej se bomo lovile za frizbijem in seveda spoznavale nove ljudi in kužke (včera smo spoznale PREČUDOVITEGA zlatkota Amona  :-*  :-*..krasen pes).

Zdaj pa še nekaj naših včerajšnjih slik s popoldanskega sprehoda:




















 :-*



...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #546 : 24 September 2008, 09:14:34
Oooooo, v kako lepo damo se je razvila.  :-*

Kristinca & Florinca


MUNDUS

  • *
    • Prispevkov: 2.081
    • Točke: 0
  • Mond & Isis
Odgovori #547 : 24 September 2008, 20:38:12
To da ste spet po starem je pa res lepo slišat ;) Sedaj pa hitro nadoknadita zamujeno :P


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #548 : 25 September 2008, 08:29:38
Florinca meni se tudi zdi da je v zadnjih par mesecih ful spremembe v razvoju (na bolje :)), še dlaka se mora malo poštimat ampak se že poznajo tisti vitaminčki, potem pa bo. Pa še js se jo moram naučit spodobno frizirat ker (kot se na prvi in zadnji sliki vidi) je tokrat ratalo  :-X  :-X  :-X.

MUNDUS se trudiva in delava s polno paro :D. Najprej pa moramo dobit nazaj staro kondicijo (obe :D), potem pa naprej ;)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #549 : 17 November 2008, 16:29:48
Ohja..po skorej 2 mescih bomo zopet kej napisali ;)
Ri...precej bolj ubogljiva kot doslej, pa nebi rekla da delam kej drugače..morebiti se je punca mal zresnila ;). Ugotavlja da ni kaznivo če mi prinese žogico ali priteče na klic :D. Treniramo za izpit bbh na polno (ga imamo naslednji vikend), seveda ne zanemarjamo frizbija. Tekamo, se lovimo in igramo. Smo že skoraj zopet v stari kondiciji. Včeraj je spet po dolgem času malo plavala in je bila nad tem presneto navdušena :D :D.

Zdaj pa še nekej slikc s sprehodov ;)


















...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Tullika

  • *
    • Prispevkov: 269
    • Točke: 0
Odgovori #550 : 17 November 2008, 17:04:25
Sicer mi zlatkoti niso pisani na kožo...Ampak barva te "punčke" in njena glava, sta pa fenomenalni. I like it!


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #551 : 19 November 2008, 17:55:31

Hvala lepa  :-*. Tudi meni je rahlo spešl..ampak sem pri tem "ocenjevanju" "rahlo" pristranska :D.

Drugače pa smo ble učiraj od 5. do 8.30 na treningih..najprej frisbee potem še bbh. Na obeh nam je šlo superodlično. Res se pozna zakon o vzajemnem učinku...pri bbh smo veliko delali na pozornosti in pozitivni motivaciji..to se je začelo odsevati tudi pri frizbiju, saj je Riva dosti bolj pozorna kot je bla prej, delala je precej solidno in res se je zgodilo tisto kot sem se včasih šalila..pes me je prehitel  :o  :o..to pomeni da je ona izboljšala svojo tehniko precej hitro oz. zame prehitro, moji meti so pa postali obupni..tako da je procent uspešnosti predvsem od mene odvisen. Ima pa strašno željo po igranju s frizbiji in res dela zelo lepo..problem je sedaj predvsem pri meni  ::)  ::)...tako da če bom js mal bol solidno delala se bomo čez kakšno leto lahko že na kakšin 4 fun tekmi prikazale :D

Pa še nekej slik:

najprej 3 primerjalne..pri vseh leto in par mescev razmika med obemi posnetki







pa še nekej xyz ;)









...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #552 : 29 November 2008, 08:48:30
Včeraj pa smo se odpravili na manjši Yugotrip  :o  :D. Ker je cela Slovenija v snegu smo se odločile da je skrajni čas da še mi malo pokukamo na sneg...tako da mo vzeli vse potrebno in se odpravili na Goro.


 Po bolj kot ne zasneženi pokrajini in ovinkasti cesti nas je pot vodila proti naši destinaciji (ki ni bila točno določena :D)


in smo prišli :D



Sneg nas je vse zelo fasciniral in nismo se ga morale nagledati, nahoditi itd :D



Raaaaadi imamo sneg





ja..tudi po snegu se da laufat ;)










...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #553 : 29 November 2008, 08:55:57
in se zabavat z wubbo











mmmm sneg  :P



in ker je na snegu mraz je potrebno stopit skupaj










in se počasi odpravit domov





Snežno topel pozdrav ;)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #554 : 29 November 2008, 15:08:24
...pa še ena "zanimivost" od danes...
imeli smo poskusni bbh izpit..ocenjeval nam je g. Hoefferle in nardile smo z 90 %...upajmo da se zgodba ponovi drugi teden ;)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #555 : 06 December 2008, 19:36:00
Danes smo imeli bbh izpit. Na kratko....groza :(  :'(  :( . Poligon polovico na vodi. To pa pomeni da je Ri obvezno morala v vodo...ko smo šle v smeri proti poplavljenem poligonu je blo že videt kej namerava izvest pri delu brez povodca   :-X  . Po delu s povodcem je sledil del brez povodca, po prvi kljuki je zginla v vodo...pobeg je ponovila 2x. Js sm bla čisto na koncu z živci...zaradi dobrega odlaganja, sedi in prostor v gibanju mi je dal pogojno možnost, da če ob urbano okolje 1000% lahko gremo domov z opravljenim izpitom.
Po tem ko sm pršla s poligona je bil seveda moj čustveni kolaps  (če nebi mela Perota, Leona in Davida bi pomojem kar domov šla brez karkoli, tako pa...hvala mojim fantom da so me prenašali in bodrili  ) In ker je bil urbani del 1000% smo opravle. Čeprav sem bla totalno razočareana..ker ni pokazala % tistega kar zna  :'(   .

Tako da...presenečenja 1000%, nisem si niti v sanjah mislila da mi bo to nardila..sm pričakovala da ne bo sedi v gibanju, ampak tega pa res ne. Ampak izpit je za nami, hvala bogu, in zdej delat na disciplini ob vodnih območjih naprej  ::)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #556 : 06 December 2008, 20:43:41
Ah, Sara.. Nimas kaj, so pac nori na vodo (ceprav moj, ko ga vidim da gre proti vodi, ali si samo misli da bi sel, "ne v vodo" zaleze). Se dovolj popustljivega sodnika ste imeli, da vama je dal se tretjo sanso. Pri nas je bil prvi pobeg avtomatsko padec izpita..

No, ampak kljub vsemu, ne sekiraj se, ti sama tocno ves, kako in koliko je Riva zmozna delat. Samo pac ocitno morata vadit ob raznoraznih "motnjah", in delat na pozornosti v takih momentih, ko bi ona nekaj drugega rada. Pa bo!

Drugace pa, cestitke za opravljen izpit  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


MUNDUS

  • *
    • Prispevkov: 2.081
    • Točke: 0
  • Mond & Isis
Odgovori #557 : 06 December 2008, 22:31:45
*Sara* čestitke za opravljen izpit :) Pa ne se sekirat, kot je že povedala Ovčka, ti točno veš kaj Riva zna, pa luže gor ali dol ;)


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #558 : 07 December 2008, 10:58:07
Sara, čestitke za izpit :) Drugače se pa popolnoma strinjam s predhodnicama :) Ti že veš kaj imaš :D

...sledi svojim sanjam


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #559 : 07 December 2008, 19:09:48
Hvala punce  :-*
Bom rekla da njeno optimalno delo bi blo za enih 93%..recimo tako kot zadnič. Tisto včeraj pa je bil najbrš res mix tega da sem bla js "glih malo" živčna in sem s tem slabo vpljivala nanjo in ji pač ni blo fajn in si je poiskala bol zabavno reč.
Ovčka ja je bil kar prijazen, rekel pa je da smo "prežvele" sam zato ker je funkcioniral odpoklic (2x skliznla in 2x prlaufala nazaj..pač sam mal pretegnt je rekel Leon :)). Je pa vseeno vrgel  2 psa na bbh izpitu in 2 na IPO 1.

In zdej bom še naprej hodila vadit bbh, ampak večinoma po deževljih...ker me prav zaniam kako bo funkcioniralo in kako bi to vodomanio odpravla. Se bomo trudli.

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #560 : 07 December 2008, 20:01:39
Sara čestitke tudi od nas
Ti pa Riva tak vesta kaj zmoreta tako da glavo gor  ;)


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #561 : 07 December 2008, 21:18:48
Mah ne sekiri se :) sj veš da punca zna ;) Naju to še čaka...mamo pa en drug poroblem...moja dela brez problema brez povodca...k jo dam na povodec pa dejmo šnofat po tleh...groza ::)

...sledi svojim sanjam