počitnice

mateja · 3741

mateja

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
: 11 Junij 2007, 13:15:51
Pozdravljeni vsi,ki ste na forumu.Rabila bi vašo pomoč.Imam novofundlanko Piki staro 4 leta. Vsako leto  se srečujemo z enakim problemom - varstvo med dopustom. Bila je v pasjem "hotelu v Zagorju, vendar je večino dneva zaprta v boksu. Zanima me ali kdo koga pozna, ki vzame psa na počitnice. Lahko me pokličete na telefon 031 638 950. Hvala! Mateja    8)



arkula

  • *
    • Prispevkov: 58
    • Točke: 1
Odgovori #1 : 11 Junij 2007, 13:50:44
Pasji hotel oziroma varstvo, kjer psi (veliki in majhni) lahko bivajo tudi v hiši, sicer je pa ogromno ograjeno dvorišče, prostor na samem, v zelenju, ni bližine prometnih cest... je v okolici Tolmina.

kontaktna številka: 041 533 729 - Mirjan.



BRUNO

  • *
    • Prispevkov: 466
    • Točke: 2
  • Naš medvedek
Odgovori #2 : 11 Junij 2007, 15:24:52
Kaj pa vzreditelj-ica Pike? Mi smo našega Bruna med našim dopustom peljali v varstvo k njegovi vzrediteljici. Kdo drugi bi bil lahko bolj zanesljiv, kot njegova druga "mama". 

_____________________________
http://grandmaster.moj-album.com


Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #3 : 11 Junij 2007, 16:32:04
Jaz mojega njufka, ce ga ze ne vzamem s sabo pustim v "hotelu babi" ... da ga se malo bolj razvadijo ;)

Drugace sem pa zadnic v zoo trgovini Kani v Trbovljah zasledila oglas za hotel nekje v blizini Laskega (upam, da sem si prav zapomnila :-[), nisem ravno polagala pozornosti, ker se te moznosti ne posluzujem. Vec o tem pa ne vem... lahko pa posredujem kaksne kontaktne podatke, ce je potrebno.

p.s A smo se mi srecali v Zagorju na Miklavzevem sprevodu? Ko se je Atum veselo prepuscal cohljanju..?


*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #4 : 11 Junij 2007, 17:01:23
Loni je bil za prvomajske ko smo bili mi na morju v hotelu Misa v Jurkloštru(a sem prav napisala? ::)). Baje se je imel fajn, bil priden in bil čez dan privezan zraven njihovih dveh psičk. Seveda je imel tudi vsakodnevne sprehode. Na dan je oskrba 11€ in se ga res splača peljati. Je bil naš Lon prvi gost v hotelu :P in tudi ko gremo na morje(v Grčijo, z avtom in bi trpel zaradi vročine) gre k njiim na počitnice.



BRUNO

  • *
    • Prispevkov: 466
    • Točke: 2
  • Naš medvedek
Odgovori #5 : 12 Junij 2007, 09:14:49
Da bo lažje najti:
http://www.misa-pasjihotel.com/

Pa še ni tako blazno daleč od nas...

_____________________________
http://grandmaster.moj-album.com


mateja

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 12 Junij 2007, 12:54:02
SEM ŽE KLICALA V HOTEL MIŠO, VERJETNO BO PIKI TAM PREŽIVELA POČITNICE. UPAM, DA SE BOMO ŠE SREČALI V EURO PARKU. UPAM, DA BO PIKO KAJ MANJ STRAH. NI RAVNO NAVAJENA, DA BI SREČEVALA PSE, KI SO VEČJI OD NJE. A STA BRUNO IN ATUM V SORODU? NJUNA POJAVA JE TAKO MOGOČNA, DA LAHKO REČEŠ SAMO SPOŠTOVANJE. žE PIKI JE VELIKA IN NJENA POJAVA TUDI, AMPAK BRUNO IN ATUM PA VAU!



MUNDUS

  • *
    • Prispevkov: 2.081
    • Točke: 0
  • Mond & Isis
Odgovori #7 : 12 Junij 2007, 13:46:31
Loni je bil za prvomajske ko smo bili mi na morju v hotelu Misa v Jurkloštru(a sem prav napisala? ::)). Baje se je imel fajn, bil priden in bil čez dan privezan zraven njihovih dveh psičk. Seveda je imel tudi vsakodnevne sprehode. Na dan je oskrba 11€ in se ga res splača peljati. Je bil naš Lon prvi gost v hotelu :P in tudi ko gremo na morje(v Grčijo, z avtom in bi trpel zaradi vročine) gre k njiim na počitnice.

Na njihovi spletni strani pa navajajo, da ima vsak pes svoj box, oz. so v box-u. Zakaj je bil pa tvoj Loni privezan?

LP
Helena


BRUNO

  • *
    • Prispevkov: 466
    • Točke: 2
  • Naš medvedek
Odgovori #8 : 12 Junij 2007, 14:35:20
Mateja, Bruno in Atum nista nič v "žlahti"; sta pa res oba ogromna in oba tam okrog 74 kg...he,he. Drugač sta tudi najboljša prijatelja. Jaz tudi upam, da se še srečamo oz. sem sigurna, da se bomo, samo upam, da se Pika ne bo več bala; ko se bomo nekajkrat srečali, bo ziher tudi strah minil. Tudi beagle Ari je bil prvič čisto prestrašen, ker je Bruno ene desetkrat večji od njega, zdaj mu pa že veselo nagaja, kadar pride na obisk.

Drugače pa tale pasji hotel kar v redu izgleda; ampak mi bomo našega bučmana vseeno vlekli julija s sabo v Dalmacijo. Lani je preživel in se imel fajn, upam, da bo tudi letos tako.

Lp, Gabi

_____________________________
http://grandmaster.moj-album.com


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #9 : 12 Junij 2007, 14:46:14
Jaz vam priporočam hotel Miša, saj poznam lastnike in vem, da imajo radi vse živali, hotel ni v bližini ceste, oz. so zadnja hiša, torej se pri njih cesta konča, tako da je okrog velik travnik in veliko gozda. ZA vašega psa bodo sigurno lepo poskrbeli.

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #10 : 12 Junij 2007, 18:18:57
Na njihovi spletni strani pa navajajo, da ima vsak pes svoj box, oz. so v box-u. Zakaj je bil pa tvoj Loni privezan?

LP
Helena

Privezan je bil na našo željo, ker je zelo rad v družbi ljudi in bi bil nesrečen če bi cel dan preživel sam v pesjaku stran od ljudi. Namreč imamo mi Lona zunaj spuščenega in je skoz zraven nas le ponoči spi v pesjaku.Imajo tudi svoji psički privezani in so potem zraven njiju imeli privezanega še Lona, noč je pa tako kot doma preživel v pesjaku.