srednje šole

Gost · 266359

*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #540 : 06 Januar 2007, 20:44:09
Hej!
Jaz pa nameravam iti na splošno gimnazijo Novo mesto...
Pol bi bila pa veterinarka, čeprow, ko sem izvedela, da ne pridejo wsi v ambulanto, me je kar mal minilo...
Mislim, vegi naj bi šel pregledovat krave za zakol!!? Sej ponoč ne bi mogla spati, tako bi me pekla vest...
Sicer pa, saj imam še približno 6 let, da se odločim! :o
In če se v tem času ne bi mogla odločiti, kdo sem in kam grem bi šla pač z glavo butat ob zid! LOL, joke...

Lp, Ana & Bono  :-* :-*

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^


*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #541 : 06 Januar 2007, 22:27:43
*ana* tudi jaz sem hotela biti nedolgo nazaj veterinarka. Ko sem izvedela, da je težko dobiti službo v ambualnti in, da bi pregledovala krave za zakol me je do vsega skupaj minilo in sem se odločila za prometnega tehnika. Je potem lažje dobiti službo in vse..

Lp,  ;)



piki_ca

  • *
    • Prispevkov: 394
    • Točke: 0
  • PiKc&Gali
Odgovori #542 : 07 Januar 2007, 11:49:37
Tudi jaz sm bla 100% da bom šla veterino studirat sam zdej pa nism več 100% ker je zeloo tezko dobit sluzbo in tudi nočem v kaki klavnici delat! mogoče bom namesto veterine sla zootehnologijo ali kako biologijo...


lp ksenja

**A dream is something in your mind and in your heart - where it will stay forever unless you bring it to life...**
Pika&Ksenja


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #543 : 07 Januar 2007, 13:09:49
Tudi jaz sm bla 100% da bom šla veterino studirat sam zdej pa nism več 100% ker je zeloo tezko dobit sluzbo in tudi nočem v kaki klavnici delat! mogoče bom namesto veterine sla zootehnologijo ali kako biologijo...


lp ksenja

Enako, tudi sama sem sanjala o tem, da bi bila veterinar... Se pa strinjam z vsemi vami, da tudi sama ne želim delati v kakšni klavnici... Tako da... Ne vem, verjetno bom šla na gimnazijo- splošno ali pa na ekonomsko... Nekaj časa imam še, da se odločim... Upam, da se bom pravilno  :) Se je pa težko odločit za eno srednjo šolo...  :-\


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #544 : 03 Februar 2007, 21:15:03
Kam greste na Informativne dni?

Jaz grem na BIC.Azu boš slučajno tam?

Aja še nekaj...a kdo ve ali ima Tehnična gimnazija na bic-u popoldne in dopoldne pouk ali samo dopoldne?

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #545 : 03 Februar 2007, 21:25:10
Jaz verjetno ne bom tam (se nisem prijavila, da bi kje pomagala...bom raje doma kam šla s psom ::))
Drugače pa če se ne motim, ne bo na šoli nobenega razreda razen tistih učencev, ki bodo pomagali pri informativnem dnevu (lansko leto je imelo sicer nekaj pvih letnikov - tudi jaz - pouk v starem delu, letos pa smo baje vsi prosti v petek)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #546 : 03 Februar 2007, 21:37:41
ok  pa da še jaz opišem svojo  "nedokončano zgodovino" šolanja

vrtec mojca
oš nove jarše


za naprej pa sanjam faks veterine in po končanem faksu imeti svojo psarno bernijev...  ampak samo eno oz. 2 vprašanja me mučita

kakšne ocene moram imeti za faks veterine oz. gimnazijo (newem na katero gimnazijo moram pred faksom :-[ )?
in ali imam na faksu veterine lahko v "sobi" oz. pač prostru kjer bom  bivala lahko psa?

lp, tyasha



*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #547 : 03 Februar 2007, 21:52:15
Jaz grem v petek zjutraj na Borisa Kidriča( prometni tehnik), popoldne grem na poslovno komercialno za v soboto pa še ne vem kam bom šla..

Lp,  :)



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #548 : 04 Februar 2007, 10:25:41
kakšne ocene moram imeti za faks veterine oz. gimnazijo (newem na katero gimnazijo moram pred faksom :-[ )?
in ali imam na faksu veterine lahko v "sobi" oz. pač prostru kjer bom  bivala lahko psa?

Za gimnazijo je cisto vseeno, na katero gres. Za vpis na veterino rabis zelo dobre ocene vsa 4 leta gimnazije in precej tock na maturi, predvsem iz biologije.

Ko bos enkrat na faksu, bos pa najbrz lahko imela psa s sabo v sobi, tudi tako sobo se da najet, samo malo dlje jo je treba iskat :)

battito animale


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #549 : 04 Februar 2007, 12:01:50
Za gimnazijo je cisto vseeno, na katero gres. Za vpis na veterino rabis zelo dobre ocene vsa 4 leta gimnazije in precej tock na maturi, predvsem iz biologije.

namesto biologije se lahko "zapicis" tudi v kemijo ali fiziko, ce ti bolj lezita. Namrec, poleg tock splosnega uspeha mature in zakljucnih ocen 3. in 4. letnika kar nekaj tock prinese ocena uspeha pri enem od izbranih naravoslovnih predmetov na maturi (kot receno, izbiras lahko med kemijo, fiziko in biologijo).

Glede na to, da si iz Lj., bi rekla, da bos v casu studija stanovala doma ...
lp, m.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #550 : 04 Februar 2007, 12:09:51
ok  pa da še jaz opišem svojo  "nedokončano zgodovino" šolanja

vrtec mojca
oš nove jarše


za naprej pa sanjam faks veterine in po končanem faksu imeti svojo psarno bernijev...  ampak samo eno oz. 2 vprašanja me mučita

kakšne ocene moram imeti za faks veterine oz. gimnazijo (newem na katero gimnazijo moram pred faksom :-[ )?
in ali imam na faksu veterine lahko v "sobi" oz. pač prostru kjer bom  bivala lahko psa?

lp, tyasha

Imeti moraš zelo dobre ocene v 3 in 4. letniku gimnazije ter čim bolšo opravljeno maturo v primeru, če se pojavi omejitev vpisa, če ga ni lahko z 2 prideš gor... Imeti moraš vsaj en naravoslovni predmet za maturo. Drugače mi pa ni jasno kako misliš imeti psa v prostoru kjer boš bivala ? Veterina kot fax, ne oddaja sob vsaj mislim tako...

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #551 : 04 Februar 2007, 12:15:47
hvala za vse odgovore

 
prostor , tomislim kot internat pa ne internat ampak nekj drugega samo se n eznam prvilno izrazi... :-[



ella

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 5
  • Lota
Odgovori #552 : 04 Februar 2007, 12:22:53
T.M.T , tehnična gimnazija ima dopoldne in popoldne pouk...vsaj kokr jaz vem. Hodi ena prijateljica na tehnično. ;)

Glede informativcev...jaz grem pogledat na gimnazijo Vič, Poljane in Ledina. ;)

Od najstarejših dni človekove civilizacije in kulture je pes njegov prijatelj in sopotnik.


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #553 : 04 Februar 2007, 13:04:09
Š*t... :(
A je drugače zadovoljna?Mene edino vožnja skrbi (minimalno 4h na dan :-\)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #554 : 04 Februar 2007, 13:11:11
če misliš študentske domove potem je odgovor ne, tam psov ne spuščajo kolikor jest vem :)

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #555 : 04 Februar 2007, 13:13:21
Pustijo, ampak moraš imeti dovoljenje uprave doma in soglasje sostanovalcev.

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #556 : 04 Februar 2007, 13:19:21
Tole navaja 3. alineja 40. člena domskega reda:

Vseljevanje živali ni zaželeno. Za morebitno bivanje živali v Zavodu je treba pridobiti soglasje Uprave, s tem, da lastnik za žival prevzema popolno odgovornost in pridobi soglasje stanovalcev apartmaja oziroma sobe.

Lp

p.s.: Tole velja za študentske domove, kako je z dijaškimi, pa ne vem.


Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #557 : 09 Februar 2007, 14:54:43
Mi smo bili danes na bic-u.Fullllllll,mi je všeč...sploh to,da je veliko biologije pa,da majo ogromno živali :).Sploh Darvin (3m indijski piton) je luštn :).Ja 100% grem dol...
Azu a tebe biologijo Mika uči?

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #558 : 09 Februar 2007, 14:58:19
Ja, mene ima biologijo Mika. :) Zakaj?
Je bilo slučajno na informativnem dnevu kaj psov (bokserka, mešanka in mops) ali mogoče kakšna podganica? Lanko leto vem, da je Lila (profesorica) pripeljala na info. svoje pse. ;D

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #559 : 09 Februar 2007, 15:24:23
A je vredu?Men ful simpatična deluje...podganica je bla,bokserka tudi,mops ja,pa mešanka-zaradi katerega sta se 2 skregala ::).Še to...a mate vet. in gimnazici večina istih učiteljev?

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #560 : 09 Februar 2007, 15:29:49
Je v redu...samo včasih prehitro govori in skače med snovjo naprej in nazaj, tako da so zapiski bolj ne, kot ja. ::)
Za splošne predmete imamo mešano...pri splošnih se mi zdi, da ni učitelja, ki bi učil samo gimnazijce in ne tehnikov ??? in obratno. Razen, če mi tehniki tega predmeta, nimamo. ::)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #561 : 09 Februar 2007, 15:38:16
Aha!Fajn,pol te bom še zažerala kaj moram pri kterih učiteljih pazit...mi je sicer program veterinarjev bolj privlačen ( ko imate več prakse,pa dela z živalmi),ampak nimam nobenega namena več na veterino it,tako,da bi gimnazija čisto vredu :).

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


ella

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 5
  • Lota
Odgovori #562 : 09 Februar 2007, 16:00:24
Citiraj
A je drugače zadovoljna?
Ja, je rekla da ji je v redu. ;)

Jaz sem bila danes na Viču in mi je bilo všeč... ena učiteljica, ki uči fiziko je rekla lepo se imejte in  pa učite se. ::) Že takoj na infortmativcu.

rina oz. kdor je še na Viču, katera je tista učiteljica za nemščino? Meni se je zdela ful prijazna in simpatična...

Od najstarejših dni človekove civilizacije in kulture je pes njegov prijatelj in sopotnik.


Tika

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
  • mala cvilka Tika
Odgovori #563 : 09 Februar 2007, 16:54:16
Ella, tale od fizike pa mora biti moja razrednicarka ;D Kar ubogajte jo >:D

A je ta za nemscino starejsa, ali... ???


ella

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 5
  • Lota
Odgovori #564 : 09 Februar 2007, 17:04:25
A tvoja razredničarka je? Mislim, da ji je ime Vida Kariž Merhar.

Hmm, ni ravno mlada ampak ni še tok stara, se mi pa zdi da ima ful smisla za humor. Ima pa blond lase.

Od najstarejših dni človekove civilizacije in kulture je pes njegov prijatelj in sopotnik.


Tika

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
  • mala cvilka Tika
Odgovori #565 : 09 Februar 2007, 17:11:11
Ja, moja razrednicarka je :) Pa dobro si si zapomnila ime (nekateri v mojem razredu (2.letnik) se sedaj tocno ne vedo) :-[

Aha, potem pa ta ni moja uciteljica nemscine ;)


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #566 : 09 Februar 2007, 17:51:12
Ella, a taka bolj majhna in drobna?

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


ella

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 5
  • Lota
Odgovori #567 : 09 Februar 2007, 18:08:23
 ;D Nene, saj si nisem zapomnila imena, samo na spletno stran od Viča sem pogledala imena učiteljev fizike, pa vedla sem da je, ko se nam je predstavila povedala dva priimka. 8)

Nadja, drobna lihk ni preveč...pa na paž je postrižena. No sej...bom že zvedla, če bom prišla na Vič..

Je bil še kdo na Viču na informativnem?

Od najstarejših dni človekove civilizacije in kulture je pes njegov prijatelj in sopotnik.


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #568 : 09 Februar 2007, 20:14:14
Ella, pomojem je to ta, ki sem jo jaz imela.. samo nisem prepričana, ker se meni ni zdelo, da bi imela smisel za humor  ;D

Ko boš na Viču pa le povej kdo te uči, da ti lahko kaj povemo  >:D ;D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #569 : 09 Februar 2007, 20:17:08
A je na Viču koga učila Marta Lukanec (kemija)? Me samo firbec matra kakšna se vam zdi  ;D