srednje šole

Gost · 266191

Zala

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 2
  • moj moj:)
Odgovori #330 : 03 April 2006, 19:05:29
na Viču jih je 110 preveč  :-\ :'(....sploh ne vem kaj nej naredim...eni mi pravjo, da nej prenesem eni da nej ustrajam... :-\

Zala & Ares


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #331 : 03 April 2006, 19:07:45
Zala tole pa mislim da je čisto odvisno kakšne ocene imaš  ;) Če maš ful lepe ti kar vztrajaj, če je pa malo slabše potem pa raje preloži da ne bo potem že premalo mest v drugem krogu  :)



Zala

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 2
  • moj moj:)
Odgovori #332 : 03 April 2006, 19:09:20
jah imela bom verjetno ene 2 ali 3 šterke... mogoče bo še kaj z raziskovalno...  :-\

Zala & Ares


piki_ca

  • *
    • Prispevkov: 394
    • Točke: 0
  • PiKc&Gali
Odgovori #333 : 03 April 2006, 21:41:41
pr nas jih je pa 12 premalo :o juhuhu :)

**A dream is something in your mind and in your heart - where it will stay forever unless you bring it to life...**
Pika&Ksenja


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #334 : 03 April 2006, 21:47:10
Zala, to je v bistvu neke vrste loterija zdaj... ko smo se mi vpisovali je bilo isto. Ful preveč, potem so se pa se jih je ful vstrašilo in so prenesli prijave in je Vič pristal brez omejitve  :D
Tako da jaz ti svetujem, da se sama odloči. Če boš prenesla prijavo in bo Vič brez omejitve ti bo ful žal, če pa ne boš prenesla in ne boš prišla gor (samo hipotetično) ti bo pa spet žal...

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #335 : 03 April 2006, 21:52:13
Ja saj moj sošolec ima 4 ali pa 5 štirk (predmete) pa cilja na Vič ::) Po mojem ima malo visoke cilje  ;D Pa še njegove delovne navade so bolj tako, tako  :D



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #336 : 03 April 2006, 22:26:47
joj,vi se sekirate ker mate po 3 šterke..kaj nej pa js delam ko mam dva predmeta 3  :-[ ;D
Sicer bom mela uspeh prav dober,ker mam dost 5k.

lp

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


piki_ca

  • *
    • Prispevkov: 394
    • Točke: 0
  • PiKc&Gali
Odgovori #337 : 04 April 2006, 13:46:34
ojla
a se je kdo vpisal na gim Bežigrad ali pa na GESŠ Trbovlje? ::)

**A dream is something in your mind and in your heart - where it will stay forever unless you bring it to life...**
Pika&Ksenja


anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #338 : 04 April 2006, 14:31:42
Na Poljanah, smer gimnazija pa jih je 114 preveč, medtem ko se jih je iz našega razreda 15 vpisalo sem ::). Veliko se jih je že prestrašilo in so leteli k psihologinji spraševat neki za prenos prijave. Na klasični Poljane pa sta dva premalo (sprejmejo 90) ::), kok so vsi letos navalili na splošno.

Rinchy, kok jih mate pa na Ljubljani preveč, 49 al 39 ??? :)?

In mimogrede, jaz sem imela dons ponoči nočno moro, da so bili NPZ-ji za biologijo dolgi ogromno strani in ko smo pisali že pol ure nas je imela večina rešeno šele prvo stran :o. Takrat smo si vsi lepo prepisovali pa pomagali (celo učiteljica nam je rešitve govorila), naenkrat pa je ravnateljica po obvestilu oznanila, da moramo vsi iti na šolsko proslavo tisti trenutek, za NPZ pa so rekli, da bomo pisali pač samo popravce ;D.

lp



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #339 : 04 April 2006, 18:02:41
ojla
a se je kdo vpisal na gim Bežigrad ali pa na GESŠ Trbovlje? ::)


7 Mojih sošolk in 3 sošolci  ::)
Anana dej nehaj s takimi se bo potem še kaj uresničilo  :D



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #340 : 04 April 2006, 18:17:34
Na Poljanah, smer gimnazija pa jih je 114 preveč, medtem ko se jih je iz našega razreda 15 vpisalo sem ::). Veliko se jih je že prestrašilo in so leteli k psihologinji spraševat neki za prenos prijave. Na klasični Poljane pa sta dva premalo (sprejmejo 90) ::), kok so vsi letos navalili na splošno.

Rinchy, kok jih mate pa na Ljubljani preveč, 49 al 39 ??? :)?

In mimogrede, jaz sem imela dons ponoči nočno moro, da so bili NPZ-ji za biologijo dolgi ogromno strani in ko smo pisali že pol ure nas je imela večina rešeno šele prvo stran :o. Takrat smo si vsi lepo prepisovali pa pomagali (celo učiteljica nam je rešitve govorila), naenkrat pa je ravnateljica po obvestilu oznanila, da moramo vsi iti na šolsko proslavo tisti trenutek, za NPZ pa so rekli, da bomo pisali pač samo popravce ;D.

lp
46  ;) (sprejemajo jih 90,vpisanih pa je 136  :) )

lp,
nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #341 : 04 April 2006, 18:20:26
Uh, na Vič je pa več navala kot sem pričakovala. Ko sem šla jaz gor, jih je blo 40 preveč, pa še to so potem nekj prenašali prijave. Zgleda da so Poljanje in Vič čedalje bolj "in".

Jaz mislim, da če res ne upaš na čudež, da se splača vztrajat (razen če je možnost da si sprejet res majhna). Malo povprašajte po drugih OŠ kakšne ocene kaj imajo... Saj ne morejo imeti čisto vsi ki so se vpisali na Poljane ali Vič samo petice, priznanja in kaj jaz vem kaj še vse. Če ne prideš kamor si žele, pa poskusiš v drugem krogu. Če pa ne prideš, greš pa nekam drugam ane... Nakoncu boste kdaj dni preklinjali svojo odločitev, kdaj se boste pa samo zahvaljevali komurkoližepač ;D da ste se tako odločili.
Moje mnenje. ;)

lp in vso srečo!
Zala, upam da se naslednje leto vidimo na Viču. :)

Los je car!


anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #342 : 04 April 2006, 18:51:00
Vaje za NPZ biologija, če kdo rabi  :): http://www.ric.si/6_9os/gradiva/pole/041/3_obdobje/421-3-1.pdf

lp



scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #343 : 04 April 2006, 19:05:30
Zala, to je v bistvu neke vrste loterija zdaj... ko smo se mi vpisovali je bilo isto. Ful preveč, potem so se pa se jih je ful vstrašilo in so prenesli prijave in je Vič pristal brez omejitve  :D
To je bilo leto, ko se je v srednjo šolo vpisoval tudi moj brat. In takrat so na Viču ful grdo naredili, ker so vpisane učence prepričevali, da s svojim uspehom ne bodo mogli priti na Vič in da jim svetujejo, da prenesejo prijavo. Brat jo seveda je (in kasneje sem zvedela za še več ljudi,ki so jim to svetovali). Tako so se znebili kar velikega števila vpisanih, naknadno odprli še 1 razred in sprejeli vse (brez omejitve - zaprt vpis).
Takrat se mi je še dodatno zamerila "uprava" te gimnazije (že tako nisem marala ravnateljice in podravnateljice). Čeprav sem jo sama obiskovala in je drugače super šola... Ima pa nekaj ljudi, ki si ne zaslužijo naziva pedagog.  >:(


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #344 : 04 April 2006, 20:51:33
Jaz bi pa kar tukaj postavila vpr. :).A mi lahko kdo pove kaj vse je v tem preverjanju za IQ--->mi ga imamo v torek pa me malo firbec matra :P...


P.S:Držimo pesti in tačke,da pridete na željeno šolo ;)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #345 : 04 April 2006, 21:39:08
IQ mislš to: MFBT? Ah povedat ti ne moram kaj dosti. Imaš različne sklope od računanja(na pamet) do iskanja parov(likov),na zadnji strani se spomnim ko smo šli na čas kdo bo prej narisal več naglavo obrnjenih 'pi-jev' . Nič posebnega,samo razmišljaj s svojo glavo  ;) . Meni je sicer samo pri enem sklopu uspelo prit do konca,ampak ok  ;D

lp

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Zala

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 2
  • moj moj:)
Odgovori #346 : 05 April 2006, 20:24:06
ja Rina, jaz tud upam, da se vidimo na Viču drugo leto..  ;)
prijavo bom pa pustila. upam na to, da jih bo nekaj preneslo pa da bodo tudi slabši od mene po uspehu... jah morm tvegat, drugač mi bo ful žou, če bom imela dost točk in bom upisana kr na eni gimnaziji...
Drugače pa bomo 13.4. poklicali po šolah in vprašali, koliko se jih je kaj prepisalo... bomo vidl, če bodo hotl kaj povedat..  ;D
no, pa še nekaj za mojo sošolko... imela bo verjetno 1 šterko in se bo prepisala na Šubo, ker kao na Vič ne bo prišla  :o a ni to naumnost, če si želi na vič?????

lp, pa upam, da boste pršle kamor boste hotle  :-*

Zala & Ares


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #347 : 05 April 2006, 21:01:15
Zala, če prideš na Vič te pridem lastnoročno obmetavati s koruzo drugo leto  ;D :P :P malo se hecam, da se ne bo kdo ustrašil.

Držim pesti, da vam vsem uspe priti na željeno gimnazijo!

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #348 : 05 April 2006, 23:15:56
Zala, če prideš na Vič te pridem lastnoročno obmetavati s koruzo drugo leto  ;D :P :P malo se hecam, da se ne bo kdo ustrašil.

Držim pesti, da vam vsem uspe priti na željeno gimnazijo!

zala jaz ti priporočam, da zoe kar resno vzameš ..ona vedno reče na smešen način a misli pa prekleto resno ;) ;) ;)...ampak ne se je bat

ja tudi jaz držim pesti za vse vas da pridete na svoje šole....jaz sem že na svoji prečudoviti šolici ;D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #349 : 06 April 2006, 14:05:00

Los je car!


~Lunca~

  • Gost
Odgovori #350 : 06 April 2006, 14:20:21
Kaj si vse dijaki zmislejo da ne bi imeli šole :P :P



scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #351 : 06 April 2006, 14:29:14
http://24ur.com/naslovnica/novice/slovenija/20060406_3072032.php
V bistvu se meni to zadnje čase ne zdi več ravno smešno.... Začelo se je s sodišči (kdor spremlja aktualne novice, ve, da je v zadnjem času bilo ogromno lažnih bomb na različnih sodiščih v različnih mestih), sedaj pa se očitno nadaljuje s šolami, kajti poleg Viča, so imeli nedavno "bombo" tudi na SVGŠL (vzgojiteljska, plesna, gimnazija Ljubljana, pedagoška fakulteta -> all in one). In to, da se nekomu zdi zabavno groziti javnim institucijam (predvsem takšnim, kjer so vpleteni otroci) se meni ne zdi ravno zabavno...  :-\


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #352 : 06 April 2006, 14:44:31
V bistvu se meni to zadnje čase ne zdi več ravno smešno.... Začelo se je s sodišči (kdor spremlja aktualne novice, ve, da je v zadnjem času bilo ogromno lažnih bomb na različnih sodiščih v različnih mestih), sedaj pa se očitno nadaljuje s šolami, kajti poleg Viča, so imeli nedavno "bombo" tudi na SVGŠL (vzgojiteljska, plesna, gimnazija Ljubljana, pedagoška fakulteta -> all in one). In to, da se nekomu zdi zabavno groziti javnim institucijam (predvsem takšnim, kjer so vpleteni otroci) se meni ne zdi ravno zabavno...  :-\

Med sodišči in šolami pa so razstrelili še kovček na tržnici v BTC-ju :o

Lp nina



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #353 : 06 April 2006, 14:57:20
Eh, kaj je ta ravnateljica rekla... Da nam je naročila naj se obujemo in oblečemo. Kdaj že? ??? ::) Samo po radijotu so povedali da naj gremo iz šole.
Jasno, da sem bila jaz med tistimi 6 debili, ki smo šli ven v copatih in brez jaken. V sneg in dež. ;D ;D Itak smo vsi mislili da je vaja in da gremo samo ven stat za 5 min. Potem se pa nismo smeli it več obut, ker smo bili ravno tam kjer je bila razredničarka, ki nam ni pustila. ::) Potem sem morala pa štumfe po radjatorjih sušit. ::) No ja, saj geografije nismo imeli. :D

Tistega ki je klical na sodišče so pa menda že našli.

lp, rina

Los je car!


Zala

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 2
  • moj moj:)
Odgovori #354 : 06 April 2006, 16:10:09
hehe...  :D zoe, ne me strašit... upam da nisi čist resna!!!

bamba jaooo, kdo se je pa to zmislu  :D

Zala & Ares


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #355 : 06 April 2006, 16:15:46
Hecam se zala  :D

Ma ja bomba, eh...ne vem kdo si je to zmislu...upam, da ni kdo iz naše šole  :-\

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #356 : 06 April 2006, 17:20:35
zoe se nič ne heca ;)

bomba :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Zala

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 2
  • moj moj:)
Odgovori #357 : 06 April 2006, 17:22:10
ja, jst tud upam, da ni iz te šole  :D če pa že je, pa nej bo 4. letnik  :D

aja, zoe, kater razred točno si? a, b, c...?? da mal pogledam fotke na netu...rina ti tud povej  :) če ni skrivnost  :)

Zala & Ares


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #358 : 06 April 2006, 17:55:01
Zala, mogoče bo pa kakšen več prenesel prijavo kam drugam. ;) Naša šola je pač eksplozivna. ;D

Zoe je 4.A, jaz pa 2.D. Sicer pa se zoe lahko bojiš, ker itak ne bo zdelala. :P Hecam se, zoek je priden in vzoren učenjak.
Drugače pa še stran našega razreda, če te zanima.
http://teja.kicks-ass.net/d/

lp, rina

Los je car!


Zala

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 2
  • moj moj:)
Odgovori #359 : 06 April 2006, 18:38:01
rina, na vaši skupinski si ti druga vrsta od zgori dol tretja?? aja tista v zadni vrsti v oranžnem... ona ma baje ful proti tej gimnaziji, ker ji ne gre dobr al kuko že... eno moja sošolka se je dopisvala z njo men se zdi no...  :)  :D
zoe, vi ste ga res hud klas... usaj tko k gledam... kera pa si - na sliki... ?  :D

aha evo še gim. vič... http://www.gimvic.org/dijaki/fotografije_razredov/2005_06/

Zala & Ares