Tudi na Bolhi so takšni - ODSVETUJEMO NAKUP!

alora · 516276

Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #180 : 17 December 2007, 18:43:49
Itak da ne mores, ampak glede na to, kok je folk lahko zmesan, ocitno prodajalec tega ne ve. Verjetno isce samo nacin, da bi se psa cimprej/cimlazje/cimceneje znebil (na kao human nacin - brez brce na cesto)..  ::)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #181 : 17 December 2007, 19:39:14
Psa ne moreš poslati po pošti. Ne se smešit, no!

Ne vem,kako je s tem danes,ampak včasih se je dalo.

Preden me napadete,naj povem,da se je to dogajalo,ko sem bil star 7 let.

Namreč kupili smo psičko Madžaski kuvaš v Vojvodini in jo dobili po pošti.Skupaj sta bili zbiti dve gajbici za jabolka,noter pa uboga psička.Poštna uslužbenka (naša sorodnica) je že navsezgodaj prišla po nas,naj pridemo po psa.


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #182 : 17 December 2007, 19:52:47
Seveda se jih je dalo poslati po pošti. In tudi dejansko so jih kar precej pošiljali.

Sem pa zadnjič videla na bolhi en zanimiv oglas, ki pa ga ne najdem več. Glasil se je pa nekako takole: prodam 5 samičk argentinske doge, stare 24 mesecev, zaradi opustitve vzreje. Rodovniških staršev, brez rodovnika. Ne smrdijo, primerne za v blok. cena 500€, tisti, ki kliče prvi, plača samo stroške (100€)


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #183 : 17 December 2007, 20:00:14
Seveda se jih je dalo poslati po pošti. In tudi dejansko so jih kar precej pošiljali.

Sem pa zadnjič videla na bolhi en zanimiv oglas, ki pa ga ne najdem več. Glasil se je pa nekako takole: prodam 5 samičk argentinske doge, stare 24 mesecev, zaradi opustitve vzreje. Rodovniških staršev, brez rodovnika. Ne smrdijo, primerne za v blok. cena 500€, tisti, ki kliče prvi, plača samo stroške (100€)

Pa kaj vse pride ljudem na pamet  >:( Starši so rodovniški pa nimajo rodovnika mislim halo  >:( Pa tisti ki kliče prvi dobi popust  >:(
pa kaj ti ljudje mislijo da so psi kake obleke za prodajat al kaj  >:( :-X



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #184 : 17 December 2007, 20:02:10
Predvsem pa so se šli vzrejo in vzrejali nerodovniške mladiče  :(



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #185 : 17 December 2007, 20:02:39
Pa kaj vse pride ljudem na pamet  >:( Starši so rodovniški pa nimajo rodovnika mislim halo  >:( Pa tisti ki kliče prvi dobi popust  >:(
pa kaj ti ljudje mislijo da so psi kake obleke za prodajat al kaj  >:( :-X
Starši nimajo vzrejnega pa mladički pač ne morejo bit rodovniški. Kaj je tukaj tako nenormalnega. Chappijeva starša sta tud rodovniška on pa ne, pa se ne sekiram. 
Sam tole z "tisti, ki kliče prvi, plača samo stroške" je pa  >:(



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #186 : 17 December 2007, 20:04:25
Starši nimajo vzrejnega pa mladički pač ne morejo bit rodovniški. Kaj je tukaj tako nenormalnega.

Alya problem je ker starši ponavadi nimajo vzrejnega zaradi kakšnih napak ali nečesa kar recimo ni značilno za pasmo in zaradi česar niso dobili vzrejnega.



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #187 : 17 December 2007, 20:06:25
Saj.



silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #188 : 17 December 2007, 20:06:39
ja in takih ljudi je vedno več tako pa tudi vedno več kužkov ki pristanejo v zavetišču  >:(



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #189 : 17 December 2007, 21:11:43
Ja ja Lanabela takole gre:
Še 4 samice rodovniških staršev brez rodovnika zaradi opustitve vzreje,po 500eur/kom;brez vonja,primerne tudi za v blok,umirjene, Prvemu ki pokliče eno podarimo,plača samo stroške 100 eurov.Lepo novoletno darilo

PA še ena cvetka:
Bi svoje najdražje razveselili in jim podarili najlepše darilo, ki si ga želijo?! Mladiček srninega pinča je pravo darilo za otroke, mlado družino,starejše in vse, ki si želijo dobre družbe in tihe ljubezni, da bi za nekoga še posebej lepo skrbeli.

 ::) ::)



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #190 : 17 December 2007, 21:13:53
Ja ja Lanabela takole gre:
Še 4 samice rodovniških staršev brez rodovnika zaradi opustitve vzreje,po 500eur/kom;brez vonja,primerne tudi za v blok,umirjene, Prvemu ki pokliče eno podarimo,plača samo stroške 100 eurov.Lepo novoletno darilo

PA še ena cvetka:
Bi svoje najdražje razveselili in jim podarili najlepše darilo, ki si ga želijo?! Mladiček srninega pinča je pravo darilo za otroke, mlado družino,starejše in vse, ki si želijo dobre družbe in tihe ljubezni, da bi za nekoga še posebej lepo skrbeli.

 ::) ::)
Ah ja ::)  Še to: so lahko psi vrhunske vzreje če nimajo rodovnika? ??? ::)



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #191 : 17 December 2007, 21:21:00
Še en tak bolj čuuden oglas:
ČEZ EN MESEC BO IMELA MOJA PSIA,KI JE ČISTOKRVNA PASME ROTTWEILE MLADIČE!
ZATO PROSIM VSE KI BI IMELI TAKEGA PSA ČE GA REZERVIRAJO DA VEM ALI BI PSA ALI PSICO Z REPOM ALI BREZ!PSICA JE ČISTOKRVNA VENDAR BREZ RODOVNIKA (NISMO PAČ GA ZAHTEVALI).
PSICA JE MIRNE NARAVE IN IMA ZELO RADA OTROKE IN JE POSLUŠNA IN UBOGLJIVA!
IZHAJA PA IZ HOUSE OF EDELSTEIN,KOGAR PAČ ZANIMA!

Aha, niso zahtevali rodovnika. ::)  A je to pogosto da si bodoči lastniki lahko izberejo ali hočejo mladička z/brez repa?



Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #192 : 17 December 2007, 21:26:17
Pri rotvajlerjih ne, ker se jim sploh ne kupira več repov (rodovniškim). Pri ostalih pasmah si pa lahko zbiraš, seveda odvisno kje psa kupuješ in kakšne zakone imajo tam.



Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #193 : 18 December 2007, 09:02:53
Starši nimajo vzrejnega pa mladički pač ne morejo bit rodovniški. Kaj je tukaj tako nenormalnega. Chappijeva starša sta tud rodovniška on pa ne, pa se ne sekiram. 
Spet isto... ::) Nenormalno je to, da pse z rodovnikom in brez vzrejnega dovoljenja (ki ga niso dobili zaradi bog ve katere napake) sploh parijo... In potem te pse še prav drago prodajajo....  ::)

Še 4 samice rodovniških staršev brez rodovnika zaradi opustitve vzreje,po 500eur/kom;brez vonja,primerne tudi za v blok,umirjene, Prvemu ki pokliče eno podarimo,plača samo stroške 100 eurov.Lepo novoletno darilo

PA še ena cvetka:
Bi svoje najdražje razveselili in jim podarili najlepše darilo, ki si ga želijo?! Mladiček srninega pinča je pravo darilo za otroke, mlado družino,starejše in vse, ki si želijo dobre družbe in tihe ljubezni, da bi za nekoga še posebej lepo skrbeli.

 ::) ::)
Svašta... Sploh ne grem brat te bolhe, ker postanem kar slabe volje... Sam dokler bo folk tok neumen, kot je (večina), se bodo pojavljali tudi taki oglasi...  ::)  :(

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #194 : 18 December 2007, 11:54:31
Aha, torej je eno že prodal. Za 100€. Zdej se bodo pa kupci spet lahko zagrebli, da bo prvi dobil naslednjo psico za 100€. In bo bil prepričan, kakšno super kupčijo je sklenil. Pa je sicer dve leti staro psico  težko celo podariti, ne glede na to da ne smrdi.


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #195 : 18 December 2007, 13:47:40
Sem šla spet malo brskat po bolhi in sem našla en oglas ki se mi je zdel sumljiv zato sem kliknila na vsi oglasi tega prodajalca in se mi je to prikazalo

izbrisan link do prodajalca

In res sem jezna ker tega ni in ni konec  >:( je pa ta preprodajalec v vseh oglasih napisal  malo drugače ampak se še zmeraj vidi da je to od enega in istega  >:(  :-X



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #196 : 24 December 2007, 20:07:28
Zopet novo leglo lepih prikupnih bež(rednose)in črnih psičkov, mamice kokeršpanijelke in očeta labradorca.Psički bodo manjše rasti in zelo živahnega značaja kakor prejšnje leglo.Slike bodo na ogled v tekočem tednu.

A zdaj že namerno parijo 2 popolnoma različni pasmi? ??? >:(



nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #197 : 24 December 2007, 21:06:54
A zdaj že namerno parijo 2 popolnoma različni pasmi? ??? >:(
A bejž,no  ::)



Sanja

  • *
    • Prispevkov: 423
    • Točke: 2
  • Irish rocks!
Odgovori #198 : 25 December 2007, 20:34:38
nov diler; simonsbek ...
in po njegovem mnenju imajo vsi psi od jazbečarjev, mopsov, bassetov itd.
citiram:
"zelo lepi odličnih staršev igrivi malo pa tudi nagajivi primerni za v stanovanje saj ne puščajo dlake ter nimajo vonja. So že veterinarsko pregledani, cepljeni, dobili so že pasto proti notranjim parazitom imajo pa že tudi mikročip ter slovenski potni list."

Pri vsaki pasmi isto napisano.  >:(

Pa da tega človeka ni sram. Pa sram naj bo tud tistega, ki se bo pustil tako nategnit! Joj, da bi jaz delala na bolhi bi tako zmetala take svinjarije dol ...  :-X


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #199 : 25 December 2007, 21:27:32
Meni dvigne pritisk ko preberem...igrivi malo pa tudi nagajivi.... ej to je bilo že pri tolkih napisano, da bi si res lahko vsaj kaj novega zmislili.
Najbolj sram je res lahko tiste ki grejo kupiti od takšne golazni pse (ker to absolutno ni čovek za mene).


kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #200 : 25 December 2007, 23:42:08
Ni nov diler, samo "novo pakovanje". Gre za KD Mislinja. Vedno isti tekst, iste fotke, samo gesla menjajo, mogoče kao za krinko, da ne bo kdo rekel, da so imeli že veliko oglasov....  >:(



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #201 : 26 December 2007, 10:04:07
Ali imajo toliko legel, ali pa se njihovi psi ne starajo. Septembra 2006, je imel oglas za višavske terierje stare takrat 3 mesece. Zadnjič je imel še vedno isto sliko in psi so bili stari 3 mesece kot pred več kot enim letom.



Laby

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #202 : 26 December 2007, 10:13:18
Tudi jaz sem zasledil oglas za labradorca na bolhi, pa me zanima, če kdo pozna vzrediteljico iz Stare cerkve pri Kočevju.

Lep pozdrav.



zoya

  • *
    • Prispevkov: 222
    • Točke: 0
  • Oliver
Odgovori #203 : 26 December 2007, 21:21:33
Tudi jaz sem zasledil oglas za labradorca na bolhi, pa me zanima, če kdo pozna vzrediteljico iz Stare cerkve pri Kočevju.

Lep pozdrav.
jaz je ne poznam, ti pa svetujem, da pokličeš na KZS in preveriš leglo ter vzrediteljico

sicer pa mene še bolj pogreje, ko ti preprodajalci med vsemi navedbami o ne odpadanju dlake in o vonju itd, napišejo, da so mladiči cepljeni proti otroškim boleznim  >:( >:(

Alya, se mi zdi da tudi sami ne vedo koliko so točno stari in pač napišejo starost, ki je primerna za oddajo... laiki pa tako ne ločijo med 6 in 10 tedenskim mladičem, na žalost

lp


salla

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #204 : 01 Januar 2008, 20:45:08
Najprej vsem skupaj srečno ter polno uspehov v letu 2008!

S fantom sva hotela kupit mops-a, vendar na srečo sem  malo pogledala po vseh forumih na internetu in videla, da je vse res kar piše... :'( Sicer pogledala sem veliko oglasov in zasledila, da en "vzreditelj" prodaja različne pasme.
link: //povezava pobrisana //

Zanima me tudi kje bi lahko najvarnejše kupila psa- mops.
Lep pozdrav



kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #205 : 01 Januar 2008, 21:03:44
Najbolje, če se obrneš na Kinološko zvezo Slovenije in jih prosiš za podatke o pri njih registriranih vzrediteljih. Mladiček mora biti tetoviran in z njim moraš dobiti veljavni rodovnik KZS. Pozorna bodi na razmere, v katerih so mladički in mladička ti ne smejo oddati pred dopolnjenim devetim tednom starosti.

lp



pupa t.

  • *
    • Prispevkov: 872
    • Točke: 1
Odgovori #206 : 01 Januar 2008, 21:33:48
Moja prijateljica pa je kupila psa mešanca za 50 evrov na bolhi, ker naj bi bil cepljen in ne vem kaj še. Ko pa so šli k veterinarju so zvedeli, da še ni bil cepljen. Ta družina, ki jih ga je prodala vzamejo pse mešance zastonj in jih naprej prodajajo  >:(. Prijateljica mi je rekla tudi, da jih mučjo in jih sploh ne peljejo na potrebo, ampak se polulajo na časopis, če ne pa so tepeni  :'( :'( in tega sploh ne skrivajo. Njihov pes je plašen in veterinar je rekel, da je moral imeti zelo slabe izkušnje v preteklosti. V tej družini so tudi otroci in ravnajo enako s psički kot starši  >:( >:( >:(.

              Lp, Nina & Topla

"Kdor malo razmišlja, se veliko moti."


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #207 : 01 Januar 2008, 21:39:48
Groza  >:( :-X



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #208 : 01 Januar 2008, 22:10:49
Bokserčki, čivavice, pekinezerčki
mladički zelo lepi odličnih staršev igrivi malo pa tudi nagajivi primerni za v stanovanje saj ne puščajo dlake ter nimajo vonja. So že veterinarsko pregledani, cepljeni, dobili so že pasto proti notranjim parazitom imajo pa že tudi mikročip ter slovenski potni list.


Pri nekaterih piše celo "Mladiči vrhunske vzreje."

Jaja... ::)



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #209 : 17 Januar 2008, 20:20:34
Iz legla sta naprodaj še dve psički pasme Nemški ovčar. Sicer brez rodovnika, a z odličnim pedigrejem. Psički sta stari 7 tednov, cepljeni, opravljeno zdravljenje proti zajedalcem.

Hahaha  :o :o ::)