Tudi na Bolhi so takšni - ODSVETUJEMO NAKUP!

alora · 513413

ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #360 : 06 April 2008, 09:58:22
Ja je že kar neki časa stelerizirana.



Nalch

  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 0
  • Lucy...
Odgovori #361 : 06 April 2008, 16:35:43
malo ste zgrešili temo ;) [samo opozarjam, nočem nič slabega  :-*]

smisel življenja je ležanje na plaži, z možgani na off in Lucy na straži! ;) <3


ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #362 : 06 April 2008, 18:21:21
Pa še res je.



še ena ljubiteljica psov

  • *
    • Prispevkov: 135
    • Točke: 0
Odgovori #363 : 09 April 2008, 21:35:01
ojla.sem nova na forumu.najprej vse pesjanarje lepo pozdravljam.

tudi sama sem proti kupovanju psov na bolhi. vendar če vidiš da psa ki si ga želiš prodaja neka družina, starka, potem mislim da ni problema. sem pa zelo proti preprodajalcem. čeprav tudi sama zaidem na bolho in si ogledam kakšne ljubke fotke



INES

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 944
    • Točke: 0
  • Tora
Odgovori #364 : 09 April 2008, 21:53:02
Zakaj pa si proti kupovanju psov na bolhi? No ja tudi mi imamo gor oglase pa nismo preprodajalci. Pa še mnogo vzrediteljev poznam, ki oglašujejo na Bolhi.

..:::nemške doge By Dejan and Ines:::.


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #365 : 10 April 2008, 07:39:01

tudi sama sem proti kupovanju psov na bolhi. vendar če vidiš da psa ki si ga želiš prodaja neka družina, starka, potem mislim da ni problema. sem pa zelo proti preprodajalcem. čeprav tudi sama zaidem na bolho in si ogledam kakšne ljubke fotke

Kako pa veš, da je oglas oddala neka družina? Na bolhi se pa ja lahko vsak predstavi kakor mu srce poželi ::) tudi jaz npr. lahko oddam oglas, da sem dedek mraz - pa mi boš verjela ali kaj? če bi na bolhi preverjali resničnost objavljenega sigurno nebi bilo objavljenih toliko oglasov istega prodajalca, ki ima ne vem koliko (menda skoraj vse kar ti srce poželi) pasem psov. pa tudi ne vem če bi bilo še vedno toliko samooklicanih KD-jev, ki jim nekateri lepo nasedajo ;)

lp

...sledi svojim sanjam


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #366 : 10 April 2008, 08:27:10
Ines vendar ste vi imeli oglas se drugje ne samo na Bolhi, in vsak, ki je kolikor toliko zaveden in se malo pozanima o pasmi in o vsem preden kupi psa, bo sigurno oglas opazil kje drugje, ne pa na Bolhi..

Vsaj pomojem je tako :)



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #367 : 10 April 2008, 08:38:18
...vendar če vidiš da psa ki si ga želiš prodaja neka družina, starka, potem mislim da ni problema.

Ni važno, kje oglas je, ampak koliko potem stvar preveriš.
Ne glede na to, kdo zadevo / žival / predmet prodaja.


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #368 : 10 April 2008, 11:02:40
Ines vendar ste vi imeli oglas se drugje ne samo na Bolhi, in vsak, ki je kolikor toliko zaveden in se malo pozanima o pasmi in o vsem preden kupi psa, bo sigurno oglas opazil kje drugje, ne pa na Bolhi..

Vsaj pomojem je tako :)

Neumnost prve klase!!!

Sploh ni pomembno kje oglasujes ampak kaj in kako  oglasujes in pa seveda kvaliteta tistega kar oglasujes!

Sama se za oglasevanje posluzujem vseh moznih virov, ki mi to nudijo in s tem ne mislim samo na prodajo legel ( ker sem jih toliko imela  ::) ) ampak storitve na splosno: In nekaj vam povem: najvecji odziv je na Salomonovem oglasniku in Bolhi. Vse ostalo je kot, da ne oglasujes oz. tako minimalen odziv, da ni vredno truda in casa!

In na koncu koncev je pri oglasevanju legla najbolj pomembno kdo leglo oglasuje! Ni vsak vzreditelj, ki se zato samooklasificira. Najpomembnejsa je kvalitet in ne kvantiteta!!! Zato je najpomembnejsi kupec s svojim inovativnim raziskovanjem, da se pozanima kaj kupuje, kje kupuje in predvsem ali bo zadovoljen s tistim kar bo kupil. Ali, drugace povedano, ali bo dobil tisto kar je zelel in placal? Tudi, ce je to kupil na Bolhi!

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


INES

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 944
    • Točke: 0
  • Tora
Odgovori #369 : 10 April 2008, 11:16:42
Ines vendar ste vi imeli oglas se drugje ne samo na Bolhi, in vsak, ki je kolikor toliko zaveden in se malo pozanima o pasmi in o vsem preden kupi psa, bo sigurno oglas opazil kje drugje, ne pa na Bolhi..

Vsaj pomojem je tako :)

No to je res. Ampak marsikdo pač nima spletne strani ali ne sodeluje na forumih, pa je vseeno pošten.

..:::nemške doge By Dejan and Ines:::.


še ena ljubiteljica psov

  • *
    • Prispevkov: 135
    • Točke: 0
Odgovori #370 : 10 April 2008, 12:14:50
ines če me nisi razumela sem napisala da če vidiš da psa prodaja neka družina in je slikana pred hišo, da jih lahko obiščeš in vidiš stanje potem se mi zdi da je lahko vse ok. se ti ne zdi



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #371 : 10 April 2008, 12:21:23
ines če me nisi razumela sem napisala da če vidiš da psa prodaja neka družina in je slikana pred hišo, da jih lahko obiščeš in vidiš stanje potem se mi zdi da je lahko vse ok. se ti ne zdi

Pri vzreji je pomembno še vse kaj drugega kot slika psa pred hišo v družbi neke družine  ::)
Dokler bodo take fotke merilo za odgovoren nakup, bo vse skupaj bolj žalostno.


INES

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 944
    • Točke: 0
  • Tora
Odgovori #372 : 10 April 2008, 13:41:09
ines če me nisi razumela sem napisala da če vidiš da psa prodaja neka družina in je slikana pred hišo, da jih lahko obiščeš in vidiš stanje potem se mi zdi da je lahko vse ok. se ti ne zdi

Aja. No potem pa O.K. Jaz sem razumela, da so ti vsi sumljivi  :)

..:::nemške doge By Dejan and Ines:::.


chessie

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #373 : 13 April 2008, 15:17:37
A si je kdo od vas morda ogledal video posnetke na bolhi, gre za prodajo lesijev, "rodovniških" ?? Posnetki so grozljivi, mladički v neki luknji, ki naj bi bila pesjak, preplašeni, stran pa je narejena tako kot da gre za priznano psarno.Ta vzreditelj pravi, da bi lesija zelo težko dobili z rodovnikom v Sloveniji.
Pa toliko vzrediteljev je pri nas.



Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #374 : 13 April 2008, 20:54:18
Uf, očitno ima spet leglo....nekje vsako leto, na leto in pol ga ima.  >:( vsaj kolikor sem do sedaj zasledila.

Od tega tipa je kupila psa ena družina in od njih sem  ga jaz potem posvojila zaradi neprimernega ravnanja z njim. Ne, niso rodovniški. Sem ga pa enkrat kontaktirala, ko  sem iskala leglo od mojega posvojenca, ker smo imeli neke težave z alergijami in hotela sem vedet, kdaj je bil sploh rojen (oni niso tega vedeli).

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


OLA_LOLA

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #375 : 13 April 2008, 21:14:34
Katero pasmo si pa kupila in od kod je ta prijazna gospa ,ki ti je celo pripeljala tvojo kosmatinko v Ljubljano


ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #376 : 13 April 2008, 21:47:39
Chessie ali lahko daš link od oglasa.



Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #377 : 14 April 2008, 10:01:49
Matoša ima že spet nova "legla" različnih pasem  Besedilo pa kopi pejst. Včasih res ne vem, al so teli moderatorji na Bolhi neumni al jim po domače rečeno dol visi.



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #378 : 14 April 2008, 10:06:00
Chessie ali lahko daš link od oglasa.

Tole ni ravno najpametnejša ideja, saj tako samo širite oglase še na druge strani!


chessie

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #379 : 14 April 2008, 21:52:54
Poglej na bolhi, skotski ovcarji po 200 EU.



LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #380 : 18 April 2008, 12:10:19
Živjo!
A obstaja zlati doberman?? ??? ::) [če ja..potem pa res nepoznam dobro te pasme]

Še malo pa bodo obstajali živo zeleni, roza.... psi ::)

Pa če pogledaš sam njegove objave...pride za 2 strani..pri vsakemu isto napisano >:(


Terrierka

  • *
    • Prispevkov: 1.555
    • Točke: 4
  • to the ∞ & beyond
Odgovori #381 : 18 April 2008, 14:22:24
A obstaja zlati doberman?? ??? ::) [če ja..potem pa res nepoznam dobro te pasme]
Jst tut mislm da ne obstaja...!
...no vsaj vidla ga še nism niti v kkšni knjigi nit na raztavi! ;)
Lp


Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #382 : 18 April 2008, 14:26:54
Zlati doberman je po mojem mnenju mešanec med zlatim prinašalcem in dobermanov, vendar rodovniški...Kaj vse človek ne vidi od teh ljudi... :)


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #383 : 18 April 2008, 14:28:16
Zlati doberman je po mojem mnenju mešanec med zlatim prinašalcem in dobermanov, vendar rodovniški...Kaj vse človek ne vidi od teh ljudi... :)

 ??? ??? ???
Kje si pa to pobrala?


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #384 : 18 April 2008, 14:29:06
Zlati doberman definitivno ne obstaja.  ::)  Aja oprosti. Pozabila sem da ima Matoša pse vseh vrst. Celo take nove, eksotične... Jaja, pri njem pa obstajajo. Samo pri njemu ga lahko kupiš! Pa še splača se! ;) :P :D



lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #385 : 18 April 2008, 14:33:08
Po moje je mišljen rjavi doberman ampak mogoče se pa "zlati" bolje prodajajo.  :D


Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #386 : 22 April 2008, 07:52:34
Pasji Mladiči 1€
 Prodajalec
 

*****

O prevzemu oziroma dostavi in načinu plačila se obrnite na prodajalca.


Cena
Cena: 1,00 EUR
 
Do izteka:  9dni 03h 04min 07s 
 
 Shrani kot zanimiv oglas

KAJ PA PASJI MLADIČI 1 € :) :) :) KO PAPRIKE NA TRŽNICI.


Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #387 : 22 April 2008, 07:53:40
LORRY, z dobermanom je bla šala, valda-logično ??? ???


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #388 : 22 April 2008, 12:43:09
Cena je 1€ zato ker uporabnik ni dolocil cene, in bolha avtomatsko nastima potem 1€, ce prav vem..   ;)



Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #389 : 22 April 2008, 12:50:10
ni res. v naslovu oglasa piše: PASJI MLADIČKI PO 1 €. drugič beri bolj pozorno. Ko ni cene, bolha nastavi ceno 0,01€.