Tudi na Bolhi so takšni - ODSVETUJEMO NAKUP!

alora · 513419

INES

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 944
    • Točke: 0
  • Tora
Odgovori #450 : 30 Julij 2008, 13:44:57
Z ogledom mame je pa tako. Ko ima mladičke pri sebi jaz tega ne dovolim. Narava je pač taka, da so mame zaščitniške do svojih otrok in tudi pri psih je tako. Vsaj dokler niso mladički prvič cepljeni še posebno pazimo, da se ne potika povsod.  V boks tudi jaz ne pustim ostalim. Pač je tako, da so dol vse psice, sicer vsaka v svoji sobici, ampak imajo pač rade svoj mir in to spuštujem. Če pa bi imela npr. samo dva psa pa ne bi komplicirala s tem. Tja greva lahko samo jaz in dejan. Včasih tudi kdo od poznanih, ampak če so preveč razburjene ta obisk hitro končamo. sicer pa so naši psi odkar imamo ograjo skoraj cel dan zunaj in jih lahko kdorkoli vidi.

..:::nemške doge By Dejan and Ines:::.


dog4ever

  • *
    • Prispevkov: 961
    • Točke: 13
Odgovori #451 : 30 Julij 2008, 15:01:40
Meni pa samice, ki so preveč zaščitniške do svojih mladičev, niso preveč všeč. Se nima kaj repenčit. Pa mladiči gor ali dol. Sicer sem pa jaz samo pri eni samici doživela, da je bolj ostro reagirala do tujca (do mene). Pa sem jih obiskala že kar precej.



INES

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 944
    • Točke: 0
  • Tora
Odgovori #452 : 30 Julij 2008, 18:56:39
Jaz ne vem kaj je tebi všeč in kaj ne. Dejstvo je to, da ko ima mladiče igra svojo vlogo narave ki nima nobene veze z agresijo.

..:::nemške doge By Dejan and Ines:::.


h3x0r

  • *
    • Prispevkov: 62
    • Točke: 0
Odgovori #453 : 30 Julij 2008, 19:12:06
Ja sej.



COSTA

  • *
    • Prispevkov: 309
    • Točke: 0
Odgovori #454 : 30 Julij 2008, 20:30:32
Čaw,

jest se tudi popolnoma strinjam z Ines, dokler mladiči niso dovolj stari in predvsem cepljeni, nimajo drugi razen lastnikov kaj iskati pri mamici in mladičkih, narava je pač narava  :) ,

L.P.P. Špela



Vana

  • *
    • Prispevkov: 53
    • Točke: 0
Odgovori #455 : 30 Julij 2008, 21:23:52
Saj se z napisanim tudi jaz strinjam. Ko se postavim v vlogo lastnika "pasje mamice" bi tudi jaz bila zelo ostra, kdo lahko zmoti ta mir (izhajam iz svojih občutkov, ko sem postala mamica mi obiski in "ogledi mene in otroka" niso nič godili).
Po drugi strani pa ... želela sem videti, kako in kje ta kuža spi, kako ima postlano, ali je res imel prvih 10 tednov normalno življenje ali neko malo kletko, kjer komaj čaka, da se ga nekdo usmili...
In ko sem brala ta forum in kritike na "bolha oglase" me je pač zvilo. In sem zapisala tiso, kar me je črvičilo. Saj je tudi zato forum, a ne?, da se "izlajamo"  :-[


andrejaa

  • Gost
Odgovori #456 : 31 Julij 2008, 01:34:55
Hehe, izlajamo in veliko pametnega in uporabnega naučimo, če se le hočemo ;)



dog4ever

  • *
    • Prispevkov: 961
    • Točke: 13
Odgovori #457 : 31 Julij 2008, 09:23:01
ah, dej dej no. Vzrejni referent vidi celotno leglo pri 7mih dneh. Pa je vse ok. Če pridejo občasni obiski po 3 tednu, tudi ni nič groznega ne za mamo ne za mladiče. Drugače je, če ima prišlek že psa doma. Takrat bi bila tudi jaz bolj previdna (in grem recimo mladičke pogledat pred razstavo, ko imam še čisto obleko).



ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #458 : 23 Avgust 2008, 23:12:40
Nova pasma: :D Prodam mladiče borderkol brez rodovnika.



mija

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #459 : 24 Avgust 2008, 21:18:11
zdravo. jaz sem šele zdaj videla oglas, in se odločila da te bom neki vprašala. jst sem kupila mopsa iz mislinja sam nevem ali je ta Jurij mi ga prodav, ker jst sem našla oglas na Bolhi. in sem poklicala ter mi je dejal da dela in da bo poklical sina. tam so še imeli nekiga mopsa-kao brata od moje psičke. in ko je mamca rekla da ki je mati od psičke da jo je brat peljal na sprehod. in ko smo jo dobili je bilo vse v redu samo kasnjeje je imela drisko pol še prehlad in sedaj ima neke zajedalce. in jaz seveda nisem vedela da sploh ni slovenskega porekla, ampak mi je šele živinozdravnik povedu da mikročip kaže da je uvožen. sam sedaj ima sam to bolezen (zajedalce). stara je že 6 mesecev. in me samo zanima če še imaš številko od tega Jurija??...ko newem če je od tam. lep pozdrav mija



ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #460 : 24 Avgust 2008, 21:29:35
Dones sem na salomonu videla oglas Matoše(sej ima on zoo-aro?)
In to je oglas >:(:
vse pasme, pasemskih psov, prodajamo, gojimo, posredujemo prodajo, kupujemo. Prodaja po celi Evropi.  >:(Team strokovnjakov. >:( Nudimo opremo, hrano, kozmetični salon, šolanje, veterinarske usluge, hotel za pse, nasvete. Prodajamo tudi ptice, glodalce in vse ostale vrste eksotičnih živali. Možno plačilo na več obrokov. Več na naši spletni strani.
http://www.zoo-ara.com




Ewe

  • *
    • Prispevkov: 1.223
    • Točke: 1
Odgovori #461 : 24 Avgust 2008, 22:40:56
Dones sem na salomonu videla oglas Matoše(sej ima on zoo-aro?)
In to je oglas >:(:
vse pasme, pasemskih psov, prodajamo, gojimo, posredujemo prodajo, kupujemo. Prodaja po celi Evropi.  >:(Team strokovnjakov. >:( Nudimo opremo, hrano, kozmetični salon, šolanje, veterinarske usluge, hotel za pse, nasvete. Prodajamo tudi ptice, glodalce in vse ostale vrste eksotičnih živali. Možno plačilo na več obrokov. Več na naši spletni strani.
http://www.zoo-ara.com


nadaljevanje tega..:
Če kupite vse od naštetega, dobite gratis pečico ali hladilnik. Posebna ponudba! Če zavrnete, dobite na vsako žival (ki stane 500€) 1% popusta! Ne zamudite! To se splača. ::)
Dajdaj. Mene bi bilo sram bit ta človek. Pa se hvali: prodajam jih po celi Europi,( oddajajo mi jih pa po celi Sloveniji.  ::) So sicer brez rodvnika, ampak so pasemski in čistokrvni.)

 ::) ::) ::)


Terrierka

  • *
    • Prispevkov: 1.555
    • Točke: 4
  • to the ∞ & beyond
Odgovori #462 : 25 Avgust 2008, 08:50:32
Dones sem na salomonu videla oglas Matoše(sej ima on zoo-aro?)
In to je oglas >:(:
vse pasme, pasemskih psov, prodajamo, gojimo, posredujemo prodajo, kupujemo. Prodaja po celi Evropi.  >:(Team strokovnjakov. >:( Nudimo opremo, hrano, kozmetični salon, šolanje, veterinarske usluge, hotel za pse, nasvete. Prodajamo tudi ptice, glodalce in vse ostale vrste eksotičnih živali. Možno plačilo na več obrokov. Več na naši spletni strani.
http://www.zoo-ara.com
Potem ima pa pod ponudbo naštete; psi, ptice, plazilci, glodalci, akvaristika, hrana in oprema......a ni to žalostno, da ima živali v isti kategoriji kot povodce! :'( >:(
Lp


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #463 : 27 Avgust 2008, 06:54:25
zdravo. jaz sem šele zdaj videla oglas, in se odločila da te bom neki vprašala. jst sem kupila mopsa iz mislinja sam nevem ali je ta Jurij mi ga prodav, ker jst sem našla oglas na Bolhi. in sem poklicala ter mi je dejal da dela in da bo poklical sina. tam so še imeli nekiga mopsa-kao brata od moje psičke. in ko je mamca rekla da ki je mati od psičke da jo je brat peljal na sprehod. in ko smo jo dobili je bilo vse v redu samo kasnjeje je imela drisko pol še prehlad in sedaj ima neke zajedalce. in jaz seveda nisem vedela da sploh ni slovenskega porekla, ampak mi je šele živinozdravnik povedu da mikročip kaže da je uvožen. sam sedaj ima sam to bolezen (zajedalce). stara je že 6 mesecev. in me samo zanima če še imaš številko od tega Jurija??...ko newem če je od tam. lep pozdrav mija

O nakupu psa, se je treba prej zelo dobro pozanimati! to je že vsaj 1000x povedano ::) Po toči zvoniti je prepozno...

...sledi svojim sanjam


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #464 : 27 Avgust 2008, 12:54:42
Ne vem, če ne gre spet za kakšno provokacijo, ker o tem je bilo pa že toliko napisanega, da je težko spregledat. Če je slučajno res, me pa neizmerno čudi naivnost ali pa škrtost ljudi, ki se spustijo v nakup živega bitja in pograbijo prvega, ki je tisti trenutek na voljo. Ter se seveda začnejo zares zanimat o nakupu šele, ko psa že imajo.  ??? Ali avto in pralni stroj tudi kupiš na podlagi prvega oglasa na bolhi, ga prevzameš brez računa v kleti hiše bogu za hrbtom in ob tem prišparaš 200 €? Ne me basat no...  >:(  >:(  >:( Pa da ne bi sedaj kdo mislil, da delam primerjavo med živalmi in predmeti. Poanta je v tem, da se za stroje in avte vsi znajo pozanimat, pa preklicat sto trgovin, naredit nekaj primerjalnih tabel in čakat mesece na ustrezen model. Kaj pa živo bitje, ki bo ob tebi 15 let? Nak, tukaj se špara in gre na prvo žogo. Danes ga hočem - jutri ga moram imet. :'(

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #465 : 27 Avgust 2008, 22:05:58
Casper se podpšem.



malena3

  • Gost
Odgovori #466 : 29 Avgust 2008, 09:33:06
Ena stvar je ta, da se na bolhi lahko odpre oglas z nešteto maili, kar pomeni, da bi lahko ta oglas tudi jaz napisala....možno da gre za provokacijo...zakaj ne....

da on še vedno vse prodaja, me sploh ne bi čudilo, stisne malo evrov v rokce pravim in gremo naprej...

za tiste, ki pa kupujete pri njem, a ste tako neumni, ali pa ste direkt iz lune padli, ker koliko je bilo pa o njem napisanega, pa sploh ni več besed.....



Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #467 : 29 Avgust 2008, 09:52:12
Jaz psa sploh nebi kupila na bolhi ;) ::)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #468 : 29 Avgust 2008, 11:40:17
Jaz psa sploh nebi kupila na bolhi ;) ::)

Zakaj pa ne?

Konec koncev imas sama mesancka in nekje si morala najti oglas zanj.

Sicer pa psa ne kupis na bolhi, ampak tam najdes samo prodajalce.

Tudi kaksni resni, vestni vzreditelji oglasujejo tam.


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #469 : 29 Avgust 2008, 11:46:24
mojega Tima sem pa dobila od žlahte ;) btw ne nasedem vsakemu ki slabo skrbi za psa in na bolhi je veliko takšnih (na bolho bi pač najkasneje pogledala)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #470 : 29 Avgust 2008, 11:48:20
mojega Tima sem pa dobila od žlahte ;) btw ne nasedem vsakemu ki slabo skrbi za psa in na bolhi je veliko takšnih (na bolho bi pač najkasneje pogledala)

Ja, imas prav, na bolhi je ogromno taksnih. Ampak je nekaj tudi dobrih, vestnih,.... vzrediteljev. Na nas kot kupcih pa je, da znamo lociti zrnje od plevela.   ;)



Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #471 : 29 Avgust 2008, 12:06:55

zadnič se slišala eno dobro od ene  punčare ki je osveščala o nakupu psa in kje... ;D

"Če se pes prodaja  na bolhi je zanič in ima 100% bolhe."

( smrčka !? a si bila to ti ? :o)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #472 : 29 Avgust 2008, 12:09:49
zadnič se slišala eno dobro od ene  punčare ki je osveščala o nakupu psa in kje... ;D

"Če se pes prodaja  na bolhi je zanič in ima 100% bolhe."

( smrčka !? a si bila to ti ? :o)

Ma ja, taka je moja tamala. Ful zanic, pa cela bolhasta.   :P

Aja, pa leglo se prodaja tudi na bolhi.    8)


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #473 : 29 Avgust 2008, 12:19:24
mojega Tima sem pa dobila od žlahte ;) btw ne nasedem vsakemu ki slabo skrbi za psa in na bolhi je veliko takšnih (na bolho bi pač najkasneje pogledala)

http://www.pesjanar.si/forum/index.php/topic,6075.msg248192.html#msg248192

Dobra žlahta... Za časom pa še psa ste jim mogli plačat...  ::) ::)


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #474 : 29 Avgust 2008, 12:22:40

Aja, pa leglo se prodaja tudi na bolhi.    8)


 Česa? Bolh? :o :D :D....
A bolhe boš tudi prodal :D :D

ok. se bom nehala zafrkavat..... da ne bo še kdo kaj zares vzel ;) ;D

nasplošno kot oglasnik je zaenkrat bolha naj.....  pregleden oglasnik  in vsak iskalnik te vrže nanjo.
Logično, da se najde vse sorte na njej.
Mi je pa smešno, da se povezuje  spletni oglasnik z pofl prodajo...


kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #475 : 29 Avgust 2008, 13:12:11
( smrčka !? a si bila to ti ? :o)

Ne, nisem bla jaz :D :D :D  :o

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #476 : 29 Avgust 2008, 13:16:18
Aja pa še to NISEM rekla da so psi ki  jih oglašujejo na bolhi slabi ::) ::) :P ;) ampak samo da jaz bi tja pač najkasneje pogledala. ;) 5rca ja plačal smo jim (konc koncov so skrbel za psa in pes je bil zdrav ) glede tega da so za časom (so pa reeeeeeeeees za časom) ;) nisem napisala sorodniki ker sem jih vidla takrat pa nikoli več ;)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


tjas

  • *
    • Prispevkov: 1.042
    • Točke: 0
Odgovori #477 : 29 Avgust 2008, 14:25:18
http://www.pesjanar.si/forum/index.php/topic,6075.msg248192.html#msg248192

Dobra žlahta... Za časom pa še psa ste jim mogli plačat...  ::) ::)

Koga druzga boš pa dan danes nategnil, če ne žlahte ali pa prijatelja?!  ::) >:D :)



malena3

  • Gost
Odgovori #478 : 29 Avgust 2008, 14:42:57
Koga druzga boš pa dan danes nategnil, če ne žlahte ali pa prijatelja?!  ::) >:D :)

 ;D



Tadeja

  • *
    • Prispevkov: 247
    • Točke: 0
Odgovori #479 : 29 Avgust 2008, 15:52:16
Nekaj mi pa res ni jasno... Kakšna je razlika med besedama sorodniki in žlahta? Razen tega, da je beseda žlahta pogovorna beseda, sorodniki pa knjižna, ne vem za nobeno razliko... ::)

"Odgovoren si za tisto, kar si udomačil..." (A. de Saint-Exupery)