Tudi na Bolhi so takšni - ODSVETUJEMO NAKUP!

alora · 514835

poki

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 0
  • As
Odgovori #510 : 13 Maj 2009, 13:07:30
http://www.bolha.com/oglas1812311/appenzeller-plansarski-pes
 
Ob tem oglasu sem skoraj s stola padla... Ne vem od kdaj so appenzellerji postali dolgodlaki...  ::)


ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #511 : 13 Maj 2009, 13:29:54
abby obstajajo gladkodlaki prinašalci, ki so črni. Vendar tudi ljudje, kateri imajo rodovniške gladkodlake prinašalce, pravijo da so to črni zlati prinašalci.  :-X

Vem da obstajajo gladkodlaki prinašalci(ki so črni in rjavi če se ne motim)



kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #512 : 16 Maj 2009, 15:22:39
http://www.bolha.com/oglas1812311/appenzeller-plansarski-pes
 
Ob tem oglasu sem skoraj s stola padla... Ne vem od kdaj so appenzellerji postali dolgodlaki...  ::)

Saj tudi na teh slikah niso dolgodlaki. Nekaj mladičkastega puha na vratu in glavi pač, ki potem izgine. Poglej tačke, repke, hrbte, kako so kratkodlaki.



poki

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 0
  • As
Odgovori #513 : 17 Maj 2009, 12:28:19
Evo, razlika je očitna kateri so pravi appenzellerji in kateri imajo mogoče kakšne daljne sorodnike...  ::) Poanta mojega posta ni bila v tem da so mladički na bolhi dolgodlaki, ampak da niso niti malo podobni apijem!! No, mogoče sem se malo slabo izrazila, priznam.  :-\
 http://psi.dakam.cz/ger/


dog4ever

  • *
    • Prispevkov: 961
    • Točke: 13
Odgovori #514 : 17 Maj 2009, 16:35:38
Saj tudi na teh slikah niso dolgodlaki. Nekaj mladičkastega puha na vratu in glavi pač, ki potem izgine. Poglej tačke, repke, hrbte, kako so kratkodlaki.

ne, ne, tile psi niso niso čisto nič podobni apijem! Poglej, koliko preveč beline imajo po tacah in za vratom  ::)
In tile bi mogli biti čisto kratkodlaki, brez puha.



kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #515 : 17 Maj 2009, 19:44:14
Nisem strokovnjak za apije zato nisem trdila, da so podobni apijem. Je pa dejstvo, da ti mladiči NISO dolgodlaki, kot je bilo napisano (in se je potem poki tudi popravila). Samo za to gre in nič drugega. Sem videla že dosti dolgodlakih mladičev, da vem, da ti mešanci niso dolgodlaki. To, ali so podobni apijem ali ne, pa prepuščam drugim.

lp




Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Odgovori #517 : 27 Maj 2009, 07:55:20
Saj je eno opozorilo na bolhi glede oglasov.Evo ga:

KUPCI KUŽKOV POZOR!!

NE NASEDAJTE OGLASOM, KI VAM KUŽKA PONUJAJO ZASTOJN ALI SKORAJ ZASTONJ. OGLAS PREPOZNATE TUDI PO ČUDNI SLOVENŠČINO, KAJTI VSI OGLASI SO PLOD LAŽNIH PREPRODAJALCEV. ZAGOTAVLJAM VAM , DA BOSTE NA KONCU OSTALI PRAZNIH ROK! KLJUB TEMU, DA PIŠE, DA VAM GA PODARIJO VAM BODO TI REKLI, DA PLAČATE LE 100-200EUR ZA PREVOZ KUŽKA ALI KAJ PODOBNEGA! SAMA SEM IMELA PODOBNO IZKUŠNJO, A SE JE PRI MENI NA SREČO KONČALA VREDU, SAJ SEM VSE PREDEN BI DENAR POSLALA PREVERILA PRI ADRIJI. TAKO LAHKO PREVERITE TUDI VI-na adriji vam bodo dali številko za cargo tovor, in tam vam bodo jasno povedali, da je že veliko ljudi na takšni potegavščini ostalo brez kužka, kljub plačilu). ZAKAJ ADRIA?? KER VEČINA TEH PRODAJALCEV TRDI DA BO KUŽEK PRIŠEL Z LETALOM-VSE TO TUDI DOBRO PONAREDIJO! ZATO RESNIČNO POZOR!!!!!!!!!!!!

LP Ika


Medvedka

  • *
    • Prispevkov: 333
    • Točke: 0
Odgovori #518 : 27 Maj 2009, 13:27:41
 joj, česa se ljudje ne spomnejo!  >:( Ko tole berem me ponavadi kar strese...  >:(

Tudi jaz sem našla vzrediteljico prek bolhe, ampak ko berem tole temo ugotavljam, da sem imela RES srečo, ker je res u redu!!!


COSTA

  • *
    • Prispevkov: 309
    • Točke: 0
Odgovori #519 : 27 Maj 2009, 18:46:05
Čaw,

ja, saj se tudi na bolhi najdejo vredu ljudje. Moja prijateljica je preko bolhe kupila pekinezarja in je z malim "klovnom" vse vredu, pravi cuker je,

L.P.P. Špela



ajaurska

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #520 : 01 Avgust 2009, 23:15:40
BASSET HOUND - BASET

Prodamo mladičke basetke, samčke in samičke. Mladički so igrivi, negovani in željni pozornosti.So veterinarsko pregledani, razglisteni in čipirani, s potnim listom. Pripravljeni za oddajo.

Prodajalec:baby-lady

naslednji oglas:

BEAGLE- BIGL

Izjemno lepi beaglčki, čakajo na prijazne lastnike. V leglu imamo samčke in samičke. Mladički so zelo temperamentni, polni energije in uživajo v pozornosti. So veterinarsko pregledani, razglisteni in čipirani. Pripravljeni so za oddajo.


Kontakt
Prodajalec:baby-lady

Pa še:
JACK RUSSELL TERIER



Na bolhi so se spet pojavili oglasi:

 
Prodamo izredno lepe, čistokrvne mladičke, v leglu imamo samčke in samičke. So prijazni, igrivi in cartljivi. Mladički so veterinarsko pregledani, razglisteni in čipirani.Pripravljeni na oddajo in željni prijazne roke.

Kontakt
Prodajalec:baby-lady


Pa še polno je teh oglasov za različne pasme kužkov. Vsi oglasi so od danes.Mislim, da ne bi bilo slabo, če bi se preverilo,kaj je na tem. Hči je zasledila, da je isti oglas bil objavljen lani, potem pa so se za nekaj časa potuhnili, zdaj pa so spet na delu.....

Kužki niso vreča krompirja, ampak so živa bitja, ki ti hvaležno vračaja vloženo ljubezen....

Aja pa nagaja !!!


ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #521 : 04 Oktober 2009, 14:15:15
Danes grem malo brskat po bolhi....in na kaj naletim....kliknem rubriko psi. in se mi potem v levem kotu napiše:
-mešanci
-pasemski z rodovnikom
-PASEMSKI BREZ RODOVNIKA
za bruhat!!!! >:(


Aja pa po novem se dobi rodovniškega labradorca za samo 200€?? ???

Pa dobi se črnega zlatega prinašalca-starša oba zlata prinašalca???



COSTA

  • *
    • Prispevkov: 309
    • Točke: 0
Odgovori #522 : 04 Oktober 2009, 18:53:56
Čaw,

ja grozne stvari se oglašujejo. Jest sem tut en dan pregledovala Bolho pa naletim na oglas ala: oddamo psa mešanca, ker bomo kupili rodovniškega in ne bomo imeli časa za dva......MISLIM.... HALOOOO!!?!!! Pa folk ni normaln no,

L.P.P. Špela




FCRAtos

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #523 : 04 Oktober 2009, 20:08:26
abby obstajajo gladkodlaki prinašalci, ki so črni. Vendar tudi ljudje, kateri imajo rodovniške gladkodlake prinašalce, pravijo da so to črni zlati prinašalci.  :-X

khm, khm, gladkodlki prinašalci obstajajo!(tudi sama sem lastnica enega!) vendar ne poznam lastnika ki bi rekel, da je to zlati prinašalec črne barve.


http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=56.0


ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #524 : 06 Oktober 2009, 21:44:19
FCRAtos tudi sama poznam nekaj gladkodlakih prinašalcev.... ;)
Ampak je drugače če reče doma imam črnega zlatega prinašalca kot če rečeš doma imam gladkodlakega prinašalca....ker gre za 2 različni pasmi...(v bistvu črni zlati prinašalci zame ne obstajajo...).



tjas

  • *
    • Prispevkov: 1.042
    • Točke: 0
Odgovori #525 : 09 Oktober 2009, 18:33:05
khm, khm, gladkodlki prinašalci obstajajo!(tudi sama sem lastnica enega!) vendar ne poznam lastnika ki bi rekel, da je to zlati prinašalec črne barve.


http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=56.0


 ::) sem napisala da obstajajo ali ne?  ::)
jaz poznam kar nekaj lastnikov, ki se jim ne da razlagati, da je to čisto druga pasma.  ;)



esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Odgovori #526 : 04 April 2010, 14:59:16

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


delfinčika

  • Gost
Odgovori #527 : 04 April 2010, 21:47:27
MEŠANEC za parjenje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa kje se ljudi glava drži.....

Takih je velik po zavetiščih.

In že spet čistokrvni brez rodovnika ::)

Border colliji

Psi so čistokrvni, brez rodovnika. Starša sta oba pri nas doma.
Pogoj je skrben gospodar, hiša + velik vrt.
Za v blok psi niso primerni, ker so zelo živahni in potrebujejo veliko gibanja (agility, paša ovac).
Pokličite na: ********* ......

http://www.bolha.com/oglas383959738/b**

In že spet....

http://www.bolha.com/oglas383959211/**

In to so pod rubriko pasemski z rodovnikom  >:( >:( >:( >:(






_Moncaa

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #528 : 04 April 2010, 22:11:57
Na bolhi pa res prodajajo čudne čistokrvne mešančke...  ???
Tudi mi smo kupili psa na bolhi od nekih čudnih ljudi... pisalo je da so so čistokrvni kaj vem kaj... potem pa smo dobili mešanca ko pa smo klicali nazaj je bila pa št. odklopljena.... za kuža pa smo dali 750€  Kuža je po 2h mesecih umrl zaradi epilepsije in raka ki naj bi ga že imel.!! (rekli so da je popolnoma zdrav, razglisten, cepljen,,, se pravi vetirinarsko uskrbljen,) ampak umrl je,! potem pa smo na hiter najdli na podarimo.si kuža mešančka sicer je bil zaston (ampak smo jim pustili 100€)in ni bil se nikoli vetirinarsko uskrblen (potem smo ga dali mi cepit pregledat razglistit..)pa je še kar živ in smo bolj zadovolnji kot pa z prejšenmu.

Ja malo sem bila dolga.. samo povedat hočem da na bolhi se je treba res ornk pozanimt kaj kupuješ... pa da najdražje ni najboljše. (čeprav se mi zdi da če želiš psa moraš nekaj dat zanj.)

Bodi to, kar si, in videl boš, kar gledaš.!


Kaili

  • *
    • Prispevkov: 257
    • Točke: 0
Odgovori #529 : 04 April 2010, 23:44:06
Očitno je res border wannabe boom. Mi gre kar na jok  :'(



delfinčika

  • Gost
Odgovori #530 : 05 April 2010, 20:10:47
Kaj pomeni wannabe boom?



ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #531 : 05 April 2010, 20:16:26
Kao (se pravi nerodovniški) borderji ki so v velikem številu. Pač da je veliko nerodovniških borderjev.



Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Odgovori #532 : 05 April 2010, 20:42:13

LP Ika



Kaili

  • *
    • Prispevkov: 257
    • Točke: 0
Odgovori #534 : 05 April 2010, 20:50:22
Kaj pomeni wannabe boom?

'wannabe' pomeni da bi rad bil neki kar nisi. Če nimajo papirjev pač niso ;)

'boom' pa je uporabljeno v istem kontekstu kot, če bi rekla 'baby boom' za obdobje, ko se rodi veliko dojenčkov  :P



ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #535 : 05 April 2010, 21:04:51
Saj tele mammutbulli so pasmi še nekko podobni(imajo odlakana ušesa). (ampak te pasme pa res še nisem zasledila...)
Kdor zna nemško http://www.southwestbulls.de/pageID_5143394.html



Datelj

  • *
    • Prispevkov: 395
    • Točke: 0
Odgovori #536 : 06 April 2010, 10:16:54
Podobnost se pri nekoliko daljši dlaki tudi konča.  :o

Svašta no res...

The mantra of the puppy owner: we'll all live through this. We'll all live through this. We'll all live through this.
The mantra of the puppy: NO!

- Sue Ailsby


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #537 : 06 April 2010, 10:28:52
Očitno je res border wannabe boom. Mi gre kar na jok  :'(

Joj, pa res, koliko hočeš jih je. :'(
Ja, če so pa tak pametni pa fajn. Opisi pa taki, da te sezuje, zelo primerni za na vrt, za v blok nikakor ne...Primerni za pašo, agility,
me zanima koliko borderjev od teh 'rejcev' pa res kaj dela. ::)



Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Odgovori #538 : 06 April 2010, 21:24:27
Emmm... Ali se samo meni zdi ali sta ta dva mamuta iz bolhe
http://www.bolha.com/oglas383957886/mammutbull

Mladiča iz te ˝psarne˝? Zadnje slike.
http://www.oldschoolbulls.com/14.html

Drugače priznam, da so  mi po izgledu kar všeč in glede na to da je polno strani o njih, me čudi da prvič slišim. Me pa zanima kako je s to pasmo oz. njenim razvojem.ali je kje priznana, ali kako...

LP Ika


ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #539 : 06 April 2010, 21:41:18
Ne niso isti. ;)