Ne morem vrjeti

irenchy · 2438

irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
: 08 Oktober 2005, 22:41:54
No jaz nemorem vrjeti kaj je bilo danes....no začnimo!
Z Očijom se peljeva v Ljubljani po eni cesti..tam okoli Pohlinove.....in zavijeva na eno stransko, ker je na glavni nekaj bilo narobe......no se peljeva peljeva en avto je bil pred nama .. pridemo do mini križišča počakamo, da gre en avto mimo čisto počasi...kar naenkrat tisti avto pred nama začne trobit..meni ni bilo nič jasno....potem začne še moj oči.....gledam kaj je...oči mi reče irena pejt ven....in kaj vidim................MAČKON sredi ceste....tisti avto je vozil počasi, ko je videl mačkona je stopil na gas...potem smo začeli trobit...no so.....ko jem stopila iz avta jo je tisti voznik dobesedno pobrisal....lahko vam povem, da so mi samo solze sopile v oči samo, da sem poislila, da je kakšna taka budala zbila našega Tiggyja....z mačkonom je bilo no je vse vredu....tok se je ustrašil bogi muci, da je sredi ceste otrpnil in se tudi premaknil ni....potem je prišla njegova lastnica...starejša gospa ven in ga odpeljala nazaj domov...po nesreči ji je ušel ven in takoj bi lahko bilo tragično! Tisi človek pa  >:( >:( >:( >:( >:(nevem kaj bi naredilaz njim.....res KAKO LAHKO....kje ima srce.....................če ne bi začeli trobit bi vrjetno ga zbil..no 100% bi ga....mačkon je pa pravi lepotec....tigrast..oranžen.. samček...posvoječek...res lep! No gospa se nam je vsem zahvalila in šli smo domov.........res me je kar zmrazilo, ker sem vse videla kako se je približeval..potem pa samo rikverc in zginil >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

lahko noč

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #1 : 09 Oktober 2005, 12:44:36
Ojej ,
bogi muci .
Irena , pri nas je veliko takšnih ljudi -> ki nimajo srca , kaj šele usmiljenja



Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #2 : 09 Oktober 2005, 13:03:28
Joj, grozno. Samo da je z muckom vse v redu!

O drugem pa sploh nimam komentarja ... brez besed!! >:( >:( >:( >:( :'(



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #3 : 09 Oktober 2005, 13:23:13
Grozno!! Kar groza me je, ko razmišljam o takih stvareh in ko pomislim, da smo proti takim dejansko nemočni.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #4 : 09 Oktober 2005, 13:50:00
Groza!!  >:( >:( Kako so lahko ljudje tako brezsrčni do živali.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #5 : 09 Oktober 2005, 21:14:51
Irena... evo mogoče je ravno tiggy pomaga rešiti temule mačkonu življenje, da sta se tam mimo pripreljala ravno vidva. Upam, da bo še dolgo užival svoje pravo mačje življenje kje na kavču in da ne bo nikol več od blizu videl ceste.

Lp nina



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 01 Maj 2010, 12:03:36
Grozno! :'( >:( :(