lajanje, cviljenje, renčanje

*nastja* · 22228

Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #60 : 12 Junij 2012, 17:40:30
Midva sva že nekaj časa nazaj osvojila renčanje na malo nestandarden način, ko je bil Buda bolan in mu nikakor ni pasala družba ostalih bitij v bližini, tako da je renčal na vse in na vsakogar. Imel je okuženo rano in vročino, vse to pa je bilo treba porihtat z mazanjem in antibiotiki, zdaj pa kako dat renčeči mrcini ki se res ne počuti fajn tableto v grlo? Sem probala da bi naredil kak trikec in bi mu poliko s tableto notr dala kot nagrado, pa je samo renčal..in sem začela nagrajevat renčanje.
Zdaj to uporabljama kot zanimiv trikec, haklc je edino v tem da je pripravljen renčat samo ko je v "hudem stanju", torej ko spozna kakega neznanca ipd. Mu rečem "a si kej hud?" in zarenči, nagrada je pa božanje od tujca na katerega je renčal - se mi zdi da se nekako sprosti ob vsem tem "protokolu", prvo je napet in nezaupljiv, nato lahko sprosti svoje frustracije in na koncu dobi nagrado od frustratorja  :P  Če pa ni v stanju za renčanje pa sploh ne zna, kar neki cvili, hrka,napol laja, tako da če sem kdaj v dvomih kaj do koga čuti ga samo vprašam če je kej hud, pa mi pove kako se počuti  :D  tako da v mojem primeru to ni trik kot trik,ampak čustveno stanje - nikakor ne morem od njega dobit da bi renčal ko je cel vesel.




Papillonček

  • *
    • Prispevkov: 284
    • Točke: 0
  • Papillon & Tibetan spaniel owner
Odgovori #61 : 25 November 2012, 19:01:51
Moj Benki pa ko kdo je se usede pred njega in ga gleda. če mu oseba nič ne da za jest se obrne, gre par metrov stran in nazaj do osebe ter jo nalaja :P
meni je smešno ;D