Kruti folk

klara · 56882

Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #150 : 24 Februar 2009, 23:25:03
Aha, hvala  ;) Sicer na šamponu pa kremi ne piše nič, sem pa preverla spletno stran in ne testirajo na živalih  ;D So celo na enmu seznamu, ki si prizadeva, da se nebi več testiralo  ;D

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #151 : 24 Februar 2009, 23:31:05
Aha, hvala. Očitno je tudi Bio groomov šampon testiran na živalih, ali pa sem jaz slepa pa nevidim napisa  :-[  ???

hm ne vem. po moje bi pa pisalo če ne bi bil testiran na živalih.. nisem še zasledila spiska, kateri pasji proizvodi niso testirani na živalih  ???


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #152 : 24 Februar 2009, 23:41:25
Ej nevem, lahko pa da je nalepka čez  ??? Grem na spletno stran čekirat...ne niso testirani na živalih. Očitno sem jaz slepa  ::)

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Mel

  • *
    • Prispevkov: 312
    • Točke: 2
  • ...moj sonček...
Odgovori #153 : 25 Februar 2009, 11:34:55
A lahko napišeš znamko?

Srce ima razum, ki ga razum ne pozna...
http://orix.moj-album.com/


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #154 : 25 Februar 2009, 12:06:17
Znamka je L'OCCITANE  ;) Tukaj pod Biološki, etični pristop pa piše, da se ne uporablja na živalih.

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Mel

  • *
    • Prispevkov: 312
    • Točke: 2
  • ...moj sonček...
Odgovori #155 : 25 Februar 2009, 21:02:15
Aha, ok  :)

Srce ima razum, ki ga razum ne pozna...
http://orix.moj-album.com/


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #156 : 25 Februar 2009, 21:41:43
Spremljam tole temo, pa se mi zdi, da ima napačen naslov. Kakorkoli, da ne bodo vegetarijanci pod "krutim folkom", sem odprla novo temo o prehrani. Upam, da bom izvedela za kakšen slasten recept. ;) Brez mesa. :P

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #157 : 25 Februar 2009, 21:47:47
:) To sem že jaz imela v mislih glede nove teme :)

Na veliki večini izdelkov piše da so Cruelty free ali je pa znakec gor. Vsaj na teh ki jih jaz uporabljam.


woody789

  • *
    • Prispevkov: 116
    • Točke: 0
Odgovori #158 : 26 Februar 2009, 21:01:04
ne morm vrjet da se to dogaja.. :'(
pa nevem.. a takim ljudem ni nč groza tko mučt živali. :'(
OBUP NAD LJUDMI.. >:(

lp.Tadeja


čili

  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 0
  • * I LOVE DOGS *
Odgovori #159 : 05 Marec 2009, 16:41:13
ej jst ne štekam ljudi k loh delajo v tej službi pa to...
pismo tut mal srca nimajo ej enim se pa to še zabavn zdii jjjooojjjj  >:(  >:(  >:(

lp čili dog!


lun

  • *
    • Prispevkov: 123
    • Točke: 0
  • my hart!!
Odgovori #160 : 07 Marec 2009, 20:19:17
če srečam človeka k muč živali se nov več pobrov ker bi ga :
-************
-************
****************************************************************************

jz bi jih mal rezala pa gulla kožo dol pa p**** jim m****** kaj je z ljudmi kaki čefoti !!!!!!!!!
kako morjo sam naj mi pride v roke en pimpek k muč živali ga tko preblatm k**** n********   p**** mu m******!!!

grrrrrrrr-sam naj se mi prkaže pa da vem da je muču žvali strgal bi se mi pa čeprov mam sam 12 let pa če je bodibilder grem z njim na life pa smrt jo kako bi ga......


l.p.                Barbara&Lun


lun

  • *
    • Prispevkov: 123
    • Točke: 0
  • my hart!!
Odgovori #161 : 07 Marec 2009, 20:20:22
kletvice so primerno prikrite zato prosim za sočustovanje!!!

l.p.                Barbara&Lun


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #162 : 07 Marec 2009, 22:28:34
če srečam človeka k muč živali se nov več pobrov ker bi ga :
-************
-************
****************************************************************************

jz bi jih mal rezala pa gulla kožo dol pa p**** jim m****** kaj je z ljudmi kaki čefoti !!!!!!!!!
kako morjo sam naj mi pride v roke en pimpek k muč živali ga tko preblatm k**** n********   p**** mu m******!!!

grrrrrrrr-sam naj se mi prkaže pa da vem da je muču žvali strgal bi se mi pa čeprov mam sam 12 let pa če je bodibilder grem z njim na life pa smrt jo kako bi ga......




Ti si naša ;D :D Jaz tud pol vsakemu ki me je pripravljen poslušat govorim kako bi tistega počasi rezala, in ga živega zažgala! Ljudje smo pa itak najbolj nekoristna in prf/$njena bitja sploh! Samo škodo delamo...

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


lun

  • *
    • Prispevkov: 123
    • Točke: 0
  • my hart!!
Odgovori #163 : 09 Marec 2009, 16:12:02
se strinjam sam tiste k mučjo živali.....***********************************************************************

bom rajši nehala ker ....
....bolš da ne rečm

l.p.                Barbara&Lun


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska

LUCY

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • love_U_bill <3
Odgovori #165 : 18 Marec 2009, 14:05:14
včeraj sem gledala animal planet, in sta imeli dve ženski v svojem stanovanju približno60 mačk, ki niso bile primerno oskrbovane, večina jih je bila čisto podivjanih...da ne govorim o tem, da so imele bolezni na dihalih itd...i tla v stanovanju so bila kakšnih 8cm na debelo prekrita z raznim odpadnim papirjem in kartonskimi škatlami...ženski pa sta dobili8pred nwm kokim časom-niso povedali)še celo pokal za najlepšo mačko...no comment  :-X  :-X

LOVE TOKIO HOTEL!!!!
spletna stran: http://droptince.mojforum.si/droptince.html


Love_kokerspaniel

  • Gost
Odgovori #166 : 18 Marec 2009, 15:26:19
Mene pa zanima zakaj pri nas v Sloveniji ne obstaja kakšna taka živalska policija kot je v tej nadaljevanki ?  :)



ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #167 : 18 Marec 2009, 15:45:21
Mene pa zanima zakaj pri nas v Sloveniji ne obstaja kakšna taka živalska policija kot je v tej nadaljevanki ?  :)
mene tudi....



LUCY

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • love_U_bill <3
Odgovori #168 : 18 Marec 2009, 20:05:49
eh, pomoje se država čisto premalo ukvarja s te krutim folkom...veliko bolj pazijo na take nepomembne in nepotrebne stvari, kot da bi se zmuvali, in naredili eno organizacijo  :(  :-X  :-X

LOVE TOKIO HOTEL!!!!
spletna stran: http://droptince.mojforum.si/droptince.html


Love_kokerspaniel

  • Gost
Odgovori #169 : 18 Marec 2009, 20:38:24
eh, pomoje se država čisto premalo ukvarja s te krutim folkom...veliko bolj pazijo na take nepomembne in nepotrebne stvari, kot da bi se zmuvali, in naredili eno organizacijo  :(  :-X  :-X

Se strinjam .  :( Na žalost je tako, da jih ne skrbi za trpeljenje živali .  :'( >:(



LUCY

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • love_U_bill <3
Odgovori #170 : 19 Marec 2009, 13:31:40
šele ko se bo zgodilo nekaj reshudega, bodo nekaj ukrenili.... >:(  >:(....tako kot nekje pač prosijo za tiste ležeče policaje, pač rečejo da to ni potrebno, potem pa ko en avto nekoga zbije, in ta umre, pa postavijo in policaje, pa še tiste merilce hitrosti...  :-X  :-X... ::)

LOVE TOKIO HOTEL!!!!
spletna stran: http://droptince.mojforum.si/droptince.html


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #171 : 19 Marec 2009, 13:37:21
Ja pa kaj še. da bomo še eno čisto neučinkovito službo plačevali. Naj tisti, ki so zato zadolženi in plačani zmigajo lene riti, pa bo.


lun

  • *
    • Prispevkov: 123
    • Točke: 0
  • my hart!!
Odgovori #172 : 20 Marec 2009, 18:20:14
jz opažam ne mislim žalt ampak je to resnica,no ja opažam da Gmajnicam sploh ni mar,mi smo enkrat klicali pa sploh niso prišli.in so še dodali da niso usposobljeni za lovljenje živali.

mislm za kaj pa potem so?jaz imam občutek kot da jim ni mar.

l.p.                Barbara&Lun


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #173 : 20 Marec 2009, 18:24:03
jz opažam ne mislim žalt ampak je to resnica,no ja opažam da Gmajnicam sploh ni mar,mi smo enkrat klicali pa sploh niso prišli.in so še dodali da niso usposobljeni za lovljenje živali.

mislm za kaj pa potem so?jaz imam občutek kot da jim ni mar.
Mi smo že ene parkrat klicali, se sploh niso javli  ::)



lun

  • *
    • Prispevkov: 123
    • Točke: 0
  • my hart!!
Odgovori #174 : 20 Marec 2009, 18:29:19
ja če se pa že javijo pa sploh ne pridejo!!(joj ej)

l.p.                Barbara&Lun


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #175 : 21 Marec 2009, 10:23:32
Jaz sem jim enkrat poslala mail, ker se je po okolici sprehajal husky in je bil brez enega očesa, dlaka je bila grozna, pa šem čisto suh je bil! Nevem če so prišli.... ampak sporočili mi pa 1000% niso! Sej bi ga peljala tja ampak enostavno se huskyev preveč bojim da bi lovila psa ki ga ne poznam in je te pasme (slabe iskušnje pač...). pa še avto je dvoprostorc.... No ampak da povem zaključek >:( Ta pes je od enih in se kar prosto klati okrog, pa vsakega ki gre mimo nalaja s strehe (nekaj podobnega) ampak če bi prišla kakšna inšpekcija bi definitivno videla ''idealne razmere'' >:( 

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


LUCY

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • love_U_bill <3
Odgovori #176 : 21 Marec 2009, 17:48:19
ooo...brez enega uča  :o...jsz sem enkrat videla enega, ki je imel samo tako povešene oči, da se mu je videlotisto rdeče, ki je pod spodnjo stranjo uča, in ni imel lastnika, in se je klatil okrog našega avta, in potem si jaz nisem upala vanj, ker sem imela cookija v naročju, in potem sem se bala, da se bo ta pes hotel igrat z njim, in bo skočil name, in potem ga je mami morala zvabit stran tako, da mu je kamen vrgla, in je on pogledal v tistio smer, jaz sem pa hitro zbežala v avto...in to samo zaradi enih učov...kaj šele če ga nebi imel... :-[ :-[ž

P.S.pač se bojim takih stvari, ki niso "normane"  :-[

LOVE TOKIO HOTEL!!!!
spletna stran: http://droptince.mojforum.si/droptince.html


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #177 : 21 Marec 2009, 19:30:02
P.S.pač se bojim takih stvari, ki niso "normane"  :-[

Tole ti ne bo pa nič dobrega v življenju prineslo..