razni trikci s tačkami

*nastja* · 52649

*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
: 25 Avgust 2005, 08:48:06
no zdeaj se je že itak navadil ... pa še neki ... tisto ne šteka Indi ... k mu rečem tačka pol pa druga tačka ... kk ga nej to naučim da bo znal :)



M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #1 : 25 Avgust 2005, 10:55:41
Nastya POČAS!!!! ne ga tako utrujat najprej za eno tačko dobro izpilita potem pa dalje. da ne bo čisto zmešan od vseh vaj!!!


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #2 : 25 Avgust 2005, 12:39:43
saj je že zdaj zmešan ker samo ko vidi salamo čisto ponori ... ga moram odrinit stran ker tako sili v mene ... pa mu rečem sedi pa se vsede ... in vidi salamo spet sili ... hehe :)



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #3 : 25 Avgust 2005, 12:53:25
Nikoli psu ne kaži pribloljškov. Na začetku, da ga naučiš ja, potem pa priboljšek izvlečeš šele ko vajo naredi.

In pes ni navajen na tak tempo. Uči eno po eno vajo ostale pili. Sej se nikamor ne mudi. Še enkrat. Počasiiiii.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #4 : 25 Avgust 2005, 12:54:24
aha ... ok najlepša hvalaaa :)



Lola

  • Gost
Odgovori #5 : 14 Oktober 2005, 16:28:48
Ne boste verjeli, celo Lolo sem naučila prosi in taco. Tak dosežek je njo naučiti kar koli ( razen glas )   :D a vidite z ustrajnostjo se vse da, tako da vsi ki vam ni uspelo takoj ( recimo jaz sem na to čakala leto in pol, ja vem kaj si mislite, LOL  ;D) ne obupajte!!! tudi jaz nisem pa  mi je uspelo, sedaj se pa prav zabavam ko moja bulčka oba na enkrat prosita  :P



Lanyca

  • Gost
Odgovori #6 : 15 Oktober 2005, 21:41:16
Jaz pa sem Lano v enem dnevu naučila levo in desno taco. Ja glede glasa pa sem mela zelo dobre razmere za učenje. Meli so tekmovanja teh balonov letečih pa je Lana vs dan na njih lajala. Vedno, ko je zalajala sem ji rekla glas in jo pohvalila dobila je tudi priboljšek. Pa je skapirala. ;)
Lp Lanyca
p.s. tega je že dolgo nazaj. ;D



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #7 : 17 Oktober 2005, 22:03:57
Mene pa nekaj zanima.Upam,da bo liza znala odgovoriti.

A zna kateri pes "tačkanja" al kako bi temu rekla???Pri enme dog dancu sem to videla.Da pes izmenično dviguje tački...kako ga to naučiš?

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #8 : 17 Oktober 2005, 22:19:11
Pri nas to Smart skoraj zna... povelje je pa "drugo" ... če se prav spomnim smo pa učili v igri ... tako da smo mu sami privzdigovali ... mogoče se nina kaj več spomni ...

LP, Črt



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #9 : 18 Oktober 2005, 15:40:06
Tjaša ne razumem te najbolj...a misliš, da da pes tačko pa jo da na tla pa da drugo in tako izmenjava??

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #10 : 18 Oktober 2005, 16:12:20

Los je car!


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #11 : 18 Oktober 2005, 17:01:54
Rina linka mi ne delata :(.

Zgleda nekako tako...da izmenjaj dviguje tačke.Ne visoko...5-10cm.Sploh ne vem kako naj to povem...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #12 : 18 Oktober 2005, 17:06:07
Zanimivo Rina :)..to kar je prikazano rondo ravno ne zna.....ampak zna pa, da mu rečem tačka, druga tačka, tačka, druga tačka...pa pač dviguje tački in z njima upleta ::) ;D ;D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #13 : 18 Oktober 2005, 17:55:53
Tjaša, probaj tako:
pojdi na http://www.freeweb.hu/dogdancing/ pa klikni na galerijo (se ne da dat direktnega linka) in poišči "Pacsit!" in "Pacsiadás állva.". In klikneš in sta tista dva filmčka. Je pa še polno drugih, za kakšno idejo. ;)

Witty tega trika ne zna, tko da ne morem povedat kako sem jo naučila. Malo domišlije, mogoče kakšen klik in spodbudo, pa bo. :)

lp, rina

Los je car!


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #14 : 18 Oktober 2005, 19:54:07
mja no...ubistvu je recimo to to.Jaz sem videla malce drugačno izvajanje.Samo pes stoji na vseh nogah in dviguj tačke...ti bom poslala na msnju ;).

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


LIZA

  • *
    • Prispevkov: 1.016
    • Točke: 10
  • Aaron
Odgovori #15 : 18 Oktober 2005, 20:46:41
T.M.T. ,jap, to znata oba mojadva. Jaz imenujem to kar give me five, mislim pa na to, da ko dvignem levo roko, me 'poči' z desno tačko in obratno. Aaron je zelo hitro dojel kaj želim in tudi zelo hitro daje give me five-e, Liza pa se gre damico in udari zelo nežno in si vzame čas  :)
Za tisto drugo 'tačkanje' pa se učiva z Aaronom. Si to videla na enem posnetku, kjer je zlati prinašalec izvajal dogdance?


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #16 : 18 Oktober 2005, 22:04:00
Jaaaaa.Na tem posnetku...z eno žensko plešeta.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #17 : 19 Oktober 2005, 16:24:30
Zanimivo Rina :)..to kar je prikazano rondo ravno ne zna.....ampak zna pa, da mu rečem tačka, druga tačka, tačka, druga tačka...pa pač dviguje tački in z njima upleta ::) ;D ;D

lp

Moja tud zna opletat s tačkami, ampak žal običajno z iztegnjenimi kremplji - tako kot Zoro s sabljo.... :)



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #18 : 10 Februar 2006, 16:04:48
Pri gimme 5 je pa takole ..

Jaz sem Indija tako naučila da sem mu najprej pokazala oz. je itak sam videl da imam nekaj za njega .. potem sem dvignila svoijo roko in on si je nekako skapiral, da mora dat svojo tačko gor .. mogoče je pa še kakšen drug način oz. siogurno je  ;D



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #19 : 10 Februar 2006, 16:28:18
Daj 5 pa tako.Če psička zna dati tačko mislim,da ne bi smelo biti problemov.Počepni pred psičko in ji nastavi roko.Pa ne tako,da tačko položi na dlan ampak se je dotakne--- takole nekako.
Potem pa govori daj 5,daj 5...in ponavdi zakapirajo.Lahko pa rečeš tudi,daj tačko in se te dotakne.Pri na ssmo pokapirali po položaju rok in sploh ni treba več reči 8)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #20 : 30 April 2006, 23:08:24
Ima kdo kakšne ideje, kako psa naučiti, da z nogami brca po zraku, ko je na hrbtu? Kot da bi hotel voziti kolo? Dora sicer leži na hrbtu, kaj več pa od nje ni za dobit. Noge pa samo steguje dol, namesto v zrak. :-\

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #21 : 30 April 2006, 23:15:37
a delata kej z klikerjem? bi jo s tem skoraj sigurno dalo pripravit do tega?


lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #22 : 30 April 2006, 23:43:44
Delava s klikerjem, samo kaj več kot na hrbet ne spravi trenutno od sebe. :-\

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #23 : 01 Maj 2006, 00:06:05
no sej počasi. ko bo dvignila tačke pa klikn pa tako naprej...samo počasi ;D. mogoče ji še ti pomagaj pri tej situaciji, da jih malo stegne!

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #24 : 01 Maj 2006, 22:01:50
Dora je že malo začela tačke dvigovati, potem pa se je nenadoma odločila, da bi rajši preval in slalom delala. :o ???
Me pa vedno zna presenetiti. ;D

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #25 : 01 Maj 2006, 22:51:34
ja to se ponavadi dogaja. da ko učiš novo stvar, ki je bolj zakomplicrana pes začne delat stare vaje ponavadi tiste, ki se jih je nazadnje naučil.

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #26 : 01 Maj 2006, 23:44:49
Fora je v tem, da sta preval in slalom pri nama novi vaji (posebno slalom). ???
Preval je že prej znala, ampak ga je delala po polžje, zdaj je pa pospešila in se skoraj meče ob tla. :o
Slalom bo pa tudi kmalu blizu želenega. ;D

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #27 : 03 Maj 2006, 16:55:05
Kako si ga pa naučila pomahati? Jaz sem mojo to že velikokrat prbala naučit, pa nama ne gre. :(

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #28 : 03 Maj 2006, 16:59:07
Tako, da sem rekla 'tacko' in jaz sem bila kaksne pol metra stran...
Zaenkrat samo dvigne tacko, ampak poskusam, da bi dvakrat pomahal... saj to obcasno naredi, samo mu se ni potegnilo, da bi tocno to rada od njega ;)

battito animale


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #29 : 03 Maj 2006, 17:03:32
Tako sem jaz tudi pri Dori sprobala, ampak ona ni dvignila tačke dovolj visoko. Ne morem je pripraviti do tega. :-\
Dvige jo samo do kota 90° nad tlemi. Več pa ne.

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)