DP v preskakovanju ovir

baloo · 2245

baloo

  • *
    • Prispevkov: 154
    • Točke: 0
  • Lepotička:)
: 11 Avgust 2007, 21:54:58
Če sem prav zasledila v teh dneh poteka DP v preskakovanju ovir. A mi lahko kdo pove KJE poteka.



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #1 : 11 Avgust 2007, 22:04:55
Državno prvenstvo poteka  od nedelje(12.8.) do srede (15.8.-upam da sem prav zračunala  :-[ ). Poteka na Posestvu Burger, ki je na Venišah (KD Veniše)   Razpored pa si lahko pogledaš na straneh Konjeniške zveze Slovenije http://www.konj-zveza.si/dokumenti/DP_Venise_vabilo.pdf 
 
Upam da sem ti pomagala  ;)


baloo

  • *
    • Prispevkov: 154
    • Točke: 0
  • Lepotička:)
Odgovori #2 : 11 Avgust 2007, 22:31:42
Super. Najlepša hvala :-*.



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #3 : 11 Avgust 2007, 23:23:06
ja točno tako. jutri se začne. letos so na novo odprli tudi amater tour(120cm).  najbolj se splača pridt pogledat v sredo, ko bo finale državnega prvenstva.mi bomo v torek in sredo v venišah in bomo navajali za našo Teo Keluc, ki zastopa KK Kallisto pri mlajših mladincih. V torek je odprta tekma ( normalna tekma, tudi za jahače, ki ne jahajo DP), tako da če se bo vreme čudežno spremenilo, da bo teren ok, pa mi pripeljemo še našo Zaro :). drugače pa te ure, ki so zraven v prapozicijah napisane so ravno tako da so in jim nikoli ne uspe, da bi se takrat začelo. ponavadi se še prva tekma zamakne za ene pol ure, potem gredo sodniki na kosilo za 2 uri itd. in na koncu je tekme konec ob 8 zvečer, čeprav na prapozicijah piše da bo ob 3konec. kaj češ. upam, da da bo sonce posijalo, da bo do srede sijal sonček, da bodo pogoji ok.

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #4 : 12 Avgust 2007, 09:16:29
oo super ienchy potem se bomo pa v sredo videli! Predvidevam da boš tam cel dan, ne? Mi bomo bili tam do ene 14h, potem pa moramo naprej.


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #5 : 12 Avgust 2007, 09:46:05
Irena,če boste tam z vašo lepotico Zaro bomo na morju močno stiskali pesti ;).BTW si mi zadnjič fotke obljubila :P,haha.

Kar se pa zavlačevanja tiče.V Lahovčah bi moglo biti ob pol 7h konec...ob pol 7h je bila 7. tekma od 10ih :(.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #6 : 12 Avgust 2007, 19:45:05
kajcyka jaz bom tudi zutri in nevem do kdaj, ker imam v sredo popoldne še trening. drugače pa bom z Rondotom in v KK Kallisto odpravi  ;D tako, da me le pocukaj za rokav, če se vidimo.

T.M.T. vem da sem obljubila, ampak nevem točno kaj mojemu compu ni jasno in enostavno ne dela :-\. tako, da bodo. ;)


DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #7 : 12 Avgust 2007, 21:41:45
Bom gledala po majici in po psu  :D :D Upam da se ne zgrešiva!