Kje učite vašega psa?

Alya · 2443

Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
: 14 Avgust 2007, 10:12:52
No,kje učite vašega psa?Jaz sem ga v moji sobi in zunaj,zdaj pa se bova "preselila" v prostor kjer imamo emmm...
copate in druge stvari,je pa tam dovolj prostora za učenje. :) Mogoče prilepim kakšno sliko. ;) :P

LP Alja



Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #1 : 14 Avgust 2007, 10:21:39
Jaz jo učim povsod.
V moji sobi, v vsaki ostali sobi v hiši, v gostih (ko imava čas), v gozdu, na poligonu, v mestu, na travniku, v gorah...samo da je dovolj prostora. :)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Ivana

  • *
    • Prispevkov: 560
    • Točke: 4
Odgovori #2 : 14 Avgust 2007, 10:52:36
Mi se tudi učimo povsod, inresnično poskušamo čimveč različnih situacij in motečih dejavnikov uvest v učenje.


Lp, Ivana


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #3 : 14 Avgust 2007, 11:49:18
Midve začneva s trikci doma, v dnevni sobi ali moji sobi, potem pa počasi dodajava moteče dejavnike.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #4 : 14 Avgust 2007, 11:59:29
Midve se učiva trikce doma na vrtu.

lp

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


lup

  • Gost
Odgovori #5 : 14 Avgust 2007, 15:58:56
Mi tudi delamo trikce,kjerkoli in kadarkoli (razen zunaj NE,kadar je velika vrocina in sonce ali pa dez)-najbolj mi je zanimivo na sprehodih,pred kaksnimi trgovinami itd...  :)



Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #6 : 16 Avgust 2007, 19:14:31
hehe, midva se pa trikcev učima v moji sobi kadar je na sporedu Dnevnik (da ne ata znori zarad klikerja haha  ;D )    drugače pa v dnevni sobi, je dovolj prostora za slalome in te zadeve  :)  drugače pa na sprehodih če srečam koga znanega je tut zmeraj prošnja 'pokaži kak trik' - park v SG-ju je čez dan dober tudi za to  ;D
poslušnost vadima samo na travi zunaj na naši zelenici, ali na travniku pred hišo, na poligonu tudi seveda..   aja poslušnost vadima zunaj tudi če je dež (no če lije ravno ne, če pa ni neke hude panike potem pa obvezno, zato ker se nama je enkrat na tekmovanju primerilo da sma bila na startu ko je začelo deževati.. pa ni bil rezultat potem tako dober ker pes ni bil navajen na deževne razmere)
in pa seveda vadima tudi če sma pri babici - na hodniku večinoma ali pa v dnevni sobi.



lp, Jana

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #7 : 21 Avgust 2007, 08:42:32
Me2 s Kano vsak dan redno delava zunaj, na vrtu. Imava 2 kotička, kjer je tudi v vročini lepo senčka in hladno in enega, na katerem je vedno sonček.
Drugače pa hm, v moji sobi, v dnevni sobi, pa če nama je dolgčas ko gremo kam še tam, važno je, da je veliko prostora..  8)



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 20 Maj 2011, 14:26:06
Jaz pa enega psa najprej v pesjaku, potem pa tudi na sprehodu, drugega (pri babici) pa najprej na dvorišču ali v garaži (ga spustim in imava mir) potem pa tudi drugje. Morava pa poslušnost na sprehodih utrditi saj se 5 let nismo z njim kaj dosti ukvarjali in je znal le sem  in sedi.