trikec obe tački čez oči

Jana* · 2961

Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
: 16 Avgust 2007, 19:02:38
Haj!


Mene pa zanima kako naučit psa da bi si dal obe tački čez gobček?



lp, Jana

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #1 : 25 Avgust 2007, 17:05:12
Moj to včasih naredi,ko mi kliker "zašteka" pa pri "prosi" ne kliknem,pol pa misli,da hočem da se "skrije",pa si kar v tem položaju obe tački čez smrček da...
Tko da,poskusi ga spravt v položaj "prosi" pomtem pa reč "skrij se",če bo to pr teb delovalo pa nevem...



Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #2 : 25 Avgust 2007, 17:21:01
nep, to nebo delovalo, ker sem ga na 'prosi' že tolk navadla da v takem položaju sedi tut več kot 10sekund..  :-\  tako da tule definitivno ne bo kaj drugega poskušal, kvečjemu gledal me bo  kaj vraga ni pohvale ;D


aja, da bi rekla vmes ko kao prosi - naj se skrije hm  ???  to bom poskusla..
drugače pa poskušam tudi tako da mu v prostoru rečem nj se skrije, pol pa eno taco čez tišči, če pa še ne kliknem pa včasih še drugo gor položi..  ampak to je redko redko, pa js nimam tajminga takega ko poči taco čez glih za 0,1 sekundo  ;D    ampak verjetno bo tole edini možen način pri njemu  :)  da ga pač lovim s klikom ko bo v prostoru  :)   zaenkrat ni drugih idej..

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #3 : 25 Avgust 2007, 17:26:36
Aja,v prostoru mi to ttudi dela. :) ;D

Good luck!



Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #4 : 25 Avgust 2007, 17:31:08
hvala  :P   poročam kako bo šlo!

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


lup

  • Gost
Odgovori #5 : 25 Avgust 2007, 23:20:03
Pho-icka pa tole dela kar spontano,ze od prvega dne ko sem jo dobilla...ko se uleze na hrbet pa to se raje dela...tako da jaz samo klikam  ;D



Urša_Doggy

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Pes - edina ljubezen, ki jo lahko kupite <3
Odgovori #6 : 17 Februar 2011, 06:51:09
Mene zanima kako naj jo to naučim? Nedeva tačk čez gobček-pred oči razen kadar ji pihnem v nosek :$. Ampak ponavadi se raje stran obrne....

Pes - edina ljubezen, ki lahko kupite <3
I <3 my dog...


Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #7 : 17 Februar 2011, 09:41:09
Moj se je z eno tačko čez nos začel praskat ko sem mu v nos pihnila; drugače pa je mnogokdo učil z dajanjem selotejpa na nos, ki ga je kuža potem želel odstranit. Ali pa takoj zjutraj, ko so še celi zaspani in zalimani - se ponavadi s taco manejo (no vsaj moj to dela vsakodnevno), tudi tako bi ga lahko lovil s klikom.

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


Urša_Doggy

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Pes - edina ljubezen, ki jo lahko kupite <3
Odgovori #8 : 17 Februar 2011, 12:36:34
Bom poskusila z to 'finto' s salotepom. Ne naša se zjutraj samo raztegne ;).

Pes - edina ljubezen, ki lahko kupite <3
I <3 my dog...


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #9 : 17 Februar 2011, 13:01:42
Haj!


Mene pa zanima kako naučit psa da bi si dal obe tački čez gobček?



lp, Jana
lahko probaš tudi tako, da ga naučiš najprej objemat palčko z obema tačkama, potem pa palčko držiš vedno višje,jo postaviš čez nos, potem vedno krajšo,sledi ukinjanje palčke.

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!