Trikec 'pleši'

kajcyka · 1934

kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
: 19 Avgust 2007, 22:02:14
No mene pa zanima, če ima kdo zamisel kako bi jaz mojo naučila tirkca pleši- stoji na zadnjih nogah ni skaše v krogu oz. se vrti okrog svoje osi na zadnjih dveh tačkah.  ::)

Hvala za pomoč že v naprej!!  ::)


lup

  • Gost
Odgovori #1 : 19 Avgust 2007, 23:11:17
Najprej jo nauci,da hodi po zadnjih tackah-to lahko das samo pod "hand" signal (recimo dvignjena roka).Potem jo naucis,ce se ne zna-vrtljala v levo ali desno (na mestu) in potem to zdruzis...novo vedenje pa poimenujes s nekim imenom: "pleši" in to je to.
Jaz sicer za ene trikce kar ne besedni ukaz uporabljam (se pravi da nimam poimenovano),ker preprosto je Pho tok pametna,da razbere kar moje kretnje.

Midve se trenutno podaljsujeva cas,da stoji na tackah-oziroma da hodi proti meni :)
Kmalu bom to zdruzila in bom dobila vedenje plesi :)
Drugace pa je tole tipicen primer :vedenjeskih verig.Sestavis dve vedenji  ;D


Good luck!



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #2 : 20 Avgust 2007, 07:36:43
oo hvala lup!  Bova takoj danes probale  ;D


Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #3 : 23 Avgust 2007, 18:18:15
Ja midva tudi nisma mela problemov - poznal je ukaze za obrat v levo in desno pa da je skočil. Najprej je šel na zadnje tačke - nato pa sem mu z roko pokazala kakšen obrat ali pa sem rekla 'hop' kjer je potem na mestu malo poskočil  :)   najprej je treba lepo utrdit stanje na zadnjih tačkah  ;)

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #4 : 23 Avgust 2007, 20:51:07
Ja sej zdej delavaa na tem, da hodim proti meni, gre zaenkrat samo dva poskokca ampak je ne mislim matrati, bo že dobila ravnotežne...lažje gre pa skakt po zadnjih tačakah nazaj  :D :D malo jo zanese pa je skaklja nazaj  ;D