Cane Corso Italiano [Italian Corso Dog]

ninci · 1463092

COSTA

  • *
    • Prispevkov: 309
    • Točke: 0
Odgovori #1020 : 12 Junij 2007, 12:37:06
Čaw,

ej ninci, jest pa sem posebej samo zate par slikic Scoobertove Anabelle  :-\ nardila. Niso glih ne vem kaj, so pa  ;) . Mala je res slatka, pikec mali  ;D :P. Ko bodo naložene, dobiš,

L.P.P. Špela



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1021 : 12 Junij 2007, 12:40:23
Čaw,

ej ninci, jest pa sem posebej samo zate par slikic Scoobertove Anabelle  :-\ nardila. Niso glih ne vem kaj, so pa  ;) . Mala je res slatka, pikec mali  ;D :P. Ko bodo naložene, dobiš,

L.P.P. Špela

Super :o  Vsaj nekdo je mislil name ;) >:D

Lp nina



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1022 : 12 Junij 2007, 12:47:36
Jaz sem jo pa na koncu ko se že odhajali malo božala :D
Sej jaz sem mislila nate a se ti ni nič kolcalo v soboto, bi se ti moralo kar nekajkrat  :P :D >:D (vsakič ko sem bila ob njihovem ringu :D)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1023 : 12 Junij 2007, 12:52:32
Jaz sem jo pa na koncu ko se že odhajali malo božala :D
Sej jaz sem mislila nate a se ti ni nič kolcalo v soboto, bi se ti moralo kar nekajkrat  :P :D >:D (vsakič ko sem bila ob njihovem ringu :D)

Dobro no, ampak bi bila še bolj vesela fotk, še bolj pa če bi bila tam in vsaj Merlina videla v živo ::) Pa drugič, če ne prej 2010 :P

Lp nina



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1024 : 12 Junij 2007, 13:05:47
Še ene par let pa fotkičev navmo rabli več se bomo kar sami na računala konektal :D ;)
Daj daj drugo leto v Budapešti kjer je Euro Dog Show 2008, pozabla pa kdaj točno v letu 2008 - mislim da v oktobru (boš lahko s svojo malo jim konkurenco delala ;)), pa seveda World Dog Show 2008 na Švedskem, bi blo lepo nekak z dopustom kombinirat (in seveda zopet pozabila kdaj točno v letu 2008) ma sem še vedno pod vtisi (vendar na žalost tako tistimi lepimi kot slabimi :-\ :'()
Sem pa na enem izmed forumov prebrala da je Tanzarelina psička popadla sodnika (vendar zgleda ni bilo nič resnega) jo je diskvalificiral, vendar je šel za vsak slučaj preverit v katalog in ko je videl da jo hendla njena vzrediteljica jo je poklical nazaj notri in jo postavil na 4. mesto :-\
Mislim da to ni ravno fer ne glede na to od kod psica prihaja oz. kdo je njen vzreditelj (je pa baje skoz čekiral katalog ::)), ok res je bilo zadušljivo in vroče, in pošteno verjamem da so psi imeli že vsega dovolj vendar do tega ne bi smelo priti


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1025 : 12 Junij 2007, 13:40:56
Še ene par let pa fotkičev navmo rabli več se bomo kar sami na računala konektal :D ;)
Daj daj drugo leto v Budapešti kjer je Euro Dog Show 2008, pozabla pa kdaj točno v letu 2008 - mislim da v oktobru (boš lahko s svojo malo jim konkurenco delala ;)), pa seveda World Dog Show 2008 na Švedskem, bi blo lepo nekak z dopustom kombinirat (in seveda zopet pozabila kdaj točno v letu 2008) ma sem še vedno pod vtisi (vendar na žalost tako tistimi lepimi kot slabimi :-\ :'()

Eh nekupirani nismo dovolj atraktivni za take velike razstave ::) Večinoma še vedno vse pobirajo v celoti kupirani psi tako da...
Sploh pa me razstave ne interesirajo toliko, da bi se udeleževala takih velikih razstav (razen če me bodo res potegnile... ampak dvomim ::))

Pa še ena fotka, treh bumbarjev, ki imajo na voljo vsak svoj fotelj, ampak je pač premajhen Comfort 100x boljši :P ::)



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1026 : 12 Junij 2007, 14:05:16
Če se je pa tako lepo skup guzit in stiskat :D So pa luštni ko se takole vsi trije skupaj sklopkajo :-* :)
Mene pa priznam so trenutno malo not potegnile, vendar ne zaradi kakih grande ambicij po nevem kakih naslovih ampak zaradi druženja in spoznavanja novih ljudi ...
Čeprav priznam da ne vem če bi v nedeljo svojega psa peljala na to razstavo, kajti vročina je bila ubijalska in to ne samo zunaj, notri v samih halah je bilo še huje :-\ >:(


COSTA

  • *
    • Prispevkov: 309
    • Točke: 0
Odgovori #1027 : 12 Junij 2007, 15:34:58
Čaw,

ewo, ratalo...












to pa je tudi vse  ;) ,

L.P.P. Špela



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #1028 : 12 Junij 2007, 15:36:51
Sem pa na enem izmed forumov prebrala da je Tanzarelina psička popadla sodnika (vendar zgleda ni bilo nič resnega) jo je diskvalificiral, vendar je šel za vsak slučaj preverit v katalog in ko je videl da jo hendla njena vzrediteljica jo je poklical nazaj notri in jo postavil na 4. mesto :-\
Mislim da to ni ravno fer ne glede na to od kod psica prihaja oz. kdo je njen vzreditelj (je pa baje skoz čekiral katalog ::)), ok res je bilo zadušljivo in vroče, in pošteno verjamem da so psi imeli že vsega dovolj vendar do tega ne bi smelo priti

Temu sodniku bi bilo treba vzeti licenco. Sploh ne bi smel videt kataloga, kaj šele brskat po njem. Kaj se sodi pse ali njihove lastnike?!  >:(  Kaj za en sodnik pa je to? Da se mu v bodoče na daleč ognem.

Kristinca & Florinca


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1029 : 12 Junij 2007, 16:00:09
Mislim da Claudio De Giuliani nisem pa prepričana (za drugega pa ne vem kako mu je ime) ;), sta bila pa po pričevanju oba sodnika bolj za pse ki so prihajali iz italijanskih psarn :-\ ::) Čeprav so se tudi psi naših sosedov iz bivših republik zelo dobro odrezali ;)


Scobert

  • *
    • Prispevkov: 294
    • Točke: 0
  • SCOBERT
Odgovori #1030 : 12 Junij 2007, 23:53:17
Evo još jedna sličica Anabelle Strajano - Beline



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1031 : 13 Junij 2007, 08:14:25
Costa hvala. Scobert mala je super :-* Kdo sta mama in oče?

Evo dva naša videa, ko se trudimo delat poslušnost ::)
http://www.youtube.com/watch?v=7MG7Ceb_G5Y
http://www.youtube.com/watch?v=TBBn3nLqLEM

Lp nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1032 : 13 Junij 2007, 11:19:21
Ok tegale sem še dolžna... pa ne pozabite na ZVOČNIKE :D

http://www.youtube.com/watch?v=Sbvo0S8KAWU

Lp nina



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #1033 : 13 Junij 2007, 11:35:55
Ne moreš verjet, dokler ne slišiš!  :o Kot kak star dec! Pa nič ne moreš narest. A naj greš k psu in rečeš: Ej, daj obrni se?!  ::)

Kristinca & Florinca


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1034 : 13 Junij 2007, 11:37:43
Ne moreš verjet, dokler ne slišiš!  :o Kot kak star dec! Pa nič ne moreš narest. A naj greš k psu in rečeš: Ej, daj obrni se?!  ::)

Bi če bi pomagalo, ampak ona tako smrči ne glede na to v kakšnem položaju spi. No ampak dokler slišim tako smrčanje vsaj vem, da ne dela kje kake p!"%arije ;D :D

Lp nina



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #1035 : 13 Junij 2007, 11:45:44
Veš kaj, saj tole smrčanje ima tudi dobro lastnost. Če bo kdo hotel vlomit in bo slišal tole smrčanje, se bo rajši obrnil, ker bo mislil, kak dec je doma hehehe.  :o

Kristinca & Florinca


bonie

  • *
    • Prispevkov: 283
    • Točke: 3
Odgovori #1036 : 13 Junij 2007, 11:58:43
Uhhh, to pa je smrčanje ??? Zdaj bom še postala hvaležna za Bonijino mini smrčanje. Proti Brihti Bonijino smrčanje sploh ni omembe vredno.. :)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1037 : 13 Junij 2007, 12:05:14
Uhhh, to pa je smrčanje ??? Zdaj bom še postala hvaležna za Bonijino mini smrčanje. Proti Brihti Bonijino smrčanje sploh ni omembe vredno.. :)

Saj sem rekla, da smrči kot star dec :P :)

Lp nina



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1038 : 13 Junij 2007, 12:16:00
Bi če bi pomagalo, ampak ona tako smrči ne glede na to v kakšnem položaju spi. No ampak dokler slišim tako smrčanje vsaj vem, da ne dela kje kake p!"%arije ;D :D

Lp nina

A vidim da si se že naučila ... priljubljeni rek moje mame; če otrok ali mačke/psa ne slišiš in je čista tišina je velika možnost da zganjajo p!"%arije  :D >:D, pri nas to za pse in mačke drži (za otroke pa tudi, pa čeprav so le ti že odrasli :D ;) 8)), razen seveda ko ti tudi v resnici spijo ampak še takrat ne dajo miru ;) :P

Mala je pa ful luštna, komaj čakam na srečanje da jo znova vidim, že zaradi tega ker se je mala potegnila :D ;)


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #1039 : 13 Junij 2007, 13:27:35
No ja, tole pa je smrčanje!  :o Brihta komot konkurira mojemu očetu  ;D ;D Boga Rumba in Smart... po moje se sploh ne moreta dobro naspati. ;)  :D


Scobert

  • *
    • Prispevkov: 294
    • Točke: 0
  • SCOBERT
Odgovori #1040 : 14 Junij 2007, 01:10:48
Scobert mala je super :-* Kdo sta mama in oče?
Lp nina

Hvala, mala je is uzgajivaćnice Strajano, tata je Lotar Custodi Nos, mama je Maora. Anabella - Belina je prvobirano štene.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1041 : 14 Junij 2007, 16:38:32
Mala je pa ful luštna, komaj čakam na srečanje da jo znova vidim, že zaradi tega ker se je mala potegnila :D ;)

Res je. Raste kot konoplja, včeraj je dopolnila 4 mesece in Ima 20kg, pa je trenutno bolj pri tasuhih ::) Pa čisto malo ji manjka pa bo prerasla Rumbo :o

Play time:


In počitek (Dumbo Amico del Petto Bright star :D ;D):





aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1042 : 14 Junij 2007, 16:47:21
ninci hude fotke :o Res so tvoje pasje mrcinice prav posrečene.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1043 : 14 Junij 2007, 17:15:26
ninci hude fotke :o Res so tvoje pasje mrcinice prav posrečene.

Posrečene :o Ah kje so prav pasje žleht, sploh tamala. Gleda samo kje bo kakšnega hudiča ušpičla in samo gleda kako se mi bo v naročje spravla. In to medtem ko sem za računalnikom, na vsak način hoče svojo veliko rit zbasat k meni na stol. Drugič bom nabavila še enega mačka, so lažji za v naročju držat in lažje jih je iz naročja vršt ::)

Lp nina



rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #1044 : 15 Junij 2007, 15:28:16
Ninči, sem malo pozna... ampak sem šele zdaj opazila da imate novega družinskega člana.  :-[

Sem si mogla ogledat vse video posnetke in slikce za nazaj - sem pa veliko zamudila.  ::)

Želim vam čim več pasjih užitkov!!!!   ;) Mala pa je blazno blazno lepa, pravi cukrček in dobro že uboga!  :-*

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #1045 : 15 Junij 2007, 15:59:37
Kako se pa ˝tamala˝ Frajerju zdi?

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1046 : 15 Junij 2007, 16:17:48
Kako se pa ˝tamala˝ Frajerju zdi?

Takole... (slika pove 1000 besed) ;D



Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #1047 : 15 Junij 2007, 16:23:06
Ok tegale sem še dolžna... pa ne pozabite na ZVOČNIKE :D

http://www.youtube.com/watch?v=Sbvo0S8KAWU

Lp nina

 :D :D :D :D :D :D

Ojoj, tole je pa ORNK smrčanje.  :o Je pa pravi cukr.  :-*

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


kazak

  • *
    • Prispevkov: 371
    • Točke: 4
  • CRNO SREBRNI PATULJASTI ŠNAUCERI HOUSE KAZAK
Odgovori #1048 : 23 Junij 2007, 00:12:36
10.06.2007. EURO DOG SHOW 2007 ZAGREB CROATIA
- CANE CORSO judge Olga Scerita (MOL) & Claudio de Giuliani (I)

Sangue Magnifica Ariane - junior class - V1, Junior Winner(PRM), Junior EUROPEAN WINNER
Artur - intermedia class - V2, R.CAC
Timoniere Marlo - junior class - V3 



Sangue Magnifica Ariane - junior class - V1, Junior Winner(PRM), Junior EUROPEAN WINNER


Sangue Magnifica Ariane & muzjak Junior European Winner


Cesare & Sangue Magnifica Ariane & Timionere Marlo


Cesare & Timionere Marlo


Artur - intermedia class - V2, R.CAC


Artur - intermedia class - V2, R.CAC


Timoniere Marlo - junior class - V3


Timoniere Marlo - junior class - V3


Timoniere Marlo - junior class - V3


www.sanguemagnifica.com

CRNO SREBRNI PATULJASTI ŠNAUCERI HOUSE KAZAK
www.housekazak.com


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1049 : 23 Junij 2007, 05:23:30
Na zadnji sliki je Dogo Canario.

Lp nina