Cane Corso Italiano [Italian Corso Dog]

ninci · 1462965

Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1110 : 24 Julij 2007, 08:35:07
Ninc in Črt mala je fenomenalna, glava mi je ful huda in upam da me oči ne varajo in se je punca počasi začela bildati :o :D Pa vidim da tudi že pridno stoji, v glavnem 26.08. ne smemo manjkati da navijamo za vas :D :D ;)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1111 : 24 Julij 2007, 10:02:02
Nič hodit v Trbovlje, ker bomo imeli tremo :P

Satin ah ne... samo malo več smo jo začeli futrat :P pa zdaj ko mora ležat z satelitom okoli glave ne more celo dopoldne dirakt gor in dol pa se pozna ::)

Lp nina




Scobert

  • *
    • Prispevkov: 294
    • Točke: 0
  • SCOBERT

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1113 : 24 Julij 2007, 10:14:17
Scobert koliko je pa Belina velika in koliko tehta? Prideta v slo. na razstavo?


Lp nina



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1114 : 24 Julij 2007, 10:31:07
V glavnem da punci paše :D :P Ninc že čekiraš konkurenco kaj :o :D >:D


Scobert

  • *
    • Prispevkov: 294
    • Točke: 0
  • SCOBERT
Odgovori #1115 : 24 Julij 2007, 11:38:28
Belina je stara 5 mjeseci, nisam je mjerio u zadnje vrijeme, ali pretpostavljam da ima oko 25 kg a da je visoka oko 56 cm (to je onako od oka, izmjerit ću je ubrzo pa ću napisati toćne mjere) U Sloveniju na izložbe nećemo ići do otvorenog razreda. :)


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #1116 : 24 Julij 2007, 13:28:40
Tyashy tvoj oči sigurno ve kje so Trbovlje ;). To je 1 urco vožnje iz Ljubljane cca. 60km. Bo pa razstava v nedeljo 26.8.

Lp nina

Oj!
Saj ne da ne bi vedel, ampak, ker on reče ja pa se ne bomo tok daleč vozil in potem jaz nevem kje so pa se ne morem branit... Ninci a Brihta je že kupirana ali bo kupirana, nikjer nisem zasledila...?
Lp,Tjaša



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1117 : 24 Julij 2007, 13:42:00
Mislim da Ninc nebo huda če kar namesto nje odgovorim, ne Brihta ni kupirana, pa tudi ne bo ;), poleg tega pa je zdaj tudi že prevelika za ta poseg ;)


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #1118 : 24 Julij 2007, 14:14:13
Tyashy pa vzemi očiju karto Slovenije iz avta in mu pokaži na karti, da ni daleč hehehe.  ;) 

Ninci ta zverca pa deluje veliko večja kot "samo" 57 cm.

Kristinca & Florinca


Scobert

  • *
    • Prispevkov: 294
    • Točke: 0
  • SCOBERT
Odgovori #1119 : 24 Julij 2007, 15:07:51
Dobro sam rekao -visina - 57cm, a težina 24kg. ;D





bonie

  • *
    • Prispevkov: 283
    • Točke: 3
Odgovori #1120 : 25 Julij 2007, 13:41:41
Fauno ima cca. 60kg, Benga pa 45.

Bonie pa ne boš verjela 52 kg pri 66 cm plečne višine :o :o :o Pa ni debela, samo ogromni prsni koš ima...

Drugač pa je Brihta zelo luštna, zdaj na teh zadnjih slikicah se komaj prav vidi, ker prejšnje slike so bile vse iz nekih čudnih kotov, ko nič prav ne vidiš...
Sicer pa vidim, da postavlja ušesa nekam nazaj... ne vem, kaj je to, ampak to Bonie po novem tudi dela... mogoče zaradi vročine... čisto nazaj jih potegne...

Pa še nekaj fotk Bonie pred poškodbo kolena...








in po poškodbi in operaciji... moramo mirovati, ampak čuvamo pa še vedno...



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1121 : 25 Julij 2007, 14:22:17
Želimo vam lepo in hitro okrevanje brez kakih zapletov in za punco en ogromen koš  :-* :-* :-* :-* :-*, ma če bom kdaj na vašem koncu vaju malo pobaram da jo bom lahko malo počohala ;) :D

Pa ta 7 fotka je dobra :o :D


bonie

  • *
    • Prispevkov: 283
    • Točke: 3
Odgovori #1122 : 25 Julij 2007, 14:34:22
Želimo vam lepo in hitro okrevanje brez kakih zapletov in za punco en ogromen koš  :-* :-* :-* :-* :-*, ma če bom kdaj na vašem koncu vaju malo pobaram da jo bom lahko malo počohala ;) :D
Hvala. Če pa boš kaj v teh krajih, pa se kar oglasi. Bonie obožuje obiske in čohanje ;D

Pa ta 7 fotka je dobra :o :D

 :) :)  :) Sicer pa imam takih fotk malo morje, ker se Bonie stalno med igro meče po tleh...



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #1123 : 25 Julij 2007, 16:21:48
Ušesa nazaj lahko pomenijo zelo različno - pri mojem se kaže kot ekstremno ugodje - zrelaksiranost, kot izjemna tečnoba ali pa kot "ali si neumna da to predlagaš" varjanta. Vem kaj misli če še faco gledam zraven  ::)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1124 : 26 Julij 2007, 12:06:18
Tudi jaz ne vem kaj ima z temi ušesi, če gledaš tisto fotko kjer je slikana glava iz profila jih ima lepo, v razstavni pa jih je kar nekam nazaj potegnila ::)

Satin tole pa zate. Corine je javno objavila samca s katerim bo parila Brihtino babico Bounty, jaz sem sline cedila nad fotkam že nekaj časa nazaj .... Trionfo Degli Elmi (Ciro degli elmi x Aroma di villa lydia). Fotke pa na njeni strani : http://www.canecorsos.nl/, klikni puppies in na prvo sliko od Trionfo-ja da ti odpre več njegovih fotk.

Lp nina



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1125 : 26 Julij 2007, 22:21:09
Hvala ti Nina laptop se mi utaplja v slini :-|~ :-|~ :D mi je pa fenomenalen, še posebaj glava :-* To bo najdalše obdobje v mojem življenju ::) :D ;) bo pa zato nagrada za potrpežljivos toliko bolj sladka in neprecenljiva ;) ;D


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1126 : 26 Julij 2007, 22:24:08
Hvala ti Nina laptop se mi utaplja v slini :-|~ :-|~ :D mi je pa fenomenalen, še posebaj glava :-* To bo najdalše obdobje v mojem življenju ::) :D ;) bo pa zato nagrada za potrpežljivos toliko bolj sladka in neprecenljiva ;) ;D

Si jo že kaj kontaktirala? ;)

Lp nina



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1127 : 26 Julij 2007, 22:41:34
Trenutno še ne, vse kar mi ob koncu dneva zadnje čase uspeva da malo preletim strani in pa da se javim tu, upam da se trenutno zadeve umirijo malo, da bom imela vsaj 5 minut, mam pa drugačenjeno stran med priljubljenimi ;) tak da vedno malo pogledam je pa res da me trenutno pestijo neke druge težave poleg vseh ostalih stresnih stvari, tako da se mi je malo zje.... življenski ritem
Pa priznam malo zbiram pogum, psarne si že ogledujem in imam že bolj kot ne izbrane tiste glavne, prav na psa moram pa še malo počakat >:( ::) ;)


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1128 : 27 Julij 2007, 11:37:30
Nina mi lahko posreduješ linke še do kakih tujih foromov glede CC-jev, hvala bogu da imam tu tebe in Boni, da pobiram teorijo, pol še malp surfam po balkancu in po netu. Ne bi rada s tako oskudnim teoretičnim znanjem se lotla tega projekta, čeprav se bo realnost potem razlikovala. V jeseni pa grem tudi v eno orenk nabavo knjig o CC-jih in SH-jih, za slednje vem da bo to velikanski podvig :D :o Upam da mi bo vsaj pri CC-jih sreča mila :D
Zdaj pa samo upajmo da načrt ostane nespremenjen in da vama bom lahko delala majhno konkurenco ;) :D, resnično resnično upam in močno držim pesti da mi tele zadeve ki so trenutno nenapovedano padle not ne bodo zj.... sistema >:( :-\  Doma so se me že itak vsi naveličal poslušat, so pa dokončno ugotovili da od tega ne odstopam :D >:D Pa je šlo upanje moje mame po gobe da sem prišla k pameti :D >:D, zdaj samo še upa da ne bom spoznala še kakeg strašnega pasjelubca nasprotnega spola, pravi da je en tak v družini čito več kot preveč (naj bi zadostovala najmanj za 4 :o :D >:D)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1129 : 27 Julij 2007, 12:04:19
Trenutno najboljši in tudi najbolj obiskan tuj forum je od Nancy canecorsoforum.info, ogromno podatkov, vzrediteljev, slik, debate o linijah, tipičnih in netipičnih predstavnikih itd. itd. 

Držim pesti zate ;)

Lp nina



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1130 : 27 Julij 2007, 12:17:55
Hvala ti! Hvala tudi za držanje pesti, bi mi kake dobre novice trenutno prišle prav ;) :) Letošnje leto ravni ni moje leto, pa bo že, če ne drugače bomo malo stisnili zobe, zarenčali in porinili naprej :D ;) >:D


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1131 : 27 Julij 2007, 22:48:44
No smo se registrirali :) In bomo pridno začeli zbirati vse informacije ki jih bomo v prihodnosti potrebovali :D


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #1132 : 27 Julij 2007, 23:32:07
Tudi jaz ne vem kaj ima z temi ušesi, če gledaš tisto fotko kjer je slikana glava iz profila jih ima lepo, v razstavni pa jih je kar nekam nazaj potegnila ::)

Satin tole pa zate. Corine je javno objavila samca s katerim bo parila Brihtino babico Bounty, jaz sem sline cedila nad fotkam že nekaj časa nazaj .... Trionfo Degli Elmi (Ciro degli elmi x Aroma di villa lydia). Fotke pa na njeni strani : http://www.canecorsos.nl/, klikni puppies in na prvo sliko od Trionfo-ja da ti odpre več njegovih fotk.

Lp nina

Nina, vajina "mala" je res simpatičen pes.

Nekaj pa me zanima glede samca na linku. Njegove oči mi delujejo precej rumene, zato me zanima kako pomembna je pri Corsotu temna barva oči. Meni tako rumene oči pokvarijo izgled psa.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1133 : 28 Julij 2007, 07:16:55
Barva oči mora biti čim temnejša oz. v skladu z barvo dlake. Žal pa je zelo veliko psov, ki so črni ali black brindli in imajo tako svetle oči kot Trionfo. Tudi veke morajo biti čim bolj pri očeh in ne povešene kot pri neapeljcih recimo.

Lp nina



miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #1134 : 28 Julij 2007, 15:37:26
Urška hvala za podobno vprašanje kot sem ga že jaz postavila par dni nazaj. Ampak meni ni noben odgovoril. Pač nisem tako "pomembna " da bi se bilo komu vredno potruditi ::)  Drugače pa Bonie zelo dobre slike in zelo lep model.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1135 : 28 Julij 2007, 18:53:32
miško sorry ampak jaz sem vprašanje spregledala :-[ Sem šla zdaj gledat za nazaj. Če je več ali manj vidne beločnice ko glava zraste ti težko povem. Pomoje pa je stanje zelo podobno kot pri mladiču. Toliko kot so vidne sedaj bodo tudi potem. Brihta ima recimo malo povešene veke in bo to pomoje ostalo. Ne vem bomo videli, samo predvidevam.

Lp nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1136 : 28 Julij 2007, 22:10:16
Brihta buča


in akcija




Lp nina



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1137 : 28 Julij 2007, 22:20:30
Mala pravi hiperaktivec a si še prepričana da maš cc-ja :D :D


Scobert

  • *
    • Prispevkov: 294
    • Točke: 0
  • SCOBERT
Odgovori #1138 : 28 Julij 2007, 23:47:37
Evo par novih slika Giovanne koja uskoro stiže pravit Belini društvo  :D







aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1139 : 28 Julij 2007, 23:56:56
ninci kako pa to, da ima Brihta že zatezno ovratnico ???

Drugače pa luštne slikce :)

lp