Cane Corso Italiano [Italian Corso Dog]

ninci · 1463048

Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1380 : 13 September 2007, 12:06:45
Scoberte može još kakva od Giovanne slika ;)  Vali, Boni vidim da ste uživali v morskih radostih ;) Boni 4 fotka mi je f/$ huda ;)
Pa drugače kako je z Bonie, že stara Bonie ali je še na bolniški ;)


vali

  • *
    • Prispevkov: 168
    • Točke: 14
Odgovori #1381 : 13 September 2007, 13:50:37
Vali - a zdaj je šel pa z vami?

Verjetno ga je Lojze kaj pogrešal, ker sta bila že prava frenda  :o :o :o

Lp, Ines!

Čao, Ines!

Ja, tokrat je bil z "nama" - smo uživali 100 na uro! Lojze bo pa še sigurno prišel na račun. ;)

Pa še ena malo romantična - zaradi barv in ozadja :-[:



Scobert

  • *
    • Prispevkov: 294
    • Točke: 0
  • SCOBERT
Odgovori #1382 : 14 September 2007, 10:57:49
Pozdrav Satin, Giovana stiže za 7-8 dana pa ću napraviti par njenih novih slika i postaviti ću ih na forum. ;)


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1383 : 14 September 2007, 11:43:31
Sorry, sam mislila da je mala več kod vas, kad sam vidjela da več imaš njenu fotku na svom sajtu ;) Ali moram da priznam da mi je Giovanna ljepša iako su obadve cure ljepotici ;)


Alex

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
  • LarsLuciano
Odgovori #1384 : 14 September 2007, 19:37:08
Čao, Ines!

Ja, tokrat je bil z "nama" - smo uživali 100 na uro! Lojze bo pa še sigurno prišel na račun.

A drugače ga ne vzamete s sabo?

Lp, Alex

Unmistakable type. Undeniable power. Unbelievable beauty. Uncommon attitude. These are the elements that produce a dog that is Impossible to Forget.


Scobert

  • *
    • Prispevkov: 294
    • Točke: 0
  • SCOBERT
Odgovori #1385 : 15 September 2007, 11:07:28
Satin, Belina je pas kojeg treba vidjeti u živo, tada izgleda totalno drukćije nego na slikama. :D Najbolja je u pokretu, tek tada se može vidjeti kako brz, spretan, energičan i okretan je Cane Corso. :) Ako te put odvede u Split, javi se da je vidiš, vjerujem da će te oduševiti. ;D


Domino

  • *
    • Prispevkov: 432
    • Točke: 0
Odgovori #1386 : 15 September 2007, 13:32:46
Ja, res je. To ne moreš verjet kako hiter je CC ko se "zalaufa". Če se mu ne da, se pa vleče kot slabo leto.(No, vsaj naša je taka.)



Scobert

  • *
    • Prispevkov: 294
    • Točke: 0
  • SCOBERT
Odgovori #1387 : 16 September 2007, 16:23:19
Evo jedna današnja slika Giovanne. ;D



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1388 : 17 September 2007, 08:12:45
Scoberte hvala za povabilo ako me put povede u blizinu Splita sigurno ču se javit da vidim obe ljepotici ;) A mala je zaista prekrasna ;)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1389 : 17 September 2007, 08:55:54
Scobert čestitke še za eno!

In pa dokaz, da zna naša preddvorska zver včasih tudi počivat...



Lp nina



INES

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 944
    • Točke: 0
  • Tora
Odgovori #1390 : 17 September 2007, 09:46:15
OOOOO kako je zlata  :o :o :o :o Koliko je pa sedaj stara?

Moram rečt, da sta me King in Fredi čisto navdušla, ko sem ju malo bolje lahko spoznala  :P :P :P Prej se pa niti nisem ravno poglabljala v to pasmo.

lp, Ines!

..:::nemške doge By Dejan and Ines:::.


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1391 : 17 September 2007, 09:47:49
Ninc ful huda fotka  :D ;)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1392 : 17 September 2007, 09:59:56
7 mesecev, 60cm plečne in 33kg ::)

Satin veš da sem morala ta izredni dogodek ovekovečit :D takole počivanje se ne zgodi kar kadarkoli se moraš zanj fajn potrudit :D

Se je pa prejšnji teden babnca igrala z enim tri mesečnim Alano Espanol mladičkom in se mu je podredila in je mali praktično počel z njo kar je hotel. Si bosta pa čez kakšen mesec kar dobra partnerja pri igri... podobna pasma, podoben stil igre. Z Smartom in Rumbo se sicer preganjajo ampak stil igre je čisto drugačen. Se nama pa zdi da se bo zver počasi začela gonit, Smartu je ratala malo zanimiva, sicer jo ne naskakuje ampak malo več ovohava in kaže interesa zanjo... ampak Lendavo naj še počaka potem pa se lahko goni brez problema. Benga se je prvič pri 8ih mesecih tako da... mogoče bo sledila mami.

Škoda ker včeraj na sprehodu nismo imeli s sabo fotoaparata je na Šobcu plavala in poskušala skakat na glavo (kar dela Rumba mora obvezno tudi ona ::)) pa ji ni najbolje uspevalo, vedno so zadnje noge po nekem nesrečnem naključju ostale napol na suhem ::)

Lp nina






Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1393 : 17 September 2007, 11:16:43
Že cel cajt gruntam ob pogledu na slikico da mali vražički nekaj na sliki manjka una avreolca k je en angelček, raste pa ko konoplja :D ;) Ma si že delamo urnik da malo k vam na obisk skočimo ;) zdej ko smo se končno prebili čez goro dela doma :D ::) Pa mamo Mišo moram malo nahecat da kako razstavo na Nizozemskem obišče ali pa moje kolegice da gremo dol za kak vikend, pa vmes še malo do Corinne skočim :D ;)



vali

  • *
    • Prispevkov: 168
    • Točke: 14
Odgovori #1394 : 17 September 2007, 13:09:40
7 mesecev, 60cm plečne in 33kg ::)

Nina, imaš pa veliko punco  :o. Sem malo gledala naše meritve za nazaj, pa sta kar približno enakih mer (če upoštevam 4 cm razlike med spoloma....) Očtno boš ti tud morala nanjo kakšne uteži obesit, tako kot so meni pri teh mesecih svetovali. Pa prehitra rast so mi tudi rekli, da ni fajn  :'(, pa nisem mogla za to nič naredit. ::) Ampak konec koncev to nam vsaj na kolke ni vplivalo - vsa sreča, ne glede na vse ostalo. :P



bonie

  • *
    • Prispevkov: 283
    • Točke: 3
Odgovori #1395 : 17 September 2007, 13:58:09





Vau, ful dobra fotka, Briht pa je kar za pojest ;D

Ja, mi smo pa (žal) že nazaj. Imeli smo se super. Bonie se bo sicer šele zdaj lahko odpočila. Smo jo kar mantrali s plavanjem... je imela plavalne maratone... Pa zadnje dni je ugotovila (žal komaj zadnje dni!!!), da moj ležalnik vseeno ni najboljši plac za njeno rit  ;) da je v bistvu luknja v pesku, ki si jo izkoplje po meri, še bolj kul za ležanje...

LP, Darja



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1396 : 17 September 2007, 19:50:04
Vali sploh ni tako velika. Ostali so vsi približno enakih mer samo težji. Tudi druga legla, drugi vzreditelji, druge kombinacije, vse je približno tam tam.  ;) Midva jo pač drživa na nizki teži, ker se mi zdi brez veze da mladič hitro pridobi na teži, tako je naša bejba ena sama mišica in rebrca :P


Bonie tole z plavanjem je pa super sploh za njene vezi 8) Odlična terapija.

Lp nina






sonce

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
Odgovori #1397 : 18 September 2007, 11:25:47


Škoda ker včeraj na sprehodu nismo imeli s sabo fotoaparata je na Šobcu plavala in poskušala skakat na glavo (kar dela Rumba mora obvezno tudi ona ::)) pa ji ni najbolje uspevalo, vedno so zadnje noge po nekem nesrečnem naključju ostale napol na suhem ::)

Lp nina





No, ko boste naslednjič na Šobcu, kaj poklič, da vas pridem pozdravit :)

LP
Barbara



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1398 : 18 September 2007, 11:43:47
Domino a se bo dalo vaju kje videt? Iz katerga konca slo. sta?

Barbara se bomo kaj zmenili ;)

Lp nina



MAP

  • *
    • Prispevkov: 94
    • Točke: 1
Odgovori #1399 : 18 September 2007, 19:40:40
 :) Če že primerjate - naš Fred je sedaj čisto povprečen po velikosti in teži, pa je bil pri 6 mesecih težek 35,5cm in 65 cm plečne...... :P  ::) mam še podatek, da je imel pri 8 mesecih 46 kilogramov, potem sem pa nehala gvihtat, ker ga doma ne morem več stehtat.... :'( Pa ni debel, je fajn fant... :-* :-* vsem ....



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1400 : 19 September 2007, 10:58:35
MAP a bo kaka nova slikca ? ;) (če imaš mogoče mogoče kako novo fotko Aranke me prav zanima v kako banco je zrasla ;))

Osebno sem mnenja, da je itak velikost že zapisana, nekateri jo pač dosežejo prej, drugi kasneje, ampak v glavnem je to to. Če sta oba starša in še nekaj rodov nazaj bolj pri tamalih sigurno pes ne bo odstopal od standarda v +. Najina sigurno ne bo pri tanizkih, niti tega ne morem pričakov glede na kombinacijo ;)

Lp nina




INES

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 944
    • Točke: 0
  • Tora
Odgovori #1401 : 19 September 2007, 15:10:35
Mene pa zanima kaj v ringu pri korzotih bolje ocenijo? Ta velike ali tiste "dovolj velike"? Vem, da je bistvena tudi skladnost in cela pojava psa, ampak vseeno ...

Lp, Ines!

..:::nemške doge By Dejan and Ines:::.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1402 : 19 September 2007, 22:11:37
Ines ne razumem točno ampak... pri corsotih je višina predpisana, tako minimum kot maximum. Res pa je, da gre trend vzreje k višjim psom. Kot pa si rekla potrebna je skladnost, corso je nabit, mišičast, pes z širokim prsnim košem, tako da kakšna zamenjava z dogo recimo ni možna (naj ne bi bila), najde se pa vse sorte.

Kaj preferirajo sodniki pa... odvisno od sodnika do sodnika ampak ponavadi je višina še najmanjši problem ::)

Lp nina



INES

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 944
    • Točke: 0
  • Tora
Odgovori #1403 : 19 September 2007, 22:37:19
Zgleda, da si me čist prav razumela ... čeprav sem mal nerodno napisala  ::) ::)

Ja v bistvu me je to zanimalo, kaj se v vzreji potencira. Tako iz firbca pač :)

Vsaka pasma ima pač svoje fore  :)

Lp, Ines!

..:::nemške doge By Dejan and Ines:::.


Domino

  • *
    • Prispevkov: 432
    • Točke: 0
Odgovori #1404 : 20 September 2007, 08:29:14
Ninci, malo težko verjetno. Mi smo na primorskem. (Pa ne na obali) ;)

Bi bilo pa fajn. Bi bila zelo vesela.  ;D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1405 : 20 September 2007, 08:39:13
Ninci, malo težko verjetno. Mi smo na primorskem. (Pa ne na obali) ;)

Bi bilo pa fajn. Bi bila zelo vesela.  ;D

Prideta na kakšno razstavo mogoče? Predvidevam, da vama je Vrtojba najbližja ;)

Lp nina



Domino

  • *
    • Prispevkov: 432
    • Točke: 0
Odgovori #1406 : 20 September 2007, 08:58:27
Opa! Pa le nismo tako daleč narazen! :-9 To bi pa šlo ja!  ;D



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1407 : 20 September 2007, 09:00:32
Nina v Maribor pridete? V Lendavi bomo za vas navijali v mislih in seveda držali pesti ;).


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1408 : 20 September 2007, 09:06:59
Satinka ne. Pridemo samo v Lendavo. Mogoče bomo pa kam prišli pofirbcat. Domino a se bosta razstavljale al samo firbcale? Mi smo za Vrtojbo 1 dan premladi za razred mladih, trikrat v najmlajše pa sigurno ne bomo šli. Pa če je razstava na istem prostoru kot je bila mislim da 2 leti nazaj al leto in pol je poden ::) Gužva, majhen prostor, hodijo en po drugem.  :-\ Glede na to, da je CACIB takrat ko smo bili mi je bil kakor vem CAC bo stanje najbrž letos še slabše. Upam, da bo na kakšnem drugem placu.

Domino koliko je stara tvoja punca?

Lp nina




Domino

  • *
    • Prispevkov: 432
    • Točke: 0
Odgovori #1409 : 20 September 2007, 10:19:04
Moram priznat, da z razstavami nimam izkušenj.  :-[  Tako da bi potrebovala en "schnell kurs"!
Če bo to v Športnem centru Hit, zna bit fajn gužva ( http://www.hit.si/index_s.php?razrez_id=1&enota=14 )

Moja beyba pa ima sedaj 8 mesecev in 15 dni.