Cane Corso Italiano [Italian Corso Dog]

ninci · 1463029

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1410 : 20 September 2007, 10:35:30
Saj jih jaz tudi nimam ampak nekako na splošno. ... Če hočeta v Vrtojbo najdeš prijavnico tule: http://www.leomegy.com/

Corsoti so na vrsti v nedeljo 11.11. Kar se tiče samega razstavljanja pa... psico navadi na to, da pusti pogledat zobe, lahko ji ti odpreš gobec ni nujno, da ji odpre gobec sodnik. In jo navadiš stat ali vsaj približno v razstavni pozi. Ker bosta v razredu mladih, sodniki še niso tako strogi kot kasneje, tako da lahko probata za hec ;)

Lp nina



Domino

  • *
    • Prispevkov: 432
    • Točke: 0
Odgovori #1411 : 20 September 2007, 10:41:32
A vi pridete? Pogledat mogoče. Da se vidmo... ::)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1412 : 20 September 2007, 10:43:28
A vi pridete? Pogledat mogoče. Da se vidmo... ::)

Pogledat mogoče ;) Sicer bi bil pa kmalu spet čas za kakšen piknik ::) pa bi lahko tja prišli ;)

Lp nina



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1413 : 20 September 2007, 10:44:04
Nina kostanjev ne :o :D


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1414 : 20 September 2007, 10:45:02
Nina kostanjev ne :o :D

Pa palačinke mmmm :o


Lp nina



Domino

  • *
    • Prispevkov: 432
    • Točke: 0
Odgovori #1415 : 20 September 2007, 10:45:58
No, če boste prišli kaj v naše konce upam, da sporočiš.   :)



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1416 : 20 September 2007, 10:59:05
Nina Brihta je ful huda v akciji, pa moram vajino punco pohvalit je res pridna :o :D :-* :-*, jaz se že za vnaprej priporočam da pridemo na inštrukcije tam najkasneje čez dve leti
Pa vsakič ko jo vidim je babuška malo bolj bejba :o :D ;)

Nina če sem jaz prav razumea Bounty pričakuje naraščaj tam okoli 9. novembra ??? ;), ma so spodaj že ene slikice malih cuceljčkov pa sem zdej čist zmešana, ma ni druge se bo treba začet nizozemščine učit :o :D ;)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1417 : 20 September 2007, 11:01:50
Nina če sem jaz prav razumea Bounty pričakuje naraščaj tam okoli 9. novembra ??? ;), ma so spodaj že ene slikice malih cuceljčkov pa sem zdej čist zmešana, ma ni druge se bo treba začet nizozemščine učit :o :D ;)

To je prejšnje leglo... torej Benga, Biker, Frodo, Dianta, Donatella, Jessy Kira. Drugače pa je datum kot si razumela 9.11 ja.

Lp nina



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1418 : 20 September 2007, 11:18:13
Ok pol le nisem tolk blond in znanje nemščine celo pride prav, še dobro da sta si z nizozemščino vsaj minimalno podobni pa lahko vsaj malo preberem in razumem kaj Corinne piše na strani ;) Ampak vseeno bo en schnell kurs potreben iz nizozemščine :D ;)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1419 : 20 September 2007, 11:23:37
Ok pol le nisem tolk blond in znanje nemščine celo pride prav, še dobro da sta si z nizozemščino vsaj minimalno podobni pa lahko vsaj malo preberem in razumem kaj Corinne piše na strani ;) Ampak vseeno bo en schnell kurs potreben iz nizozemščine :D ;)

Ubistvu pišeta obe, ker Corine ni lastnica vseh psov ;) Tam pod onze honden če klikneš na psa ti potem pod vsemi podatki piše tudi: Eigenaars: = lastnik. Nekaj jih je v lasti Tineke in nekaj v lasti Corine, ampak vsi živijo v isti hiši. Tako je Biker recimo od Tineke, Benga in Bounty pa od Corine.

Lp nina



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1420 : 20 September 2007, 12:00:44
Pod Bikerja se sploh ne upam it več brat in gledat ker drugače ne bom zdržala in bo kdo kej dam predčasno pripeljal potem se bo moral pa ta nekdo - jaz nekomu dobrikat in prilozovat da se bomo lahko vsi trije v njegovi kučici stiskal :D ::)

Priznam sem bila zdaj kar malo hvaležna ker smo doma imeli kaos in nisem imela še čas do Nutlle pridet s CDj-ko po slike ker se bojim da bom potem s prižganim laptopom hodila spat :D :o ::) 8) Doma so pa itak že sklenil da sem malo kukuku...   ::) :D
Namest o familiji jaz še o enem psu razmišljam in se dokončno sprijaznili da imam ali en kolešček preveč ali pa premalo in da bo pač k hiši prišel še eno repato, uhato, kosmato in slinasto dete, fotr je ful dober, jah no vsaj čuvaj je :o :D


MAP

  • *
    • Prispevkov: 94
    • Točke: 1
Odgovori #1421 : 21 September 2007, 12:33:24
MAP a bo kaka nova slikca ? ;) (če imaš mogoče mogoče kako novo fotko Aranke me prav zanima v kako banco je zrasla ;))

Osebno sem mnenja, da je itak velikost že zapisana, nekateri jo pač dosežejo prej, drugi kasneje, ampak v glavnem je to to. Če sta oba starša in še nekaj rodov nazaj bolj pri tamalih sigurno pes ne bo odstopal od standarda v +. Najina sigurno ne bo pri tanizkih, niti tega ne morem pričakov glede na kombinacijo ;)

Lp nina




Bom povprašala Kristino kako in kaj je z Aranko. Ima pa menda stike z bratci in sestricami, naš je odšel najdlje od mamice...Doma ima pa Kristina še bratca od našega Freda in sicer "ta malga" Amiga. Prejle sem mučkala enga terijerja, pa ne vem - a je rekla lastnica, da je stafford? ??? , bil je rdeč, oblike kot Weimeraner pa vodeno zelene oči je mel....Kak cuker :o :o :o Še vedno dišim po njem.....to bo naš vesel. Glede kastracije bi jaz omenila, če koga zanima (mene je takrat zelo) nobenih sprememb ni.....vse je isto.....Ni se niti zredil, niti polenil, čuvaj je super, samo srnice ga jezijo, ker hodijo čisto do njegovega boksa.....Aja slikice pa ob priliki......Veš, da pri nas malo traja.....lep pozdravček in lep vikend vsem  :-* :-* :-*



Scobert

  • *
    • Prispevkov: 294
    • Točke: 0
  • SCOBERT
Odgovori #1422 : 23 September 2007, 23:18:06
Stigla nam je Giovanna. Napokon su ona i Belina zajedno  :D  :lol:







Giovanna, koju svi več zovemo Đove :mrgreen:









I Belina  :D







ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1423 : 24 September 2007, 07:26:50
V Lendavi smo dobili Zelo perspektivno. Naša žvau je bila celo edina z ušesi kaj šele repom. Prisotnih 9 corsotov, v razredu smo bili sami.
Čestitke Nell, če sem prav slišala ste dobili odlično, nadaljne rezultate bo upam da napisala Bellacara. Pri nas je imela Tisa stanja na istem mestu 15 min. že vrh glave in sva morali odit na sprehod.

Sodnik je bil ekspresen, pogledal zobe hiter krog in gor dol, in to je bilo vse.  ::) Srečali smo Alex in Črt je srečal enega mladega corsota iz Domžal, mislim da je rekel da je cca. mesec mlajši od Brihte, bodo se tudi najbrž v prihodnosti razstavljali je pa lastnica rekla da se bo tudi registrirala na forum in nam povedala kaj več.

Slike pridejo.

Lp nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1424 : 24 September 2007, 09:20:43
Nell





Nell in Anastasija


Anastasija


Brihta




Puppy BIS



Pa z Ginny ob Bukovniškem jezeru




Ostali corsoti in več slik v Galeriji

Lp nina





Bellacara

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
Odgovori #1425 : 24 September 2007, 09:58:09
Živjo,

...dobili smo PRM, toda na BIS se nam ni dalo čakati  :-[ Nelly utrujena prekmalu vstala, pa še Bellecarice ni
bilo zraven :(
Razstava mi je bila všeč, sicer v katologu zopet nekaj "zamešali" :-\ vendar OK, smo vajeni ;)
ToX sem spoznala Brihto :-*, ki je zelo lepa psička...sigurno bo to ena krasna beyba.
Sicer sta se tudi z Nello nekaj poljubčkali :D
Drugače sta bili Nelly in Anastasija zelo pridni :-* (beri, večinoma spali ;))...pa nestrpno čakali, da je prišel še
Ginno :-* (upam, da sem prav napisala) :)

LP


p.s. ...pa še slikica od Bellecarice, ki je žal ni bilo :)



INES

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 944
    • Točke: 0
  • Tora
Odgovori #1426 : 24 September 2007, 10:58:32
Čestitke vsem  ;)

..:::nemške doge By Dejan and Ines:::.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1427 : 24 September 2007, 12:11:04
Branka čestitke za PRM. A veš za ostale rezultate? BOB je pobral Ceasar predvidevam? Glede na pogovor sodnika z vodjo kroga, že takoj ko je pes stopil v ring ::)

Lp nina



rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #1428 : 24 September 2007, 12:35:54
Pa Corso je pobral tudi 2.mesto v 2. FCI grupi (mislim, da je bil Cesare)   ;)

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1429 : 24 September 2007, 12:42:56
rožica hvala. Potem je kot sem predvidevala pobral BOB, ki je bil tako ali tako podeljen še predno je sodnik videl vse pse ::)

Lp nina



Bellacara

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
Odgovori #1430 : 24 September 2007, 13:15:00
Hvala za čestitke :)
Drugače pa nimam pojma za druge rezultate :-\ mislim pa tudi sama, da je BOB dobil Cesare.



SABINA

  • *
    • Prispevkov: 444
    • Točke: 0
  • Živi in ne misli na jutri!
Odgovori #1431 : 24 September 2007, 13:21:58
Živjo,
Branko-a oz. corsica Nell, še enkrat čestitke za PRM.
Kje so pa fotke?

Lp Sabina+Sona

http://sona-carlos.moj-album.com/
http://sabina-carlos.moj-album.com/
http://sabina-sona.moj-album.com/

newfies love the water and are ideal pets for homes in seaside towns


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1432 : 24 September 2007, 16:20:32
Vsem čestitke za dosežene uspehe :) Nina za Brihto pa še veli koš  :-* :-* :-* :-* :-* :-* Pa mala je že pravi profi :o :D :-*


miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #1433 : 24 September 2007, 18:07:02
Zdravo,
Čestitke za dosežene uspehe tudi od mene. Brihta je pa že zlo zrasla, spoh na sliki zraven Ginny zgleda ful velika.
Čestitke tudi psički Nell, je prava lepotička.
Drugač pa od kod je ta pes Cesare. A ima kdo kako fotko?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1434 : 24 September 2007, 19:08:52
Ceaser je iz Timoniere. Fotka je v mojem albumu drugače jih je tudi nekaj na strani vzreditelja. Je pa to oče Timoniere Marla, o katerem je tekla debata par strani nazaj.
Glede velikosti pa... Brihta ima tudi cca. 1x več kg kot ginny, tako da -... je tudi razlika v višini potem logična. Sicer pa strup je v majhnih flaškah in da Ginny Brihti kar vetra v igri ;D

Cesar




Lp nina



Bellacara

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
Odgovori #1435 : 24 September 2007, 19:37:02
Živjo,
Branko-a oz. corsica Nell, še enkrat čestitke za PRM.
Kje so pa fotke?

Lp Sabina+Sona

Fotke so že pri vas 8) čestitke tudi vama, ste postale prave profesionalke :)
Še 1x hvala vsem za čestitke

lp Branka


p.s. pa še pozdrav od naših beyb :)




ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1436 : 25 September 2007, 10:42:41
Branka eno vprašanje če lahko... kako to da je Nell brez "priimka" Tanzarelline vzreje?

Lp nina



bonie

  • *
    • Prispevkov: 283
    • Točke: 3
Odgovori #1437 : 25 September 2007, 14:01:38
Uhh, super fotke in super mrcinice :) Sploh nisem vedela, da imamo v Sloveniji toliko tako lepih CC podmladkov... Upam, da se vas vsaj nekaj pride pokazati tudi v Maribor, ker jaz ravno ne hodim po razstavah, bi pa z veseljem kakšno mrcinico počohala...
Pa cestitke vsem za uspehe, še posebej Nell in Brihti.



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #1438 : 25 September 2007, 14:03:43
Pa palačinke mmmm :o


Lp nina
Oj!
Vem, da je off topic ampak vseeno... Nina, jaz imam kostanj že nabran!  ;D Mora biti hitro piknk, da ne bo prej zgnil  :(
Pa čestitke  Nell  in Brihti  :-* :-* :-* :-*
Lp,Tjaša



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #1439 : 25 September 2007, 14:22:01
ČESTITKE NINCI!!!!!!! :o :)
Prečohaj Brihtico. ;D :) :-* :-* :-*

Lp Alja