Cane Corso Italiano [Italian Corso Dog]

ninci · 1463046

bonie

  • *
    • Prispevkov: 283
    • Točke: 3
Odgovori #1530 : 05 November 2007, 09:45:57
Ja, Bonie je solid black, vsaj večino leta. Razen seveda poleti, ko se damica odloči, da mora biti modna in dobiti malo bolj čokoladni odtenek ;D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1531 : 05 November 2007, 13:13:12
Ja, Bonie je solid black, vsaj večino leta. Razen seveda poleti, ko se damica odloči, da mora biti modna in dobiti malo bolj čokoladni odtenek ;D

 :D

Dobra je, sploh tasrednja fotka mi je všeč, ker tako ponosno stoji 8)

LP nina



bonie

  • *
    • Prispevkov: 283
    • Točke: 3
Odgovori #1532 : 05 November 2007, 14:30:50

Dobra je, sploh tasrednja fotka mi je všeč, ker tako ponosno stoji 8)



Ponosno!?!? Jaz bi temu prej rekla, "Daj mi že mir, kaj ne vidiš, da se tam preko dogaja nekaj ful zanimivega, jaz pa moram tukaj brezveze sedeti..." ;D



Scobert

  • *
    • Prispevkov: 294
    • Točke: 0
  • SCOBERT
Odgovori #1533 : 05 November 2007, 17:59:53
Evo par friških Đovinih sličica.   







ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1534 : 06 November 2007, 12:03:46
Ponosno!?!? Jaz bi temu prej rekla, "Daj mi že mir, kaj ne vidiš, da se tam preko dogaja nekaj ful zanimivega, jaz pa moram tukaj brezveze sedeti..." ;D

Meni izgleda kot "Jaz sem gazda na tem hribčku" 8)

V Vrtojbo je prijavljenih 9 psov. 5 samcev, 4 samice. Gre kdo firbcat? Mene mika ampak ko pomislim na gužvo, ki smo jo tam doživeli predlani mi je kar slabo. Predlani je bil mislim, da King edini predstavnik, ki se je tam razstavljal, letos pa že 9  :o

Scobert vidim, da tudi tvoja fajn raste :)

Lp nina



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1535 : 06 November 2007, 12:08:17
Nina mogoče jaz, bom vidla če se bom lahko k Bolhici pa Katotu uštulila, sicer me zanimata oba dneva ampak ker se mi ne da vozit, se bom poskusila uštulit k Bolhici ;) :D vsaj za en dan... :D


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1536 : 06 November 2007, 12:40:15
Nina maš mogoče že kake novice če Bounty že kaj nakazuje da bo kaj ali se bo punca držala roka :o :D Bemtiš sem že čist preč od neučakanosti :D kaj bo šele ko bom nekega dne čakala na svojo kepico :o :D ::)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1537 : 06 November 2007, 12:50:46
Bounty bo kotila vsak čas ;) Temperatura je padla, ona se je že pripravila, počiva in čaka, za razliko od včeraj koje še lavfala okoli tako da...  Vse skupaj boste lahko spremljali preko webcamere, če koga zanima kotitev online, je prav fino, midva sva februarja tako v živo spremljala kotitev naše žvali na vse zgodaj zjutraj 8) in ob monitorju štela koliko jih je, Corine ja pa med vsakim mladičem maile pošiljala, z kratkim poročilom kako zadeve potekajo.
Je pa Bounty res ogrooooomna, je ni za prepoznat se mi kar smili  :-[ :-* :-*



Lp nina



Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #1538 : 06 November 2007, 12:54:33
Ojej, ko en pujsek je. :D

Kdo pa je oče malih?

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1539 : 06 November 2007, 12:58:31
Navš verjela prva stvar ki se mi je zapičila v oči ob pogledu na strani mladičkov je un napisek webcam in seveda jaz ne bi bila jaz če ne bi malo gor pogledala, sicer je kotilnica še prazna ampak kmalu bomo zavzeto spremljali :o ;)

Nina kaj misliš ene 9 ali več malih Amico corsic :o


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1540 : 06 November 2007, 13:00:47
Ojej, ko en pujsek je. :D

Kdo pa je oče malih?

Siras



Ja res je k en pujsek, pomoje jih bo cel kup ... stavim na... čez 10 8) Črt pa na 12.

Satin če me bo Corine pravi čas obvestila o začetku bom napisala tule, da boste lahko gledali.

Lp nina



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1541 : 06 November 2007, 13:04:31
Ti če navš že prej od mene prebrala k se bom kle drla Začel se je, začel se je... Zadnje čase ko počasi stvari spravljam v neko provizori normalo, se velikokrat ustavim na njuni strani. Ampak me je kar strah začet kontaktirat ker ne vem kako se bom potem ustavila :o ;), me bo Corinne še predno bom uradno potrdila svojo rezervacijo mela poln kufer :D ;)

Aja da ne omenjam kako se že nekaj časa pripravljam da jima pošljem slikice ki jih je posnela Nutella, od kar mi je končno ratalo prit do njih, samo za dan miru prosim, pa ga od nikoder ni ;), ma sej bo vse počasi ;) :D


Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #1542 : 06 November 2007, 13:06:40
Uff ma dobro glavo samec!
Mene so corsoti očarali pred parimi leti, oz. očaral me je moder samec od enih Italijanov na Hrvaškem. Za zdaj samo gledam.  :) Kar sem jih pa po razstavah uspela videti so mi bili pa preveč glomazni.  :-\

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1543 : 06 November 2007, 13:16:34
Satin ti kar piš ;) Če prideta še ena dva iz njene vzreje v Slovenijo bo mogoče začela pripravljat tudi Slovenie reunion  ;) 8)

Uff ma dobro glavo samec!
Mene so corsoti očarali pred parimi leti, oz. očaral me je moder samec od enih Italijanov na Hrvaškem. Za zdaj samo gledam.  :) Kar sem jih pa po razstavah uspela videti so mi bili pa preveč glomazni.  :-\

;D da so švoh bi se težko reklo ja. Ampak full glomazni pa spet niso, še vedno pomoje eni najhitrejših in najboljokretnih molosov, ki brez problema delajo in tekmujejo v vseh kinoloških disciplinah.

Mene po pravici povedano bolj kot to koliko jih bo firbca kakšnih barv bodo :-[ Siras je v svojem prejšnjem leglu dal zanimive reverse-brindle.


Je pa v tem leglu tudi možnost za sive in formentino mladiče. Tako da bi znala bit kar zanimiva barvna lestvica 8)

Lp nina




Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #1544 : 06 November 2007, 13:21:10
Osebno imam rajše pse lažjih konstitucij ampak, ko sem v Trbovljah lansko leto vidla eno zelo "težko" samico, sem bila kar razočarana. Vem pa, da so molosi in kaj preveč lahkega ni za pričakovat.  ;D

Fermentino pa siva  :-|~

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1545 : 06 November 2007, 13:25:55
Kva je tamal huuuuud.... Nina a mate kako sobo frej za oddajo, ker ne vem če bom zdržala sama sebi zadan rok :o :D


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1546 : 06 November 2007, 13:31:08
Kva je tamal huuuuud.... Nina a mate kako sobo frej za oddajo, ker ne vem če bom zdržala sama sebi zadan rok :o :D

Mamo ja  :P Jaz sem tudi zadnjič Corine napisala ko je spraševala koliko mislimo, da jih bo... da če napovem pravo številko če mi enega podari :P Sicer mi Brihta kadar totalno požre živce, ko dela kake bedarije ampak bi me matral še eden... no čez par let ;)

Lp nina

p.s. Bounty je že v kotilnici in Corine ob njej... tako da mogoče pa že kaj bo :o http://www.canecorsos.nl/tineke/www.canecorsos.nl/puppytalk2/ --> webcam




Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1547 : 06 November 2007, 13:40:50
K si pa z goldni začela Nina ;), kaj nisi rekla bi lahko prej malo z Larsom vadla ;) :P :o :D >:D No meni jih drugi pesjan ne bo mogel kaj dosti ne pojesti ne skravžlati, ker jih je večino že kar Lars, tko da sem utrjena :o :D :P

Me je na enem od sosednjih forumov ena v hecu vprašala kako da sem se odločila še za eno tako pasmo, kaj si nisem raje kake lažje zbrala... po pravici povedano sem se tudi že sama, ampak kaj ko se s kako lažjo ne predstavljam ravno. Ne vem če so mi pa čist kul da so tko malo special k jaz :D ;) >:D Jah nič ena trma več pri hiši :o :D >:D :P


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1548 : 06 November 2007, 13:43:07
Se punca skriva ;)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1549 : 06 November 2007, 13:44:47
No dejansko mi je Smart kot mladič požrl več živcev kot Brihta in je tudi bolj trmast karakter kot ona tako, da je bil dobra šola. Ampak zdaj je že skuliran in priden pesjan in v 5ih letih pozabiš kake borbe smo imeli z njim kot mladičem pa te potem Brihta spomne kakšen dan >:D >:D >:(

Bo premaknila kamero,... prej je ležala v drugem kotu je popravila kamero pa se je prestavila v drug kot, zgleda noče da jo vsi gledamo :D

Lp nina



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1550 : 06 November 2007, 13:48:02
Nina no potem pa ne bo blemov ko bo še Tisa malce začela po svoje ;) :D Vse to Brihta dela v tvoje dobro, trening na čase ki še pridejo :D ;) >:D Reverse schooling :D :P


miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #1551 : 06 November 2007, 17:53:35
Mamo ja  :P Jaz sem tudi zadnjič Corine napisala ko je spraševala koliko mislimo, da jih bo... da če napovem pravo številko če mi enega podari :P Sicer mi Brihta kadar totalno požre živce, ko dela kake bedarije ampak bi me matral še eden... no čez par let ;)

Lp nina



No nina če ga že glih dobiš pa ga nimaš kam dati...... Jaz pravim da jih bo vsaj 14. Saj pri Corshi je znano da so legla velikokrat malo večja. Jaz mam pa fraj še za enga psa :P :D ::)



miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #1552 : 06 November 2007, 18:02:16
Malo sem narobe napisala :-[. No saj se vidi kaj sem jaz dodala
Siras mi je pa zelo všeč.



MAP

  • *
    • Prispevkov: 94
    • Točke: 1
Odgovori #1553 : 06 November 2007, 18:04:10
 :o Tale barva mladička je pa moja naslednja želja, če bom še pri moči.....Mimogrede, a si dobila sliko našega lumpa? (nekje v oktobru), men še zmer ne znese, da sama to uredim....Ko bom imela čas se pa tudi vpiševa....Lep pozdravček.....Maja



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1554 : 06 November 2007, 18:23:57
miško  :D :D :D Ti pa si za hece :P

MAP sem, pa nisem hotela sama od sebe objavljat slike, da ne bo kaj narobe :-[ Evo jo... Fredi v prilogi ;) Kako to misliš, če boš še pri moči, seveda boš... otroci bodo vsako leto večji, starejši, pametnejši, ti boš imela vsako leto manj dela in več časa in če ne prej ko boš aktivna penzijonistka ti ne uide še eden ali dva ali trije... ;)




Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1555 : 06 November 2007, 18:44:07
Nina kva bomo hude babice.... ;) Ti sam ne vem a bomo mi CCje na sprehod vozile ali ni nas he he.... :D :P ;) >:D


miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #1556 : 06 November 2007, 19:00:13
Nina, kdo se heca? ??? ??? >:D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1557 : 06 November 2007, 20:38:16
Nina kva bomo hude babice.... ;) Ti sam ne vem a bomo mi CCje na sprehod vozile ali ni nas he he.... :D :P ;) >:D

Bomo super stare mame. 8) Bomo kar po zraku za njimi letele :D

Corine napoveduje danes ponoči ali jutri čez dan. Tako da kar dežurajte ob računalniku, če bi radi videli vse v živo :P

Lp nina



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1558 : 06 November 2007, 20:54:39
Ti kaj misliš da delam zadnje ure :o :D :P pa se bejba samo šetka not in ven... ::) :D


MAP

  • *
    • Prispevkov: 94
    • Točke: 1
Odgovori #1559 : 06 November 2007, 21:42:05
 ;D Ej, tale je pa huda :P, prvič, za penzijo je treba še nekaj desetletij....ampak, ko se bom začela v dve gubi vlečt, potem ga bom pa mogoče lahko osedlala..... ;). Ja na tej sliki končno stoji, ker se drugače ali stran obrne ali pa sede, tako, da vidiš, da ima fant  ;D tudi noge..... Sedaj smo tudi malo ven iz pubertete, a kaj ko pa drugi mladički  >:D >:D počasi a vztrajno brzijo proti njej.... lep večer.....Maja