Cane Corso Italiano [Italian Corso Dog]

ninci · 1462836

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1650 : 14 November 2007, 14:37:00
;D ;D Zakaj je pa sodnik na tleh  :o :o ;D

 :D Ker mu je Stella hotela dat lupčka :D

http://www.youtube.com/watch?v=rt2hhcIouuw




Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1651 : 14 November 2007, 14:44:18
Je bejbika mislna da če mu da lupčka vnaprej nav treba zobkov kazat :D >:D  Je dala tako hitro v rikverc k jih je blo treba pokazat, ampak z repkom pa niti za moment ni nehala zraka mešat :D >:D


Bellacara

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
Odgovori #1652 : 14 November 2007, 14:52:11
Bravo Jure in Nell  :-*
Čisto trenutni prebliska, mi je vkloplo šele zdele da bi blo možno - Bellacara smo se mi mogoče spoznali v Lendavi. Sem bila z mlado slinasto njufko - brez brisače seveda  :-[ pa mi jih je ena corso družba odstopla, tam pri krogu  :) Mi zdaj nekako kaplja da bi se mogoče lahko poznali.  ;)

Živjo,

 ;D točno Neyka, tisti z velikoooo brisačkami smo bili mi in ostala družba CC iz Slovenije.
Tako, da upam, da se še kje vidimo 8)

Sicer pa Bonie si lahko oddahneš :-[ saj ni bilo Malujinega sinčka Eduarda del Rosso Malpelo, pride pa sigurno v Lj.  8)
Pa tudi jezna nisi edina :( sem tudi jaz zamudila "mojega" Donalda :-*

Lp B



bonie

  • *
    • Prispevkov: 283
    • Točke: 3
Odgovori #1653 : 14 November 2007, 15:15:18
Sicer pa Bonie si lahko oddahneš :-[ saj ni bilo Malujinega sinčka Eduarda del Rosso Malpelo, pride pa sigurno v Lj.  8)

Super, zdaj si mi pa polepšala dan ;D Sem si že ful na veliko napisala na koledar, pa naredila alarm na mobilca :) :) :)
Potem pa imamo lahko res tam eno tako srečanje CC fenov, da si damo malo duška, pa malo sline cedimo ;D



bonie

  • *
    • Prispevkov: 283
    • Točke: 3
Odgovori #1654 : 14 November 2007, 15:23:32
Potem pa imamo lahko res tam eno tako srečanje CC fenov, da si damo malo duška, pa malo sline cedimo ;D

Pa vmes, ko drugi napadete Simono Tanzarello z vprašanji, jaz na hitro odpeljem Malu  :D :D :D 



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1655 : 14 November 2007, 16:47:26
Pa vmes, ko drugi napadete Simono Tanzarello z vprašanji, jaz na hitro odpeljem Malu  :D :D :D 

 :D :D :D Ti pa si za hece.

Za Lj. mi nismo še nič odločeni kaj in kako tako da... bomo videli.

Včeraj je naša žvau dopolnila 9 mesecev...


In ena malo ... hmmm Brihta se pretvarja da je piton ::)


Lp nina



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #1656 : 14 November 2007, 17:28:44
ninci vaša žvau pa res zgleda ko ena žvau  :o kak pes je to ratal iz tiste male pretegnjene gliste iz Hrušice  :o ;)

Živjo,

 ;D točno Neyka, tisti z velikoooo brisačkami smo bili mi in ostala družba CC iz Slovenije.
Tako, da upam, da se še kje vidimo
8)

Sicer pa Bonie si lahko oddahneš :-[ saj ni bilo Malujinega sinčka Eduarda del Rosso Malpelo, pride pa sigurno v Lj.  8)
Pa tudi jezna nisi edina :( sem tudi jaz zamudila "mojega" Donalda :-*

Lp B

Definitivno se še vidimo, tako ali tako redko izpustim kako Slo razstavo pa razstavljam ali ne  ;) Če ne prej pridem naokrog ko bom spet kakšno brisačko rabla  >:D ;) ;)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


MAP

  • *
    • Prispevkov: 94
    • Točke: 1
Odgovori #1657 : 14 November 2007, 20:39:38
Po "mladičkih" vidiš kako čas hitro teče.... :) Brihta je res krasna, škoda, da ne mormo bit med kandidati..... :-* :-* :-* :-* :-*



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #1658 : 14 November 2007, 20:47:52
A že ninci!? :o Vi pa hitro rastete. 8) ;D Vse naj naj Brihta. :-*



Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #1659 : 14 November 2007, 21:21:46
Joj kolk to hitr zrastejo.
Pred kratkim sem naletele na slike naše ko je bla 2 mesca stara, tooolk miceno je blo to..zdej je pa cel pujs.  ::)

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1660 : 14 November 2007, 21:34:45
Joj kolk to hitr zrastejo.
Pred kratkim sem naletele na slike naše ko je bla 2 mesca stara, tooolk miceno je blo to..zdej je pa cel pujs.  ::)

Je... nekoč ne dolgo še tega ....  ::)
Je bila ene taka mala piška...

Danes je pa  :o kot da jo s substralom zalivamo ::)

MAP pa kdaj drugič... nikoli ne veš ;) Itak boš čez 5 let, ko pridejo tvoje punce v puberteto rabila še vsaj enega da jih bo doma stražil pred fanti tako da... ;)

Lp nina




MAP

  • *
    • Prispevkov: 94
    • Točke: 1
Odgovori #1661 : 15 November 2007, 16:24:29
  :) tud  vama bo Tisa enkrat zrasla....jaz bom pa takrat iz "hudega"....ven  :P sicer pa pravijo, da je to bolj stvar očetov, da odganjajo fante.... ;) mogoče bomo pa res še enga fanta nabavl, ker Fred je bolj mila dušca..... :) ;) >:D



Alex

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
  • LarsLuciano
Odgovori #1662 : 15 November 2007, 20:42:12
Živjo,

Zdej, ko nekaj časa nisem mogla nič za računalnik, pa vidim ful novega. Škoda, ker sem zamudila prihod mladičkov, pa tako sem si želela spremljati porod  :(. Bo pa naslednjič več sreče.
A mladiči so že vsi zavzeti?

Nina stran Brihte je pa ful dobra  :P.


Lep pozdrav,

Alex

Unmistakable type. Undeniable power. Unbelievable beauty. Uncommon attitude. These are the elements that produce a dog that is Impossible to Forget.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1663 : 15 November 2007, 20:51:44
A mladiči so že vsi zavzeti?

Ne niso. En čaka nate :P 5 jih še išče svojega lastnika.

Lp nina



Alex

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
  • LarsLuciano
Odgovori #1664 : 15 November 2007, 22:37:29
Joj, sej bi kar zdele takoj šibnila po njega  ;D.

Lp,
Alex

Unmistakable type. Undeniable power. Unbelievable beauty. Uncommon attitude. These are the elements that produce a dog that is Impossible to Forget.


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1665 : 16 November 2007, 00:20:08
Alex ker pa je tvoj favorit? Jaz sem čist nora na Innocenza :D :-* Rada bi pupiko, padem pa na poba :D ::) Moja sreča >:D


Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #1666 : 16 November 2007, 07:03:41
Bubica Falena  :o


CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #1667 : 16 November 2007, 07:10:19
Ne niso. En čaka nate :P 5 jih še išče svojega lastnika.

Lp nina

Keri so pa frej?  ::)

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1668 : 16 November 2007, 07:54:35
Keri so pa frej?  ::)

To se pa pri starosti 1 teden pri Corine še ne ve ;) Bo treba kar še kakšen teden počakat, da se malo razvijejo karakterji. Zaenkrat se samo za Angela kaže, da je dominanten samec, ko hoče on jesti se morajo vsi umaknit ali premaknit na seskih, da on pride do svojega ::)
Satin... Falena bo pa morda celo Formentinka :o ali pa je res zelo svetla grey brindle ... ampak glede na to kako potem še posvetlijo bi se znaa bit kar Formentinka.

Joj, sej bi kar zdele takoj šibnila po njega  ;D.

A grem lahko zraven? :D Ti enega v torbo pa jaz enega pa sva dobri ;)

Lp nina




Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1669 : 16 November 2007, 08:18:34
Ja glede na prejšno slikico je že mal barvico spremenla ;), ampak men se je ful Innocenzo v srčka zapisal, grem še jaz vama, še vozim če je treba... Pa zdaj pobašem Innocenza ko bo pa Benga zopet na vrsti pa še eno brindel ali pa črno pupiko :D Mi je pa od bejbik še vedno Falena No. 1


Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #1670 : 16 November 2007, 08:23:57
Ja glede na prejšno slikico je že mal barvico spremenla ;), ampak men se je ful Innocenzo v srčka zapisal, grem še jaz vama, še vozim če je treba... Pa zdaj pobašem Innocenza ko bo pa Benga zopet na vrsti pa še eno brindel ali pa črno pupiko :D Mi je pa od bejbik še vedno Falena No. 1

Uuuu še jst da bomo štirje v avtu. Sej jih je še pet frej, pa vsaka svojga. Še zmerej en ostane.  >:D  ;D

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1671 : 16 November 2007, 08:41:35
Nina Brihta pa na uni slikci gor deluje ko sfinga s svojo ponosno držo :D :-*

Ampak mali Carino je pa orenk mortadelca, tak sweet bajcek :-*, pa kolikor sem iz slikic vidla sta dva reverse brindla v leglu ne ;)



P.S.: Kdaj odrinemo? :D


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1672 : 16 November 2007, 08:57:39
 :D :D Najbolje da Corine rečem da prihaja slovenska zasedba, da naj pripravi mladiče na odhod :D ker prav potiho jih ob 5ih corsotih ne bomo morali odnesti ::)

Lp nina



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1673 : 16 November 2007, 09:02:47
Nina bomo bomo ... :D >:D samo eno goro svežih slastnih zrezkov moramo s seboj pritrogat, boš ti vidla kok bodo tiho k bodo zadovoljno mljaskali po njih :D >:D

Ma moram kolegico naluštat da grema januarja gor, da si bom lahko vsaj malo lušte potešila, gre še kdo z mano, bomo združila prijetno še s prijetnejšim :D ;) :P


Corine

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #1674 : 16 November 2007, 13:24:55
Hi Everybody,

I didn't look on this forum for a long time because I don't understand a thing :-[ But Nina told me that you where talking about us and want to steel some puppies :o :D So I thought I have to look there. I still don't understand Slovenian but I can see that yoy have followed Bounty and her kids that's nice to know thanks to all :)
And about steeling puppies there is no way you can pass Bono, Britt, Breezer, Straam, Biker and Benga and the proud moms Bounty, Tineke and Corine >:( 8) But you are always welcome to visit them ;)



bongo

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #1675 : 16 November 2007, 13:28:57

Na slikah Malu spet zgleda super... Kakšna pa je v živo? Imaš kakšen feeling koliko je kaj težka in koliko ima plečne višine? Kako se giba?
Po slikah sodeč je zame Malu idealen CC, kakršnega bi jaz želela imeti... Močna, ampak kljub temu elegantna psica s super lepo glavo, ne preveč ohlapnimi ustnicami... In jaz sem jo zamudila ... UHHHHHHHh




Pozdravljeni!
Glede na to, da sem v nedeljo govoril z lastnico od Malu lahko povem, da ima MALU cca 51 kg in po besedah lastnice je le malce preveč od idealne teže. Zaccaria pa jih ima  56 kg. Samo toliko.



Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #1676 : 16 November 2007, 13:49:27
Hi Everybody,

I didn't look on this forum for a long time because I don't understand a thing :-[ But Nina told me that you where talking about us and want to steel some puppies :o :D So I thought I have to look there. I still don't understand Slovenian but I can see that yoy have followed Bounty and her kids that's nice to know thanks to all :)
And about steeling puppies there is no way you can pass Bono, Britt, Breezer, Straam, Biker and Benga and the proud moms Bounty, Tineke and Corine >:( 8) But you are always welcome to visit them ;)

Yesss, I want to steal Falena.  :o
Nina said there's a possiblity for formentino color in the litter?  :)

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1677 : 16 November 2007, 13:53:28
Hi Corinne we are completely taken away by the pups, I have to say may favorites are Innocenzo and Falen :-*, though Innocenzo is the one :D But also the others are very beautiful and sweet :-*.  When it was the D day I even couldn't sleep, so at the end I fell a sleep by computer :D
There isn't a day that I wouldn't  check your paige :D

I just don't know how I'm gona stick to my plan about the second canine, when Inncenzo is stiling my thoughts :D And we spoke about puppy girl at Nina's and now I'm swept away by a puppy boy :D


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1678 : 16 November 2007, 14:00:07
Corine that was just warning... "keep pupps close to you, because you never know" :P ;)

Now If Satin will have Innocenzo I will choose Carino >:D
So please prepare Falena, Innocenzo and Carino for travel...  :P




Corine

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #1679 : 16 November 2007, 16:11:09
Yesss, I want to steal Falena.  :o
Nina said there's a possiblity for formentino color in the litter?  :)
Yes maybe Euforico and Falena but we still don't know for sure. Bounty turned formentibo at th e age of 4-5 weeks.