Cane Corso Italiano [Italian Corso Dog]

ninci · 1462989

Corine

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #1680 : 16 November 2007, 16:13:28
Hi Corinne we are completely taken away by the pups, I have to say may favorites are Innocenzo and Falen :-*, though Innocenzo is the one :D But also the others are very beautiful and sweet :-*.  When it was the D day I even couldn't sleep, so at the end I fell a sleep by computer :D
There isn't a day that I wouldn't  check your paige :D

I just don't know how I'm gona stick to my plan about the second canine, when Inncenzo is stiling my thoughts :D And we spoke about puppy girl at Nina's and now I'm swept away by a puppy boy :D
Falen a sleep behind your pc ;D was you the one who stayed with us till 5.30 in the morning? We had one visiter at the time still don't know who was that diehard ;D



Corine

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #1681 : 16 November 2007, 16:14:33
Corine that was just warning... "keep pupps close to you, because you never know" :P ;)

Now If Satin will have Innocenzo I will choose Carino >:D
So please prepare Falena, Innocenzo and Carino for travel...  :P


ok they are ready to go :P



Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #1682 : 16 November 2007, 19:02:00
Falen a sleep behind your pc ;D was you the one who stayed with us till 5.30 in the morning? We had one visiter at the time still don't know who was that diehard ;D
:-[ Couldn't help myself. I was working and kept checking on what was going on... Well my boss was happy that the project was done about 6 hours to soon ;D :D. If it's me you're talking about...

lp
T.

8)


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1683 : 16 November 2007, 19:38:44
Sadly Corinne it wasn't me, I finally woke up about 4.30 am and shut down my computer, I was so sleepy I forgot to check up if there arew any new puppys, when it hit me I was really angry with my self and then I was woken again by my alarm clock at 5.35  :o :D The only thing that hold me up all day was cheking up on Bounty and puppys on your paige ;) :D

I start every working day with cheking on them and the day is beautiful at once :o :-*


Corine

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #1684 : 17 November 2007, 00:07:35
:-[ Couldn't help myself. I was working and kept checking on what was going on... Well my boss was happy that the project was done about 6 hours to soon ;D :D. If it's me you're talking about...

lp
T.
Well than we have find finally the one, I salut you it was hard for us to stay a wake watching the labour in real live I think I couldn't stay a wake watching a webcam ;D

Andrea (if I have the right name (satin) that must have been a hard to stay awake trough the day :o ;D



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1685 : 17 November 2007, 14:16:06
Yes you have the right name, it was hard but I spiced it up by watching a webcam every hour and drinking "tons" of coffee, so that it was easier to stay awake on work. But it was worthed :D


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1686 : 19 November 2007, 10:04:27
Corine is Innocenzno going to be solid black? :o I'm really falling for him completely :-* :-* He is my sweethart :-* :-* :D

Nina greš z mano januarja mal gor na obisk? ;) :D Sicer me je tega zelo strah ker kolikor se poznam bom po vsej verjetnosti dam potovala še z enim članom viška (če bo še ne voljo seveda) :o :D ::)


Domino

  • *
    • Prispevkov: 432
    • Točke: 0
Odgovori #1687 : 19 November 2007, 10:32:24
He he ...

Tako sva tudi midva šla samooo pogledat psičko! ....Pa smo prišli v treh domov  ;D ;D ;D

lp



Corine

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #1688 : 19 November 2007, 23:12:04
Corine is Innocenzno going to be solid black? :o I'm really falling for him completely :-* :-* He is my sweethart :-* :-* :D

Nina greš z mano januarja mal gor na obisk? ;) :D Sicer me je tega zelo strah ker kolikor se poznam bom po vsej verjetnosti dam potovala še z enim članom viška (če bo še ne voljo seveda) :o :D ::)
No he will be brindle you don't see it on the pics but in real live he have very small stripes, but how brindle I can not tell Tycha the blue puppy from Benga had the same small stripes on the age of 8 weeks  and now she is grey brindle http://www.canecorsos.nl/tineke/www.canecorsos.nl/tycha.htm . And Innocenzo says thanks :)



Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #1689 : 22 November 2007, 14:05:23
Nove slikice tamalih so!

Falena (kolk je temna tukej)


Innocenzo


Carino

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1690 : 22 November 2007, 14:28:22
Mojga pa ni težko prepoznati med celo bando je lepo črn i nikjer nobene bele lisice, pa tako lepo bučko mi ma, da ne omenjam da se fant zgleda rad slika :D :o >:D

Chiba a ti to z namenom :o :D >:D :P

Corinne puppys are sooooo beautiful and Innocenzo is  :o and I'm absolutely bewitched by him :o I'll have to change plans about visiting your country, cause I'm afraid that then I'm not coming home alone :o :D  And he's really photogenic :-*


Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #1691 : 22 November 2007, 14:32:13
Mojga pa ni težko prepoznati med celo bando je lepo črn i nikjer nobene bele lisice, pa tako lepo bučko mi ma, da ne omenjam da se fant zgleda rad slika :D :o >:D

Chiba a ti to z namenom :o :D >:D :P


Umm... sploh ne.  ::) ;D

Je pa res da tale tvoj Innocenzo prov izstopa vn. Tale njegova barva je res  :-*

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1692 : 22 November 2007, 14:34:11
One BIG shiny BLACK DIAMOND :o :P :-*


Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #1693 : 22 November 2007, 14:41:09
One BIG shiny BLACK DIAMOND :o :P :-*

Yes he is!

Satin, a že kej kovčke pakiraš?  >:D

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1694 : 22 November 2007, 15:05:31
Ne mi skomine deeelaaaat :D :o >:D k sem čist na trnih  ::) :o :D, tole bo ena mojih najtežjih preizkušenj  :'(


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1695 : 22 November 2007, 20:48:47
Satin kar v avto pa via Netherland :P

Mene je že kakšen takole prijel pred Brihto pa sem zdržala, tako da če še ni pravi trenutek verjamem da boš tudi ti ;)

Lp nina





Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1696 : 23 November 2007, 10:13:56
Nina ne se preveč hecat, ker me pete močno srbijo :D, včasih zjutraj premišljujem kaj če bi namesto da zavijem desno na izvoz ki me pripelje do službe, ga enostavno spregledala in samo peljala naprej proti Nizozemski, pa jim tam nekje na eni izmed mej javim da sem se malo zmotla in da me vsaj npar dni ne bo :D >:D

Se pa resnično bojim, da če gremo na Nizozemsk in mi uspe noter še obisk Corinne in Tineke in vseh pesjanov spravit, da bom podlegla skušnjavi ko bom malega Innocenza vidla v živo, da ga pa še premečkam :o :D Me že kolegica prav heca, če jo bom al ne bom pelala pogledat unega multisimpatiko pesjančka :o >:D ::) :D Zato me je kar malo strah, se mi je namreč mali resnično vsedel v srčka, sej veste un magical klik :D ;)

Ampak glede na to da trenutno ni ravno tako kot bi si jaz želela, bom malo stisnila zobe, na skrivaj kako solzico spustila in počakala na mojo bejbiko ;) Sicer pa potem ko bomo v familiji bomo zvesto obiskovali družinska srečanja a ne Nina :D :o ;)


Corine

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #1697 : 23 November 2007, 12:40:12
One BIG shiny BLACK DIAMOND :o :P :-*
Thats a big compliment I told him and he is a bit arrogant now ;D



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1698 : 23 November 2007, 13:29:03
Corinne I'm guessing that now every puppy is a story for himself, what is Innocenzo's temperament like, from the picture he looks very proud, stubborn and self-confident.  :-* :o :D


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1699 : 23 November 2007, 19:52:10
Satin tebe je pa tole resno zagrabil si čist notr. Pa dej če maš pogoje piš Corine pa se zmenta pa je. Nič fantazirat lepo po dinarčke, pa na Nizozemsko, praši Corine če bi bila prava zanj pa je.

Midva sva zdaj kooončno ugotovila, da se Brihta najbolj zmatra z iskanjem. Saj fizično jo že lahko zmatramo z žogicam ampak to njej ni dovolj ona bi še akcije. Klikanje lahko delava tudi več kot pol ure skupaj intenzivno pofutrava cel obrok briketov, ki pri njej ni majhen in še vedno čaka kdaj bo kaj akcije. No iskanje pa je zgleda ravno prava kombinacija obojega, da potem doma obleži za pol ure ::) Samo ko bo pa pri iskanju dobila na kondiciji smo ga pa upleli ;D

Še ena kao razstavna fotka v prilogi, ravno v trenutku, ko sem hotela slikat je morala glavo premaknit, ker je v tv-ju lajal komisar rex ::) Ampak se pa vid, da ni več pasji otrok ::)






kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #1700 : 23 November 2007, 20:13:32
Waw, Nina kakšna lepotička je že Brihta  :o :-* :-* :-*


Tamali so pa sploh sladki  :o :-|~



Corine

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #1701 : 23 November 2007, 21:48:37
Corinne I'm guessing that now every puppy is a story for himself, what is Innocenzo's temperament like, from the picture he looks very proud, stubborn and self-confident.  :-* :o :D
It's a bit early to say something about caracter, but as far as we can see now is that he is a cute, self-confident and soft boy I like him, but I like them all they are so cute at this age trying to walk, playing very soft with each other :)



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1702 : 24 November 2007, 18:43:50
Nina ne še ti :D, že sama sebe komaj krotim :D, ne bom rekla da pogojev ni, niso pa taki kot bi jaz rada najman 90%, ja ful sem not padla :D :D ampak ker bi se res rada obema psoma posvetila kakovostno in ne nekaj na pol, pri trenutni norišnici, je bolje zame da ga opazujem in ga imam rada od daleč, poleg tega pa moram misliti še na Larsa in na žalost je moj pupo dominanten in ne prenaša samčkov enake veličine ali večjih od sebe in ob odraščanju bi prišlo do trenja, tako da za naju pride v poštev samo pupa ;) Bom malo stisnila zobke, pa ob priložnostih vašo pupo premečkala in počakala na svojo special pupo, Innocenza bom pa na družinskih srečanjih mečkala ;)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1703 : 26 November 2007, 12:46:46
Satinka vabljena ;) saj veš ;)

Danes je pri nas potekal boj oz. mesarsko klanje, ko se dva prinašalca spravita na enega corsota :D
Najprej jo vsak potegne za eno uho..


Nato jo primeš za vrat...


in...  ko se umakneš ker ni vredna tvojega truda, ti hoče vrnit milo za žajfo...





ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1704 : 26 November 2007, 19:56:58
Danes smo na pop. sprehodu srečali pomoje najmlajšega corsota v slo. ta hip :P Ime mu je Buco in prihaja od tanzarelle. Črn samček, mali je res en Bucko :D
Sem pa  >:(, ker sem imela fotoaparat s sabo, ker je bil tak lep sonček ampak mi je baterij zmanjkalo že na začetku sprehoda tako da ga nisem imela šanse poslikat. No ker je itak tako blizu nas, da se bomo najbrž na sprehodih srečevali vsakodnevno bo pa sigurno še kakšna priložnost ;)



Lp nina



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26

Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1706 : 26 November 2007, 20:26:05
Nina ste z Brihto naredili pravo CC manijo :o :D


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1707 : 26 November 2007, 20:33:33
Nina ste z Brihto naredili pravo CC manijo :o :D

Uh upam, da Brihta ni kriva za nobenega novega corsota v slo., ker ona ni corso ona je žvau ::) Vsekakor presega lastnosti povprečnih corsotov, ker so aktivni ampak ne tako zelo, ker so hitri ampak ne tako zelo, ker se slinijo ampak ne tako zelo, ker ... še kaj bi se našlo ::)

Ampak fajn skupi pašeta Brihta pa Buco :D

Lp nina



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1708 : 29 November 2007, 16:28:46
Beybe enostavno se nisem mogla upreti temule šarmerju, ma recite če ni absolutly gorgeous :-* :o :D

Little Innocenzo the Napoleon, absolute winner of my heart :-* :o


Nina for you Carino


Chiba and finally for you Falena


Corinne when did that white spot appear on Innocenzo? Puppy's are wonderful and I like the way you photograph them, you can see bits of there characters.


Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #1709 : 29 November 2007, 21:52:06
Iiiiiiiii. Satin, you're the devil! :D

Carino looks like reverse brindle? He's sooo beautiful! He looks like an aristocrat in the picture, hehehe.  :)

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/