Cane Corso Italiano [Italian Corso Dog]

ninci · 1463024

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1800 : 05 Januar 2008, 17:27:18
Ooo Domino vse najboljše. Da boš v prihodnjem letu čim bolj ubogala :P Kaj se pa skriva v darilu?


Satin mi smo tam samo v nedeljo, po urniku predvidoma od 11h do 12h.

Lp, nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1801 : 06 Januar 2008, 12:31:02
Danes nas je obiskal Buco... pa sem morala naredit par fotk :-[



Glejte te šapice :o :o


Lp nina






Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #1802 : 06 Januar 2008, 14:15:50
Tale je pa fejst simpatičen. Veliko src bo zlomil  ;D



Scobert

  • *
    • Prispevkov: 294
    • Točke: 0
  • SCOBERT
Odgovori #1803 : 06 Januar 2008, 18:46:12
 Evo malo akcije sa Marjana u pokretu, tek da se zna Ivana (moja supruga) je sve snimala, slagala, miksala.....ovo sam morao reći ,kliknite na sliku pa pogledajte i upalite zvučnike :D .



miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #1804 : 06 Januar 2008, 22:40:57
Scobert, dober video. Đove se je pa res že lepo razvila. Je že prava baba. A pridete v Ljubljano?

In pa NInci, ti sigurno veš koliko bo Corsotov in kateri, če se ti da lahko malo napišeš :-[. Pa še pol se kakih slik iz razstave ne bi branla, ker verjetno ne bomo šli ::).



Scobert

  • *
    • Prispevkov: 294
    • Točke: 0
  • SCOBERT
Odgovori #1805 : 06 Januar 2008, 23:16:51
Hvala, na žalost nećemo u Ljubljanu, iduće godine dolazimo sigurno. ;D


Domino

  • *
    • Prispevkov: 432
    • Točke: 0
Odgovori #1806 : 07 Januar 2008, 08:14:12
Ooo Domino vse najboljše. Da boš v prihodnjem letu čim bolj ubogala :P Kaj se pa skriva v darilu?



Lp, nina


Hvala hvala!

Domino ni bilo ravno vse jasno kaj se dogaja, ampak darilo je pa z veseljem odprla. Potem pa, še z večjim veseljem, zmazala torto!

V tistem paketku so pa bile kosti za žvečenje  ;).

Lp



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1807 : 07 Januar 2008, 10:11:35
Scobert, dober video. Đove se je pa res že lepo razvila. Je že prava baba. A pridete v Ljubljano?

In pa NInci, ti sigurno veš koliko bo Corsotov in kateri, če se ti da lahko malo napišeš :-[. Pa še pol se kakih slik iz razstave ne bi branla, ker verjetno ne bomo šli ::).


 :D Vsega pa tudi Nina ne ve ;)

Statistika je sledeča:
Sobota dop. CACIB 15 samcev, 10 samic, predvidoma bodo na vrsti ob 9.43 - 10.55
Sobota pop. Specialna razstava za velike pasme in molose prijavljenih 28 psov po 17-i uri.
Nedelja dop. CACIB 14 samcev, 10 samic, predvidoma bodo na vrsti ob 11.06-12.16

Kateri psi točno bodo ti pa ne morem povedat, pride Tanzarella, pa pomoje nekaj takih vzrediteljev ki bi bili tebi interesantni, vsaj glede na to kar sva govorili na ZS ;) (ker so bili tdi lani in predlani). Vsekakor se vsem, ki jih pasma zanima ali nakup mladiča v bodoče splača pridet, ker toliko psov te pasme na enem mestu bo v slo. tokrat prvič in se bo najbrž taka statistika ponovila šele prihodnje leto v Lj. če ne celo 2010 na evropski razstavi v Celju. ;)

Slike bodo, filmčki pa tudi upam, nedeljski 100%. Za soboto pa še ne vemo če bomo šli firbcat specialko ali ne 8)

Lp nina





Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1808 : 08 Januar 2008, 14:44:03
Nina od kod oz iz katere kombinacije je Buco, drugače pa lušen mali frajer? No za 2010 upamo oz verjamemo da bomo tudi mi sodelovali :D Bomo v nedeljo navijali za našo najljubšo pupo ;) :-*

Sem pa ob čekiranju Corinnih strani še jaz postala malo otožna zdaj ko malčki oddhajajo v nove domove, ampak če bodo tudi ti lastniki taki kot vi Nina, bomo še veselo sledili naprej njihovim zgodbam ;)

Scoberte Đove je stvarno divna i veoma se lepo skladno razvija.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1809 : 09 Januar 2008, 09:57:30
Scobert pri vas pa uživate 100 na uro.

Satin Bucko je Tanzarellin ;) Mislim pa da je večina novih lastnikov Amico del Pettotov vsaj tako dobra kot mi :P

Mi smo izkoristili včerajšnje pozno dopoldansko sonce za nabiranje kondicije... 8)




Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #1810 : 09 Januar 2008, 10:04:09
Scobert pri vas pa uživate 100 na uro.

Satin Bucko je Tanzarellin ;) Mislim pa da je večina novih lastnikov Amico del Pettotov vsaj tako dobra kot mi :P

Mi smo izkoristili včerajšnje pozno dopoldansko sonce za nabiranje kondicije... 8)



Vidm da ful uživa.  :) Srečo ste mel da ste jutro ujel. Midve sva se sprehajale po tako gosti megli da si predse videl največ 15 metrov.  :(

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1811 : 09 Januar 2008, 10:10:15
Vidm da ful uživa.  :) Srečo ste mel da ste jutro ujel. Midve sva se sprehajale po tako gosti megli da si predse videl največ 15 metrov.  :(

Ja ja, med tem ko imate v Kranju gosto meglo imamo pri nas sončka :P Do cca. 11h je bila tudi tukaj megla potem pa kristalno jasno  :P :P

Lp nina




Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1812 : 09 Januar 2008, 10:26:45
Jah sej veš še posebaj me zanima kako se bo razvijal Enzo, da se bom potem lahko pritoževala nad kruto usodo ki naju je ločila ;) :D
Mali mi ima res luštno glavico in mislim da bo po ateku, že zdaj mi malo sliči nanj, res pa je da se lahko v dobi odraščanja še spremeni pa bo po mamiki ampak še vseeno bo ta mulo mali nekaj special zame, nikaj mali črni diamantek se je resnično trdno vtisnil v našega srčka :D :-*

Sem malo hecala Larsa da bi mu kolega pripelala, pa se je glasno bunil da ne, me je mami vprašala kva tko protestira pa sem ji povedala, se je režala k pohan maček, je rekla a ne Lars si ti čist zadost ;), k sem omenla pupo je pa sam veselo brundal pa z repom mahu :D, narežal smo se mu pa od srca :D Zdej bomo delal na likanju njegovega bontona, da ne bo vsega "lepega" polj svoje družabnice naučil ko bo ta pri hiši, dva "Larsa" pri hiši imeti bo  zelo zelo zabavno, bo pri nas doma trma na kubik :D >:D

Se pa vaši pupi godi, nam Andreja ne dovoli tega skoz neki nas muči s pazi taco ::) ;)


Scobert

  • *
    • Prispevkov: 294
    • Točke: 0
  • SCOBERT
Odgovori #1813 : 10 Januar 2008, 10:21:05
Vrhunska slika  ;D



bonie

  • *
    • Prispevkov: 283
    • Točke: 3
Odgovori #1814 : 11 Januar 2008, 00:39:16
Domino, vau, kaka torta :o Še dobro, da Bonie tega ne vidi, ker bi bila na smrt užaljena ;)

Bonie je namreč tudi praznovala rojstni dan. Damica jih ima že 4. Moram povedati, da je v zadnjih pol leta postala že kar fejst siva okrog gobca...

Pa še dve naši fotki na snegu... bolj umirjeni, kot se za damo njenih let spodobi... ampak, da ne bo kdo mislil, da je našo gospodično že pamet srečala... ko jo prime, njene tace in vse kar pride na pot še vedno samo leti po zraku...




Lp, D.



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1815 : 11 Januar 2008, 08:06:41
Bonie vsa naj naj, da bi ti zdravje dobro služilo in da bi te tvoji razvajali in ubogali še naprej kot doslej

P.S.: Bonie reč gazdarci da če že ni tortice lahko pa slasten zrezek namesto nje pade ;) :D :P


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1816 : 11 Januar 2008, 18:25:44
Bonie vse najboljše :)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1817 : 11 Januar 2008, 20:48:15
Bonie vse naj naj, mi ti želimo predvsem zdravja, da boš lahko čim večkrat letela z vsemi štirimi po zraku.  :-*

Scobert hvala.

Kdo vse se pofočka za jutrišnjo specialko?



Bellacara

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
Odgovori #1818 : 12 Januar 2008, 00:03:41
 Vse najboljše za rojstni dan Domino :-* imaste zelo lepo punco :o Veliko, čudovitih skupnih trenutkov :)

Pa Bonie-kii, tudi enega velikega  :-* za 4 leto, plus Karica in Nellča ji pošiljata  :-* :-*(malo bolj slinasta)  ::) ,
želimo vam, še velikoooo skupnih, zdravih, dolgih let :)

Vsem pa pošiljamo, prav lepe pozdravčke :)
Nini in Črtu, pa sporočamo, da imasta super trgovinico 8) In hvala za darilce, mikeni sta bili navdušeni ;D

B & Bellacarica & Nelly

p.s. ...upam, da se vidimo v Ljubljani, ni še 100% :-[. Malo me čas preganja, gospodarja pa zdravje :-\



MAP

  • *
    • Prispevkov: 94
    • Točke: 1
Odgovori #1819 : 12 Januar 2008, 18:37:08
 ;D Vse naj naj Bonie in seveda "gazdarci", ne morem verjet kako hitro teče čas.......Saj bo že naš lump dopolnil v aprilu 2 lei, pa je bil komaj en buhtelj.... Vse lepo v Maribor in seveda pozdravčki ostalim,..... :( Mi je žal. ker ne morem priti v LJ....



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1820 : 12 Januar 2008, 22:19:39
Psi, ki so bili danes prijavljeni na specialko so sledeči:


Mladiči

Sforza Furioso (TysonxSforza Boaz)

Mladi
Poseidone di casa cesaro (Gregor del dyrium x Astria del rosso malpelo)
Alson (Timoniere marlo x Avona)
Desmo Dell Antico Cerberus (Dante dell antico cerberus x Matilde dell antico cerberus)
Italica terrae jagger stanley Pat ( Marneo x Dei Dauni
Vangogh del rosso malpelo (Dei dauni conan x Luana)

Vmesni
Allada Arlekin hunter (Ollada Arlekin Vivaldi x Djon della Porta dipinta)
Majoshaza Reme Cornelius ( Dei Dauni Conan x Majoshaza Reme Aletta)
Gimmy dei Martinotti (Toro x Diana dei martinotti)

Odprti
Brutus z Mazurskiego Edenu (Byukoni mao dao x Nana Las vegas)
Zauer iz sozvezdiya adomasa ( Benito dei martinotti x Darknes Lacios Feragi)
Tyson (Portos x Sofia)
Buba dei Martinotti (Toro x India dei Martinotti)
King Ice Star Černy Šaolin ( Athos x Ebony Černy Šaolin)
Stanley Pat Tornado (Silver x Stanley pat bonni blue)
Perone (Dei dauni conan x Temperta

Prvaki
E Emir Han iz sozvezdiya Adamasa (Silver x Bentli)
Joselito del Rosso Malpelo (Dei dauni conan x Petra)

Samice
Najmlajši:
Stella del rosso malpelo ( Gnismo del rosso malpelo x Priscila del rosso malpelo)

Mladi
Majoshaza reme Dolce ( Portos x Rebecca del rosso malpelo)
Kona Guardiana ( Enea x Clara Leonoro)
Nell ( Zar del rosso malpelo x Azzura)
Agata del rosso malpelo ( Dei dauni conan x Gilda)

Vmesni
Anastasija ( Tyson x Funny Custodi nos)
Stanley pat uma turman (Tarabas x Baronessa dei re di roma)

Odprti
Olympia z mazurskiego edenu ( Varenne dei silvanbull x Luci Las Vegas)
Ira ( Eddy x Athena)

Prvaki
Majoshaza Reme Elisia ( Fanaro degli elmi x Majoshaza reme aletta)

Vsi prijavljeni pa na razstavi niso bili prostni. Kljub temu pa smo lahko videli za slovenske razmere odlično število prisotnih corsotov. Srečali nekaj corserašov, Bucota, lastnike Castrota,  Kinga, Nell, Stello malo poklepetali in lepo preživeli popoldan.
Gužva ogromna!!, vse okoli sama svinjarija značilna za Lj. razstavo dreki in scanje vse okoli :-\ (in kupi dlake!) ne moreš verjet! :'( Naredili cca. 200 slik, nekaj primerkov psov se mi je zdelo obupnih, rumena psica v mladih je bila  pomoje velika ravno za pol Brihte, kot malo bolj švoh buldog na malenkost daljših tacah ::)

Slike sledijo, za danes tole.

Satinka kje si se potikala?







aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1821 : 12 Januar 2008, 22:32:32
ninci kaj veš kako je bilo ime psicam, ki so se razstavljale iz Hrvaške....Res danes sva srečali eno izredno lepo predstavnico, ki prihaja iz Hrvaške:o :o

lp


miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #1822 : 12 Januar 2008, 22:33:02
O koliko jih je blo. A veš še mogoče za rezultate? Pa na slike ne pozabi :P
Drugače pa vso srečo jutri, pa hitro poročaj ker že cel dan vsak čas gor pogledam.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1823 : 12 Januar 2008, 23:25:21
Evo slikce, da boste laži spal :P Več pa jutri, ker moram danes še kaj spat.

http://www.moj-album.com/album/10662368/




ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1824 : 13 Januar 2008, 18:11:27
Evo še en razstavni dan je za nami. Hvala bogu da nisem prijavila vse tri dni, ker ob tej gužvi bi se nam najbrž ravno zmešalo.
Brihta je dobila prav dobro, vse ima super (glavo, front, gibanje, ugriz, močne kosti) ampak kože in žnablov ima pa čisto preveč za corsota :D

Slike bodo, danes sicer ne vem kakšne so, ker nisem jaz slikala ampak sestrca, niti nisem sledila razstavi razen ko je bila Brihta v ringu, ker je bilo gužve ob ringu čisto preveč in se ni dalo tam niti normalno stati, ker so te stalno nekam suvali, pohojali...

Srečali smo Domino, pa Satin sorry ker sem potem kar pobegnila smo šli v naš miren kot k hrtom, kjer se nam ni bilo trebe gužvat in prerivat z vsemi obiskovalci.

Lp nina





aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1825 : 13 Januar 2008, 18:18:38
Gužva je bila res obupna. Nekaj slik od Corsotov pa kasneje dodam, ko bodo pomanjšane.


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1826 : 13 Januar 2008, 20:31:00
Nažalost nismo imeli fotoaparata pri roki ampak smo vseeno uživali pri gledanju CC-jev. Smo navijali za našo naj pupo, sicer nas ni uslišal ampak še vedno je za nas naj naj pupa :-* :-* Pri samčkih nisem bila preveč pozorna, sem bila zaposlena s čvekanjem in čohanjem Brihte :-* Smo bili pa toliko bolj pozorni pri psičkah ;) Sicer smo videli samo mlade, potem pa smo se morali na hitro preseliti k SH, da jih ne bi zamudili ;)


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #1827 : 13 Januar 2008, 20:48:36
Crt in Satinka... >:( >:( >:( Kam ste mi usli  ???
Crt, sem dala obljubo in se oglasila v vasem "kotu" pa vas nikjer nisem opazila. Iskala sem predvsem otroski vozicek, ki ga okrog preganja ena korzica....pa je tale vajina CCjka, kot izgleda, prehitra zame. Tudi  ti Satinka si mi usla, samo, da sem z ocmi trepnila in ze te ni bilo vec. Potem sva z Twisty najini mastino ritki parkirali pred vas ring, pa vas tudi nismo opazili.

Kaj je zdaj to, ste se nam dobro zamaskirali?! Ali pa je bilo toliko CCjev na kupu ( kot ze dolgo ne ), da sem se jaz izgubila med vami?

Cestitke Brihti za lepo  spisano oceno!

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1828 : 13 Januar 2008, 21:00:58
Ker smo se vsi tako vneto iskali smo se povsod zgrešili ;) :D Ko ste vi šli po levi strani smo mi šli zgleda po desni :D Da pri SH smo se pa kar stopili z množico ki je bila okoli njih  :D ;)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1829 : 13 Januar 2008, 21:20:50
Miša glede na njeno kožo bi jo po mnenju sodnika morala drugič prijaviti v konkurenco tvojim čokoladkam :P

Evo naše fotke:

Vaja:




Tule gre pa zares...






Nell




Casius



Več v albumu: http://ninci.moj-album.com/album/10674217/?os=10674442

Lp nina